Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2000/2001 2Л Гр. В

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-08-2000 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка6:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       АДОМС Кременчук1:1Сталь-2 Алчевськ
       Зоря Луганськ4:0Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Харків Харків3:0Шахтар-3 Донецьк
       Електрон Ромни4:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Оскіл Куп`янськ1:0Ворскла-2 Полтава
       Машинобудівник Дружківка1:2Металіст-2 Харків
       Десна Чернігів4:1Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 2 
      20-08-2000 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:2Авангард-Інтер Ровеньки
       Металіст-2 Харків6:3Десна Чернігів
       Ворскла-2 Полтава1:1Машинобудівник Дружківка
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми0:1Оскіл Куп`янськ
       Шахтар-3 Донецьк0:1Електрон Ромни
       Іллічівець-2 Маріуполь2:2ФК Харків Харків
       Сталь-2 Алчевськ1:2Зоря Луганськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка5:1АДОМС Кременчук
     Тур 3 
      26-08-2000 
       АДОМС Кременчук3:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Зоря Луганськ2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Харків Харків3:1Сталь-2 Алчевськ
       Електрон Ромни2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Оскіл Куп`янськ2:0Шахтар-3 Донецьк
       Машинобудівник Дружківка1:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Десна Чернігів6:1Ворскла-2 Полтава
       Авангард-Інтер Ровеньки0:1Металіст-2 Харків
     Тур 4 
      03-09-2000 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:0Металіст-2 Харків
       Ворскла-2 Полтава1:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми1:0Десна Чернігів
       Шахтар-3 Донецьк2:1Машинобудівник Дружківка
       Іллічівець-2 Маріуполь1:1Оскіл Куп`янськ
       Сталь-2 Алчевськ1:2Електрон Ромни
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1ФК Харків Харків
       АДОМС Кременчук3:0Зоря Луганськ
     Тур 5 
      10-09-2000 
       Зоря Луганськ5:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       ФК Харків Харків1:1АДОМС Кременчук
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Електрон Ромни
       Оскіл Куп`янськ1:0Сталь-2 Алчевськ
       Машинобудівник Дружківка1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Десна Чернігів5:0Шахтар-3 Донецьк
       Авангард-Інтер Ровеньки2:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Металіст-2 Харків1:1Ворскла-2 Полтава
     Тур 6 
      16-09-2000 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:4Ворскла-2 Полтава
       Шахтар-3 Донецьк1:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Десна Чернігів
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Оскіл Куп`янськ
       АДОМС Кременчук1:0Електрон Ромни
       Зоря Луганськ2:1ФК Харків Харків
      17-09-2000 
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми2:0Металіст-2 Харків
     Тур 7 
      20-09-2000 
       ФК Харків Харків7:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Електрон Ромни0:0Зоря Луганськ
       Оскіл Куп`янськ1:0АДОМС Кременчук
       Машинобудівник Дружківка1:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Десна Чернігів4:3Сталь-2 Алчевськ
       Авангард-Інтер Ровеньки4:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Металіст-2 Харків0:1Шахтар-3 Донецьк
       Ворскла-2 Полтава2:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
     Тур 8 
      24-09-2000 
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми1:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Шахтар-3 Донецьк0:0Ворскла-2 Полтава
       Іллічівець-2 Маріуполь4:0Металіст-2 Харків
       Сталь-2 Алчевськ0:2Авангард-Інтер Ровеньки
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:1Десна Чернігів
       АДОМС Кременчук1:0Машинобудівник Дружківка
       Зоря Луганськ2:0Оскіл Куп`янськ
       ФК Харків Харків3:0Електрон Ромни
     Тур 9 
      30-09-2000 
       Електрон Ромни3:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Оскіл Куп`янськ1:1ФК Харків Харків
       Машинобудівник Дружківка2:0Зоря Луганськ
       Десна Чернігів1:0АДОМС Кременчук
       Авангард-Інтер Ровеньки0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Металіст-2 Харків3:1Сталь-2 Алчевськ
       Ворскла-2 Полтава4:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми4:1Шахтар-3 Донецьк
     Тур 6 
      04-10-2000 
       Сталь-2 Алчевськ1:0Машинобудівник Дружківка
     Тур 10 
      08-10-2000 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя3:1Шахтар-3 Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь1:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Сталь-2 Алчевськ2:0Ворскла-2 Полтава
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Металіст-2 Харків
       АДОМС Кременчук1:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Зоря Луганськ1:0Десна Чернігів
       ФК Харків Харків3:0Машинобудівник Дружківка
       Електрон Ромни1:0Оскіл Куп`янськ
     Тур 11 
      14-10-2000 
       Оскіл Куп`янськ2:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Машинобудівник Дружківка1:1Електрон Ромни
       Десна Чернігів2:0ФК Харків Харків
       Авангард-Інтер Ровеньки1:1Зоря Луганськ
       Металіст-2 Харків3:0АДОМС Кременчук
       Ворскла-2 Полтава1:4Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми2:0Сталь-2 Алчевськ
       Шахтар-3 Донецьк1:2Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 12 
      22-10-2000 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Сталь-2 Алчевськ1:0Шахтар-3 Донецьк
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       АДОМС Кременчук1:1Ворскла-2 Полтава
       Зоря Луганськ2:0Металіст-2 Харків
       ФК Харків Харків1:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Електрон Ромни0:0Десна Чернігів
       Оскіл Куп`янськ1:1Машинобудівник Дружківка
     Тур 13 
      28-10-2000 
       Машинобудівник Дружківка0:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Десна Чернігів0:1Оскіл Куп`янськ
       Авангард-Інтер Ровеньки+:-Електрон Ромни
       Металіст-2 Харків0:2ФК Харків Харків
       Ворскла-2 Полтава1:3Зоря Луганськ
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми0:0АДОМС Кременчук
       Шахтар-3 Донецьк0:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Сталь-2 Алчевськ
     Тур 14 
      01-11-2000 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:2Сталь-2 Алчевськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:0Іллічівець-2 Маріуполь
       АДОМС Кременчук0:2Шахтар-3 Донецьк
       Зоря Луганськ1:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       ФК Харків Харків5:0Ворскла-2 Полтава
       Електрон Ромни3:2Металіст-2 Харків
       Оскіл Куп`янськ3:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Машинобудівник Дружківка0:0Десна Чернігів
     Тур 15 
      05-11-2000 
       Десна Чернігів4:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Авангард-Інтер Ровеньки0:2Машинобудівник Дружківка
       Металіст-2 Харків0:0Оскіл Куп`янськ
       Ворскла-2 Полтава3:0Електрон Ромни
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми0:0ФК Харків Харків
       Шахтар-3 Донецьк3:1Зоря Луганськ
       Іллічівець-2 Маріуполь+:-АДОМС Кременчук
       Сталь-2 Алчевськ1:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
    Коло 2 
     Тур 16 
      25-03-2001 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя2:0Десна Чернігів
       Машинобудівник Дружківка0:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Оскіл Куп`янськ2:1Металіст-2 Харків
       Електрон Ромни3:1Ворскла-2 Полтава
       ФК Харків Харків0:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Зоря Луганськ3:0Шахтар-3 Донецьк
       АДОМС Кременчук1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:0Сталь-2 Алчевськ
     Тур 17 
      31-03-2001 
       Сталь-2 Алчевськ2:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Іллічівець-2 Маріуполь0:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Шахтар-3 Донецьк2:0АДОМС Кременчук
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми2:0Зоря Луганськ
       Ворскла-2 Полтава2:0ФК Харків Харків
       Металіст-2 Харків0:0Електрон Ромни
       Авангард-Інтер Ровеньки1:1Оскіл Куп`янськ
       Десна Чернігів3:1Машинобудівник Дружківка
     Тур 18 
      08-04-2001 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:3Машинобудівник Дружківка
       Оскіл Куп`янськ2:1Десна Чернігів
       Електрон Ромни1:1Авангард-Інтер Ровеньки
       ФК Харків Харків4:1Металіст-2 Харків
       Зоря Луганськ2:1Ворскла-2 Полтава
       АДОМС Кременчук0:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Шахтар-3 Донецьк
       Сталь-2 Алчевськ0:2Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 19 
      14-04-2001 
       Іллічівець-2 Маріуполь5:2СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Шахтар-3 Донецьк1:0Сталь-2 Алчевськ
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми2:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Ворскла-2 Полтава2:1АДОМС Кременчук
       Металіст-2 Харків2:1Зоря Луганськ
       Авангард-Інтер Ровеньки3:2ФК Харків Харків
       Десна Чернігів4:0Електрон Ромни
       Машинобудівник Дружківка0:0Оскіл Куп`янськ
     Тур 20 
      22-04-2001 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:1Оскіл Куп`янськ
       Електрон Ромни1:1Машинобудівник Дружківка
       ФК Харків Харків1:0Десна Чернігів
       Зоря Луганськ1:1Авангард-Інтер Ровеньки
       АДОМС Кременчук0:1Металіст-2 Харків
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Ворскла-2 Полтава
       Сталь-2 Алчевськ1:3Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0Шахтар-3 Донецьк
     Тур 21 
      28-04-2001 
       Шахтар-3 Донецьк3:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми4:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Ворскла-2 Полтава1:0Сталь-2 Алчевськ
       Металіст-2 Харків0:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Авангард-Інтер Ровеньки2:1АДОМС Кременчук
       Десна Чернігів2:0Зоря Луганськ
       Машинобудівник Дружківка1:0ФК Харків Харків
       Оскіл Куп`янськ2:2Електрон Ромни
     Тур 22 
      06-05-2001 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:1Електрон Ромни
       ФК Харків Харків0:2Оскіл Куп`янськ
       Зоря Луганськ3:2Машинобудівник Дружківка
       АДОМС Кременчук1:1Десна Чернігів
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Сталь-2 Алчевськ1:2Металіст-2 Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь3:1Ворскла-2 Полтава
       Шахтар-3 Донецьк0:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
     Тур 23 
      14-05-2001 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:2Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Ворскла-2 Полтава1:4Шахтар-3 Донецьк
       Металіст-2 Харків2:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Авангард-Інтер Ровеньки1:2Сталь-2 Алчевськ
       Десна Чернігів1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Машинобудівник Дружківка1:0АДОМС Кременчук
       Оскіл Куп`янськ4:0Зоря Луганськ
       Електрон Ромни1:0ФК Харків Харків
     Тур 24 
      19-05-2001 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя2:6ФК Харків Харків
       Зоря Луганськ3:0Електрон Ромни
       АДОМС Кременчук1:3Оскіл Куп`янськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Машинобудівник Дружківка
       Сталь-2 Алчевськ0:5Десна Чернігів
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Шахтар-3 Донецьк3:0Металіст-2 Харків
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми3:2Ворскла-2 Полтава
     Тур 25 
      24-05-2001 
       Ворскла-2 Полтава3:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Металіст-2 Харків2:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Авангард-Інтер Ровеньки2:2Шахтар-3 Донецьк
       Десна Чернігів4:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Машинобудівник Дружківка1:0Сталь-2 Алчевськ
       Оскіл Куп`янськ1:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Електрон Ромни+:-АДОМС Кременчук
       ФК Харків Харків3:1Зоря Луганськ
     Тур 26 
      29-05-2001 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя2:1Зоря Луганськ
       АДОМС Кременчук1:1ФК Харків Харків
       Електрон Ромни1:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Сталь-2 Алчевськ1:0Оскіл Куп`янськ
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0Машинобудівник Дружківка
       Шахтар-3 Донецьк1:1Десна Чернігів
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми1:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Ворскла-2 Полтава1:1Металіст-2 Харків
     Тур 27 
      03-06-2001 
       Металіст-2 Харків5:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Десна Чернігів3:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Машинобудівник Дружківка1:2Шахтар-3 Донецьк
       Оскіл Куп`янськ3:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Електрон Ромни3:0Сталь-2 Алчевськ
       ФК Харків Харків1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Зоря Луганськ6:0АДОМС Кременчук
      04-06-2001 
       Авангард-Інтер Ровеньки0:6Ворскла-2 Полтава
     Тур 28 
      11-06-2001 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:3АДОМС Кременчук
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Зоря Луганськ
       Сталь-2 Алчевськ0:1ФК Харків Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Електрон Ромни
       Шахтар-3 Донецьк0:1Оскіл Куп`янськ
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми2:2Машинобудівник Дружківка
       Ворскла-2 Полтава1:3Десна Чернігів
       Металіст-2 Харків1:1Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 29 
      16-06-2001 
       Авангард-Інтер Ровеньки2:2СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Десна Чернігів4:2Металіст-2 Харків
       Машинобудівник Дружківка4:2Ворскла-2 Полтава
       Оскіл Куп`янськ1:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Електрон Ромни1:0Шахтар-3 Донецьк
       ФК Харків Харків2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Зоря Луганськ2:1Сталь-2 Алчевськ
       АДОМС Кременчук2:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 30 
      24-06-2001 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Сталь-2 Алчевськ1:0АДОМС Кременчук
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0Зоря Луганськ
       Шахтар-3 Донецьк1:1ФК Харків Харків
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми1:1Електрон Ромни
       Ворскла-2 Полтава7:2Оскіл Куп`янськ
       Металіст-2 Харків1:0Машинобудівник Дружківка
       Авангард-Інтер Ровеньки2:3Десна Чернігів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Яковенко Юрій Вікторович Десна Чернігів16029
    Грачов Олексій Вікторович Нафтовик-Укрнафта Охтирка16129
    Сачко Василь Вікторович Оскіл Куп`янськ13128
    Синельник Сергій Володимирович Десна Чернігів12230
    Авраменко Володимир Олександрович Десна Чернігів12727
    Тєркулов Раіс Равільович Машинобудівник Дружківка12614
    Кожем'яченко Олександр Вікторович Десна Чернігів10027
    Педченко Руслан Володимирович Зоря Луганськ10023
    Стріляний Геннадій Євгенович Нафтовик-Укрнафта Охтирка9028
    Безуглий Юрій Леонідович ФК Харків Харків8028
    Левига Руслан Іванович Шахтар-3 Донецьк8023

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook