Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001/2002 2Л Гр. А

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-07-2001 
       Сокіл Золочів8:0Чорногора Івано-Франківськ
       Динамо Хмельницький3:0Закарпаття-2 Ужгород
       Динамо Львів0:0СКА-Орбіта Львів
       Цементник-Хорда Миколаїв-:-ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Техно-Центр Рогатин3:1Спартак-2 Калуш
       Динамо Хмельницький4:2Галичина-Карпати Львів
       Енергетик Бурштин5:3Галичина Дрогобич
       Газовик-Скала Стрий2:1Нафтовик Долина
       ФК Тернопіль --:+ФК Львів
     Тур 2 
      30-07-2001 
       Нафтовик Долина0:2ФК Тернопіль -
       Галичина Дрогобич1:0Газовик-Скала Стрий
       Галичина-Карпати Львів0:2Енергетик Бурштин
       Спартак-2 Калуш3:2Динамо Хмельницький
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель2:3Техно-Центр Рогатин
       СКА-Орбіта Львів1:2Цементник-Хорда Миколаїв
       Закарпаття-2 Ужгород0:1Динамо Львів
       Чорногора Івано-Франківськ1:5Динамо Хмельницький
       Буковина Чернівці2:1Сокіл Золочів
     Тур 3 
      05-08-2001 
       Динамо Хмельницький7:0Буковина Чернівці
       Динамо Львів1:0Чорногора Івано-Франківськ
       Цементник-Хорда Миколаїв2:1Закарпаття-2 Ужгород
       Техно-Центр Рогатин1:1СКА-Орбіта Львів
       Динамо Хмельницький5:2ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Енергетик Бурштин1:1Спартак-2 Калуш
       Газовик-Скала Стрий1:1Галичина-Карпати Львів
       ФК Тернопіль -1:2Галичина Дрогобич
       ФК Львів 4:0Нафтовик Долина
     Тур 4 
      13-08-2001 
       Галичина Дрогобич0:1ФК Львів
       Галичина-Карпати Львів1:1ФК Тернопіль -
       Спартак-2 Калуш3:0Газовик-Скала Стрий
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель2:0Енергетик Бурштин
       СКА-Орбіта Львів0:1Динамо Хмельницький
       Закарпаття-2 Ужгород1:1Техно-Центр Рогатин
       Чорногора Івано-Франківськ0:2Цементник-Хорда Миколаїв
       Буковина Чернівці3:0Динамо Львів
       Сокіл Золочів2:2Динамо Хмельницький
     Тур 5 
      22-08-2001 
       Динамо Львів0:1Сокіл Золочів
       Цементник-Хорда Миколаїв1:1Буковина Чернівці
       Техно-Центр Рогатин3:0Чорногора Івано-Франківськ
       Динамо Хмельницький1:0Закарпаття-2 Ужгород
       Енергетик Бурштин0:1СКА-Орбіта Львів
       Газовик-Скала Стрий3:1ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       ФК Тернопіль -1:2Спартак-2 Калуш
       ФК Львів 1:0Галичина-Карпати Львів
       Нафтовик Долина0:0Галичина Дрогобич
     Тур 6 
      29-08-2001 
       Галичина-Карпати Львів2:0Нафтовик Долина
       Спартак-2 Калуш0:0ФК Львів
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель1:0ФК Тернопіль -
       СКА-Орбіта Львів0:0Газовик-Скала Стрий
       Закарпаття-2 Ужгород2:0Енергетик Бурштин
       Чорногора Івано-Франківськ0:1Динамо Хмельницький
       Буковина Чернівці3:0Техно-Центр Рогатин
       Сокіл Золочів2:0Цементник-Хорда Миколаїв
       Динамо Хмельницький1:1Динамо Львів
     Тур 7 
      03-09-2001 
       Цементник-Хорда Миколаїв0:1Динамо Хмельницький
       Техно-Центр Рогатин2:4Сокіл Золочів
       Динамо Хмельницький4:1Буковина Чернівці
       Енергетик Бурштин7:2Чорногора Івано-Франківськ
       Газовик-Скала Стрий1:1Закарпаття-2 Ужгород
       ФК Тернопіль -2:2СКА-Орбіта Львів
       ФК Львів 0:0ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Нафтовик Долина0:2Спартак-2 Калуш
       Галичина Дрогобич1:1Галичина-Карпати Львів
     Тур 8 
      11-09-2001 
       Спартак-2 Калуш2:0Галичина Дрогобич
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель1:0Нафтовик Долина
       СКА-Орбіта Львів1:1ФК Львів
       Закарпаття-2 Ужгород2:0ФК Тернопіль -
       Чорногора Івано-Франківськ0:1Газовик-Скала Стрий
       Буковина Чернівці2:1Енергетик Бурштин
       Сокіл Золочів1:0Динамо Хмельницький
       Динамо Хмельницький1:0Техно-Центр Рогатин
       Динамо Львів6:1Цементник-Хорда Миколаїв
     Тур 9 
      16-09-2001 
       Спартак-2 Калуш3:2Галичина-Карпати Львів
      17-09-2001 
       Динамо Хмельницький1:0Динамо Хмельницький
       Енергетик Бурштин0:2Сокіл Золочів
       Газовик-Скала Стрий0:0Буковина Чернівці
       ФК Тернопіль -1:0Чорногора Івано-Франківськ
       ФК Львів 1:0Закарпаття-2 Ужгород
       Нафтовик Долина0:0СКА-Орбіта Львів
       Галичина Дрогобич3:2ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
      21-09-2001 
       Техно-Центр Рогатин1:0Динамо Львів
     Тур 10 
      25-09-2001 
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель1:2Галичина-Карпати Львів
       СКА-Орбіта Львів2:0Галичина Дрогобич
       Закарпаття-2 Ужгород1:1Нафтовик Долина
       Чорногора Івано-Франківськ0:4ФК Львів
       Буковина Чернівці1:0ФК Тернопіль -
       Сокіл Золочів1:2Газовик-Скала Стрий
       Динамо Хмельницький3:0Енергетик Бурштин
       Динамо Львів1:3Динамо Хмельницький
       Цементник-Хорда Миколаїв6:3Техно-Центр Рогатин
     Тур 11 
      30-09-2001 
       Динамо Хмельницький5:0Цементник-Хорда Миколаїв
       Енергетик Бурштин1:2Динамо Львів
       Газовик-Скала Стрий0:1Динамо Хмельницький
       ФК Тернопіль -2:1Сокіл Золочів
       ФК Львів 0:0Буковина Чернівці
       Нафтовик Долина1:0Чорногора Івано-Франківськ
       Галичина Дрогобич6:2Закарпаття-2 Ужгород
       Галичина-Карпати Львів0:0СКА-Орбіта Львів
       Спартак-2 Калуш5:0ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
     Тур 12 
      07-10-2001 
       СКА-Орбіта Львів0:1Спартак-2 Калуш
       Закарпаття-2 Ужгород1:1Галичина-Карпати Львів
       Чорногора Івано-Франківськ1:2Галичина Дрогобич
       Буковина Чернівці3:1Нафтовик Долина
       Сокіл Золочів3:2ФК Львів
       Динамо Хмельницький4:0ФК Тернопіль -
       Динамо Львів0:1Газовик-Скала Стрий
       Цементник-Хорда Миколаїв3:2Енергетик Бурштин
       Техно-Центр Рогатин2:0Динамо Хмельницький
     Тур 13 
      13-10-2001 
       Енергетик Бурштин1:1Техно-Центр Рогатин
       Газовик-Скала Стрий0:0Цементник-Хорда Миколаїв
       ФК Тернопіль -1:1Динамо Львів
       ФК Львів 0:1Динамо Хмельницький
       Нафтовик Долина0:1Сокіл Золочів
       Галичина Дрогобич2:1Буковина Чернівці
       Галичина-Карпати Львів2:0Чорногора Івано-Франківськ
       Спартак-2 Калуш3:0Закарпаття-2 Ужгород
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель2:0СКА-Орбіта Львів
     Тур 14 
      21-10-2001 
       Закарпаття-2 Ужгород1:0ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Чорногора Івано-Франківськ1:3Спартак-2 Калуш
       Буковина Чернівці0:1Галичина-Карпати Львів
       Сокіл Золочів3:1Галичина Дрогобич
       Динамо Хмельницький1:0Нафтовик Долина
       Динамо Львів1:0ФК Львів
       Цементник-Хорда Миколаїв0:0ФК Тернопіль -
       Техно-Центр Рогатин4:3Газовик-Скала Стрий
       Динамо Хмельницький4:1Енергетик Бурштин
     Тур 15 
      28-10-2001 
       Газовик-Скала Стрий0:1Динамо Хмельницький
       ФК Тернопіль -2:0Техно-Центр Рогатин
       ФК Львів 3:0Цементник-Хорда Миколаїв
       Нафтовик Долина1:3Динамо Львів
       Галичина Дрогобич3:1Динамо Хмельницький
       Галичина-Карпати Львів1:0Сокіл Золочів
       Спартак-2 Калуш2:3Буковина Чернівці
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель2:0Чорногора Івано-Франківськ
       СКА-Орбіта Львів4:1Закарпаття-2 Ужгород
     Тур 16 
      04-11-2001 
       Чорногора Івано-Франківськ2:3СКА-Орбіта Львів
       Буковина Чернівці1:0ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Сокіл Золочів1:0Спартак-2 Калуш
       Динамо Хмельницький1:2Галичина-Карпати Львів
       Динамо Львів1:1Галичина Дрогобич
       Цементник-Хорда Миколаїв0:1Нафтовик Долина
       Техно-Центр Рогатин3:2ФК Львів
       Динамо Хмельницький4:0ФК Тернопіль -
       Енергетик Бурштин4:1Газовик-Скала Стрий
     Тур 17 
      09-11-2001 
       ФК Тернопіль -2:1Енергетик Бурштин
       ФК Львів 1:1Динамо Хмельницький
       Нафтовик Долина1:2Техно-Центр Рогатин
       Галичина Дрогобич2:0Цементник-Хорда Миколаїв
       Галичина-Карпати Львів0:1Динамо Львів
       Спартак-2 Калуш0:4Динамо Хмельницький
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель1:2Сокіл Золочів
       СКА-Орбіта Львів1:1Буковина Чернівці
       Закарпаття-2 Ужгород6:1Чорногора Івано-Франківськ
     Тур 18 
      15-11-2001 
       Буковина Чернівці1:0Закарпаття-2 Ужгород
       Сокіл Золочів0:0СКА-Орбіта Львів
       Динамо Хмельницький3:1ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Динамо Львів2:0Спартак-2 Калуш
       Цементник-Хорда Миколаїв1:5Галичина-Карпати Львів
       Техно-Центр Рогатин3:1Галичина Дрогобич
       Динамо Хмельницький5:0Нафтовик Долина
       Енергетик Бурштин1:3ФК Львів
       Газовик-Скала Стрий1:2ФК Тернопіль -
     Тур 19 
      20-11-2001 
       ФК Львів 2:0Газовик-Скала Стрий
       Нафтовик Долина1:1Енергетик Бурштин
       Галичина Дрогобич1:3Динамо Хмельницький
       Галичина-Карпати Львів3:1Техно-Центр Рогатин
       Спартак-2 Калуш8:0Цементник-Хорда Миколаїв
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель2:1Динамо Львів
       СКА-Орбіта Львів0:2Динамо Хмельницький
       Закарпаття-2 Ужгород1:3Сокіл Золочів
       Чорногора Івано-Франківськ0:4Буковина Чернівці
    Коло 2 
     Тур 20 
      16-03-2002 
       Газовик-Скала Стрий1:0ФК Львів
       Енергетик Бурштин1:0Нафтовик Долина
       Динамо Хмельницький3:1Галичина Дрогобич
       Техно-Центр Рогатин1:0Галичина-Карпати Львів
       Цементник-Хорда Миколаїв-:+Спартак-2 Калуш
       Динамо Львів2:1ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Динамо Хмельницький1:0СКА-Орбіта Львів
       Сокіл Золочів3:0Закарпаття-2 Ужгород
       Буковина Чернівці2:0Чорногора Івано-Франківськ
     Тур 21 
      20-03-2002 
       Закарпаття-2 Ужгород4:0Буковина Чернівці
       СКА-Орбіта Львів1:1Сокіл Золочів
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель0:3Динамо Хмельницький
       Спартак-2 Калуш0:1Динамо Львів
       Галичина-Карпати Львів+:-Цементник-Хорда Миколаїв
       Галичина Дрогобич2:0Техно-Центр Рогатин
       Нафтовик Долина2:1Динамо Хмельницький
       ФК Львів 1:0Енергетик Бурштин
       ФК Тернопіль -0:1Газовик-Скала Стрий
     Тур 22 
      24-03-2002 
       Енергетик Бурштин4:2ФК Тернопіль -
       Динамо Хмельницький3:0ФК Львів
       Техно-Центр Рогатин2:1Нафтовик Долина
       Цементник-Хорда Миколаїв-:+Галичина Дрогобич
       Динамо Львів0:1Галичина-Карпати Львів
       Динамо Хмельницький1:0Спартак-2 Калуш
       Сокіл Золочів3:0ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Буковина Чернівці1:0СКА-Орбіта Львів
       Чорногора Івано-Франківськ3:0Закарпаття-2 Ужгород
     Тур 23 
      30-03-2002 
       СКА-Орбіта Львів0:0Чорногора Івано-Франківськ
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель0:0Буковина Чернівці
       Спартак-2 Калуш2:2Сокіл Золочів
       Галичина-Карпати Львів0:2Динамо Хмельницький
       Галичина Дрогобич2:1Динамо Львів
       Нафтовик Долина+:-Цементник-Хорда Миколаїв
       ФК Львів 2:1Техно-Центр Рогатин
       ФК Тернопіль -1:2Динамо Хмельницький
       Газовик-Скала Стрий0:0Енергетик Бурштин
     Тур 24 
      06-04-2002 
       Динамо Хмельницький2:0Газовик-Скала Стрий
       Техно-Центр Рогатин1:0ФК Тернопіль -
       Цементник-Хорда Миколаїв-:+ФК Львів
       Динамо Львів3:0Нафтовик Долина
       Динамо Хмельницький3:0Галичина Дрогобич
       Сокіл Золочів3:1Галичина-Карпати Львів
       Буковина Чернівці0:0Спартак-2 Калуш
       Чорногора Івано-Франківськ2:1ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Закарпаття-2 Ужгород1:2СКА-Орбіта Львів
     Тур 25 
      10-04-2002 
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель+:-Закарпаття-2 Ужгород
       Спартак-2 Калуш1:0Чорногора Івано-Франківськ
       Галичина-Карпати Львів0:1Буковина Чернівці
       Галичина Дрогобич0:3Сокіл Золочів
       ФК Львів 0:2Динамо Львів
       ФК Тернопіль -+:-Цементник-Хорда Миколаїв
       Газовик-Скала Стрий2:2Техно-Центр Рогатин
       Енергетик Бурштин2:0Динамо Хмельницький
     Тур 26 
      14-04-2002 
       Техно-Центр Рогатин1:0Енергетик Бурштин
       Цементник-Хорда Миколаїв-:+Газовик-Скала Стрий
       Динамо Львів1:0ФК Тернопіль -
       Динамо Хмельницький1:1ФК Львів
       Сокіл Золочів3:0Нафтовик Долина
       Буковина Чернівці2:1Галичина Дрогобич
       Чорногора Івано-Франківськ1:0Галичина-Карпати Львів
       Закарпаття-2 Ужгород3:1Спартак-2 Калуш
       СКА-Орбіта Львів0:0ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
     Тур 27 
      20-04-2002 
       Спартак-2 Калуш3:0СКА-Орбіта Львів
       Галичина-Карпати Львів0:0Закарпаття-2 Ужгород
       Галичина Дрогобич1:0Чорногора Івано-Франківськ
       Нафтовик Долина1:0Буковина Чернівці
       ФК Львів 0:0Сокіл Золочів
       ФК Тернопіль -1:2Динамо Хмельницький
       Газовик-Скала Стрий2:2Динамо Львів
       Енергетик Бурштин+:-Цементник-Хорда Миколаїв
       Динамо Хмельницький4:1Техно-Центр Рогатин
     Тур 28 
      25-04-2002 
       Цементник-Хорда Миколаїв-:+Динамо Хмельницький
       Динамо Львів1:0Енергетик Бурштин
       Динамо Хмельницький2:1Газовик-Скала Стрий
       Сокіл Золочів3:0ФК Тернопіль -
       Буковина Чернівці1:1ФК Львів
       Чорногора Івано-Франківськ0:1Нафтовик Долина
       Закарпаття-2 Ужгород1:1Галичина Дрогобич
       СКА-Орбіта Львів1:1Галичина-Карпати Львів
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель1:2Спартак-2 Калуш
     Тур 29 
      30-04-2002 
       Галичина-Карпати Львів1:0ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Галичина Дрогобич1:2СКА-Орбіта Львів
       Нафтовик Долина1:0Закарпаття-2 Ужгород
       ФК Львів 2:0Чорногора Івано-Франківськ
       ФК Тернопіль -1:0Буковина Чернівці
       Газовик-Скала Стрий0:1Сокіл Золочів
       Енергетик Бурштин0:1Динамо Хмельницький
       Динамо Хмельницький2:0Динамо Львів
       Техно-Центр Рогатин+:-Цементник-Хорда Миколаїв
     Тур 30 
      08-05-2002 
       Динамо Львів1:0Техно-Центр Рогатин
       Динамо Хмельницький3:2Динамо Хмельницький
       Сокіл Золочів2:0Енергетик Бурштин
       Буковина Чернівці2:0Газовик-Скала Стрий
       Чорногора Івано-Франківськ1:0ФК Тернопіль -
       Закарпаття-2 Ужгород-:+ФК Львів
       СКА-Орбіта Львів4:1Нафтовик Долина
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель3:2Галичина Дрогобич
       Галичина-Карпати Львів0:0Спартак-2 Калуш
     Тур 31 
      13-05-2002 
       Галичина Дрогобич1:1Спартак-2 Калуш
       Нафтовик Долина2:0ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       ФК Львів 2:0СКА-Орбіта Львів
       ФК Тернопіль -3:0Закарпаття-2 Ужгород
       Газовик-Скала Стрий1:0Чорногора Івано-Франківськ
       Енергетик Бурштин3:1Буковина Чернівці
       Динамо Хмельницький3:2Сокіл Золочів
       Техно-Центр Рогатин0:1Динамо Хмельницький
       Цементник-Хорда Миколаїв-:+Динамо Львів
     Тур 32 
      18-05-2002 
       Динамо Хмельницький+:-Цементник-Хорда Миколаїв
       Сокіл Золочів3:1Техно-Центр Рогатин
       Буковина Чернівці1:0Динамо Хмельницький
       Чорногора Івано-Франківськ2:2Енергетик Бурштин
       Закарпаття-2 Ужгород0:1Газовик-Скала Стрий
       СКА-Орбіта Львів1:1ФК Тернопіль -
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель1:2ФК Львів
       Спартак-2 Калуш4:0Нафтовик Долина
       Галичина-Карпати Львів3:0Галичина Дрогобич
     Тур 33 
      23-05-2002 
       Нафтовик Долина0:1Галичина-Карпати Львів
       ФК Львів 0:0Спартак-2 Калуш
       ФК Тернопіль -0:0ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Газовик-Скала Стрий2:1СКА-Орбіта Львів
       Енергетик Бурштин3:2Закарпаття-2 Ужгород
       Динамо Хмельницький2:1Чорногора Івано-Франківськ
       Техно-Центр Рогатин1:1Буковина Чернівці
       Цементник-Хорда Миколаїв-:+Сокіл Золочів
       Динамо Львів1:1Динамо Хмельницький
     Тур 34 
      28-05-2002 
       Сокіл Золочів3:0Динамо Львів
       Буковина Чернівці+:-Цементник-Хорда Миколаїв
       Чорногора Івано-Франківськ4:2Техно-Центр Рогатин
       Закарпаття-2 Ужгород0:1Динамо Хмельницький
       СКА-Орбіта Львів0:0Енергетик Бурштин
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель2:0Газовик-Скала Стрий
       Спартак-2 Калуш6:0ФК Тернопіль -
       Галичина-Карпати Львів0:0ФК Львів
       Галичина Дрогобич5:1Нафтовик Долина
     Тур 35 
      01-06-2002 
       ФК Львів 3:1Галичина Дрогобич
       ФК Тернопіль -0:2Галичина-Карпати Львів
       Газовик-Скала Стрий0:0Спартак-2 Калуш
       Енергетик Бурштин1:0ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Динамо Хмельницький2:1СКА-Орбіта Львів
       Техно-Центр Рогатин3:1Закарпаття-2 Ужгород
       Цементник-Хорда Миколаїв-:+Чорногора Івано-Франківськ
       Динамо Львів1:0Буковина Чернівці
       Динамо Хмельницький1:2Сокіл Золочів
     Тур 25 
      05-06-2002 
       Нафтовик Долина0:1Динамо Хмельницький
     Тур 36 
      09-06-2002 
       Буковина Чернівці0:1Динамо Хмельницький
       Чорногора Івано-Франківськ2:4Динамо Львів
       Закарпаття-2 Ужгород+:-Цементник-Хорда Миколаїв
       СКА-Орбіта Львів1:3Техно-Центр Рогатин
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель1:1Динамо Хмельницький
       Спартак-2 Калуш2:1Енергетик Бурштин
       Галичина-Карпати Львів0:0Газовик-Скала Стрий
       Галичина Дрогобич0:0ФК Тернопіль -
       Нафтовик Долина1:0ФК Львів
     Тур 37 
      15-06-2002 
       ФК Тернопіль -0:0Нафтовик Долина
       Газовик-Скала Стрий3:0Галичина Дрогобич
       Енергетик Бурштин2:2Галичина-Карпати Львів
       Динамо Хмельницький5:0Спартак-2 Калуш
       Техно-Центр Рогатин1:1ФК Ковель-Волинь-2 Ковель
       Цементник-Хорда Миколаїв-:+СКА-Орбіта Львів
       Динамо Львів6:0Закарпаття-2 Ужгород
       Динамо Хмельницький4:2Чорногора Івано-Франківськ
       Сокіл Золочів6:1Буковина Чернівці
     Тур 38 
      20-06-2002 
       Чорногора Івано-Франківськ0:4Сокіл Золочів
       Закарпаття-2 Ужгород0:1Динамо Хмельницький
       СКА-Орбіта Львів0:4Динамо Львів
       ФК Ковель-Волинь-2 Ковель+:-Цементник-Хорда Миколаїв
       Спартак-2 Калуш2:0Техно-Центр Рогатин
       Галичина-Карпати Львів0:1Динамо Хмельницький
       Галичина Дрогобич2:2Енергетик Бурштин
       Нафтовик Долина1:1Газовик-Скала Стрий
       ФК Львів 2:0ФК Тернопіль -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Крижанівський Володимир Романович Спартак-2 Калуш27630
    Сендель Олексій Володимирович Динамо Хмельницький23429
    Бабійчук Сергій Олександрович Динамо Хмельницький19232
    Суліменко Юрій Миколайович Буковина Чернівці19230
    Здебський Андрій Михайлович Динамо Хмельницький12735
    Мазур Андрій Іванович Сокіл Золочів12013
    Федик Іван Степанович Техно-Центр Рогатин12232
    Магріані Георге - Динамо Хмельницький11035
    Круковець Валентин Васильович Сокіл Золочів10234
    Ярош Руслан Леонідович Сокіл Золочів10217
    Карпин Василь Іванович Галичина Дрогобич9027

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook