Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 2Л Гр. А

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-07-2003 
       Енергетик Бурштин2:1Рава Рава-Руська
       Нафтовик Долина0:0Чорногора Івано-Франківськ
       Іква Млинів0:1Техно-Центр Рогатин
       ФК Львів 3:0Галичина-Карпати Львів
       Нива Тернопіль1:0Газовик-Скала Стрий
     Тур 2 
      02-08-2003 
       Рава Рава-Руська0:0Газовик-Скала Стрий
       Галичина-Карпати Львів0:0Нива Тернопіль
       Техно-Центр Рогатин3:0ФК Львів
       Буковина Чернівці2:0Іква Млинів
       Чорногора Івано-Франківськ0:1Спартак-2 Калуш
       Динамо-3 Київ2:0Нафтовик Долина
       Енергетик Бурштин1:1Динамо Хмельницький
      04-08-2003 
       Оболонь-2 Київ1:0Борисфен-2 Бориспіль
     Тур 3 
      16-08-2003 
       Динамо Хмельницький1:0Рава Рава-Руська
       Нафтовик Долина2:0Енергетик Бурштин
       Спартак-2 Калуш1:0Динамо-3 Київ
       Борисфен-2 Бориспіль1:2Чорногора Івано-Франківськ
       Іква Млинів3:0Оболонь-2 Київ
       ФК Львів 2:0Буковина Чернівці
       Нива Тернопіль1:0Техно-Центр Рогатин
       Газовик-Скала Стрий2:1Галичина-Карпати Львів
     Тур 4 
      23-08-2003 
       Рава Рава-Руська1:0Галичина-Карпати Львів
       Буковина Чернівці1:1Нива Тернопіль
       Чорногора Івано-Франківськ2:2Іква Млинів
       Динамо-3 Київ0:1Борисфен-2 Бориспіль
       Енергетик Бурштин1:0Спартак-2 Калуш
       Динамо Хмельницький3:1Нафтовик Долина
     Тур 5 
      30-08-2003 
       Нафтовик Долина1:0Рава Рава-Руська
       Спартак-2 Калуш1:2Динамо Хмельницький
       Борисфен-2 Бориспіль0:0Енергетик Бурштин
       Іква Млинів3:1Динамо-3 Київ
       ФК Львів 1:1Чорногора Івано-Франківськ
       Нива Тернопіль0:3Оболонь-2 Київ
       Газовик-Скала Стрий1:0Буковина Чернівці
       Галичина-Карпати Львів0:1Техно-Центр Рогатин
     Тур 1 
      03-09-2003 
       Динамо Хмельницький0:0Динамо-3 Київ
       Спартак-2 Калуш2:1Оболонь-2 Київ
       Борисфен-2 Бориспіль4:0Буковина Чернівці
     Тур 4 
       Техно-Центр Рогатин1:1Газовик-Скала Стрий
     Тур 6 
      07-09-2003 
       Рава Рава-Руська1:3Техно-Центр Рогатин
       Буковина Чернівці1:0Галичина-Карпати Львів
       Оболонь-2 Київ0:0Газовик-Скала Стрий
       Чорногора Івано-Франківськ0:1Нива Тернопіль
       Динамо-3 Київ4:0ФК Львів
       Енергетик Бурштин3:0Іква Млинів
       Динамо Хмельницький3:0Борисфен-2 Бориспіль
     Тур 7 
      13-09-2003 
       Спартак-2 Калуш0:2Рава Рава-Руська
       Борисфен-2 Бориспіль0:1Нафтовик Долина
       Іква Млинів2:1Динамо Хмельницький
       ФК Львів 0:1Енергетик Бурштин
       Нива Тернопіль1:0Динамо-3 Київ
       Газовик-Скала Стрий2:0Чорногора Івано-Франківськ
       Галичина-Карпати Львів1:1Оболонь-2 Київ
       Техно-Центр Рогатин2:0Буковина Чернівці
     Тур 4 
      17-09-2003 
       Оболонь-2 Київ2:2ФК Львів
     Тур 6 
       Нафтовик Долина2:1Спартак-2 Калуш
     Тур 8 
      21-09-2003 
       Рава Рава-Руська1:1Буковина Чернівці
       Оболонь-2 Київ1:1Техно-Центр Рогатин
       Чорногора Івано-Франківськ0:0Галичина-Карпати Львів
       Динамо-3 Київ0:2Газовик-Скала Стрий
       Енергетик Бурштин1:4Нива Тернопіль
       Динамо Хмельницький4:0ФК Львів
       Нафтовик Долина0:1Іква Млинів
       Спартак-2 Калуш1:2Борисфен-2 Бориспіль
     Тур 9 
      28-09-2003 
       Борисфен-2 Бориспіль2:1Рава Рава-Руська
       Іква Млинів1:2Спартак-2 Калуш
       ФК Львів 2:1Нафтовик Долина
       Нива Тернопіль0:0Динамо Хмельницький
       Газовик-Скала Стрий0:0Енергетик Бурштин
       Техно-Центр Рогатин1:1Чорногора Івано-Франківськ
       Буковина Чернівці0:0Оболонь-2 Київ
     Тур 10 
      05-10-2003 
       Рава Рава-Руська0:0Оболонь-2 Київ
       Чорногора Івано-Франківськ3:1Буковина Чернівці
       Енергетик Бурштин2:1Галичина-Карпати Львів
       Динамо Хмельницький1:1Газовик-Скала Стрий
       Нафтовик Долина1:1Нива Тернопіль
       Спартак-2 Калуш3:1ФК Львів
       Борисфен-2 Бориспіль0:0Іква Млинів
      08-10-2003 
       Динамо-3 Київ0:0Техно-Центр Рогатин
     Тур 11 
      12-10-2003 
       Іква Млинів0:2Рава Рава-Руська
       ФК Львів 1:3Борисфен-2 Бориспіль
       Нива Тернопіль1:0Спартак-2 Калуш
       Газовик-Скала Стрий1:1Нафтовик Долина
       Галичина-Карпати Львів1:0Динамо Хмельницький
       Техно-Центр Рогатин3:1Енергетик Бурштин
       Буковина Чернівці1:1Динамо-3 Київ
       Оболонь-2 Київ1:0Чорногора Івано-Франківськ
     Тур 12 
      17-10-2003 
       Динамо-3 Київ1:2Оболонь-2 Київ
      19-10-2003 
       Рава Рава-Руська2:0Чорногора Івано-Франківськ
       Енергетик Бурштин1:1Буковина Чернівці
       Динамо Хмельницький2:1Техно-Центр Рогатин
       Нафтовик Долина2:0Галичина-Карпати Львів
       Спартак-2 Калуш0:0Газовик-Скала Стрий
       Борисфен-2 Бориспіль3:0Нива Тернопіль
       Іква Млинів0:0ФК Львів
     Тур 9 
      23-10-2003 
       Галичина-Карпати Львів2:0Динамо-3 Київ
     Тур 13 
      26-10-2003 
       ФК Львів 2:3Рава Рава-Руська
       Нива Тернопіль1:1Іква Млинів
       Газовик-Скала Стрий2:0Борисфен-2 Бориспіль
       Техно-Центр Рогатин3:2Нафтовик Долина
       Буковина Чернівці1:4Динамо Хмельницький
       Оболонь-2 Київ2:1Енергетик Бурштин
      27-10-2003 
       Галичина-Карпати Львів1:0Спартак-2 Калуш
       Чорногора Івано-Франківськ2:1Динамо-3 Київ
     Тур 14 
      01-11-2003 
       Рава Рава-Руська2:0Динамо-3 Київ
       Енергетик Бурштин4:0Чорногора Івано-Франківськ
       Динамо Хмельницький2:0Оболонь-2 Київ
       Нафтовик Долина2:0Буковина Чернівці
       Спартак-2 Калуш1:2Техно-Центр Рогатин
       Борисфен-2 Бориспіль1:0Галичина-Карпати Львів
       Іква Млинів1:2Газовик-Скала Стрий
       ФК Львів 1:3Нива Тернопіль
     Тур 15 
      08-11-2003 
       Нива Тернопіль1:0Рава Рава-Руська
       Газовик-Скала Стрий4:1ФК Львів
       Галичина-Карпати Львів1:1Іква Млинів
       Техно-Центр Рогатин1:0Борисфен-2 Бориспіль
       Буковина Чернівці0:1Спартак-2 Калуш
       Оболонь-2 Київ0:0Нафтовик Долина
       Чорногора Івано-Франківськ1:2Динамо Хмельницький
       Динамо-3 Київ1:2Енергетик Бурштин
    Коло 2 
     Тур 16 
      28-03-2004 
       Рава Рава-Руська1:1Нива Тернопіль
       ФК Львів 0:0Газовик-Скала Стрий
       Іква Млинів0:1Галичина-Карпати Львів
       Борисфен-2 Бориспіль0:1Техно-Центр Рогатин
       Спартак-2 Калуш3:0Буковина Чернівці
       Нафтовик Долина0:0Оболонь-2 Київ
       Динамо Хмельницький2:0Чорногора Івано-Франківськ
       Енергетик Бурштин1:0Динамо-3 Київ
     Тур 17 
      02-04-2004 
       Динамо-3 Київ1:0Рава Рава-Руська
       Чорногора Івано-Франківськ1:1Енергетик Бурштин
       Оболонь-2 Київ2:3Динамо Хмельницький
       Буковина Чернівці2:0Нафтовик Долина
       Техно-Центр Рогатин2:0Спартак-2 Калуш
       Галичина-Карпати Львів4:2Борисфен-2 Бориспіль
       Газовик-Скала Стрий2:0Іква Млинів
       Нива Тернопіль0:0ФК Львів
     Тур 18 
      07-04-2004 
       Рава Рава-Руська4:0ФК Львів
       Іква Млинів2:1Нива Тернопіль
       Борисфен-2 Бориспіль0:0Газовик-Скала Стрий
       Спартак-2 Калуш0:0Галичина-Карпати Львів
       Нафтовик Долина3:2Техно-Центр Рогатин
       Динамо Хмельницький1:0Буковина Чернівці
       Енергетик Бурштин0:1Оболонь-2 Київ
       Динамо-3 Київ0:1Чорногора Івано-Франківськ
     Тур 19 
      12-04-2004 
       Чорногора Івано-Франківськ0:1Рава Рава-Руська
       Оболонь-2 Київ0:0Динамо-3 Київ
       Буковина Чернівці0:0Енергетик Бурштин
       Техно-Центр Рогатин3:2Динамо Хмельницький
       Галичина-Карпати Львів1:1Нафтовик Долина
       Газовик-Скала Стрий2:1Спартак-2 Калуш
       Нива Тернопіль2:1Борисфен-2 Бориспіль
       ФК Львів 2:1Іква Млинів
     Тур 20 
      17-04-2004 
       Спартак-2 Калуш1:0Нива Тернопіль
      18-04-2004 
       Рава Рава-Руська2:0Іква Млинів
       Борисфен-2 Бориспіль0:2ФК Львів
       Нафтовик Долина1:2Газовик-Скала Стрий
       Динамо Хмельницький1:0Галичина-Карпати Львів
       Енергетик Бурштин2:0Техно-Центр Рогатин
       Чорногора Івано-Франківськ0:0Оболонь-2 Київ
      19-04-2004 
       Динамо-3 Київ0:0Буковина Чернівці
     Тур 21 
      25-04-2004 
       Оболонь-2 Київ0:4Рава Рава-Руська
       Буковина Чернівці2:0Чорногора Івано-Франківськ
       Галичина-Карпати Львів0:4Енергетик Бурштин
       Газовик-Скала Стрий1:0Динамо Хмельницький
       Нива Тернопіль1:0Нафтовик Долина
       ФК Львів 1:0Спартак-2 Калуш
       Іква Млинів2:2Борисфен-2 Бориспіль
     Тур 22 
      30-04-2004 
       Рава Рава-Руська3:1Борисфен-2 Бориспіль
       Нафтовик Долина2:1ФК Львів
       Динамо Хмельницький3:0Нива Тернопіль
       Енергетик Бурштин1:2Газовик-Скала Стрий
       Чорногора Івано-Франківськ0:1Техно-Центр Рогатин
       Оболонь-2 Київ1:0Буковина Чернівці
      01-05-2004 
       Спартак-2 Калуш2:0Іква Млинів
     Тур 23 
      08-05-2004 
       Буковина Чернівці0:2Рава Рава-Руська
       Техно-Центр Рогатин1:0Оболонь-2 Київ
       Галичина-Карпати Львів2:1Чорногора Івано-Франківськ
       Газовик-Скала Стрий2:1Динамо-3 Київ
       Нива Тернопіль3:1Енергетик Бурштин
       ФК Львів 1:1Динамо Хмельницький
       Іква Млинів1:1Нафтовик Долина
       Борисфен-2 Бориспіль0:2Спартак-2 Калуш
     Тур 24 
      13-05-2004 
       Рава Рава-Руська1:0Спартак-2 Калуш
       Нафтовик Долина3:1Борисфен-2 Бориспіль
       Динамо Хмельницький0:0Іква Млинів
       Енергетик Бурштин0:0ФК Львів
       Динамо-3 Київ3:0Нива Тернопіль
       Чорногора Івано-Франківськ1:2Газовик-Скала Стрий
       Оболонь-2 Київ0:2Галичина-Карпати Львів
       Буковина Чернівці0:0Техно-Центр Рогатин
     Тур 25 
      18-05-2004 
       Техно-Центр Рогатин3:2Рава Рава-Руська
       Галичина-Карпати Львів0:1Буковина Чернівці
       Газовик-Скала Стрий2:0Оболонь-2 Київ
       Нива Тернопіль1:2Чорногора Івано-Франківськ
       ФК Львів 0:0Динамо-3 Київ
       Іква Млинів0:2Енергетик Бурштин
       Борисфен-2 Бориспіль1:2Динамо Хмельницький
       Спартак-2 Калуш2:0Нафтовик Долина
     Тур 26 
      23-05-2004 
       Рава Рава-Руська3:2Нафтовик Долина
       Динамо Хмельницький1:1Спартак-2 Калуш
       Енергетик Бурштин5:0Борисфен-2 Бориспіль
       Динамо-3 Київ1:0Іква Млинів
       Чорногора Івано-Франківськ2:1ФК Львів
       Оболонь-2 Київ1:1Нива Тернопіль
       Буковина Чернівці0:3Газовик-Скала Стрий
       Техно-Центр Рогатин1:0Галичина-Карпати Львів
     Тур 21 
      27-05-2004 
       Техно-Центр Рогатин0:1Динамо-3 Київ
     Тур 28 
       Чорногора Івано-Франківськ1:1Борисфен-2 Бориспіль
     Тур 27 
      31-05-2004 
       Галичина-Карпати Львів1:3Рава Рава-Руська
       Газовик-Скала Стрий2:1Техно-Центр Рогатин
       Нива Тернопіль0:3Буковина Чернівці
       ФК Львів 2:0Оболонь-2 Київ
       Іква Млинів1:0Чорногора Івано-Франківськ
       Борисфен-2 Бориспіль0:2Динамо-3 Київ
       Спартак-2 Калуш1:2Енергетик Бурштин
       Нафтовик Долина0:3Динамо Хмельницький
     Тур 28 
      05-06-2004 
       Рава Рава-Руська1:0Динамо Хмельницький
       Енергетик Бурштин1:0Нафтовик Долина
       Динамо-3 Київ3:1Спартак-2 Калуш
       Оболонь-2 Київ2:0Іква Млинів
       Буковина Чернівці+:-ФК Львів
       Техно-Центр Рогатин0:1Нива Тернопіль
       Галичина-Карпати Львів0:0Газовик-Скала Стрий
     Тур 22 
      09-06-2004 
       Динамо-3 Київ2:1Галичина-Карпати Львів
     Тур 29 
      13-06-2004 
       Газовик-Скала Стрий2:2Рава Рава-Руська
       Нива Тернопіль3:1Галичина-Карпати Львів
       ФК Львів 4:0Техно-Центр Рогатин
       Іква Млинів1:1Буковина Чернівці
       Борисфен-2 Бориспіль1:1Оболонь-2 Київ
       Спартак-2 Калуш0:0Чорногора Івано-Франківськ
       Нафтовик Долина2:1Динамо-3 Київ
       Динамо Хмельницький2:0Енергетик Бурштин
     Тур 30 
      20-06-2004 
       Рава Рава-Руська2:1Енергетик Бурштин
       Динамо-3 Київ0:0Динамо Хмельницький
       Чорногора Івано-Франківськ2:1Нафтовик Долина
       Оболонь-2 Київ3:1Спартак-2 Калуш
       Буковина Чернівці3:1Борисфен-2 Бориспіль
       Техно-Центр Рогатин1:1Іква Млинів
       Галичина-Карпати Львів1:2ФК Львів
       Газовик-Скала Стрий6:0Нива Тернопіль
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Каракевич Роман Васильович Рава Рава-Руська21127
    Федик Іван Степанович Техно-Центр Рогатин10529
    Стасюк Ігор Валерійович Динамо Хмельницький10027
    Сернецький Сергій Миколайович Нива Тернопіль9013
    Галун Роман Богданович Рава Рава-Руська9230
    Піцур Роман Михайлович Газовик-Скала Стрий9023
    Гуменяк Дмитро Васильович Чорногора Івано-Франківськ8329
    Онисько Павло Степанович Газовик-Скала Стрий809
    Стус Микола Миколайович Нафтовик Долина7028
    Гачинський Віктор Миколайович Енергетик Бурштин7023
    Василів Зіновій Васильович Техно-Центр Рогатин7027

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook