Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 1999-2000рр.(Група 8)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-09-1999 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг6:0СК Світловодськ Кіровоградська об
       Авангард Жовті Води10:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Зірка-Ліцей Кіровоград0:0Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ Орджонікідзе2:1Колос Нікополь
     Тур 2 
      19-09-1999 
       СК Світловодськ Кіровоградська об4:1Колос Нікополь
       Кристал-Аметист Олександрія0:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:1Зірка-Ліцей Кіровоград
       ДЮСШ Зеленодольськ0:8Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг2:1Авангард Жовті Води
     Тур 3 
      26-09-1999 
       Авангард Жовті Води0:1СК Світловодськ Кіровоградська об
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ1:6ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Зірка-Ліцей Кіровоград6:0ДЮСШ Зеленодольськ
       ДЮСШ Орджонікідзе1:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Колос Нікополь1:0Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 4 
      29-09-1999 
       СК Світловодськ Кіровоградська об1:3Кристал-Аметист Олександрія
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:3Колос Нікополь
       ДЮСШ Зеленодольськ0:2ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0Зірка-Ліцей Кіровоград
       Авангард Жовті Води7:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
     Тур 5 
      03-10-1999 
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:4СК Світловодськ Кіровоградська об
       Зірка-Ліцей Кіровоград2:1Авангард Жовті Води
       ДЮСШ Орджонікідзе0:4ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Колос Нікополь7:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Кристал-Аметист Олександрія4:2Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 6 
      10-10-1999 
       СК Світловодськ Кіровоградська об+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ Зеленодольськ0:6Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:0Колос Нікополь
       Авангард Жовті Води1:2ДЮСШ Орджонікідзе
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ1:1Зірка-Ліцей Кіровоград
     Тур 7 
      17-10-1999 
       Зірка-Ліцей Кіровоград3:0СК Світловодськ Кіровоградська об
       ДЮСШ Орджонікідзе3:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Колос Нікополь0:1Авангард Жовті Води
       Кристал-Аметист Олександрія0:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:0ДЮСШ Зеленодольськ
     Тур 8 
      24-10-1999 
       СК Світловодськ Кіровоградська об11:1ДЮСШ Зеленодольськ
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг4:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Авангард Жовті Води3:0Кристал-Аметист Олександрія
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ3:2Колос Нікополь
       Зірка-Ліцей Кіровоград2:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 9 
      27-10-1999 
       ДЮСШ Зеленодольськ0:6ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
      31-10-1999 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:0СК Світловодськ Кіровоградська об
       Колос Нікополь+:-Зірка-Ліцей Кіровоград
       Кристал-Аметист Олександрія4:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:4Авангард Жовті Води
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2000 
       СК Світловодськ Кіровоградська об1:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДЮСШ Зеленодольськ2:6Авангард Жовті Води
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Кристал-Аметист Олександрія0:0Зірка-Ліцей Кіровоград
       Колос Нікополь2:2ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 11 
      16-04-2000 
       Колос Нікополь2:0СК Світловодськ Кіровоградська об
       ДЮСШ Орджонікідзе2:2Кристал-Аметист Олександрія
       Зірка-Ліцей Кіровоград+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ4:2ДЮСШ Зеленодольськ
       Авангард Жовті Води3:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 12 
      23-04-2000 
       СК Світловодськ Кіровоградська об0:0Авангард Жовті Води
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг7:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Зеленодольськ0:5Зірка-Ліцей Кіровоград
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл+:-ДЮСШ Орджонікідзе
       Кристал-Аметист Олександрія7:1Колос Нікополь
     Тур 13 
      29-04-2000 
       Кристал-Аметист Олександрія3:3СК Світловодськ Кіровоградська об
       Колос Нікополь0:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ Орджонікідзе2:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Зірка-Ліцей Кіровоград0:5ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:2Авангард Жовті Води
     Тур 14 
      06-05-2000 
       СК Світловодськ Кіровоградська об5:2Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Авангард Жовті Води2:1Зірка-Ліцей Кіровоград
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг6:1ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Зеленодольськ0:5Колос Нікополь
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:0Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 15 
      09-05-2000 
       Кристал-Аметист Олександрія4:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Колос Нікополь1:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДЮСШ Орджонікідзе2:1Авангард Жовті Води
       Зірка-Ліцей Кіровоград1:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
     Тур 16 
      14-05-2000 
       СК Світловодськ Кіровоградська об3:0Зірка-Ліцей Кіровоград
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ3:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Авангард Жовті Води1:1Колос Нікополь
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:0Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ Зеленодольськ0:2Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 15 
      20-05-2000 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:2СК Світловодськ Кіровоградська об
     Тур 17 
      21-05-2000 
       ДЮСШ Зеленодольськ1:6СК Світловодськ Кіровоградська об
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:7ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Кристал-Аметист Олександрія0:0Авангард Жовті Води
       Колос Нікополь3:2Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Орджонікідзе2:0Зірка-Ліцей Кіровоград
     Тур 18 
      28-05-2000 
       СК Світловодськ Кіровоградська об+:-ДЮСШ Орджонікідзе
       Зірка-Ліцей Кіровоград1:4Колос Нікополь
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ1:1Кристал-Аметист Олександрія
       Авангард Жовті Води3:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг7:0ДЮСШ Зеленодольськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Пашковський Анатолій Вікторович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг18017
    Сокол Сергій Сергійович СК Світловодськ Кіровоградська об17116
    Тимченко Олексій Анатолійович Кристал-Аметист Олександрія16317
    Несміян Ярослав Сергійович Авангард Жовті Води15018
    Хренов Микола Валерійович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг13018
    Ноєв Антон Євгенович Колос Нікополь10217
    Коротя Сергій Олександрович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг10118
    Кіриєнко Ігор Сергійович Колос Нікополь8017
    Небосенко Євген Олександрович Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ7017
    Китаєв Дмитро Сергійович Авангард Жовті Води6018
    Пономарєв Сергій Володимирович Зірка-Ліцей Кіровоград6016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook