Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2004/2005 2Л Гр. Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      24-07-2004 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:3Рось Біла Церква
       ОЛКОМ Мелітополь1:3Кристал Херсон
       Кримтеплиця Молодіжне0:0ФК Олександрія
       Пальміра Одеса2:1Реал Одеса
       Зірка Кропивницький0:0ФК Одеса -
       Тепловик Южноукраїнськ1:1Титан Армянськ
      25-07-2004 
       ФК Севастополь -1:0Гірник Кривий Ріг
     Тур 2 
      31-07-2004 
       Рось Біла Церква3:1Титан Армянськ
       ФК Одеса -1:2ФК Севастополь -
       Реал Одеса1:0Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 1:0Пальміра Одеса
       Кристал Херсон1:2Кримтеплиця Молодіжне
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:2ОЛКОМ Мелітополь
      01-08-2004 
       Гірник Кривий Ріг0:0Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 3 
      11-08-2004 
       Тепловик Южноукраїнськ1:2ФК Одеса -
      15-08-2004 
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Рось Біла Церква
       Пальміра Одеса0:1Кристал Херсон
       Зірка Кропивницький2:1ФК Олександрія
       ФК Севастополь -2:1Реал Одеса
       Титан Армянськ3:0Гірник Кривий Ріг
     Тур 4 
      28-08-2004 
       Рось Біла Церква2:0Гірник Кривий Ріг
       ФК Одеса -2:2Титан Армянськ
       Реал Одеса1:0Тепловик Южноукраїнськ
       ФК Олександрія 2:0ФК Севастополь -
       Кристал Херсон1:1Зірка Кропивницький
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2Пальміра Одеса
       ОЛКОМ Мелітополь0:1Кримтеплиця Молодіжне
     Тур 5 
      05-09-2004 
       Кримтеплиця Молодіжне1:0Рось Біла Церква
       Пальміра Одеса2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Зірка Кропивницький2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Севастополь -1:2Кристал Херсон
       Тепловик Южноукраїнськ1:1ФК Олександрія
       Титан Армянськ1:3Реал Одеса
       Гірник Кривий Ріг1:0ФК Одеса -
     Тур 6 
      11-09-2004 
       Рось Біла Церква3:0ФК Одеса -
       Реал Одеса2:1Гірник Кривий Ріг
       ФК Олександрія 1:2Титан Армянськ
       Кристал Херсон0:1Тепловик Южноукраїнськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0ФК Севастополь -
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Зірка Кропивницький
       Кримтеплиця Молодіжне1:1Пальміра Одеса
     Тур 7 
      18-09-2004 
       Пальміра Одеса2:0Рось Біла Церква
       Зірка Кропивницький0:1Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Севастополь -1:1ОЛКОМ Мелітополь
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Титан Армянськ1:0Кристал Херсон
       Гірник Кривий Ріг0:0ФК Олександрія
       ФК Одеса -1:1Реал Одеса
     Тур 8 
      26-09-2004 
       Рось Біла Церква1:1Реал Одеса
       ФК Олександрія 1:0ФК Одеса -
       Кристал Херсон2:0Гірник Кривий Ріг
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Титан Армянськ
       ОЛКОМ Мелітополь0:0Тепловик Южноукраїнськ
       Кримтеплиця Молодіжне6:1ФК Севастополь -
       Пальміра Одеса3:1Зірка Кропивницький
     Тур 9 
      02-10-2004 
       Зірка Кропивницький1:0Рось Біла Церква
       ФК Севастополь -0:0Пальміра Одеса
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Кримтеплиця Молодіжне
       Титан Армянськ2:4ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник Кривий Ріг0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Одеса -1:0Кристал Херсон
       Реал Одеса1:1ФК Олександрія
     Тур 3 
      06-10-2004 
       Кримтеплиця Молодіжне2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 10 
      10-10-2004 
       Рось Біла Церква1:0ФК Олександрія
       Кристал Херсон1:1Реал Одеса
       Електрометалург-НЗФ Нікополь4:2ФК Одеса -
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Гірник Кривий Ріг
       Кримтеплиця Молодіжне1:1Титан Армянськ
       Пальміра Одеса3:1Тепловик Южноукраїнськ
       Зірка Кропивницький1:0ФК Севастополь -
     Тур 11 
      17-10-2004 
       ФК Севастополь -2:1Рось Біла Церква
       Тепловик Южноукраїнськ1:1Зірка Кропивницький
       Титан Армянськ2:0Пальміра Одеса
       Гірник Кривий Ріг0:2Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Одеса -0:3ОЛКОМ Мелітополь
       Реал Одеса1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Олександрія 0:0Кристал Херсон
     Тур 12 
      23-10-2004 
       Рось Біла Церква0:0Кристал Херсон
       Електрометалург-НЗФ Нікополь4:0ФК Олександрія
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Реал Одеса
       Кримтеплиця Молодіжне2:1ФК Одеса -
       Пальміра Одеса0:0Гірник Кривий Ріг
       Зірка Кропивницький3:2Титан Армянськ
       ФК Севастополь -2:0Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 13 
      31-10-2004 
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Рось Біла Церква
       Титан Армянськ2:0ФК Севастополь -
       Гірник Кривий Ріг5:1Зірка Кропивницький
       Пальміра Одеса3:1ФК Одеса -
       Реал Одеса0:1Кримтеплиця Молодіжне
       ОЛКОМ Мелітополь0:2ФК Олександрія
       Кристал Херсон1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
    Коло 2 
     Тур 14 
      07-04-2005 
       Рось Біла Церква1:0Тепловик Южноукраїнськ
       ФК Севастополь -0:1Титан Армянськ
       Зірка Кропивницький1:4Гірник Кривий Ріг
       ФК Одеса -3:1Пальміра Одеса
       Кримтеплиця Молодіжне3:0Реал Одеса
       ФК Олександрія 0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Електрометалург-НЗФ Нікополь4:0Кристал Херсон
     Тур 15 
      12-04-2005 
       Кристал Херсон7:1Рось Біла Церква
       ФК Олександрія 2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Реал Одеса0:0ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Одеса -2:3Кримтеплиця Молодіжне
       Гірник Кривий Ріг0:0Пальміра Одеса
       Титан Армянськ2:0Зірка Кропивницький
       Тепловик Южноукраїнськ0:0ФК Севастополь -
     Тур 16 
      17-04-2005 
       Рось Біла Церква1:0ФК Севастополь -
       Зірка Кропивницький0:0Тепловик Южноукраїнськ
       Пальміра Одеса1:0Титан Армянськ
       Кримтеплиця Молодіжне2:0Гірник Кривий Ріг
       ОЛКОМ Мелітополь1:0ФК Одеса -
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Реал Одеса
       Кристал Херсон2:0ФК Олександрія
     Тур 17 
      22-04-2005 
       ФК Олександрія 1:0Рось Біла Церква
       Реал Одеса1:0Кристал Херсон
       ФК Одеса -3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Гірник Кривий Ріг1:0ОЛКОМ Мелітополь
       Титан Армянськ1:1Кримтеплиця Молодіжне
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Пальміра Одеса
       ФК Севастополь -3:1Зірка Кропивницький
     Тур 18 
      27-04-2005 
       Рось Біла Церква1:0Зірка Кропивницький
       Пальміра Одеса3:0ФК Севастополь -
       Кримтеплиця Молодіжне2:0Тепловик Южноукраїнськ
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Титан Армянськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Гірник Кривий Ріг
       Кристал Херсон3:0ФК Одеса -
       ФК Олександрія 2:0Реал Одеса
     Тур 19 
      02-05-2005 
       Реал Одеса0:0Рось Біла Церква
       ФК Одеса -0:2ФК Олександрія
       Гірник Кривий Ріг0:1Кристал Херсон
       Титан Армянськ5:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Тепловик Южноукраїнськ0:0ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Севастополь -0:1Кримтеплиця Молодіжне
       Зірка Кропивницький6:1Пальміра Одеса
     Тур 20 
      07-05-2005 
       Рось Біла Церква3:0Пальміра Одеса
       Кримтеплиця Молодіжне4:2Зірка Кропивницький
       ОЛКОМ Мелітополь1:0ФК Севастополь -
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Кристал Херсон3:1Титан Армянськ
       ФК Олександрія 1:0Гірник Кривий Ріг
       Реал Одеса2:1ФК Одеса -
     Тур 21 
      12-05-2005 
       ФК Одеса -5:0Рось Біла Церква
       Гірник Кривий Ріг0:0Реал Одеса
       Титан Армянськ2:1ФК Олександрія
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Кристал Херсон
       ФК Севастополь -1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Зірка Кропивницький4:1ОЛКОМ Мелітополь
       Пальміра Одеса1:2Кримтеплиця Молодіжне
     Тур 22 
      22-05-2005 
       Рось Біла Церква1:4Кримтеплиця Молодіжне
       ОЛКОМ Мелітополь1:2Пальміра Одеса
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Зірка Кропивницький
       Кристал Херсон1:0ФК Севастополь -
       ФК Олександрія 4:0Тепловик Южноукраїнськ
       Реал Одеса2:5Титан Армянськ
       ФК Одеса -1:1Гірник Кривий Ріг
     Тур 23 
      27-05-2005 
       Гірник Кривий РігРось Біла Церква
      28-05-2005 
       Титан АрмянськФК Одеса -
      27-05-2005 
       Тепловик ЮжноукраїнськРеал Одеса
       ФК Севастополь -ФК Олександрія
       Зірка Кропивницький0:0Кристал Херсон
       Пальміра ОдесаЕлектрометалург-НЗФ Нікополь
       Кримтеплиця МолодіжнеОЛКОМ Мелітополь
     Тур 24 
      05-06-2005 
       Рось Біла Церква2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Електрометалург-НЗФ НікопольКримтеплиця Молодіжне
       Кристал Херсон0:0Пальміра Одеса
       ФК Олександрія Зірка Кропивницький
       Реал Одеса2:1ФК Севастополь -
       ФК Одеса -Тепловик Южноукраїнськ
       Гірник Кривий Ріг0:2Титан Армянськ
     Тур 25 
      10-06-2005 
       Титан АрмянськРось Біла Церква
       Тепловик Южноукраїнськ0:2Гірник Кривий Ріг
       ФК Севастополь -1:2ФК Одеса -
       Зірка КропивницькийРеал Одеса
       Пальміра ОдесаФК Олександрія
       Кримтеплиця МолодіжнеКристал Херсон
       ОЛКОМ Мелітополь4:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 26 
      18-06-2005 
       Рось Біла ЦеркваЕлектрометалург-НЗФ Нікополь
       Кристал Херсон3:0ОЛКОМ Мелітополь
      15-06-2005 
       ФК Олександрія 1:0Кримтеплиця Молодіжне
      18-06-2005 
       Реал Одеса0:0Пальміра Одеса
      17-06-2005 
       ФК Одеса -Зірка Кропивницький
      18-06-2005 
       Гірник Кривий Ріг1:0ФК Севастополь -
       Титан Армянськ2:0Тепловик Южноукраїнськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Яськов Юрій Володимирович Пальміра Одеса13219
    Арбузов Євгеній Геннадійович Титан Армянськ12620
    Капуста Олександр Володимирович ОЛКОМ Мелітополь8121
    Довжик Роман Петрович Титан Армянськ8021
    Місько Олександр Анатолійович Рось Біла Церква7518
    Кривовязий Максим Анатолійович Кримтеплиця Молодіжне6018
    Бурий Олександр Васильович ФК Олександрія 6021
    Трошин Роман Миколайович Електрометалург-НЗФ Нікополь5013
    Ратій Олег Борисович ФК Олександрія 5422
    Атаманчук Орест Богданович Гірник Кривий Ріг5010
    Бондарчук Володимир Вікторович Кристал Херсон5319

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook