Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 2Л Гр. В

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-07-2003 
       Десна Чернігів3:1Арсенал-2 Київ
       Шахтар-3 Донецьк2:1Газовик-ХГВ Харків
       Сталь Кам`янське4:2Угольок Димитров
       Авангард-Інтер Ровеньки+:-Електрон Ромни
       ФК Суми -1:0Металург-2 Донецьк
     Тур 2 
      02-08-2003 
       Арсенал-2 Київ1:1Ворскла-2 Полтава
       Металург-2 Донецьк2:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Електрон Ромни1:2ФК Суми -
       Геліос Харків1:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Металург-2 Запоріжжя2:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Угольок Димитров1:7Металіст-2 Харків
       Газовик-ХГВ Харків0:1Сталь Кам`янське
       Десна Чернігів1:0Шахтар-3 Донецьк
     Тур 3 
      16-08-2003 
       Шахтар-3 Донецьк3:0Арсенал-2 Київ
       Сталь Кам`янське0:0Десна Чернігів
       Металіст-2 Харків1:0Газовик-ХГВ Харків
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:0Угольок Димитров
       Авангард-Інтер Ровеньки1:1Металург-2 Запоріжжя
       ФК Суми -0:1Геліос Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь3:1Електрон Ромни
       Ворскла-2 Полтава1:1Металург-2 Донецьк
     Тур 4 
      22-08-2003 
       Десна Чернігів1:0Металіст-2 Харків
      23-08-2003 
       Арсенал-2 Київ1:2Металург-2 Донецьк
       Електрон Ромни4:3Ворскла-2 Полтава
       Геліос Харків0:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Металург-2 Запоріжжя3:0ФК Суми -
       Угольок Димитров0:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Газовик-ХГВ Харків1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Шахтар-3 Донецьк0:2Сталь Кам`янське
     Тур 5 
      30-08-2003 
       Сталь Кам`янське1:0Арсенал-2 Київ
       Металіст-2 Харків1:1Шахтар-3 Донецьк
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:3Десна Чернігів
       ФК Суми -2:0Угольок Димитров
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1Металург-2 Запоріжжя
       Ворскла-2 Полтава0:2Геліос Харків
       Металург-2 Донецьк1:1Електрон Ромни
      31-08-2003 
       Авангард-Інтер Ровеньки3:1Газовик-ХГВ Харків
     Тур 1 
      03-09-2003 
       Металіст-2 Харків0:1Металург-2 Запоріжжя
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:0Геліос Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь1:1Ворскла-2 Полтава
     Тур 6 
      07-09-2003 
       Арсенал-2 Київ0:1Електрон Ромни
       Геліос Харків2:0Металург-2 Донецьк
       Металург-2 Запоріжжя3:0Ворскла-2 Полтава
       Угольок Димитров0:3Іллічівець-2 Маріуполь
       Газовик-ХГВ Харків1:0ФК Суми -
       Десна Чернігів3:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Шахтар-3 Донецьк3:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське1:1Металіст-2 Харків
     Тур 7 
      13-09-2003 
       Металіст-2 Харків2:1Арсенал-2 Київ
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:2Сталь Кам`янське
       Авангард-Інтер Ровеньки1:0Шахтар-3 Донецьк
       ФК Суми -0:1Десна Чернігів
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Газовик-ХГВ Харків
       Ворскла-2 Полтава0:2Угольок Димитров
       Металург-2 Донецьк3:3Металург-2 Запоріжжя
       Електрон Ромни0:2Геліос Харків
     Тур 14 
      17-09-2003 
       ФК Суми -2:1Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 8 
      20-09-2003 
       Десна Чернігів4:0Іллічівець-2 Маріуполь
      21-09-2003 
       Арсенал-2 Київ0:0Геліос Харків
       Металург-2 Запоріжжя3:0Електрон Ромни
       Угольок Димитров0:1Металург-2 Донецьк
       Газовик-ХГВ Харків2:0Ворскла-2 Полтава
       Шахтар-3 Донецьк3:0ФК Суми -
       Сталь Кам`янське3:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Металіст-2 Харків2:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 9 
      28-09-2003 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:3Арсенал-2 Київ
       Авангард-Інтер Ровеньки1:2Металіст-2 Харків
       ФК Суми -1:1Сталь Кам`янське
       Іллічівець-2 Маріуполь4:2Шахтар-3 Донецьк
       Ворскла-2 Полтава1:1Десна Чернігів
       Металург-2 Донецьк1:1Газовик-ХГВ Харків
       Електрон Ромни1:0Угольок Димитров
       Геліос Харків0:3Металург-2 Запоріжжя
     Тур 10 
      05-10-2003 
       Арсенал-2 Київ0:1Металург-2 Запоріжжя
       Угольок Димитров0:1Геліос Харків
       Газовик-ХГВ Харків1:0Електрон Ромни
       Десна Чернігів4:1Металург-2 Донецьк
       Шахтар-3 Донецьк3:2Ворскла-2 Полтава
       Сталь Кам`янське2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Металіст-2 Харків0:1ФК Суми -
       Дніпро-2 Дніпропетровськ4:1Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 11 
      12-10-2003 
       ФК Суми -1:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Металіст-2 Харків
       Ворскла-2 Полтава2:2Сталь Кам`янське
       Металург-2 Донецьк2:4Шахтар-3 Донецьк
       Електрон Ромни0:1Десна Чернігів
       Геліос Харків1:0Газовик-ХГВ Харків
       Металург-2 Запоріжжя2:1Угольок Димитров
      14-10-2003 
       Авангард-Інтер Ровеньки1:1Арсенал-2 Київ
     Тур 12 
      19-10-2003 
       Арсенал-2 Київ4:0Угольок Димитров
       Газовик-ХГВ Харків1:2Металург-2 Запоріжжя
       Десна Чернігів1:1Геліос Харків
       Шахтар-3 Донецьк3:0Електрон Ромни
       Сталь Кам`янське5:2Металург-2 Донецьк
       Металіст-2 Харків3:1Ворскла-2 Полтава
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Авангард-Інтер Ровеньки1:1ФК Суми -
     Тур 13 
      26-10-2003 
       ФК Суми -2:0Арсенал-2 Київ
       Іллічівець-2 Маріуполь2:2Авангард-Інтер Ровеньки
       Ворскла-2 Полтава3:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Металург-2 Донецьк2:2Металіст-2 Харків
       Електрон Ромни0:4Сталь Кам`янське
       Геліос Харків3:1Шахтар-3 Донецьк
       Металург-2 Запоріжжя2:1Десна Чернігів
       Угольок Димитров1:2Газовик-ХГВ Харків
     Тур 14 
      01-11-2003 
       Арсенал-2 Київ3:5Газовик-ХГВ Харків
       Десна Чернігів8:0Угольок Димитров
       Шахтар-3 Донецьк1:2Металург-2 Запоріжжя
       Сталь Кам`янське3:1Геліос Харків
       Металіст-2 Харків6:0Електрон Ромни
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:0Металург-2 Донецьк
       Авангард-Інтер Ровеньки0:0Ворскла-2 Полтава
     Тур 15 
      08-11-2003 
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Арсенал-2 Київ
       Ворскла-2 Полтава0:1ФК Суми -
       Металург-2 Донецьк0:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Електрон Ромни1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Геліос Харків1:1Металіст-2 Харків
       Металург-2 Запоріжжя2:0Сталь Кам`янське
       Угольок Димитров0:2Шахтар-3 Донецьк
       Газовик-ХГВ Харків0:1Десна Чернігів
    Коло 2 
     Тур 16 
      28-03-2004 
       Арсенал-2 Київ1:2Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Суми -0:2Ворскла-2 Полтава
       Авангард-Інтер Ровеньки3:0Металург-2 Донецьк
       Дніпро-2 Дніпропетровськ3:1Електрон Ромни
       Металіст-2 Харків1:0Геліос Харків
       Сталь Кам`янське1:0Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар-3 Донецьк2:1Угольок Димитров
       Десна Чернігів2:1Газовик-ХГВ Харків
     Тур 17 
      02-04-2004 
       Газовик-ХГВ Харків2:1Арсенал-2 Київ
       Угольок Димитров0:3Десна Чернігів
       Металург-2 Запоріжжя0:1Шахтар-3 Донецьк
       Геліос Харків0:2Сталь Кам`янське
       Електрон Ромни1:2Металіст-2 Харків
       Металург-2 Донецьк0:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Ворскла-2 Полтава1:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0ФК Суми -
     Тур 18 
      07-04-2004 
       Арсенал-2 Київ0:1ФК Суми -
       Авангард-Інтер Ровеньки1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:1Ворскла-2 Полтава
       Металіст-2 Харків2:0Металург-2 Донецьк
       Сталь Кам`янське1:0Електрон Ромни
       Шахтар-3 Донецьк2:0Геліос Харків
       Десна Чернігів1:1Металург-2 Запоріжжя
       Газовик-ХГВ Харків3:0Угольок Димитров
     Тур 19 
      12-04-2004 
       Угольок Димитров1:1Арсенал-2 Київ
       Металург-2 Запоріжжя0:0Газовик-ХГВ Харків
       Геліос Харків2:3Десна Чернігів
       Електрон Ромни0:2Шахтар-3 Донецьк
       Металург-2 Донецьк0:2Сталь Кам`янське
       Ворскла-2 Полтава2:0Металіст-2 Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь3:2Дніпро-2 Дніпропетровськ
       ФК Суми -0:1Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 20 
      17-04-2004 
       Металіст-2 Харків2:1Іллічівець-2 Маріуполь
      18-04-2004 
       Арсенал-2 Київ2:4Авангард-Інтер Ровеньки
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:0ФК Суми -
       Сталь Кам`янське1:0Ворскла-2 Полтава
       Шахтар-3 Донецьк1:0Металург-2 Донецьк
       Десна Чернігів4:0Електрон Ромни
       Газовик-ХГВ Харків0:1Геліос Харків
       Угольок Димитров1:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 21 
      25-04-2004 
       Металург-2 Запоріжжя2:1Арсенал-2 Київ
       Геліос Харків1:0Угольок Димитров
       Електрон Ромни1:0Газовик-ХГВ Харків
       Металург-2 Донецьк2:3Десна Чернігів
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0Сталь Кам`янське
       ФК Суми -1:0Металіст-2 Харків
       Авангард-Інтер Ровеньки-:+Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 22 
      29-04-2004 
       Металіст-2 Харків1:0Авангард-Інтер Ровеньки
      30-04-2004 
       Сталь Кам`янське1:0ФК Суми -
       Шахтар-3 Донецьк2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Десна Чернігів3:1Ворскла-2 Полтава
       Газовик-ХГВ Харків2:0Металург-2 Донецьк
       Угольок Димитров+:-Електрон Ромни
       Металург-2 Запоріжжя2:3Геліос Харків
      04-05-2004 
       Арсенал-2 Київ2:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 29 
       ФК Суми -+:-Електрон Ромни
     Тур 23 
      08-05-2004 
       Геліос Харків4:1Арсенал-2 Київ
       Електрон Ромни-:+Металург-2 Запоріжжя
       Металург-2 Донецьк1:2Угольок Димитров
       Ворскла-2 Полтава0:0Газовик-ХГВ Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь2:2Десна Чернігів
       ФК Суми -1:3Шахтар-3 Донецьк
       Авангард-Інтер Ровеньки0:0Сталь Кам`янське
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:2Металіст-2 Харків
     Тур 24 
      13-05-2004 
       Арсенал-2 Київ0:5Металіст-2 Харків
       Сталь Кам`янське2:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Шахтар-3 Донецьк1:2Авангард-Інтер Ровеньки
       Десна Чернігів1:0ФК Суми -
       Газовик-ХГВ Харків2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Угольок Димитров0:0Ворскла-2 Полтава
       Металург-2 Запоріжжя5:0Металург-2 Донецьк
       Геліос Харків+:-Електрон Ромни
     Тур 25 
      18-05-2004 
       Електрон Ромни-:+Арсенал-2 Київ
       Металург-2 Донецьк1:1Геліос Харків
       Ворскла-2 Полтава3:2Металург-2 Запоріжжя
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0Угольок Димитров
       ФК Суми -0:1Газовик-ХГВ Харків
       Авангард-Інтер Ровеньки0:2Десна Чернігів
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:4Шахтар-3 Донецьк
       Металіст-2 Харків0:1Сталь Кам`янське
     Тур 26 
      23-05-2004 
       Шахтар-3 Донецьк0:2Металіст-2 Харків
       Газовик-ХГВ Харків2:5Авангард-Інтер Ровеньки
       Угольок Димитров1:1ФК Суми -
       Металург-2 Запоріжжя0:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Геліос Харків2:1Ворскла-2 Полтава
       Електрон Ромни-:+Металург-2 Донецьк
     Тур 21 
      27-05-2004 
       Ворскла-2 Полтава1:4Шахтар-3 Донецьк
     Тур 27 
      31-05-2004 
       Металург-2 Донецьк+:-Арсенал-2 Київ
       Ворскла-2 Полтава+:-Електрон Ромни
       Іллічівець-2 Маріуполь4:3Геліос Харків
       ФК Суми -1:1Металург-2 Запоріжжя
       Авангард-Інтер Ровеньки1:0Угольок Димитров
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:3Газовик-ХГВ Харків
       Металіст-2 Харків1:2Десна Чернігів
       Сталь Кам`янське3:2Шахтар-3 Донецьк
     Тур 28 
      05-06-2004 
       Арсенал-2 Київ-:+Шахтар-3 Донецьк
       Десна Чернігів1:2Сталь Кам`янське
       Газовик-ХГВ Харків2:1Металіст-2 Харків
       Угольок Димитров2:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Металург-2 Запоріжжя3:2Авангард-Інтер Ровеньки
       Геліос Харків3:1ФК Суми -
       Електрон Ромни-:+Іллічівець-2 Маріуполь
       Металург-2 Донецьк0:3Ворскла-2 Полтава
     Тур 26 
      09-06-2004 
       Арсенал-2 Київ-:+Сталь Кам`янське
       Десна Чернігів4:2Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 29 
      13-06-2004 
       Ворскла-2 Полтава+:-Арсенал-2 Київ
       Іллічівець-2 Маріуполь1:1Металург-2 Донецьк
       Авангард-Інтер Ровеньки1:1Геліос Харків
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:5Металург-2 Запоріжжя
       Металіст-2 Харків5:2Угольок Димитров
       Сталь Кам`янське3:0Газовик-ХГВ Харків
       Шахтар-3 Донецьк2:3Десна Чернігів
     Тур 30 
      20-06-2004 
       Арсенал-2 Київ-:+Десна Чернігів
       Газовик-ХГВ Харків2:1Шахтар-3 Донецьк
       Угольок Димитров1:3Сталь Кам`янське
       Металург-2 Запоріжжя2:3Металіст-2 Харків
       Геліос Харків4:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Електрон Ромни-:+Авангард-Інтер Ровеньки
       Металург-2 Донецьк+:-ФК Суми -
       Ворскла-2 Полтава4:1Іллічівець-2 Маріуполь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кожем'яченко Олександр Вікторович Десна Чернігів15329
    Ільяшов Андрій Степанович Металург-2 Запоріжжя12417
    Помазанов Олександр Сергійович Авангард-Інтер Ровеньки12026
    Тарасенко Олександр Сергійович Геліос Харків12211
    Колесник Сергій Олександрович Іллічівець-2 Маріуполь1139
    Богданов Володимир Сергійович Сталь Кам`янське11224
    Круковець Валентин Васильович Десна Чернігів11122
    Бобович Ігор Михайлович Десна Чернігів10226
    Кісельов Віталій Миколайович Металіст-2 Харків9125
    Мартинюк Юрій Анатолійович Сталь Кам`янське9028
    Кондратюк Петро Петрович Ворскла-2 Полтава8317

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook