Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001/2002 2Л Гр. В

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-07-2001 
       Спартак-Горобина Суми3:1Торпедо Запоріжжя
       Десна Чернігів2:3Металург-2 Донецьк
       Оскіл Куп`янськ0:0Сталь Кам`янське
       Дніпро-3 Дніпропетровськ0:0Авангард-Інтер Ровеньки
       ФК Харків Харків1:0Металіст-2 Харків
       Зоря Луганськ2:3Сталь-2 Алчевськ
       Електрон Ромни5:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Шахтар-3 Донецьк0:0Машинобудівник Дружківка
       Ворскла-2 Полтава5:3Фрунзенець-Ліга 99 Суми
     Тур 2 
      30-07-2001 
       Торпедо Запоріжжя2:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Машинобудівник Дружківка2:2Ворскла-2 Полтава
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Шахтар-3 Донецьк
       Сталь-2 Алчевськ0:1Електрон Ромни
       Металіст-2 Харків1:2Зоря Луганськ
       Авангард-Інтер Ровеньки0:2ФК Харків Харків
       Сталь Кам`янське1:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Металург-2 Донецьк2:0Оскіл Куп`янськ
       Спартак-Горобина Суми2:1Десна Чернігів
     Тур 3 
      05-08-2001 
       Десна Чернігів3:0Торпедо Запоріжжя
       Оскіл Куп`янськ0:3Спартак-Горобина Суми
       Дніпро-3 Дніпропетровськ1:2Металург-2 Донецьк
       ФК Харків Харків1:0Сталь Кам`янське
       Зоря Луганськ4:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Електрон Ромни2:0Металіст-2 Харків
       Шахтар-3 Донецьк1:0Сталь-2 Алчевськ
       Ворскла-2 Полтава1:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми4:2Машинобудівник Дружківка
     Тур 4 
      13-08-2001 
       Торпедо Запоріжжя0:1Машинобудівник Дружківка
       Іллічівець-2 Маріуполь3:3Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Сталь-2 Алчевськ1:1Ворскла-2 Полтава
       Металіст-2 Харків0:3Шахтар-3 Донецьк
       Авангард-Інтер Ровеньки0:1Електрон Ромни
       Сталь Кам`янське0:1Зоря Луганськ
       Металург-2 Донецьк4:1ФК Харків Харків
       Спартак-Горобина Суми4:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Десна Чернігів2:1Оскіл Куп`янськ
     Тур 5 
      22-08-2001 
       Оскіл Куп`янськ4:1Торпедо Запоріжжя
       Дніпро-3 Дніпропетровськ1:2Десна Чернігів
       ФК Харків Харків2:0Спартак-Горобина Суми
       Зоря Луганськ2:2Металург-2 Донецьк
       Електрон Ромни2:0Сталь Кам`янське
       Шахтар-3 Донецьк2:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Ворскла-2 Полтава5:1Металіст-2 Харків
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми2:1Сталь-2 Алчевськ
       Машинобудівник Дружківка4:1Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 6 
      29-08-2001 
       Торпедо Запоріжжя1:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Сталь-2 Алчевськ1:1Машинобудівник Дружківка
       Металіст-2 Харків1:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Авангард-Інтер Ровеньки1:2Ворскла-2 Полтава
       Сталь Кам`янське1:2Шахтар-3 Донецьк
       Металург-2 Донецьк3:1Електрон Ромни
       Спартак-Горобина Суми1:0Зоря Луганськ
       Десна Чернігів1:0ФК Харків Харків
       Оскіл Куп`янськ2:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
     Тур 7 
      03-09-2001 
       Дніпро-3 Дніпропетровськ3:0Торпедо Запоріжжя
       ФК Харків Харків2:0Оскіл Куп`янськ
       Зоря Луганськ1:2Десна Чернігів
       Електрон Ромни2:2Спартак-Горобина Суми
       Шахтар-3 Донецьк3:1Металург-2 Донецьк
       Ворскла-2 Полтава4:0Сталь Кам`янське
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми3:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Машинобудівник Дружківка1:0Металіст-2 Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь3:3Сталь-2 Алчевськ
     Тур 8 
      11-09-2001 
       Торпедо Запоріжжя1:0Сталь-2 Алчевськ
       Металіст-2 Харків2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Авангард-Інтер Ровеньки1:2Машинобудівник Дружківка
       Сталь Кам`янське0:2Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Металург-2 Донецьк1:0Ворскла-2 Полтава
       Спартак-Горобина Суми2:0Шахтар-3 Донецьк
       Десна Чернігів1:1Електрон Ромни
       Оскіл Куп`янськ1:2Зоря Луганськ
       Дніпро-3 Дніпропетровськ0:2ФК Харків Харків
     Тур 9 
      17-09-2001 
       ФК Харків Харків5:0Торпедо Запоріжжя
       Зоря Луганськ2:2Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Електрон Ромни1:0Оскіл Куп`янськ
       Шахтар-3 Донецьк4:1Десна Чернігів
       Ворскла-2 Полтава2:3Спартак-Горобина Суми
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми3:1Металург-2 Донецьк
       Машинобудівник Дружківка1:0Сталь Кам`янське
       Іллічівець-2 Маріуполь4:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Сталь-2 Алчевськ2:0Металіст-2 Харків
     Тур 10 
      25-09-2001 
       Торпедо Запоріжжя1:1Металіст-2 Харків
       Авангард-Інтер Ровеньки1:2Сталь-2 Алчевськ
       Сталь Кам`янське0:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Металург-2 Донецьк2:0Машинобудівник Дружківка
       Спартак-Горобина Суми2:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Десна Чернігів1:0Ворскла-2 Полтава
       Оскіл Куп`янськ2:1Шахтар-3 Донецьк
       Дніпро-3 Дніпропетровськ1:1Електрон Ромни
       ФК Харків Харків1:0Зоря Луганськ
     Тур 11 
      30-09-2001 
       Зоря Луганськ6:0Торпедо Запоріжжя
       Електрон Ромни0:1ФК Харків Харків
       Шахтар-3 Донецьк4:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Ворскла-2 Полтава0:2Оскіл Куп`янськ
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми4:3Десна Чернігів
       Машинобудівник Дружківка0:1Спартак-Горобина Суми
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2Металург-2 Донецьк
       Сталь-2 Алчевськ1:1Сталь Кам`янське
       Металіст-2 Харків4:0Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 12 
      07-10-2001 
       Торпедо Запоріжжя1:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Сталь Кам`янське3:1Металіст-2 Харків
       Металург-2 Донецьк1:0Сталь-2 Алчевськ
       Спартак-Горобина Суми4:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Оскіл Куп`янськ1:2Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Дніпро-3 Дніпропетровськ2:1Ворскла-2 Полтава
       ФК Харків Харків2:0Шахтар-3 Донецьк
       Зоря Луганськ3:0Електрон Ромни
      08-10-2001 
       Десна Чернігів2:1Машинобудівник Дружківка
     Тур 13 
      13-10-2001 
       Електрон Ромни4:0Торпедо Запоріжжя
       Шахтар-3 Донецьк2:0Зоря Луганськ
       Ворскла-2 Полтава0:0ФК Харків Харків
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми2:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Іллічівець-2 Маріуполь1:1Десна Чернігів
       Сталь-2 Алчевськ0:2Спартак-Горобина Суми
       Металіст-2 Харків0:0Металург-2 Донецьк
       Авангард-Інтер Ровеньки3:0Сталь Кам`янське
      17-10-2001 
       Машинобудівник Дружківка1:0Оскіл Куп`янськ
     Тур 14 
      21-10-2001 
       Торпедо Запоріжжя0:2Сталь Кам`янське
       Металург-2 Донецьк6:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Спартак-Горобина Суми1:0Металіст-2 Харків
       Десна Чернігів4:2Сталь-2 Алчевськ
       Оскіл Куп`янськ2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Дніпро-3 Дніпропетровськ0:1Машинобудівник Дружківка
       ФК Харків Харків3:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Зоря Луганськ0:6Ворскла-2 Полтава
       Електрон Ромни3:1Шахтар-3 Донецьк
     Тур 15 
      28-10-2001 
       Шахтар-3 Донецьк3:0Торпедо Запоріжжя
       Ворскла-2 Полтава2:0Електрон Ромни
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми2:0Зоря Луганськ
       Машинобудівник Дружківка0:0ФК Харків Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Сталь-2 Алчевськ3:1Оскіл Куп`янськ
       Металіст-2 Харків3:1Десна Чернігів
       Авангард-Інтер Ровеньки1:1Спартак-Горобина Суми
       Сталь Кам`янське0:2Металург-2 Донецьк
     Тур 16 
      04-11-2001 
       Торпедо Запоріжжя0:0Металург-2 Донецьк
       Спартак-Горобина Суми6:1Сталь Кам`янське
       Десна Чернігів4:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Оскіл Куп`янськ3:1Металіст-2 Харків
       Дніпро-3 Дніпропетровськ0:2Сталь-2 Алчевськ
       ФК Харків Харків3:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Зоря Луганськ3:2Машинобудівник Дружківка
       Електрон Ромни1:4Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Шахтар-3 Донецьк1:3Ворскла-2 Полтава
     Тур 17 
      09-11-2001 
       Ворскла-2 Полтава3:0Торпедо Запоріжжя
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми1:0Шахтар-3 Донецьк
       Машинобудівник Дружківка1:1Електрон Ромни
       Іллічівець-2 Маріуполь2:2Зоря Луганськ
       Сталь-2 Алчевськ0:1ФК Харків Харків
       Металіст-2 Харків1:1Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Авангард-Інтер Ровеньки4:0Оскіл Куп`янськ
       Сталь Кам`янське1:1Десна Чернігів
       Металург-2 Донецьк4:0Спартак-Горобина Суми
    Коло 2 
     Тур 18 
      24-03-2002 
       Торпедо Запоріжжя1:1Ворскла-2 Полтава
       Шахтар-3 Донецьк3:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Електрон Ромни1:1Машинобудівник Дружківка
       Зоря Луганськ3:2Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Харків Харків2:0Сталь-2 Алчевськ
       Дніпро-3 Дніпропетровськ2:0Металіст-2 Харків
       Оскіл Куп`янськ0:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Десна Чернігів1:0Сталь Кам`янське
       Спартак-Горобина Суми2:1Металург-2 Донецьк
     Тур 19 
      29-03-2002 
       Металург-2 Донецьк0:0Торпедо Запоріжжя
       Сталь Кам`янське0:1Спартак-Горобина Суми
       Авангард-Інтер Ровеньки3:1Десна Чернігів
       Металіст-2 Харків2:1Оскіл Куп`янськ
       Сталь-2 Алчевськ2:1Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0ФК Харків Харків
       Машинобудівник Дружківка2:1Зоря Луганськ
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми5:0Електрон Ромни
       Ворскла-2 Полтава1:1Шахтар-3 Донецьк
     Тур 20 
      05-04-2002 
       Торпедо Запоріжжя1:0Шахтар-3 Донецьк
       Електрон Ромни2:1Ворскла-2 Полтава
       Зоря Луганськ3:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       ФК Харків Харків1:0Машинобудівник Дружківка
       Дніпро-3 Дніпропетровськ3:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Оскіл Куп`янськ1:2Сталь-2 Алчевськ
       Десна Чернігів2:1Металіст-2 Харків
       Спартак-Горобина Суми3:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Металург-2 Донецьк2:2Сталь Кам`янське
     Тур 21 
      10-04-2002 
       Сталь Кам`янське1:1Торпедо Запоріжжя
       Авангард-Інтер Ровеньки1:1Металург-2 Донецьк
       Металіст-2 Харків1:1Спартак-Горобина Суми
       Сталь-2 Алчевськ0:1Десна Чернігів
       Іллічівець-2 Маріуполь1:1Оскіл Куп`янськ
       Машинобудівник Дружківка1:1Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми1:0ФК Харків Харків
       Ворскла-2 Полтава3:1Зоря Луганськ
       Шахтар-3 Донецьк1:0Електрон Ромни
     Тур 22 
      15-04-2002 
       Торпедо Запоріжжя3:0Електрон Ромни
       Зоря Луганськ3:2Шахтар-3 Донецьк
       ФК Харків Харків2:0Ворскла-2 Полтава
       Дніпро-3 Дніпропетровськ1:2Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Оскіл Куп`янськ0:3Машинобудівник Дружківка
       Десна Чернігів3:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Спартак-Горобина Суми2:0Сталь-2 Алчевськ
       Металург-2 Донецьк1:1Металіст-2 Харків
       Сталь Кам`янське1:1Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 23 
      20-04-2002 
       Авангард-Інтер Ровеньки0:0Торпедо Запоріжжя
       Металіст-2 Харків1:0Сталь Кам`янське
       Сталь-2 Алчевськ0:1Металург-2 Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Спартак-Горобина Суми
       Машинобудівник Дружківка3:0Десна Чернігів
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми2:2Оскіл Куп`янськ
       Ворскла-2 Полтава0:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Шахтар-3 Донецьк0:2ФК Харків Харків
       Електрон Ромни3:0Зоря Луганськ
     Тур 24 
      25-04-2002 
       Торпедо Запоріжжя0:3Зоря Луганськ
       ФК Харків Харків4:1Електрон Ромни
       Дніпро-3 Дніпропетровськ2:6Шахтар-3 Донецьк
       Оскіл Куп`янськ1:2Ворскла-2 Полтава
       Десна Чернігів3:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Спартак-Горобина Суми0:2Машинобудівник Дружківка
       Металург-2 Донецьк2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Сталь Кам`янське1:0Сталь-2 Алчевськ
       Авангард-Інтер Ровеньки4:1Металіст-2 Харків
     Тур 25 
      30-04-2002 
       Металіст-2 Харків2:0Торпедо Запоріжжя
       Сталь-2 Алчевськ2:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2Сталь Кам`янське
       Машинобудівник Дружківка0:0Металург-2 Донецьк
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми1:2Спартак-Горобина Суми
       Ворскла-2 Полтава0:2Десна Чернігів
       Шахтар-3 Донецьк0:0Оскіл Куп`янськ
       Електрон Ромни0:3Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Зоря Луганськ1:1ФК Харків Харків
     Тур 26 
      08-05-2002 
       Торпедо Запоріжжя0:0ФК Харків Харків
       Дніпро-3 Дніпропетровськ0:1Зоря Луганськ
       Оскіл Куп`янськ0:2Електрон Ромни
       Десна Чернігів0:0Шахтар-3 Донецьк
       Спартак-Горобина Суми4:1Ворскла-2 Полтава
       Металург-2 Донецьк5:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Сталь Кам`янське1:0Машинобудівник Дружківка
       Авангард-Інтер Ровеньки1:4Іллічівець-2 Маріуполь
       Металіст-2 Харків2:0Сталь-2 Алчевськ
     Тур 27 
      13-05-2002 
       Сталь-2 Алчевськ0:0Торпедо Запоріжжя
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0Металіст-2 Харків
       Машинобудівник Дружківка2:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми1:0Сталь Кам`янське
       Ворскла-2 Полтава3:3Металург-2 Донецьк
       Шахтар-3 Донецьк3:2Спартак-Горобина Суми
       Електрон Ромни2:1Десна Чернігів
       Зоря Луганськ4:1Оскіл Куп`янськ
       ФК Харків Харків1:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
     Тур 28 
      18-05-2002 
       Торпедо Запоріжжя0:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Оскіл Куп`янськ1:1ФК Харків Харків
       Десна Чернігів2:2Зоря Луганськ
       Спартак-Горобина Суми3:1Електрон Ромни
       Металург-2 Донецьк2:1Шахтар-3 Донецьк
       Сталь Кам`янське3:2Ворскла-2 Полтава
       Авангард-Інтер Ровеньки6:1Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Металіст-2 Харків2:2Машинобудівник Дружківка
       Сталь-2 Алчевськ1:2Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 29 
      23-05-2002 
       Іллічівець-2 Маріуполь3:0Торпедо Запоріжжя
       Машинобудівник Дружківка1:0Сталь-2 Алчевськ
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми0:1Металіст-2 Харків
       Ворскла-2 Полтава0:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Шахтар-3 Донецьк1:2Сталь Кам`янське
       Електрон Ромни2:0Металург-2 Донецьк
       Зоря Луганськ0:1Спартак-Горобина Суми
       ФК Харків Харків1:1Десна Чернігів
       Дніпро-3 Дніпропетровськ4:0Оскіл Куп`янськ
     Тур 30 
      28-05-2002 
       Торпедо Запоріжжя4:0Оскіл Куп`янськ
       Десна Чернігів3:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Спартак-Горобина Суми2:0ФК Харків Харків
       Металург-2 Донецьк0:2Зоря Луганськ
       Сталь Кам`янське4:2Електрон Ромни
       Авангард-Інтер Ровеньки1:2Шахтар-3 Донецьк
       Металіст-2 Харків3:0Ворскла-2 Полтава
       Сталь-2 Алчевськ3:2Фрунзенець-Ліга 99 Суми
       Іллічівець-2 Маріуполь1:1Машинобудівник Дружківка
     Тур 31 
      01-06-2002 
       Машинобудівник Дружківка1:0Торпедо Запоріжжя
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми4:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Ворскла-2 Полтава1:1Сталь-2 Алчевськ
       Шахтар-3 Донецьк0:2Металіст-2 Харків
       Електрон Ромни3:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Зоря Луганськ4:1Сталь Кам`янське
       ФК Харків Харків5:1Металург-2 Донецьк
       Дніпро-3 Дніпропетровськ1:1Спартак-Горобина Суми
       Оскіл Куп`янськ0:1Десна Чернігів
     Тур 32 
      09-06-2002 
       Торпедо Запоріжжя2:1Десна Чернігів
       Спартак-Горобина Суми1:1Оскіл Куп`янськ
       Металург-2 Донецьк3:2Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське0:2ФК Харків Харків
       Авангард-Інтер Ровеньки3:1Зоря Луганськ
       Металіст-2 Харків0:0Електрон Ромни
       Сталь-2 Алчевськ1:2Шахтар-3 Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь2:0Ворскла-2 Полтава
       Машинобудівник Дружківка1:0Фрунзенець-Ліга 99 Суми
     Тур 33 
      15-06-2002 
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми2:0Торпедо Запоріжжя
       Ворскла-2 Полтава1:1Машинобудівник Дружківка
       Шахтар-3 Донецьк2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Електрон Ромни2:0Сталь-2 Алчевськ
       Зоря Луганськ1:1Металіст-2 Харків
       ФК Харків Харків3:2Авангард-Інтер Ровеньки
       Дніпро-3 Дніпропетровськ0:1Сталь Кам`янське
       Оскіл Куп`янськ-:+Металург-2 Донецьк
       Десна Чернігів3:1Спартак-Горобина Суми
     Тур 34 
      20-06-2002 
       Торпедо Запоріжжя2:4Спартак-Горобина Суми
       Металург-2 Донецьк2:0Десна Чернігів
       Сталь Кам`янське+:-Оскіл Куп`янськ
       Авангард-Інтер Ровеньки3:0Дніпро-3 Дніпропетровськ
       Металіст-2 Харків6:0ФК Харків Харків
       Сталь-2 Алчевськ2:1Зоря Луганськ
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2Електрон Ромни
       Машинобудівник Дружківка1:2Шахтар-3 Донецьк
       Фрунзенець-Ліга 99 Суми3:2Ворскла-2 Полтава
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Якименко Олексій Володимирович Фрунзенець-Ліга 99 Суми17730
    Кожем'яченко Олександр Вікторович Десна Чернігів15031
    Габісонія Гела Сергійович Спартак-Горобина Суми14123
    Тєркулов Раіс Равільович Машинобудівник Дружківка14728
    Агбо Патрік Умомо - Металург-2 Донецьк12125
    Помазанов Олександр Сергійович Авангард-Інтер Ровеньки11034
    Авраменко Володимир Олександрович Десна Чернігів11434
    Гусєв Олег Анатолійович Фрунзенець-Ліга 99 Суми11031
    Саванчук Олександр Володимирович Сталь-2 Алчевськ11117
    Левига Руслан Іванович Шахтар-3 Донецьк10222
    Сімбірьов Євген Володимирович Зоря Луганськ10031

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook