Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002/2003 2Л Гр. Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      28-07-2002 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0ФК Севастополь -
       Нафком Бровари5:1Торпедо Запоріжжя
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Рось Біла Церква0:1Тепловик Южноукраїнськ
       Металург-2 Запоріжжя1:2Титан Армянськ
       Кристал Херсон1:1Чорноморець-2 Одеса
     Тур 2 
      04-08-2002 
       ФК Севастополь -1:2Чорноморець-2 Одеса
       Титан Армянськ1:2Кристал Херсон
       Тепловик Южноукраїнськ3:1Металург-2 Запоріжжя
       Борисфен-2 Бориспіль0:2Рось Біла Церква
       Оболонь-2 Київ0:2ФК Одеса -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:4ОЛКОМ Мелітополь
       Торпедо Запоріжжя0:0ІгроСервіс Сімферополь
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0Нафком Бровари
     Тур 1 
      14-08-2002 
       ОЛКОМ Мелітополь2:2Оболонь-2 Київ
       ФК Одеса -2:0Борисфен-2 Бориспіль
     Тур 3 
      18-08-2002 
       Нафком Бровари3:0ФК Севастополь -
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Торпедо Запоріжжя
       ФК Одеса -1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Рось Біла Церква0:2Оболонь-2 Київ
       Металург-2 Запоріжжя0:1Борисфен-2 Бориспіль
       Кристал Херсон0:1Тепловик Южноукраїнськ
       Чорноморець-2 Одеса0:0Титан Армянськ
     Тур 4 
      25-08-2002 
       ФК Севастополь -1:0Титан Армянськ
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Чорноморець-2 Одеса
       Борисфен-2 Бориспіль0:1Кристал Херсон
       Оболонь-2 Київ2:0Металург-2 Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Рось Біла Церква
     Тур 5 
      31-08-2002 
       ІгроСервіс Сімферополь1:0ФК Севастополь -
       ОЛКОМ Мелітополь1:5Нафком Бровари
       ФК Одеса -0:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Рось Біла Церква0:0Торпедо Запоріжжя
       Металург-2 Запоріжжя4:5Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кристал Херсон1:3Оболонь-2 Київ
       Чорноморець-2 Одеса1:0Борисфен-2 Бориспіль
       Титан Армянськ3:2Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 4 
      04-09-2002 
       Торпедо Запоріжжя0:1ФК Одеса -
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1ОЛКОМ Мелітополь
       Нафком Бровари1:1ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 6 
      08-09-2002 
       ФК Севастополь -3:2Тепловик Южноукраїнськ
       Борисфен-2 Бориспіль2:1Титан Армянськ
       Оболонь-2 Київ0:0Чорноморець-2 Одеса
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Кристал Херсон
       Торпедо Запоріжжя1:1Металург-2 Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Рось Біла Церква
       Нафком Бровари2:1ФК Одеса -
       ІгроСервіс Сімферополь1:0ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 7 
      14-09-2002 
       ОЛКОМ Мелітополь1:0ФК Севастополь -
      15-09-2002 
       ФК Одеса -1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Рось Біла Церква1:1Нафком Бровари
       Металург-2 Запоріжжя1:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Кристал Херсон1:1Торпедо Запоріжжя
       Чорноморець-2 Одеса0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Титан Армянськ2:1Оболонь-2 Київ
       Тепловик Южноукраїнськ8:0Борисфен-2 Бориспіль
     Тур 8 
      22-09-2002 
       ФК Севастополь -1:0Борисфен-2 Бориспіль
       Оболонь-2 Київ3:3Тепловик Южноукраїнськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Титан Армянськ
       Торпедо Запоріжжя0:0Чорноморець-2 Одеса
       Електрометалург-НЗФ Нікополь4:1Кристал Херсон
       Нафком Бровари1:1Металург-2 Запоріжжя
       ІгроСервіс Сімферополь2:0Рось Біла Церква
       ОЛКОМ Мелітополь0:2ФК Одеса -
     Тур 9 
      28-09-2002 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Чорноморець-2 Одеса
      29-09-2002 
       ФК Одеса -2:1ФК Севастополь -
       Рось Біла Церква0:4ОЛКОМ Мелітополь
       Металург-2 Запоріжжя4:4ІгроСервіс Сімферополь
       Кристал Херсон0:4Нафком Бровари
       Титан Армянськ2:0Торпедо Запоріжжя
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Борисфен-2 Бориспіль1:3Оболонь-2 Київ
     Тур 10 
      05-10-2002 
       ФК Севастополь -3:1Оболонь-2 Київ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Борисфен-2 Бориспіль
       Торпедо Запоріжжя2:0Тепловик Южноукраїнськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Титан Армянськ
       Нафком Бровари1:2Чорноморець-2 Одеса
       ІгроСервіс Сімферополь2:1Кристал Херсон
       ОЛКОМ Мелітополь0:1Металург-2 Запоріжжя
       ФК Одеса -0:0Рось Біла Церква
     Тур 12 
      09-10-2002 
       Нафком Бровари3:0Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 11 
      13-10-2002 
       Рось Біла Церква2:0ФК Севастополь -
       Металург-2 Запоріжжя0:1ФК Одеса -
       Кристал Херсон0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Чорноморець-2 Одеса1:1ІгроСервіс Сімферополь
       Титан Армянськ2:4Нафком Бровари
       Тепловик Южноукраїнськ0:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Борисфен-2 Бориспіль2:1Торпедо Запоріжжя
       Оболонь-2 Київ4:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 12 
      20-10-2002 
       ФК Севастополь -3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Торпедо Запоріжжя1:4Оболонь-2 Київ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Борисфен-2 Бориспіль
       ІгроСервіс Сімферополь2:0Титан Армянськ
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Чорноморець-2 Одеса
       ФК Одеса -1:1Кристал Херсон
       Рось Біла Церква1:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 13 
      27-10-2002 
       Металург-2 Запоріжжя1:1ФК Севастополь -
       Кристал Херсон1:0Рось Біла Церква
       Чорноморець-2 Одеса3:0ФК Одеса -
       Титан Армянськ0:1ОЛКОМ Мелітополь
       Тепловик Южноукраїнськ1:2ІгроСервіс Сімферополь
       Борисфен-2 Бориспіль3:1Нафком Бровари
       Оболонь-2 Київ0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Торпедо Запоріжжя
     Тур 14 
      02-11-2002 
       ФК Севастополь -2:0Торпедо Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нафком Бровари2:2Оболонь-2 Київ
       ІгроСервіс Сімферополь6:0Борисфен-2 Бориспіль
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Тепловик Южноукраїнськ
       ФК Одеса -2:0Титан Армянськ
       Рось Біла Церква1:1Чорноморець-2 Одеса
       Металург-2 Запоріжжя0:1Кристал Херсон
     Тур 15 
      10-11-2002 
       Кристал Херсон0:1ФК Севастополь -
       Чорноморець-2 Одеса0:0Металург-2 Запоріжжя
       Титан Армянськ2:2Рось Біла Церква
       Тепловик Южноукраїнськ1:0ФК Одеса -
       Борисфен-2 Бориспіль4:1ОЛКОМ Мелітополь
       Оболонь-2 Київ2:4ІгроСервіс Сімферополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Нафком Бровари
       Торпедо Запоріжжя-:+Електрометалург-НЗФ Нікополь
    Коло 2 
     Тур 16 
      05-04-2003 
       ФК Севастополь -1:0Кристал Херсон
       Металург-2 Запоріжжя1:0Чорноморець-2 Одеса
       Рось Біла Церква0:0Титан Армянськ
       ФК Одеса -1:0Тепловик Южноукраїнськ
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Борисфен-2 Бориспіль
       ІгроСервіс Сімферополь0:0Оболонь-2 Київ
       Нафком Бровари5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Торпедо Запоріжжя
     Тур 17 
      11-04-2003 
       Оболонь-2 Київ0:4Нафком Бровари
      12-04-2003 
       Торпедо Запоріжжя1:2ФК Севастополь -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Борисфен-2 Бориспіль1:1ІгроСервіс Сімферополь
       Тепловик Южноукраїнськ1:1ОЛКОМ Мелітополь
       Титан Армянськ0:1ФК Одеса -
       Чорноморець-2 Одеса4:1Рось Біла Церква
       Кристал Херсон3:2Металург-2 Запоріжжя
     Тур 18 
      18-04-2003 
       ФК Севастополь -1:0Металург-2 Запоріжжя
       Рось Біла Церква1:0Кристал Херсон
       ФК Одеса -0:1Чорноморець-2 Одеса
       ОЛКОМ Мелітополь3:0Титан Армянськ
       ІгроСервіс Сімферополь2:0Тепловик Южноукраїнськ
       Нафком Бровари2:0Борисфен-2 Бориспіль
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Оболонь-2 Київ
       Торпедо Запоріжжя1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 19 
      23-04-2003 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0ФК Севастополь -
       Оболонь-2 Київ0:1Торпедо Запоріжжя
       Борисфен-2 Бориспіль0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Тепловик Южноукраїнськ0:2Нафком Бровари
       Титан Армянськ1:3ІгроСервіс Сімферополь
       Чорноморець-2 Одеса0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Кристал Херсон3:0ФК Одеса -
       Металург-2 Запоріжжя2:1Рось Біла Церква
     Тур 20 
      28-04-2003 
       ФК Севастополь -0:1Рось Біла Церква
       ФК Одеса -1:1Металург-2 Запоріжжя
       ОЛКОМ Мелітополь2:0Кристал Херсон
       ІгроСервіс Сімферополь3:1Чорноморець-2 Одеса
       Нафком Бровари2:0Титан Армянськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Тепловик Южноукраїнськ
       Торпедо Запоріжжя3:1Борисфен-2 Бориспіль
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Оболонь-2 Київ
     Тур 21 
      03-05-2003 
       Оболонь-2 Київ2:2ФК Севастополь -
       Борисфен-2 Бориспіль1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Тепловик Южноукраїнськ3:1Торпедо Запоріжжя
       Титан Армянськ0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Чорноморець-2 Одеса1:3Нафком Бровари
       Кристал Херсон2:4ІгроСервіс Сімферополь
       Металург-2 Запоріжжя1:4ОЛКОМ Мелітополь
       Рось Біла Церква1:0ФК Одеса -
     Тур 22 
      08-05-2003 
       ФК Севастополь -2:1ФК Одеса -
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Рось Біла Церква
       ІгроСервіс Сімферополь2:1Металург-2 Запоріжжя
       Нафком Бровари1:0Кристал Херсон
       Чорноморець-2 Одеса1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Торпедо Запоріжжя0:0Титан Армянськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3Тепловик Южноукраїнськ
       Оболонь-2 Київ1:0Борисфен-2 Бориспіль
     Тур 23 
      13-05-2003 
       Борисфен-2 Бориспіль3:1ФК Севастополь -
       Тепловик Южноукраїнськ0:2Оболонь-2 Київ
       Титан Армянськ3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Чорноморець-2 Одеса5:0Торпедо Запоріжжя
       Кристал Херсон1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Металург-2 Запоріжжя0:3Нафком Бровари
       Рось Біла Церква1:0ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Одеса -0:1ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 24 
      18-05-2003 
       ФК Севастополь -0:1ОЛКОМ Мелітополь
       ІгроСервіс Сімферополь0:1ФК Одеса -
       Нафком Бровари2:0Рось Біла Церква
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Металург-2 Запоріжжя
       Торпедо Запоріжжя0:2Кристал Херсон
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Чорноморець-2 Одеса
       Борисфен-2 Бориспіль2:1Тепловик Южноукраїнськ
      19-05-2003 
       Оболонь-2 Київ6:1Титан Армянськ
     Тур 25 
      23-05-2003 
       Тепловик Южноукраїнськ2:1ФК Севастополь -
       Титан Армянськ2:0Борисфен-2 Бориспіль
       Чорноморець-2 Одеса2:0Оболонь-2 Київ
       Кристал Херсон3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Металург-2 Запоріжжя2:0Торпедо Запоріжжя
       Рось Біла Церква1:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Одеса -0:0Нафком Бровари
       ОЛКОМ Мелітополь0:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 26 
      31-05-2003 
       ФК Севастополь -1:3ІгроСервіс Сімферополь
       Нафком Бровари4:0ОЛКОМ Мелітополь
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1ФК Одеса -
       Торпедо Запоріжжя2:3Рось Біла Церква
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Металург-2 Запоріжжя
       Оболонь-2 Київ1:0Кристал Херсон
       Борисфен-2 Бориспіль0:3Чорноморець-2 Одеса
       Тепловик Южноукраїнськ2:0Титан Армянськ
     Тур 27 
      04-06-2003 
       Титан Армянськ1:0ФК Севастополь -
       Чорноморець-2 Одеса6:2Тепловик Южноукраїнськ
       Кристал Херсон1:0Борисфен-2 Бориспіль
       Металург-2 Запоріжжя3:0Оболонь-2 Київ
       Рось Біла Церква0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Одеса -2:0Торпедо Запоріжжя
       ОЛКОМ Мелітополь3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ІгроСервіс Сімферополь0:3Нафком Бровари
     Тур 28 
      09-06-2003 
       ФК Севастополь -1:2Нафком Бровари
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Торпедо Запоріжжя0:5ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0ФК Одеса -
       Оболонь-2 Київ0:1Рось Біла Церква
       Борисфен-2 Бориспіль0:1Металург-2 Запоріжжя
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Кристал Херсон
       Титан Армянськ2:3Чорноморець-2 Одеса
     Тур 29 
      14-06-2003 
       Чорноморець-2 Одеса0:0ФК Севастополь -
       Кристал Херсон4:2Титан Армянськ
       Металург-2 Запоріжжя0:0Тепловик Южноукраїнськ
       Рось Біла Церква2:0Борисфен-2 Бориспіль
       ФК Одеса -3:0Оболонь-2 Київ
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ІгроСервіс Сімферополь4:1Торпедо Запоріжжя
       Нафком Бровари2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 30 
      22-06-2003 
       ФК Севастополь -2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Торпедо Запоріжжя1:0Нафком Бровари
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:3ІгроСервіс Сімферополь
       Оболонь-2 Київ0:1ОЛКОМ Мелітополь
       Борисфен-2 Бориспіль2:0ФК Одеса -
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Рось Біла Церква
       Титан Армянськ3:2Металург-2 Запоріжжя
       Чорноморець-2 Одеса2:2Кристал Херсон
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Левченко Сергій Миколайович Нафком Бровари30229
    Грищенко Олексій Володимирович ІгроСервіс Сімферополь15729
    Скрипка Володимир Едуардович Тепловик Южноукраїнськ13027
    Соп'яніченко Євгеній Сергійович Кристал Херсон12028
    Мамонов Сергій Миколайович ІгроСервіс Сімферополь12030
    Полулях Вячеслав Владиславович ОЛКОМ Мелітополь10027
    Губський Олег Вікторович ІгроСервіс Сімферополь10029
    Боровков Максим Валерійович Електрометалург-НЗФ Нікополь10615
    Мануйленко Дмитро Миколайович Гірник-Спорт Горішні Плавні9330
    Богданов Володимир Сергійович Оболонь-2 Київ8028
    Бондаренко Олександр Миколайович ФК Одеса -8126

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook