Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 1999-2000рр.(Група 8)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-09-1999 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:0СК Світловодськ Кіровоградська об
       Авангард Жовті Води5:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ6:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Зірка-Ліцей Кіровоград2:2Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1Колос Нікополь
     Тур 2 
      19-09-1999 
       СК Світловодськ Кіровоградська об3:3Колос Нікополь
       Кристал-Аметист Олександрія3:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:4Зірка-Ліцей Кіровоград
       ДЮСШ Зеленодольськ0:3Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг4:1Авангард Жовті Води
     Тур 3 
      26-09-1999 
       Авангард Жовті Води6:0СК Світловодськ Кіровоградська об
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Зірка-Ліцей Кіровоград3:1ДЮСШ Зеленодольськ
       ДЮСШ Орджонікідзе-:+Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Колос Нікополь1:4Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 4 
      29-09-1999 
       СК Світловодськ Кіровоградська об0:2Кристал-Аметист Олександрія
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:6Колос Нікополь
       ДЮСШ Зеленодольськ2:3ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:1Зірка-Ліцей Кіровоград
       Авангард Жовті Води1:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
     Тур 5 
      03-10-1999 
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:1СК Світловодськ Кіровоградська об
       Зірка-Ліцей Кіровоград1:0Авангард Жовті Води
       ДЮСШ Орджонікідзе0:3ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Колос Нікополь5:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Кристал-Аметист Олександрія0:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 6 
      10-10-1999 
       СК Світловодськ Кіровоградська об1:2Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ Зеленодольськ0:7Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг9:1Колос Нікополь
       Авангард Жовті Води0:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:2Зірка-Ліцей Кіровоград
     Тур 7 
      17-10-1999 
       Зірка-Ліцей Кіровоград0:2СК Світловодськ Кіровоградська об
       ДЮСШ Орджонікідзе3:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Колос Нікополь1:1Авангард Жовті Води
       Кристал-Аметист Олександрія0:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл6:0ДЮСШ Зеленодольськ
     Тур 8 
      24-10-1999 
       СК Світловодськ Кіровоградська об6:0ДЮСШ Зеленодольськ
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг9:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Авангард Жовті Води2:2Кристал-Аметист Олександрія
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:3Колос Нікополь
       Зірка-Ліцей Кіровоград2:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 9 
      27-10-1999 
       ДЮСШ Зеленодольськ2:3ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
      31-10-1999 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1СК Світловодськ Кіровоградська об
       Колос Нікополь-:+Зірка-Ліцей Кіровоград
       Кристал-Аметист Олександрія1:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:2Авангард Жовті Води
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2000 
       СК Світловодськ Кіровоградська об0:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДЮСШ Зеленодольськ0:0Авангард Жовті Води
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:2Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Кристал-Аметист Олександрія1:1Зірка-Ліцей Кіровоград
       Колос Нікополь2:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 11 
      16-04-2000 
       Колос Нікополь2:1СК Світловодськ Кіровоградська об
       ДЮСШ Орджонікідзе0:1Кристал-Аметист Олександрія
       Зірка-Ліцей Кіровоград6:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ2:3ДЮСШ Зеленодольськ
       Авангард Жовті Води0:3ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 12 
      23-04-2000 
       СК Світловодськ Кіровоградська об0:0Авангард Жовті Води
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг7:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Зеленодольськ1:0Зірка-Ліцей Кіровоград
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл4:4ДЮСШ Орджонікідзе
       Кристал-Аметист Олександрія1:4Колос Нікополь
     Тур 13 
      29-04-2000 
       Кристал-Аметист Олександрія2:1СК Світловодськ Кіровоградська об
       Колос Нікополь4:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ Орджонікідзе4:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Зірка-Ліцей Кіровоград2:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ2:1Авангард Жовті Води
     Тур 14 
      06-05-2000 
       СК Світловодськ Кіровоградська об0:2Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Авангард Жовті Води0:1Зірка-Ліцей Кіровоград
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:0ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Зеленодольськ0:4Колос Нікополь
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:4Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 15 
      09-05-2000 
       Кристал-Аметист Олександрія7:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Колос Нікополь1:3ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДЮСШ Орджонікідзе3:0Авангард Жовті Води
       Зірка-Ліцей Кіровоград2:2Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
     Тур 16 
      14-05-2000 
       СК Світловодськ Кіровоградська об0:2Зірка-Ліцей Кіровоград
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ1:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Авангард Жовті Води4:1Колос Нікополь
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг6:1Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ Зеленодольськ7:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 15 
      20-05-2000 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл+:-СК Світловодськ Кіровоградська об
     Тур 17 
      21-05-2000 
       ДЮСШ Зеленодольськ0:0СК Світловодськ Кіровоградська об
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:4ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Кристал-Аметист Олександрія2:2Авангард Жовті Води
       Колос Нікополь2:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       ДЮСШ Орджонікідзе1:2Зірка-Ліцей Кіровоград
     Тур 18 
      28-05-2000 
       СК Світловодськ Кіровоградська об+:-ДЮСШ Орджонікідзе
       Зірка-Ліцей Кіровоград1:0Колос Нікополь
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ2:6Кристал-Аметист Олександрія
       Авангард Жовті Води4:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг8:0ДЮСШ Зеленодольськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шапорда Сергій Володимирович Колос Нікополь16015
    Старигін Павло Миколайович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг14117
    Палюх Роман Васильович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг9116
    Сидорчук Леонід Вікторович Кристал-Аметист Олександрія9117
    Чалий Максим Вікторович Колос Нікополь9014
    Бакланов Антон Вячеславович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг806
    Макшанов Михайло Володимирович Авангард Жовті Води8118
    Семерей Олександр Анатолійович Авангард Жовті Води7117
    Теплицький Максим Олександрович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг609
    Пунтус Дмитро Володимирович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг607
    Пузенко Роман Миколайович Кристал-Аметист Олександрія6016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook