Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2000/2001 1Л

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      23-07-2000 
       Спартак Івано-Франківськ1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Чорноморець Одеса3:0Борисфен Бориспіль
       Зірка Кропивницький1:0Буковина Чернівці
       Динамо-2 Київ2:0Говерла Ужгород
       Дніпро Черкаси1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Шахтар-2 Донецьк5:1Нива Вінниця
       ЦСКА-2 Київ3:0Волинь Луцьк
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Спартак-Горобина Суми
       Верес Рівне -1:0ФК Олександрія
     Тур 2 
      28-07-2000 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:2ФК Олександрія
       Спартак-Горобина Суми0:0Верес Рівне -
       Волинь Луцьк0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Нива Вінниця0:2ЦСКА-2 Київ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:1Шахтар-2 Донецьк
       Говерла Ужгород2:1Дніпро Черкаси
       Буковина Чернівці1:1Динамо-2 Київ
       Борисфен Бориспіль2:1Зірка Кропивницький
       Спартак Івано-Франківськ1:0Чорноморець Одеса
     Тур 3 
      04-08-2000 
       Чорноморець Одеса3:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Зірка Кропивницький2:0Спартак Івано-Франківськ
       Динамо-2 Київ2:0Борисфен Бориспіль
       Дніпро Черкаси4:2Буковина Чернівці
       Шахтар-2 Донецьк1:2Говерла Ужгород
       ЦСКА-2 Київ2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       МФК Миколаїв Миколаїв3:0Нива Вінниця
       Верес Рівне -1:0Волинь Луцьк
       ФК Олександрія 2:0Спартак-Горобина Суми
     Тур 4 
      11-08-2000 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ3:0Спартак-Горобина Суми
       Волинь Луцьк0:1ФК Олександрія
       Нива Вінниця0:0Верес Рівне -
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Говерла Ужгород2:1ЦСКА-2 Київ
       Буковина Чернівці0:0Шахтар-2 Донецьк
       Борисфен Бориспіль2:1Дніпро Черкаси
       Спартак Івано-Франківськ0:2Динамо-2 Київ
       Чорноморець Одеса1:0Зірка Кропивницький
     Тур 5 
      18-08-2000 
       Зірка Кропивницький2:4Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Дніпро Черкаси2:0Спартак Івано-Франківськ
       Шахтар-2 Донецьк0:2Борисфен Бориспіль
       ЦСКА-2 Київ2:0Буковина Чернівці
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Говерла Ужгород
       Верес Рівне -2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Олександрія 4:0Нива Вінниця
       Спартак-Горобина Суми4:3Волинь Луцьк
      19-08-2000 
       Динамо-2 Київ3:1Чорноморець Одеса
     Тур 6 
      25-08-2000 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:1Волинь Луцьк
       Нива Вінниця3:0Спартак-Горобина Суми
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0ФК Олександрія
       Говерла Ужгород2:1Верес Рівне -
       Буковина Чернівці0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ЦСКА-2 Київ1:0Борисфен Бориспіль
       Спартак Івано-Франківськ2:0Шахтар-2 Донецьк
       Чорноморець Одеса4:0Дніпро Черкаси
       Зірка Кропивницький1:2Динамо-2 Київ
     Тур 7 
      31-08-2000 
       Динамо-2 Київ5:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Дніпро Черкаси4:1Зірка Кропивницький
       Шахтар-2 Донецьк2:1Чорноморець Одеса
       ЦСКА-2 Київ3:1Спартак Івано-Франківськ
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0Борисфен Бориспіль
       Верес Рівне -2:0Буковина Чернівці
       ФК Олександрія 5:0Говерла Ужгород
       Спартак-Горобина Суми1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Волинь Луцьк1:0Нива Вінниця
     Тур 8 
      06-09-2000 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ3:1Нива Вінниця
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Волинь Луцьк
       Говерла Ужгород3:0Спартак-Горобина Суми
       Буковина Чернівці0:2ФК Олександрія
       Борисфен Бориспіль1:0Верес Рівне -
       Спартак Івано-Франківськ5:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Чорноморець Одеса2:0ЦСКА-2 Київ
       Зірка Кропивницький1:1Шахтар-2 Донецьк
       Динамо-2 Київ7:0Дніпро Черкаси
     Тур 9 
      10-09-2000 
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Чорноморець Одеса
      11-09-2000 
       Дніпро Черкаси1:3Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Шахтар-2 Донецьк1:1Динамо-2 Київ
       ЦСКА-2 Київ3:0Зірка Кропивницький
       Верес Рівне -3:4Спартак Івано-Франківськ
       ФК Олександрія 1:1Борисфен Бориспіль
       Спартак-Горобина Суми+:-Буковина Чернівці
       Волинь Луцьк3:1Говерла Ужгород
       Нива Вінниця3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 10 
      22-09-2000 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Буковина Чернівці1:1Волинь Луцьк
       Спартак Івано-Франківськ2:0ФК Олександрія
       Зірка Кропивницький0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Динамо-2 Київ3:0ЦСКА-2 Київ
       Дніпро Черкаси2:0Шахтар-2 Донецьк
     Тур 11 
      29-09-2000 
       Шахтар-2 Донецьк0:2Дніпро-2 Дніпропетровськ
       ЦСКА-2 Київ2:0Дніпро Черкаси
       МФК Миколаїв Миколаїв2:2Динамо-2 Київ
       Верес Рівне -0:0Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 1:0Чорноморець Одеса
       Спартак-Горобина Суми0:0Спартак Івано-Франківськ
       Волинь Луцьк0:1Борисфен Бориспіль
       Нива Вінниця2:1Буковина Чернівці
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Говерла Ужгород
     Тур 12 
      05-10-2000 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:1Говерла Ужгород
       Буковина Чернівці1:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Борисфен Бориспіль1:0Нива Вінниця
       Спартак Івано-Франківськ1:0Волинь Луцьк
       Чорноморець Одеса0:0Спартак-Горобина Суми
       Зірка Кропивницький1:1ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ3:0Верес Рівне -
       Дніпро Черкаси0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Шахтар-2 Донецьк2:1ЦСКА-2 Київ
     Тур 10 
      10-10-2000 
       Говерла Ужгород0:0Нива Вінниця
       Борисфен Бориспіль0:1Спартак-Горобина Суми
       Чорноморець Одеса0:3Верес Рівне -
     Тур 17 
       Волинь Луцьк1:0Шахтар-2 Донецьк
     Тур 13 
      16-10-2000 
       ЦСКА-2 Київ1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Шахтар-2 Донецьк
       Верес Рівне -2:0Дніпро Черкаси
       ФК Олександрія 0:0Динамо-2 Київ
       Спартак-Горобина Суми2:0Зірка Кропивницький
       Волинь Луцьк3:0Чорноморець Одеса
       Нива Вінниця1:1Спартак Івано-Франківськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Борисфен Бориспіль
       Говерла Ужгород2:1Буковина Чернівці
     Тур 14 
      22-10-2000 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:0Буковина Чернівці
       Борисфен Бориспіль2:2Говерла Ужгород
       Спартак Івано-Франківськ3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Чорноморець Одеса2:0Нива Вінниця
       Зірка Кропивницький2:0Волинь Луцьк
       Динамо-2 Київ1:0Спартак-Горобина Суми
       Дніпро Черкаси0:1ФК Олександрія
       Шахтар-2 Донецьк0:0Верес Рівне -
       ЦСКА-2 Київ0:1МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 15 
      29-10-2000 
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Верес Рівне -1:0ЦСКА-2 Київ
       ФК Олександрія 2:0Шахтар-2 Донецьк
       Спартак-Горобина Суми0:1Дніпро Черкаси
       Волинь Луцьк1:1Динамо-2 Київ
       Нива Вінниця1:2Зірка Кропивницький
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Чорноморець Одеса
       Говерла Ужгород2:0Спартак Івано-Франківськ
       Буковина Чернівці1:0Борисфен Бориспіль
     Тур 16 
      03-11-2000 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:0Борисфен Бориспіль
       Спартак Івано-Франківськ0:0Буковина Чернівці
       Чорноморець Одеса2:1Говерла Ужгород
       Зірка Кропивницький1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Дніпро Черкаси1:0Волинь Луцьк
       ЦСКА-2 Київ0:0ФК Олександрія
      04-11-2000 
       Динамо-2 Київ2:1Нива Вінниця
     Тур 17 
      08-11-2000 
       Верес Рівне -2:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       ФК Олександрія 1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Спартак-Горобина Суми0:1ЦСКА-2 Київ
       Нива Вінниця2:0Дніпро Черкаси
       Говерла Ужгород1:2Зірка Кропивницький
       Буковина Чернівці0:1Чорноморець Одеса
       Борисфен Бориспіль1:2Спартак Івано-Франківськ
      10-11-2000 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0Динамо-2 Київ
     Тур 16 
      12-11-2000 
       Шахтар-2 Донецьк3:0Спартак-Горобина Суми
      14-11-2000 
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0Верес Рівне -
    Коло 2 
     Тур 18 
      21-03-2001 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:3Верес Рівне -
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0ФК Олександрія
       ЦСКА-2 Київ3:0Спартак-Горобина Суми
       Шахтар-2 Донецьк3:1Волинь Луцьк
       Дніпро Черкаси4:3Нива Вінниця
       Динамо-2 Київ0:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Зірка Кропивницький0:0Говерла Ужгород
       Чорноморець Одеса1:0Буковина Чернівці
       Спартак Івано-Франківськ1:2Борисфен Бориспіль
     Тур 19 
      27-03-2001 
       Буковина Чернівці2:0Спартак Івано-Франківськ
       Говерла Ужгород1:0Чорноморець Одеса
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0Зірка Кропивницький
       Нива Вінниця0:0Динамо-2 Київ
       Волинь Луцьк0:0Дніпро Черкаси
       Спартак-Горобина Суми1:0Шахтар-2 Донецьк
       ФК Олександрія 3:0ЦСКА-2 Київ
       Верес Рівне -1:2МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 20 
      02-04-2001 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ЦСКА-2 Київ1:2Верес Рівне -
       Дніпро Черкаси0:1Спартак-Горобина Суми
       Зірка Кропивницький0:0Нива Вінниця
       Чорноморець Одеса2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Спартак Івано-Франківськ3:1Говерла Ужгород
       Борисфен Бориспіль3:1Буковина Чернівці
      03-04-2001 
       Шахтар-2 Донецьк0:3ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ1:1Волинь Луцьк
     Тур 21 
      09-04-2001 
       Буковина Чернівці1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Говерла Ужгород1:0Борисфен Бориспіль
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Спартак Івано-Франківськ
       Нива Вінниця3:0Чорноморець Одеса
       Волинь Луцьк2:1Зірка Кропивницький
       Спартак-Горобина Суми1:3Динамо-2 Київ
       ФК Олександрія 2:1Дніпро Черкаси
       Верес Рівне -1:0Шахтар-2 Донецьк
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0ЦСКА-2 Київ
     Тур 22 
      16-04-2001 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:1ЦСКА-2 Київ
       Шахтар-2 Донецьк1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Дніпро Черкаси2:2Верес Рівне -
       Динамо-2 Київ1:0ФК Олександрія
       Зірка Кропивницький1:0Спартак-Горобина Суми
       Чорноморець Одеса3:0Волинь Луцьк
       Спартак Івано-Франківськ0:0Нива Вінниця
       Буковина Чернівці0:2Говерла Ужгород
      19-04-2001 
       Борисфен Бориспіль1:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 23 
      22-04-2001 
       Говерла Ужгород2:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Нива Вінниця1:1Борисфен Бориспіль
      23-04-2001 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Буковина Чернівці
       Волинь Луцьк2:0Спартак Івано-Франківськ
       Спартак-Горобина Суми0:1Чорноморець Одеса
       ФК Олександрія 1:0Зірка Кропивницький
       Верес Рівне -1:1Динамо-2 Київ
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Дніпро Черкаси
       ЦСКА-2 Київ3:2Шахтар-2 Донецьк
     Тур 19 
      26-04-2001 
       Борисфен Бориспіль1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 24 
      30-04-2001 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:2Шахтар-2 Донецьк
       Дніпро Черкаси3:1ЦСКА-2 Київ
       Динамо-2 Київ3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Зірка Кропивницький1:2Верес Рівне -
       Чорноморець Одеса1:1ФК Олександрія
       Спартак Івано-Франківськ1:2Спартак-Горобина Суми
       Борисфен Бориспіль1:0Волинь Луцьк
       Буковина Чернівці0:0Нива Вінниця
       Говерла Ужгород2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 25 
      07-05-2001 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:3Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Нива Вінниця1:2Говерла Ужгород
       Волинь Луцьк2:1Буковина Чернівці
       Спартак-Горобина Суми0:0Борисфен Бориспіль
       ФК Олександрія 2:1Спартак Івано-Франківськ
       Верес Рівне -0:0Чорноморець Одеса
       МФК Миколаїв Миколаїв0:1Зірка Кропивницький
       ЦСКА-2 Київ3:1Динамо-2 Київ
      08-05-2001 
       Шахтар-2 Донецьк1:0Дніпро Черкаси
     Тур 26 
      13-05-2001 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ3:2Дніпро Черкаси
       Динамо-2 Київ2:0Шахтар-2 Донецьк
       Зірка Кропивницький2:0ЦСКА-2 Київ
       Чорноморець Одеса1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Спартак Івано-Франківськ1:2Верес Рівне -
       Борисфен Бориспіль3:1ФК Олександрія
       Буковина Чернівці1:1Спартак-Горобина Суми
       Говерла Ужгород0:2Волинь Луцьк
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Нива Вінниця
     Тур 27 
      18-05-2001 
       Нива Вінниця1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Волинь Луцьк2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Спартак-Горобина Суми0:1Говерла Ужгород
       ФК Олександрія 3:0Буковина Чернівці
       Верес Рівне -1:0Борисфен Бориспіль
       МФК Миколаїв Миколаїв4:1Спартак Івано-Франківськ
       ЦСКА-2 Київ0:1Чорноморець Одеса
       Шахтар-2 Донецьк2:0Зірка Кропивницький
       Дніпро Черкаси2:1Динамо-2 Київ
     Тур 28 
      25-05-2001 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:0Динамо-2 Київ
       Зірка Кропивницький2:0Дніпро Черкаси
       Чорноморець Одеса3:0Шахтар-2 Донецьк
       Спартак Івано-Франківськ1:0ЦСКА-2 Київ
       Борисфен Бориспіль1:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Буковина Чернівці0:1Верес Рівне -
       Говерла Ужгород1:1ФК Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Спартак-Горобина Суми
       Нива Вінниця2:1Волинь Луцьк
     Тур 29 
      30-05-2001 
       Волинь Луцьк2:3Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Спартак-Горобина Суми2:1Нива Вінниця
       ФК Олександрія 3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Верес Рівне -0:3Говерла Ужгород
       МФК Миколаїв Миколаїв3:1Буковина Чернівці
       Борисфен Бориспіль0:1ЦСКА-2 Київ
       Шахтар-2 Донецьк1:0Спартак Івано-Франківськ
       Дніпро Черкаси1:2Чорноморець Одеса
       Динамо-2 Київ1:1Зірка Кропивницький
     Тур 30 
      04-06-2001 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:1Зірка Кропивницький
       Спартак Івано-Франківськ1:1Дніпро Черкаси
       Борисфен Бориспіль0:1Шахтар-2 Донецьк
       Буковина Чернівці1:0ЦСКА-2 Київ
       Говерла Ужгород3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Верес Рівне -
       Нива Вінниця2:1ФК Олександрія
       Волинь Луцьк+:-Спартак-Горобина Суми
      08-06-2001 
       Чорноморець Одеса1:2Динамо-2 Київ
     Тур 31 
      12-06-2001 
       Спартак-Горобина Суми0:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       ФК Олександрія 2:0Волинь Луцьк
       Верес Рівне -1:2Нива Вінниця
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ЦСКА-2 Київ0:1Говерла Ужгород
       Шахтар-2 Донецьк1:0Буковина Чернівці
       Дніпро Черкаси0:0Борисфен Бориспіль
       Динамо-2 Київ0:0Спартак Івано-Франківськ
       Зірка Кропивницький0:0Чорноморець Одеса
     Тур 32 
      17-06-2001 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:1Чорноморець Одеса
       Спартак Івано-Франківськ2:0Зірка Кропивницький
       Борисфен Бориспіль1:3Динамо-2 Київ
       Буковина Чернівці1:0Дніпро Черкаси
       Говерла Ужгород3:1Шахтар-2 Донецьк
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0ЦСКА-2 Київ
       Нива Вінниця1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Волинь Луцьк3:0Верес Рівне -
       Спартак-Горобина Суми2:2ФК Олександрія
     Тур 33 
      23-06-2001 
       ФК Олександрія 2:2Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Верес Рівне -4:0Спартак-Горобина Суми
       МФК Миколаїв Миколаїв3:2Волинь Луцьк
       ЦСКА-2 Київ1:2Нива Вінниця
       Шахтар-2 Донецьк0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Дніпро Черкаси1:1Говерла Ужгород
       Динамо-2 Київ1:0Буковина Чернівці
       Зірка Кропивницький0:1Борисфен Бориспіль
       Чорноморець Одеса6:0Спартак Івано-Франківськ
     Тур 34 
      25-06-2001 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:1Спартак Івано-Франківськ
       Говерла Ужгород4:4Динамо-2 Київ
      28-06-2001 
       Борисфен Бориспіль0:0Чорноморець Одеса
       Буковина Чернівці+:-Зірка Кропивницький
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-Дніпро Черкаси
       Нива Вінниця1:0Шахтар-2 Донецьк
       Волинь Луцьк7:0ЦСКА-2 Київ
       Спартак-Горобина Суми1:2МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Олександрія 0:1Верес Рівне -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Чуйченко Сергій Олександрович ФК Олександрія 20834
    Богатирьов Сергій Борисович Говерла Ужгород13731
    Іванов Олексій Володимирович ФК Олександрія 11032
    Олійник Вадим Анатолійович Електрометалург-НЗФ Нікополь10731
    Бундаш Мирослав Омелянович Говерла Ужгород8030
    Грегуль Валентин Миколайович Спартак Івано-Франківськ8528
    Нужний Вячеслав Олександрович МФК Миколаїв Миколаїв7026
    Деметрадзе Георге - Динамо-2 Київ707
    Дгебуадзе Кахабер Віссаріонович Волинь Луцьк7016
    Рябцев Олексій Васильович Нива Вінниця7429
    Шубін Сергій Анатолійович Нива Вінниця7016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook