Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2004/2005 Перша ліга U-15 Група 7

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2004 
       Обрій-Трубник Нікополь2:1ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮСШ Світловодськ3:1Сталь Кам`янське
       СДЮШОР Черкаси1:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ6:0Ворскла-89 Полтава
       Інтер Дніпро4:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 2 
      18-09-2004 
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Ворскла-89 Полтава1:4Інтер Дніпро
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Сталь Кам`янське0:3СДЮШОР Черкаси
       Обрій-Трубник Нікополь1:0ДЮСШ Світловодськ
     Тур 3 
      25-09-2004 
       ДЮСШ Світловодськ1:0ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮШОР Черкаси2:0Обрій-Трубник Нікополь
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ3:2Сталь Кам`янське
       Інтер Дніпро2:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0Ворскла-89 Полтава
     Тур 4 
      02-10-2004 
       ДЮСШ-12 Дніпро9:0Ворскла-89 Полтава
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:4Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Сталь Кам`янське0:1Інтер Дніпро
       Обрій-Трубник Нікополь1:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Світловодськ0:0СДЮШОР Черкаси
     Тур 5 
      09-10-2004 
       СДЮШОР Черкаси1:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ3:0ДЮСШ Світловодськ
       Інтер Дніпро2:1Обрій-Трубник Нікополь
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:1Сталь Кам`янське
       Ворскла-89 Полтава0:5ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 6 
      16-10-2004 
       ДЮСШ-12 Дніпро6:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Сталь Кам`янське1:0Ворскла-89 Полтава
       Обрій-Трубник Нікополь3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ Світловодськ4:1Інтер Дніпро
       СДЮШОР Черкаси2:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 7 
      23-10-2004 
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Інтер Дніпро-:+СДЮШОР Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:2ДЮСШ Світловодськ
       Ворскла-89 Полтава0:3Обрій-Трубник Нікополь
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:1Сталь Кам`янське
     Тур 8 
      30-10-2004 
       ДЮСШ-12 Дніпро+:-Сталь Кам`янське
       Обрій-Трубник Нікополь2:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ Світловодськ4:0Ворскла-89 Полтава
       СДЮШОР Черкаси2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:2Інтер Дніпро
     Тур 9 
      06-11-2004 
       Інтер Дніпро0:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Ворскла-89 Полтава1:9СДЮШОР Черкаси
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:0ДЮСШ Світловодськ
       Сталь Кам`янське0:2Обрій-Трубник Нікополь
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро2:2Обрій-Трубник Нікополь
       Сталь Кам`янське0:0ДЮСШ Світловодськ
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:3СДЮШОР Черкаси
       Ворскла-89 Полтава0:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Інтер Дніпро
     Тур 11 
      16-04-2005 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Інтер Дніпро8:1Ворскла-89 Полтава
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       СДЮШОР Черкаси5:0Сталь Кам`янське
       ДЮСШ Світловодськ0:1Обрій-Трубник Нікополь
     Тур 12 
      23-04-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро1:1ДЮСШ Світловодськ
       Обрій-Трубник Нікополь0:0СДЮШОР Черкаси
       Сталь Кам`янське1:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:0Інтер Дніпро
       Ворскла-89 Полтава0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 13 
      30-04-2005 
       Ворскла-89 Полтава1:4ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Інтер Дніпро2:0Сталь Кам`янське
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0Обрій-Трубник Нікополь
       СДЮШОР Черкаси4:0ДЮСШ Світловодськ
     Тур 14 
      07-05-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро2:5СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ Світловодськ0:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Обрій-Трубник Нікополь1:2Інтер Дніпро
       Сталь Кам`янське0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси3:0Ворскла-89 Полтава
     Тур 15 
      14-05-2005 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:1ДЮСШ-12 Дніпро
       Ворскла-89 Полтава4:3Сталь Кам`янське
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:4Обрій-Трубник Нікополь
       Інтер ДніпроДЮСШ Світловодськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:2СДЮШОР Черкаси
     Тур 16 
      21-05-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро0:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       СДЮШОР Черкаси0:0Інтер Дніпро
       ДЮСШ Світловодськ2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Обрій-Трубник Нікополь6:1Ворскла-89 Полтава
       Сталь Кам`янське0:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 17 
      28-05-2005 
       Сталь Кам`янське0:4ДЮСШ-12 Дніпро
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:0Обрій-Трубник Нікополь
       Ворскла-89 Полтава0:1ДЮСШ Світловодськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:4СДЮШОР Черкаси
       Інтер Дніпро0:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 18 
      04-06-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0Інтер Дніпро
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮШОР Черкаси6:0Ворскла-89 Полтава
       ДЮСШ Світловодськ0:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Обрій-Трубник Нікополь3:1Сталь Кам`янське
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Драченко Максим Олегович СДЮШОР Черкаси20018
    Удовиченко Дмитpо Олегович СДЮШОР Черкаси14018
    Вільховий Олександр Валентинович ФК Черкаси-Зеніт Черкаси8016
    Ярмаш Андрій Сергійович Обрій-Трубник Нікополь8013
    Дяченко Віталій Сергійович ДЮСШ Світловодськ7017
    Довбун Сергій Юрійович Інтер Дніпро7415
    Сачавичка Андрій Вікторович ДЮСШ-12 Дніпро6017
    Піркавець Антон Леонідович Обрій-Трубник Нікополь6113
    Білий Олександр Вікторович Електрометалург-НЗФ Нікополь6015
    Багдасарян Погос Петросович Інтер Дніпро6016
    Червоний Руслан Геннадійович ДЮСШ-12 Дніпро508

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook