Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2004/2005 Перша ліга U-15 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2004 
       Дніпроспецсталь Запоріжжя3:2Енергія Нова Каховка
       Таврія-2 Сімферополь1:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Титан Армянськ1:1ІгроСервіс Сімферополь
       Алустон-98 Алушта1:1Таврія Сімферополь
       Азовець Генічеськ0:0Освіта Херсон
     Тур 2 
      18-09-2004 
       Енергія Нова Каховка1:0Освіта Херсон
       Таврія Сімферополь4:0Азовець Генічеськ
       ІгроСервіс Сімферополь2:2Алустон-98 Алушта
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.8:0Титан Армянськ
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:0Таврія-2 Сімферополь
     Тур 3 
      25-09-2004 
       Таврія-2 Сімферополь2:4Енергія Нова Каховка
       Титан Армянськ4:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Алустон-98 Алушта-:+ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Азовець Генічеськ1:1ІгроСервіс Сімферополь
       Освіта Херсон0:1Таврія Сімферополь
     Тур 4 
      02-10-2004 
       Енергія Нова Каховка0:6Таврія Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь0:0Освіта Херсон
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.2:1Азовець Генічеськ
       Дніпроспецсталь Запоріжжя2:0Алустон-98 Алушта
       Таврія-2 Сімферополь0:1Титан Армянськ
     Тур 5 
      09-10-2004 
       Титан Армянськ2:2Енергія Нова Каховка
       Алустон-98 Алушта1:0Таврія-2 Сімферополь
       Азовець Генічеськ0:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Освіта Херсон0:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Таврія Сімферополь1:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 6 
      16-10-2004 
       Енергія Нова Каховка0:3ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0Таврія Сімферополь
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Освіта Херсон
       Таврія-2 Сімферополь1:1Азовець Генічеськ
       Титан Армянськ7:1Алустон-98 Алушта
     Тур 7 
      23-10-2004 
       Алустон-98 Алушта+:-Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ0:0Титан Армянськ
       Освіта Херсон2:2Таврія-2 Сімферополь
       Таврія Сімферополь5:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ІгроСервіс Сімферополь0:2ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 8 
      30-10-2004 
       Енергія Нова Каховка1:4ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:4ІгроСервіс Сімферополь
       Таврія-2 Сімферополь0:2Таврія Сімферополь
       Титан Армянськ0:0Освіта Херсон
       Алустон-98 Алушта0:3Азовець Генічеськ
     Тур 9 
      06-11-2004 
       Азовець Генічеськ4:1Енергія Нова Каховка
       Освіта Херсон5:0Алустон-98 Алушта
       Таврія Сімферополь1:0Титан Армянськ
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Таврія-2 Сімферополь
      22-10-2004 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.4:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2005 
       Енергія Нова Каховка0:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:0Таврія-2 Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь1:1Титан Армянськ
       Таврія Сімферополь7:0Алустон-98 Алушта
       Освіта Херсон5:0Азовець Генічеськ
     Тур 11 
      16-04-2005 
       Освіта Херсон2:0Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ0:3Таврія Сімферополь
       Алустон-98 Алушта0:5ІгроСервіс Сімферополь
       Титан Армянськ0:2ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 12 
      23-04-2005 
       Енергія Нова Каховка0:2Таврія-2 Сімферополь
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Титан Армянськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.7:0Алустон-98 Алушта
       ІгроСервіс Сімферополь3:1Азовець Генічеськ
       Таврія Сімферополь5:0Освіта Херсон
     Тур 13 
      30-04-2005 
       Таврія Сімферополь3:0Енергія Нова Каховка
       Освіта Херсон1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Азовець Генічеськ0:6ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Алустон-98 Алушта4:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Титан Армянськ2:1Таврія-2 Сімферополь
     Тур 14 
      07-05-2005 
       Енергія Нова Каховка0:0Титан Армянськ
       Таврія-2 Сімферополь3:2Алустон-98 Алушта
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:2Азовець Генічеськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0Освіта Херсон
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Таврія Сімферополь
     Тур 15 
      14-05-2005 
       ІгроСервіс Сімферополь4:0Енергія Нова Каховка
       Таврія Сімферополь0:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Освіта Херсон6:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Азовець Генічеськ3:0Таврія-2 Сімферополь
       Алустон-98 Алушта2:7Титан Армянськ
     Тур 16 
      21-05-2005 
       Енергія Нова Каховка+:-Алустон-98 Алушта
       Титан Армянськ2:0Азовець Генічеськ
       Таврія-2 Сімферополь1:2Освіта Херсон
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:2Таврія Сімферополь
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.4:1ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 11 
      27-05-2005 
       Таврія-2 Сімферополь2:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 17 
      28-05-2005 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-Енергія Нова Каховка
       ІгроСервіс Сімферополь7:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Таврія Сімферополь2:0Таврія-2 Сімферополь
       Освіта Херсон3:0Титан Армянськ
       Азовець Генічеськ+:-Алустон-98 Алушта
     Тур 18 
      04-06-2005 
       Енергія Нова Каховка1:0Азовець Генічеськ
       Алустон-98 Алушта-:+Освіта Херсон
       Титан Армянськ1:5Таврія Сімферополь
       Таврія-2 Сімферополь3:3ІгроСервіс Сімферополь
       Дніпроспецсталь Запоріжжя4:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сучу Олександр Володимирович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.22315
    Свинар Денис Олегович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.11316
    Сарафанов Артур Шамільєвич ІгроСервіс Сімферополь11017
    Грачов Дмитро Олексійович Таврія Сімферополь11014
    Сидоров Євген Олександрович Титан Армянськ7113
    Повальчук Володимир Юрійович Таврія Сімферополь7118
    Боровинський Максим Володимирович Енергія Нова Каховка738
    Нестеров Данііл Миколайович Азовець Генічеськ6115
    Приходной Максим Сергійович Таврія-2 Сімферополь6018
    Зіновьєв Денис Сергійович Таврія Сімферополь6017
    Шумський Євген Олександрович Освіта Херсон6017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook