Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002/2003 2Л Гр. В

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      28-07-2002 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ-:+Угольок Димитров
       Металург-2 Донецьк1:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Десна Чернігів2:0Шахтар Луганськ
       Сталь Кам`янське2:1ФК Суми -
       Електрон Ромни2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Зоря Луганськ1:0Сталь-2 Алчевськ
       Металіст-2 Харків1:1Ворскла-2 Полтава
     Тур 2 
      04-08-2002 
       Угольок Димитров0:0Ворскла-2 Полтава
       Шахтар-3 Донецьк3:1Металіст-2 Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь0:3Зоря Луганськ
       ФК Суми -1:1Електрон Ромни
       Сталь-2 Алчевськ1:0Сталь Кам`янське
       Авангард-Інтер Ровеньки2:0Десна Чернігів
      05-08-2002 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:3Металург-2 Донецьк
     Тур 1 
      14-08-2002 
       Зоря Луганськ3:0Шахтар-3 Донецьк
     Тур 3 
      18-08-2002 
       Металург-2 Донецьк0:0Угольок Димитров
       Десна Чернігів1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське0:2Шахтар Луганськ
       Електрон Ромни2:0Сталь-2 Алчевськ
       Зоря Луганськ2:0ФК Суми -
       Металіст-2 Харків0:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Ворскла-2 Полтава2:1Шахтар-3 Донецьк
     Тур 4 
      25-08-2002 
       Угольок Димитров0:0Шахтар-3 Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь3:0Ворскла-2 Полтава
       Авангард-Інтер Ровеньки0:1Сталь Кам`янське
       Металург-2 Донецьк2:0Десна Чернігів
     Тур 11 
       Шахтар Луганськ3:0Сталь-2 Алчевськ
     Тур 5 
      31-08-2002 
       Десна Чернігів2:0Угольок Димитров
       Сталь Кам`янське3:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Електрон Ромни3:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Зоря Луганськ2:1Шахтар Луганськ
       Металіст-2 Харків1:1Сталь-2 Алчевськ
       Ворскла-2 Полтава3:2ФК Суми -
       Шахтар-3 Донецьк2:1Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 4 
      04-09-2002 
       ФК Суми -0:0Металіст-2 Харків
       Шахтар Луганськ3:0Електрон Ромни
     Тур 6 
      08-09-2002 
       Угольок Димитров1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Суми -1:1Шахтар-3 Донецьк
       Сталь-2 Алчевськ2:1Ворскла-2 Полтава
       Шахтар Луганськ1:0Металіст-2 Харків
       Авангард-Інтер Ровеньки3:5Зоря Луганськ
       Дніпро-2 Дніпропетровськ3:1Електрон Ромни
       Металург-2 Донецьк1:5Сталь Кам`янське
     Тур 15 
      11-09-2002 
       Сталь-2 Алчевськ1:2Десна Чернігів
     Тур 7 
      15-09-2002 
       Сталь Кам`янське2:0Десна Чернігів
       Електрон Ромни2:1Металург-2 Донецьк
       Зоря Луганськ3:2Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Металіст-2 Харків1:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Ворскла-2 Полтава0:2Шахтар Луганськ
       Шахтар-3 Донецьк2:0Сталь-2 Алчевськ
       Іллічівець-2 Маріуполь2:0ФК Суми -
     Тур 8 
      22-09-2002 
       Угольок Димитров1:1ФК Суми -
       Сталь-2 Алчевськ1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Шахтар Луганськ2:0Шахтар-3 Донецьк
       Авангард-Інтер Ровеньки2:1Ворскла-2 Полтава
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:0Металіст-2 Харків
       Металург-2 Донецьк1:0Зоря Луганськ
       Десна Чернігів1:0Електрон Ромни
     Тур 9 
      29-09-2002 
       Сталь Кам`янське1:0Угольок Димитров
       Зоря Луганськ7:1Десна Чернігів
       Металіст-2 Харків2:0Металург-2 Донецьк
       Ворскла-2 Полтава0:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Шахтар-3 Донецьк4:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2Шахтар Луганськ
       ФК Суми -4:1Сталь-2 Алчевськ
     Тур 10 
      05-10-2002 
       Угольок Димитров0:0Сталь-2 Алчевськ
       Шахтар Луганськ2:0ФК Суми -
       Авангард-Інтер Ровеньки1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:2Шахтар-3 Донецьк
       Металург-2 Донецьк3:1Ворскла-2 Полтава
       Десна Чернігів1:0Металіст-2 Харків
       Сталь Кам`янське3:0Електрон Ромни
     Тур 12 
      09-10-2002 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:1ФК Суми -
       Електрон Ромни1:2Зоря Луганськ
     Тур 11 
      13-10-2002 
       Електрон Ромни2:1Угольок Димитров
       Зоря Луганськ1:0Сталь Кам`янське
       Ворскла-2 Полтава1:4Десна Чернігів
       Шахтар-3 Донецьк2:1Металург-2 Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь4:2Дніпро-2 Дніпропетровськ
       ФК Суми -3:2Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 12 
      20-10-2002 
       Угольок Димитров0:0Шахтар Луганськ
       Авангард-Інтер Ровеньки1:0Сталь-2 Алчевськ
       Металург-2 Донецьк2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Десна Чернігів0:0Шахтар-3 Донецьк
       Сталь Кам`янське1:0Металіст-2 Харків
     Тур 13 
      27-10-2002 
       Зоря Луганськ3:1Угольок Димитров
       Металіст-2 Харків2:1Електрон Ромни
       Ворскла-2 Полтава0:0Сталь Кам`янське
       Іллічівець-2 Маріуполь0:4Десна Чернігів
       Сталь-2 Алчевськ0:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Шахтар Луганськ2:1Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 14 
      02-11-2002 
       Угольок Димитров0:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:2Шахтар Луганськ
       Металург-2 Донецьк4:2Сталь-2 Алчевськ
       Десна Чернігів3:0ФК Суми -
       Сталь Кам`янське1:0Шахтар-3 Донецьк
       Електрон Ромни1:0Ворскла-2 Полтава
       Зоря Луганськ3:0Металіст-2 Харків
     Тур 13 
      06-11-2002 
       ФК Суми -3:0Металург-2 Донецьк
     Тур 15 
      10-11-2002 
       Металіст-2 Харків6:1Угольок Димитров
       Ворскла-2 Полтава1:0Зоря Луганськ
       Шахтар-3 Донецьк1:0Електрон Ромни
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Сталь Кам`янське
       Шахтар Луганськ1:1Металург-2 Донецьк
       Авангард-Інтер Ровеньки2:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
    Коло 2 
     Тур 16 
      05-04-2003 
       Угольок Димитров0:0Металіст-2 Харків
       Зоря Луганськ2:0Ворскла-2 Полтава
       Електрон Ромни-:+Шахтар-3 Донецьк
       Сталь Кам`янське0:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Десна Чернігів+:-Сталь-2 Алчевськ
       Металург-2 Донецьк0:0Шахтар Луганськ
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:1Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 17 
      11-04-2003 
       Шахтар Луганськ2:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Сталь-2 Алчевськ-:+Металург-2 Донецьк
       Шахтар-3 Донецьк1:1Сталь Кам`янське
      12-04-2003 
       Авангард-Інтер Ровеньки1:0Угольок Димитров
       ФК Суми -0:2Десна Чернігів
       Ворскла-2 Полтава2:0Електрон Ромни
       Металіст-2 Харків1:2Зоря Луганськ
     Тур 18 
      18-04-2003 
       Угольок Димитров0:1Зоря Луганськ
       Електрон Ромни0:1Металіст-2 Харків
       Сталь Кам`янське4:2Ворскла-2 Полтава
       Десна Чернігів3:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Металург-2 Донецьк2:0ФК Суми -
       Дніпро-2 Дніпропетровськ+:-Сталь-2 Алчевськ
       Авангард-Інтер Ровеньки0:1Шахтар Луганськ
     Тур 19 
      23-04-2003 
       Шахтар Луганськ5:2Угольок Димитров
       Сталь-2 Алчевськ-:+Авангард-Інтер Ровеньки
       ФК Суми -2:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2Металург-2 Донецьк
       Шахтар-3 Донецьк3:0Десна Чернігів
       Металіст-2 Харків1:1Сталь Кам`янське
       Зоря Луганськ3:0Електрон Ромни
     Тур 20 
      28-04-2003 
       Угольок Димитров2:0Електрон Ромни
       Сталь Кам`янське1:1Зоря Луганськ
       Десна Чернігів3:1Ворскла-2 Полтава
       Металург-2 Донецьк0:1Шахтар-3 Донецьк
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Авангард-Інтер Ровеньки1:1ФК Суми -
       Сталь-2 Алчевськ-:+Шахтар Луганськ
     Тур 21 
      03-05-2003 
       Сталь-2 Алчевськ-:+Угольок Димитров
       ФК Суми -0:1Шахтар Луганськ
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Шахтар-3 Донецьк1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Ворскла-2 Полтава5:0Металург-2 Донецьк
       Металіст-2 Харків2:0Десна Чернігів
       Електрон Ромни0:1Сталь Кам`янське
     Тур 22 
      08-05-2003 
       Угольок Димитров0:1Сталь Кам`янське
       Десна Чернігів0:2Зоря Луганськ
       Металург-2 Донецьк0:1Металіст-2 Харків
       Дніпро-2 Дніпропетровськ5:2Ворскла-2 Полтава
       Авангард-Інтер Ровеньки0:1Шахтар-3 Донецьк
       Шахтар Луганськ6:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Сталь-2 Алчевськ-:+ФК Суми -
     Тур 23 
      13-05-2003 
       ФК Суми -2:1Угольок Димитров
       Іллічівець-2 Маріуполь+:-Сталь-2 Алчевськ
       Шахтар-3 Донецьк1:3Шахтар Луганськ
       Ворскла-2 Полтава2:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Металіст-2 Харків1:2Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Зоря Луганськ3:1Металург-2 Донецьк
       Електрон Ромни0:2Десна Чернігів
     Тур 24 
      18-05-2003 
       Десна Чернігів1:0Сталь Кам`янське
       Металург-2 Донецьк4:0Електрон Ромни
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:2Зоря Луганськ
       Авангард-Інтер Ровеньки0:0Металіст-2 Харків
       Шахтар Луганськ2:1Ворскла-2 Полтава
       Сталь-2 Алчевськ-:+Шахтар-3 Донецьк
       ФК Суми -0:0Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 25 
      23-05-2003 
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Угольок Димитров
       Шахтар-3 Донецьк0:0ФК Суми -
       Ворскла-2 Полтава+:-Сталь-2 Алчевськ
       Металіст-2 Харків2:2Шахтар Луганськ
       Зоря Луганськ3:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Електрон Ромни0:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське2:1Металург-2 Донецьк
     Тур 26 
      31-05-2003 
       Угольок Димитров0:2Десна Чернігів
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:0Сталь Кам`янське
       Авангард-Інтер Ровеньки2:0Електрон Ромни
       Шахтар Луганськ0:0Зоря Луганськ
       Сталь-2 Алчевськ-:+Металіст-2 Харків
       ФК Суми -0:0Ворскла-2 Полтава
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2Шахтар-3 Донецьк
     Тур 27 
      04-06-2003 
       Шахтар-3 Донецьк4:0Угольок Димитров
       Ворскла-2 Полтава2:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Металіст-2 Харків7:0ФК Суми -
       Сталь-2 Алчевськ-:+Зоря Луганськ
       Електрон Ромни0:1Шахтар Луганськ
       Сталь Кам`янське3:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Десна Чернігів2:0Металург-2 Донецьк
     Тур 28 
      09-06-2003 
       Угольок Димитров0:2Металург-2 Донецьк
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:0Десна Чернігів
       Шахтар Луганськ3:1Сталь Кам`янське
       Сталь-2 Алчевськ-:+Електрон Ромни
       ФК Суми -0:5Зоря Луганськ
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1Металіст-2 Харків
      10-06-2003 
       Шахтар-3 Донецьк2:1Ворскла-2 Полтава
     Тур 29 
      14-06-2003 
       Ворскла-2 Полтава1:1Угольок Димитров
       Металіст-2 Харків0:0Шахтар-3 Донецьк
       Зоря Луганськ2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Електрон Ромни0:2ФК Суми -
       Сталь Кам`янське+:-Сталь-2 Алчевськ
       Десна Чернігів+:-Авангард-Інтер Ровеньки
       Металург-2 Донецьк1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 30 
      18-06-2003 
       ФК Суми -3:0Сталь Кам`янське
      22-06-2003 
       Угольок Димитров0:2Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Авангард-Інтер Ровеньки1:4Металург-2 Донецьк
       Шахтар Луганськ-:+Десна Чернігів
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1Електрон Ромни
       Шахтар-3 Донецьк3:1Зоря Луганськ
       Ворскла-2 Полтава0:1Металіст-2 Харків
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Пінчук Костянтин Миколайович Шахтар Луганськ12724
    Мащенко Дмитро Олександрович Зоря Луганськ11023
    Літвінов Ігор Юрійович Зоря Луганськ11214
    Гаврилов Владислав Олександрович Сталь Кам`янське10323
    Мартинюк Юрій Анатолійович Сталь Кам`янське9021
    Бессараб Олександр Миколайович Ворскла-2 Полтава928
    Назімов Олексій Миколайович Шахтар Луганськ8022
    Кривошеєнко Іван Васильович Металург-2 Донецьк8419
    Баранов Василь Анатолійович Зоря Луганськ7427
    Бублік Костянтин Вікторович Авангард-Інтер Ровеньки7014
    Стріляний Геннадій Євгенович Електрон Ромни7118

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook