Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 1999-2000 рр.(Група 5)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-09-1999 
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:0ДЮСШ-Нива Тернопіль
       ДЮСШ Тернопіль0:0Сугатин Сугаки
       Ізотоп Кузнецовськ0:1ДЮСШ Верес Рівне
       Пансіон Шепетівка3:2Волинь Луцьк
     Тур 2 
      19-09-1999 
       ДЮСШ Верес Рівне2:2Пансіон Шепетівка
       Сугатин Сугаки3:1Ізотоп Кузнецовськ
       ДЮСШ-Нива Тернопіль3:0ДЮСШ Тернопіль
       Поділля Хмельницький1:3ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 3 
      26-09-1999 
       ДЮСШ Тернопіль2:1Поділля Хмельницький
       Ізотоп Кузнецовськ1:0ДЮСШ-Нива Тернопіль
       Пансіон Шепетівка0:1Сугатин Сугаки
       Волинь Луцьк1:1ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 4 
      29-09-1999 
       Сугатин Сугаки0:1Волинь Луцьк
       ДЮСШ-Нива Тернопіль2:0Пансіон Шепетівка
       Поділля Хмельницький2:2Ізотоп Кузнецовськ
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:1ДЮСШ Тернопіль
     Тур 5 
      03-10-1999 
       Ізотоп Кузнецовськ2:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Пансіон Шепетівка0:1Поділля Хмельницький
       Волинь Луцьк1:0ДЮСШ-Нива Тернопіль
       ДЮСШ Верес Рівне3:0Сугатин Сугаки
     Тур 6 
      10-10-1999 
       ДЮСШ-Нива Тернопіль0:0ДЮСШ Верес Рівне
       Поділля Хмельницький1:0Волинь Луцьк
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:0Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ Тернопіль0:2Ізотоп Кузнецовськ
     Тур 7 
      17-10-1999 
       Пансіон Шепетівка0:3ДЮСШ Тернопіль
       Волинь Луцьк1:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ Верес Рівне7:2Поділля Хмельницький
       Сугатин Сугаки1:1ДЮСШ-Нива Тернопіль
     Тур 8 
      24-10-1999 
       Поділля Хмельницький1:0Сугатин Сугаки
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:0ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ Тернопіль4:2Волинь Луцьк
       Ізотоп Кузнецовськ2:1Пансіон Шепетівка
     Тур 9 
      31-10-1999 
       Волинь Луцьк0:0Ізотоп Кузнецовськ
       ДЮСШ Верес Рівне1:1ДЮСШ Тернопіль
       Сугатин Сугаки1:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ-Нива Тернопіль5:2Поділля Хмельницький
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2000 
       ДЮСШ-Нива Тернопіль2:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Сугатин Сугаки1:0ДЮСШ Тернопіль
       ДЮСШ Верес Рівне2:2Ізотоп Кузнецовськ
       Волинь Луцьк1:1Пансіон Шепетівка
     Тур 11 
      13-04-2000 
       ДЮСШ Тернопіль0:2ДЮСШ-Нива Тернопіль
      16-04-2000 
       Пансіон Шепетівка1:0ДЮСШ Верес Рівне
       Ізотоп Кузнецовськ4:1Сугатин Сугаки
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:3Поділля Хмельницький
     Тур 12 
      23-04-2000 
       Поділля Хмельницький0:1ДЮСШ Тернопіль
       ДЮСШ-Нива Тернопіль4:2Ізотоп Кузнецовськ
       Сугатин Сугаки1:1Пансіон Шепетівка
     Тур 13 
      29-04-2000 
       Волинь Луцьк3:0Сугатин Сугаки
       Пансіон Шепетівка1:1ДЮСШ-Нива Тернопіль
       Ізотоп Кузнецовськ3:1Поділля Хмельницький
       ДЮСШ Тернопіль3:1ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 12 
      02-05-2000 
       ДЮСШ Верес Рівне1:2Волинь Луцьк
     Тур 14 
      06-05-2000 
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:1Ізотоп Кузнецовськ
       Поділля Хмельницький-:+Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ-Нива Тернопіль3:0Волинь Луцьк
       Сугатин Сугаки0:2ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 15 
      09-05-2000 
       ДЮСШ Верес Рівне0:3ДЮСШ-Нива Тернопіль
       Волинь Луцьк+:-Поділля Хмельницький
       Пансіон Шепетівка1:2ДЮСШ-1 Хмельницький
       Ізотоп Кузнецовськ3:1ДЮСШ Тернопіль
     Тур 16 
      14-05-2000 
       ДЮСШ Тернопіль0:1Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:0Волинь Луцьк
       Поділля Хмельницький-:+ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ-Нива Тернопіль0:0Сугатин Сугаки
     Тур 17 
      21-05-2000 
       Сугатин Сугаки+:-Поділля Хмельницький
       ДЮСШ Верес Рівне2:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Волинь Луцьк2:1ДЮСШ Тернопіль
       Пансіон Шепетівка1:0Ізотоп Кузнецовськ
     Тур 18 
      28-05-2000 
       Ізотоп Кузнецовськ1:1Волинь Луцьк
       ДЮСШ Тернопіль1:1ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ-1 Хмельницький4:0Сугатин Сугаки
       Поділля Хмельницький-:+ДЮСШ-Нива Тернопіль
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Копцюх Богдан Миронович ДЮСШ-Нива Тернопіль6015
    Савка Сергій Володимирович ДЮСШ-Нива Тернопіль6115
    Глас Артем Вікторович Поділля Хмельницький5111
    Філін Дмитро Андрійович ДЮСШ Верес Рівне5015
    Кльофас Максим Дмитрович Ізотоп Кузнецовськ4010
    Кадубець Олександр Миколайович ДЮСШ Верес Рівне4014
    Кондзьолка Андрій Васильович ДЮСШ-Нива Тернопіль4015
    Глива Богдан Васильович ДЮСШ Тернопіль402
    Дудник Андрій Іванович ДЮСШ Тернопіль4014
    Протасевич Віталій Миколайович Ізотоп Кузнецовськ4015
    Супрунець Павло Миколайович Пансіон Шепетівка4115

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook