Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2004/2005 Вища ліга U-19 Юніори

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      08-09-2004 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ2:7ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ІСТА Дніпропетровськ0:1ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
       Локомотив Одеса2:0ДЮСШ Ізмаїл
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:2МФК Олександрія Олександрія
     Тур 2 
      11-09-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл0:3Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      15-09-2004 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:1Арсенал Київ
       МФК Олександрія Олександрія1:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця3:0Локомотив Одеса
       ФСК Іллічівець Чорноморськ3:0ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 3 
      18-09-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
      22-09-2004 
       ІСТА Дніпропетровськ0:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Локомотив Одеса2:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут4:0ДЮСШ Ізмаїл
       Арсенал Київ1:3МФК Олександрія Олександрія
     Тур 4 
      25-09-2004 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ6:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      29-09-2004 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг8:2МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ Ізмаїл0:2Арсенал Київ
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця1:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ІСТА Дніпропетровськ1:1Локомотив Одеса
     Тур 5 
      02-10-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0ІСТА Дніпропетровськ
      06-10-2004 
       Локомотив Одеса2:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:2ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Арсенал Київ1:2ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
       МФК Олександрія Олександрія3:2ДЮСШ Ізмаїл
     Тур 1 
      09-10-2004 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут4:0Арсенал Київ
     Тур 6 
       Локомотив Одеса1:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      13-10-2004 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг5:1ДЮСШ Ізмаїл
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця2:0МФК Олександрія Олександрія
       ФСК Іллічівець Чорноморськ1:4Арсенал Київ
       ІСТА Дніпропетровськ2:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 7 
      16-10-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
      20-10-2004 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:0Локомотив Одеса
       Арсенал Київ2:0ІСТА Дніпропетровськ
       МФК Олександрія Олександрія4:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       ДЮСШ Ізмаїл0:2ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
     Тур 8 
      23-10-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
      27-10-2004 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:0ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
       ФСК Іллічівець Чорноморськ5:0ДЮСШ Ізмаїл
       ІСТА Дніпропетровськ1:3МФК Олександрія Олександрія
       Локомотив Одеса0:0Арсенал Київ
     Тур 9 
      30-10-2004 
       Арсенал Київ4:3Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      03-11-2004 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       МФК Олександрія Олександрія4:0Локомотив Одеса
       ДЮСШ Ізмаїл2:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця0:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      13-04-2005 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       ДЮСШ Ізмаїл0:2Локомотив Одеса
       Арсенал Київ3:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 11 
      14-04-2005 
       ІСТА Дніпропетровськ1:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 10 
      17-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія+:-Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця2:2ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 11 
      20-04-2005 
       Арсенал Київ1:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:4МФК Олександрія Олександрія
       Локомотив Одеса2:1ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
      24-04-2005 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький-:+ДЮСШ Ізмаїл
     Тур 12 
      27-04-2005 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ1:1Локомотив Одеса
       ДЮСШ Ізмаїл0:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       МФК Олександрія Олександрія4:2Арсенал Київ
      01-05-2005 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг5:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця+:-Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 13 
      04-05-2005 
       МФК Олександрія Олександрія2:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Арсенал Київ+:-ДЮСШ Ізмаїл
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут7:0ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
      08-05-2005 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький-:+ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Локомотив Одеса2:0ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 14 
      11-05-2005 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг2:1Локомотив Одеса
       ФСК Іллічівець Чорноморськ1:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця2:1Арсенал Київ
       ДЮСШ Ізмаїл0:1МФК Олександрія Олександрія
      15-05-2005 
       ІСТА Дніпропетровськ+:-Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 15 
      18-05-2005 
       ДЮСШ Ізмаїл1:8ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       МФК Олександрія Олександрія+:-ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
       Арсенал Київ1:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
      22-05-2005 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут3:1ІСТА Дніпропетровськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький-:+Локомотив Одеса
     Тур 16 
      25-05-2005 
       Локомотив Одеса1:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ФСК Іллічівець Чорноморськ2:3МФК Олександрія Олександрія
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця3:0ДЮСШ Ізмаїл
      29-05-2005 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг+:-Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ІСТА Дніпропетровськ0:0Арсенал Київ
     Тур 17 
      01-06-2005 
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця0:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДЮСШ Ізмаїл2:4ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Арсенал Київ4:1Локомотив Одеса
      05-06-2005 
       МФК Олександрія Олександрія3:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут+:-Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 18 
      08-06-2005 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг4:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький-:+Арсенал Київ
       Локомотив Одеса3:1МФК Олександрія Олександрія
       ІСТА Дніпропетровськ1:1ДЮСШ Ізмаїл
       ФСК Іллічівець ЧорноморськДЮФК Нива-Світанок Вінниця
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Євсюков Андрій Валерійович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг12113
    Локтіонов Роман Борисович МФК Олександрія Олександрія11014
    Сантрапинських Євген Костянтинович ФСК Іллічівець Чорноморськ8313
    Демченко Артем Олександрович МФК Олександрія Олександрія7111
    Мовіла Дмитро Андрійович Локомотив Одеса6115
    Жицький Георгій Сергійович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут5014
    Стрешний Олексій Володимирович ФСК Іллічівець Чорноморськ5314
    Сороколіта Дмитро Олексійович ДЮФК Нива-Світанок Вінниця5014
    Вершинін Євгеній Віталійович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг5014
    Кривошей Дмитро Валерійович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг509
    Вдовіченков Андрій Олегович МФК Олександрія Олександрія5010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook