Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001/2002 2Л Гр. Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-07-2001 
       Дніпро Черкаси4:1Борисфен-2 Бориспіль
       Інтер Боярка0:1Нафком Бровари
       Титан Армянськ1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Рось Біла Церква0:0ФК Севастополь -
       Динамо-3 Київ5:0Оболонь-2 Київ
       Кристал Херсон2:1ФК Одеса -
       Металург-2 Запоріжжя1:0Чорноморець-2 Одеса
       Тепловик Южноукраїнськ2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3Портовик Іллічівськ
     Тур 2 
      30-07-2001 
       Борисфен-2 Бориспіль1:4Портовик Іллічівськ
       ОЛКОМ Мелітополь2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Чорноморець-2 Одеса1:1Тепловик Южноукраїнськ
       ФК Одеса -2:2Металург-2 Запоріжжя
       Оболонь-2 Київ1:1Кристал Херсон
       ФК Севастополь -2:3Динамо-3 Київ
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Рось Біла Церква
       Нафком Бровари2:0Титан Армянськ
       Дніпро Черкаси1:0Інтер Боярка
     Тур 3 
      05-08-2001 
       Інтер Боярка2:0Борисфен-2 Бориспіль
       Титан Армянськ2:1Дніпро Черкаси
       Рось Біла Церква1:0Нафком Бровари
       Динамо-3 Київ3:1ІгроСервіс Сімферополь
       Кристал Херсон3:0ФК Севастополь -
       Металург-2 Запоріжжя0:0Оболонь-2 Київ
       Тепловик Южноукраїнськ0:0ФК Одеса -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Чорноморець-2 Одеса
       Портовик Іллічівськ1:0ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 4 
      13-08-2001 
       Борисфен-2 Бориспіль0:2ОЛКОМ Мелітополь
       Чорноморець-2 Одеса1:1Портовик Іллічівськ
       ФК Одеса -4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Оболонь-2 Київ3:1Тепловик Южноукраїнськ
       ФК Севастополь -2:2Металург-2 Запоріжжя
       ІгроСервіс Сімферополь3:0Кристал Херсон
       Дніпро Черкаси3:1Рось Біла Церква
       Інтер Боярка4:1Титан Армянськ
      14-08-2001 
       Нафком Бровари1:0Динамо-3 Київ
     Тур 5 
      22-08-2001 
       Рось Біла Церква1:1Інтер Боярка
       Динамо-3 Київ2:1Дніпро Черкаси
       Кристал Херсон2:1Нафком Бровари
       Металург-2 Запоріжжя2:1ІгроСервіс Сімферополь
       Тепловик Южноукраїнськ1:0ФК Севастополь -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Оболонь-2 Київ
       Портовик Іллічівськ0:1ФК Одеса -
       ОЛКОМ Мелітополь3:1Чорноморець-2 Одеса
     Тур 6 
      29-08-2001 
       Борисфен-2 Бориспіль1:1Чорноморець-2 Одеса
       ФК Одеса -0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Оболонь-2 Київ1:1Портовик Іллічівськ
       ФК Севастополь -5:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Нафком Бровари0:0Металург-2 Запоріжжя
       Дніпро Черкаси3:1Кристал Херсон
       Інтер Боярка2:3Динамо-3 Київ
       Титан Армянськ0:1Рось Біла Церква
     Тур 7 
      03-09-2001 
       Рось Біла Церква2:1Борисфен-2 Бориспіль
       Динамо-3 Київ0:0Титан Армянськ
       Кристал Херсон1:1Інтер Боярка
       Металург-2 Запоріжжя2:1Дніпро Черкаси
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Нафком Бровари
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0ІгроСервіс Сімферополь
       Портовик Іллічівськ2:0ФК Севастополь -
       ОЛКОМ Мелітополь3:0Оболонь-2 Київ
       Чорноморець-2 Одеса1:2ФК Одеса -
     Тур 8 
      11-09-2001 
       Борисфен-2 Бориспіль0:2ФК Одеса -
       Оболонь-2 Київ3:0Чорноморець-2 Одеса
       ФК Севастополь -1:3ОЛКОМ Мелітополь
       ІгроСервіс Сімферополь6:0Портовик Іллічівськ
       Нафком Бровари1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Дніпро Черкаси1:1Тепловик Южноукраїнськ
       Інтер Боярка3:0Металург-2 Запоріжжя
       Титан Армянськ1:1Кристал Херсон
       Рось Біла Церква1:0Динамо-3 Київ
     Тур 9 
      17-09-2001 
       Динамо-3 Київ2:1Борисфен-2 Бориспіль
       Кристал Херсон2:0Рось Біла Церква
       Металург-2 Запоріжжя2:0Титан Армянськ
       Тепловик Южноукраїнськ1:2Інтер Боярка
       ОЛКОМ Мелітополь1:2ІгроСервіс Сімферополь
       Чорноморець-2 Одеса0:0ФК Севастополь -
      21-09-2001 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Дніпро Черкаси
       Портовик Іллічівськ0:1Нафком Бровари
     Тур 10 
      25-09-2001 
       Борисфен-2 Бориспіль1:3Оболонь-2 Київ
       ФК Севастополь -1:2ФК Одеса -
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Чорноморець-2 Одеса
       Нафком Бровари3:1ОЛКОМ Мелітополь
       Дніпро Черкаси2:3Портовик Іллічівськ
       Інтер Боярка1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Титан Армянськ1:1Тепловик Южноукраїнськ
       Рось Біла Церква1:0Металург-2 Запоріжжя
       Динамо-3 Київ1:0Кристал Херсон
     Тур 11 
      30-09-2001 
       Кристал Херсон2:0Борисфен-2 Бориспіль
       Металург-2 Запоріжжя1:1Динамо-3 Київ
       Тепловик Южноукраїнськ3:1Рось Біла Церква
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Титан Армянськ
       Портовик Іллічівськ0:0Інтер Боярка
       ОЛКОМ Мелітополь0:1Дніпро Черкаси
       Чорноморець-2 Одеса4:0Нафком Бровари
       ФК Одеса -1:1ІгроСервіс Сімферополь
       Оболонь-2 Київ2:0ФК Севастополь -
     Тур 12 
      07-10-2001 
       Борисфен-2 Бориспіль3:1ФК Севастополь -
       ІгроСервіс Сімферополь3:0Оболонь-2 Київ
       Нафком Бровари0:0ФК Одеса -
       Дніпро Черкаси1:0Чорноморець-2 Одеса
       Інтер Боярка4:1ОЛКОМ Мелітополь
       Титан Армянськ0:1Портовик Іллічівськ
       Рось Біла Церква3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Динамо-3 Київ1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Кристал Херсон0:1Металург-2 Запоріжжя
     Тур 13 
      13-10-2001 
       Металург-2 Запоріжжя3:0Борисфен-2 Бориспіль
       Тепловик Южноукраїнськ0:0Кристал Херсон
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Динамо-3 Київ
       Портовик Іллічівськ2:1Рось Біла Церква
       ОЛКОМ Мелітополь3:0Титан Армянськ
       Чорноморець-2 Одеса3:5Інтер Боярка
       ФК Одеса -1:1Дніпро Черкаси
       Оболонь-2 Київ0:1Нафком Бровари
       ІгроСервіс Сімферополь1:1ФК Севастополь -
     Тур 9 
      17-10-2001 
       ФК Одеса -4:1Оболонь-2 Київ
     Тур 14 
      21-10-2001 
       Борисфен-2 Бориспіль0:0ІгроСервіс Сімферополь
       Нафком Бровари4:0ФК Севастополь -
       Дніпро Черкаси7:0Оболонь-2 Київ
       Інтер Боярка1:0ФК Одеса -
       Титан Армянськ2:1Чорноморець-2 Одеса
       Рось Біла Церква3:2ОЛКОМ Мелітополь
       Динамо-3 Київ2:1Портовик Іллічівськ
       Кристал Херсон3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Металург-2 Запоріжжя1:0Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 15 
      28-10-2001 
       Тепловик Южноукраїнськ2:3Борисфен-2 Бориспіль
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:3Металург-2 Запоріжжя
       Портовик Іллічівськ2:1Кристал Херсон
       ОЛКОМ Мелітополь2:2Динамо-3 Київ
       Чорноморець-2 Одеса3:0Рось Біла Церква
       ФК Одеса -1:1Титан Армянськ
       Оболонь-2 Київ0:1Інтер Боярка
       ФК Севастополь -0:5Дніпро Черкаси
       ІгроСервіс Сімферополь1:1Нафком Бровари
     Тур 16 
      04-11-2001 
       Борисфен-2 Бориспіль0:1Нафком Бровари
       Дніпро Черкаси1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Інтер Боярка2:0ФК Севастополь -
       Титан Армянськ0:0Оболонь-2 Київ
       Рось Біла Церква2:0ФК Одеса -
       Динамо-3 Київ1:0Чорноморець-2 Одеса
       Кристал Херсон2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Металург-2 Запоріжжя1:1Портовик Іллічівськ
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 17 
      09-11-2001 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3Борисфен-2 Бориспіль
       Портовик Іллічівськ2:2Тепловик Южноукраїнськ
       ОЛКОМ Мелітополь1:2Металург-2 Запоріжжя
       Чорноморець-2 Одеса3:1Кристал Херсон
       ФК Одеса -0:1Динамо-3 Київ
       Оболонь-2 Київ1:1Рось Біла Церква
       ФК Севастополь -1:3Титан Армянськ
       ІгроСервіс Сімферополь1:1Інтер Боярка
       Нафком Бровари0:3Дніпро Черкаси
     Тур 5 
      15-11-2001 
       Титан Армянськ2:0Борисфен-2 Бориспіль
    Коло 2 
     Тур 18 
      24-03-2002 
       Борисфен-2 Бориспіль2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Тепловик Южноукраїнськ1:1Портовик Іллічівськ
       Металург-2 Запоріжжя1:1ОЛКОМ Мелітополь
       Кристал Херсон2:0Чорноморець-2 Одеса
       Рось Біла Церква2:0Оболонь-2 Київ
       Титан Армянськ2:1ФК Севастополь -
       Інтер Боярка2:2ІгроСервіс Сімферополь
       Дніпро Черкаси0:4Нафком Бровари
      25-03-2002 
       Динамо-3 Київ0:1ФК Одеса -
     Тур 19 
      29-03-2002 
       Нафком Бровари1:0Борисфен-2 Бориспіль
       ІгроСервіс Сімферополь1:1Дніпро Черкаси
       Оболонь-2 Київ1:1Титан Армянськ
       ФК Одеса -1:0Рось Біла Церква
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Кристал Херсон
       Портовик Іллічівськ4:2Металург-2 Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:1Тепловик Южноукраїнськ
       Чорноморець-2 Одеса2:2Динамо-3 Київ
      30-03-2002 
       ФК Севастополь -1:3Інтер Боярка
     Тур 20 
      05-04-2002 
       Борисфен-2 Бориспіль3:0Тепловик Южноукраїнськ
       Металург-2 Запоріжжя1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кристал Херсон2:1Портовик Іллічівськ
       Динамо-3 Київ0:1ОЛКОМ Мелітополь
       Рось Біла Церква0:2Чорноморець-2 Одеса
       Титан Армянськ0:0ФК Одеса -
       Інтер Боярка1:1Оболонь-2 Київ
       Дніпро Черкаси3:0ФК Севастополь -
       Нафком Бровари1:1ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 21 
      10-04-2002 
       ІгроСервіс Сімферополь2:1Борисфен-2 Бориспіль
       ФК Севастополь -0:6Нафком Бровари
       Оболонь-2 Київ1:0Дніпро Черкаси
       ФК Одеса -0:1Інтер Боярка
       Чорноморець-2 Одеса4:0Титан Армянськ
       ОЛКОМ Мелітополь3:0Рось Біла Церква
       Портовик Іллічівськ0:0Динамо-3 Київ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Кристал Херсон
       Тепловик Южноукраїнськ0:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 22 
      15-04-2002 
       Борисфен-2 Бориспіль3:0Металург-2 Запоріжжя
       Кристал Херсон0:1Тепловик Южноукраїнськ
       Динамо-3 Київ1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Рось Біла Церква3:1Портовик Іллічівськ
       Титан Армянськ2:3ОЛКОМ Мелітополь
       Інтер Боярка1:0Чорноморець-2 Одеса
       Дніпро Черкаси1:1ФК Одеса -
       Нафком Бровари2:0Оболонь-2 Київ
       ФК Севастополь -1:4ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 23 
      20-04-2002 
       ФК Севастополь -2:1Борисфен-2 Бориспіль
       Оболонь-2 Київ0:1ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Одеса -2:0Нафком Бровари
       Чорноморець-2 Одеса3:2Дніпро Черкаси
       ОЛКОМ Мелітополь0:1Інтер Боярка
       Портовик Іллічівськ1:0Титан Армянськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3Рось Біла Церква
       Тепловик Южноукраїнськ2:2Динамо-3 Київ
       Металург-2 Запоріжжя0:0Кристал Херсон
     Тур 24 
      25-04-2002 
       Борисфен-2 Бориспіль2:1Кристал Херсон
       Динамо-3 Київ2:1Металург-2 Запоріжжя
       Рось Біла Церква1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Титан Армянськ2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Інтер Боярка3:0Портовик Іллічівськ
       Дніпро Черкаси0:2ОЛКОМ Мелітополь
       Нафком Бровари2:0Чорноморець-2 Одеса
       ІгроСервіс Сімферополь3:2ФК Одеса -
       ФК Севастополь -1:0Оболонь-2 Київ
     Тур 25 
      30-04-2002 
       Оболонь-2 Київ2:1Борисфен-2 Бориспіль
       ФК Одеса -2:0ФК Севастополь -
       Чорноморець-2 Одеса0:0ІгроСервіс Сімферополь
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Нафком Бровари
       Портовик Іллічівськ2:0Дніпро Черкаси
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Інтер Боярка
       Тепловик Южноукраїнськ0:0Титан Армянськ
       Металург-2 Запоріжжя1:1Рось Біла Церква
       Кристал Херсон0:0Динамо-3 Київ
     Тур 26 
      08-05-2002 
       Борисфен-2 Бориспіль3:1Динамо-3 Київ
       Рось Біла Церква3:1Кристал Херсон
       Титан Армянськ2:0Металург-2 Запоріжжя
       Інтер Боярка4:0Тепловик Южноукраїнськ
       Дніпро Черкаси0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нафком Бровари1:0Портовик Іллічівськ
       ІгроСервіс Сімферополь1:0ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Севастополь -0:3Чорноморець-2 Одеса
       Оболонь-2 Київ2:1ФК Одеса -
     Тур 27 
      13-05-2002 
       ФК Одеса -2:0Борисфен-2 Бориспіль
       Чорноморець-2 Одеса2:1Оболонь-2 Київ
       ОЛКОМ Мелітополь5:0ФК Севастополь -
       Портовик Іллічівськ1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Нафком Бровари
       Тепловик Южноукраїнськ+:-Дніпро Черкаси
       Металург-2 Запоріжжя0:0Інтер Боярка
       Кристал Херсон2:0Титан Армянськ
       Динамо-3 Київ1:0Рось Біла Церква
     Тур 28 
      18-05-2002 
       Борисфен-2 Бориспіль2:1Рось Біла Церква
       Титан Армянськ2:0Динамо-3 Київ
       Інтер Боярка2:0Кристал Херсон
       Дніпро Черкаси0:1Металург-2 Запоріжжя
       Нафком Бровари1:0Тепловик Южноукраїнськ
       ІгроСервіс Сімферополь5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Севастополь -0:1Портовик Іллічівськ
       Оболонь-2 Київ2:1ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Одеса -1:2Чорноморець-2 Одеса
     Тур 29 
      23-05-2002 
       Чорноморець-2 Одеса2:0Борисфен-2 Бориспіль
       ОЛКОМ Мелітополь4:0ФК Одеса -
       Портовик Іллічівськ2:0Оболонь-2 Київ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0ФК Севастополь -
       Тепловик Южноукраїнськ0:2ІгроСервіс Сімферополь
       Металург-2 Запоріжжя2:0Нафком Бровари
       Кристал Херсон1:0Дніпро Черкаси
       Динамо-3 Київ0:1Інтер Боярка
       Рось Біла Церква2:1Титан Армянськ
     Тур 30 
      28-05-2002 
       Борисфен-2 Бориспіль1:0Титан Армянськ
       Інтер Боярка0:0Рось Біла Церква
       Дніпро Черкаси0:0Динамо-3 Київ
       Нафком Бровари5:0Кристал Херсон
       ІгроСервіс Сімферополь1:1Металург-2 Запоріжжя
       ФК Севастополь -1:3Тепловик Южноукраїнськ
       Оболонь-2 Київ1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Одеса -1:0Портовик Іллічівськ
       Чорноморець-2 Одеса0:1ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 31 
      01-06-2002 
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Борисфен-2 Бориспіль
       Портовик Іллічівськ-:+Чорноморець-2 Одеса
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1ФК Одеса -
       Тепловик Южноукраїнськ2:2Оболонь-2 Київ
       Металург-2 Запоріжжя3:3ФК Севастополь -
       Кристал Херсон1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Рось Біла Церква0:3Дніпро Черкаси
       Титан Армянськ2:0Інтер Боярка
       Динамо-3 Київ1:1Нафком Бровари
     Тур 32 
      09-06-2002 
       Дніпро Черкаси1:1Титан Армянськ
       Нафком Бровари5:0Рось Біла Церква
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Динамо-3 Київ
       ФК Севастополь -0:1Кристал Херсон
       ФК Одеса -3:0Тепловик Южноукраїнськ
       Чорноморець-2 Одеса1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ОЛКОМ Мелітополь2:0Портовик Іллічівськ
       Борисфен-2 Бориспіль1:0Інтер Боярка
       Оболонь-2 Київ1:1Металург-2 Запоріжжя
     Тур 33 
      15-06-2002 
       Портовик Іллічівськ+:-Борисфен-2 Бориспіль
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:3ОЛКОМ Мелітополь
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Чорноморець-2 Одеса
       Металург-2 Запоріжжя0:3ФК Одеса -
       Кристал Херсон4:2Оболонь-2 Київ
       Динамо-3 Київ7:0ФК Севастополь -
       Рось Біла Церква1:1ІгроСервіс Сімферополь
       Титан Армянськ1:1Нафком Бровари
       Інтер Боярка3:0Дніпро Черкаси
     Тур 34 
      20-06-2002 
       Борисфен-2 Бориспіль-:+Дніпро Черкаси
       Нафком Бровари2:0Інтер Боярка
       ІгроСервіс Сімферополь3:1Титан Армянськ
       ФК Севастополь -1:3Рось Біла Церква
       Оболонь-2 Київ2:3Динамо-3 Київ
       ФК Одеса -2:0Кристал Херсон
       Чорноморець-2 Одеса3:2Металург-2 Запоріжжя
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Портовик Іллічівськ1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Антоненко Олександр Сергійович Інтер Боярка17630
    Мамонов Сергій Миколайович ІгроСервіс Сімферополь16032
    Капуста Олександр Володимирович ОЛКОМ Мелітополь16434
    Попов Станіслав Віталійович Динамо-3 Київ15630
    Сидоренко Олександр Анатолійович Інтер Боярка15033
    Арбузов Євгеній Геннадійович Титан Армянськ14034
    Полулях Вячеслав Владиславович ОЛКОМ Мелітополь13032
    Кудря Вячеслав Миколайович Дніпро Черкаси13016
    Ружицький Сергій Вікторович Гірник-Спорт Горішні Плавні11231
    Кемен Андрій Олександрович Дніпро Черкаси10030
    Печенний Ігор Сергійович Чорноморець-2 Одеса9126

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook