Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2004/2005 Перша ліга U-17 Група 7

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2004 
       Обрій-Трубник Нікополь5:1ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮСШ Світловодськ+:-Сталь Кам`янське
       СДЮШОР Черкаси1:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:0Ворскла-89 Полтава
       Інтер Дніпро6:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 2 
      18-09-2004 
       ДЮСШ-12 Дніпро3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Ворскла-89 Полтава2:0Інтер Дніпро
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси4:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Сталь Кам`янське-:+СДЮШОР Черкаси
       Обрій-Трубник Нікополь5:0ДЮСШ Світловодськ
     Тур 3 
      25-09-2004 
       ДЮСШ Світловодськ2:7ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮШОР Черкаси1:3Обрій-Трубник Нікополь
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ+:-Сталь Кам`янське
       Інтер Дніпро3:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Ворскла-89 Полтава
     Тур 4 
      02-10-2004 
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0Ворскла-89 Полтава
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Сталь Кам`янське0:0Інтер Дніпро
       Обрій-Трубник Нікополь3:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Світловодськ0:1СДЮШОР Черкаси
     Тур 5 
      09-10-2004 
       СДЮШОР Черкаси0:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:3ДЮСШ Світловодськ
       Інтер Дніпро0:0Обрій-Трубник Нікополь
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-Сталь Кам`янське
       Ворскла-89 Полтава0:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 6 
      16-10-2004 
       ДЮСШ-12 Дніпро-:+ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Сталь Кам`янське-:+Ворскла-89 Полтава
       Обрій-Трубник Нікополь5:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ Світловодськ2:1Інтер Дніпро
       СДЮШОР Черкаси3:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 7 
      23-10-2004 
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ3:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Інтер Дніпро1:2СДЮШОР Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1ДЮСШ Світловодськ
       Ворскла-89 Полтава0:1Обрій-Трубник Нікополь
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:0Сталь Кам`янське
     Тур 8 
      30-10-2004 
       ДЮСШ-12 Дніпро2:1Сталь Кам`янське
       Обрій-Трубник Нікополь5:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ Світловодськ1:0Ворскла-89 Полтава
       СДЮШОР Черкаси4:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:1Інтер Дніпро
     Тур 9 
      06-11-2004 
       Інтер Дніпро2:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Ворскла-89 Полтава1:2СДЮШОР Черкаси
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:2ДЮСШ Світловодськ
       Сталь Кам`янське1:6Обрій-Трубник Нікополь
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро2:1Обрій-Трубник Нікополь
       Сталь Кам`янське2:0ДЮСШ Світловодськ
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:2СДЮШОР Черкаси
       Ворскла-89 Полтава0:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0Інтер Дніпро
     Тур 11 
      16-04-2005 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Інтер Дніпро1:0Ворскла-89 Полтава
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ3:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       СДЮШОР Черкаси3:1Сталь Кам`янське
       ДЮСШ Світловодськ0:3Обрій-Трубник Нікополь
     Тур 12 
      23-04-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро4:0ДЮСШ Світловодськ
       Обрій-Трубник Нікополь4:0СДЮШОР Черкаси
       Сталь Кам`янське0:5Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:1Інтер Дніпро
       Ворскла-89 Полтава0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 13 
      30-04-2005 
       Ворскла-89 Полтава0:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Інтер Дніпро0:0Сталь Кам`янське
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:1Обрій-Трубник Нікополь
       СДЮШОР Черкаси5:2ДЮСШ Світловодськ
     Тур 14 
      07-05-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ Світловодськ2:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Обрій-Трубник Нікополь10:01Інтер Дніпро
       Сталь Кам`янське0:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:0Ворскла-89 Полтава
     Тур 15 
      14-05-2005 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Ворскла-89 Полтава1:3Сталь Кам`янське
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:5Обрій-Трубник Нікополь
       Інтер ДніпроДЮСШ Світловодськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0СДЮШОР Черкаси
     Тур 16 
      21-05-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро0:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       СДЮШОР Черкаси1:1Інтер Дніпро
       ДЮСШ Світловодськ0:3Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Обрій-Трубник Нікополь7:2Ворскла-89 Полтава
       Сталь Кам`янське2:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 17 
      28-05-2005 
       Сталь Кам`янське2:2ДЮСШ-12 Дніпро
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:0Обрій-Трубник Нікополь
       Ворскла-89 Полтава3:1ДЮСШ Світловодськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:1СДЮШОР Черкаси
       Інтер Дніпро0:3Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 18 
      04-06-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро11:00Інтер Дніпро
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮШОР Черкаси1:1Ворскла-89 Полтава
       ДЮСШ Світловодськ3:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Обрій-Трубник Нікополь1:0Сталь Кам`янське
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Коваленко Олег Ігорович Обрій-Трубник Нікополь22414
    Дворников Євген Андрійович ДЮСШ-12 Дніпро14018
    Северин Олександр Олександрович ДЮСШ-12 Дніпро12218
    Белорус Михайло Олександрович СДЮШОР Черкаси10016
    Іщенко Віктор Сергійович Обрій-Трубник Нікополь8016
    Чернявський Олексій Дмитрович Ворскла-89 Полтава7115
    Шматченко Денис Сергійович Інтер Дніпро708
    Озюм В'ячеслав Анатолійович Обрій-Трубник Нікополь7018
    Соколянський Ігор Анатолійович ДЮСШ-12 Дніпро619
    Лебедєв Сергій Ігорович Обрій-Трубник Нікополь508
    Тиновець Максим Володимирович Обрій-Трубник Нікополь5017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook