Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 1992 ПЛ Гр. 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      04-04-1992 
       Фетровик Хуст1:0Сокіл Бережани
       Дністер Заліщики1:0ФК Самбір Самбір
       Газовик-Скала Стрий2:0Електрон Ромни
       Спартак-Горобина Суми2:0Юпітер Харків
     Тур 2 
      11-04-1992 
       Сокіл Бережани0:0Дністер Заліщики
       ФК Самбір Самбір1:2Газовик-Скала Стрий
       Електрон Ромни3:1Спартак-Горобина Суми
       Юпітер Харків3:1Зірка Кропивницький
     Тур 3 
      15-04-1992 
       Дністер Заліщики0:0Фетровик Хуст
       Спартак-Горобина Суми1:0ФК Самбір Самбір
       Зірка Кропивницький2:0Електрон Ромни
       Газовик-Скала Стрий2:1Сокіл Бережани
     Тур 4 
      19-04-1992 
       Фетровик Хуст2:1Газовик-Скала Стрий
       Сокіл Бережани1:1Спартак-Горобина Суми
       ФК Самбір Самбір1:1Зірка Кропивницький
       Електрон Ромни0:2Юпітер Харків
     Тур 5 
      25-04-1992 
       Газовик-Скала Стрий4:0Дністер Заліщики
       Спартак-Горобина Суми2:1Фетровик Хуст
       Зірка Кропивницький1:2Сокіл Бережани
       Юпітер Харків1:1ФК Самбір Самбір
     Тур 6 
      02-05-1992 
       Дністер Заліщики1:1Спартак-Горобина Суми
       Фетровик Хуст1:3Зірка Кропивницький
       Сокіл Бережани0:1Юпітер Харків
       ФК Самбір Самбір4:1Електрон Ромни
     Тур 7 
      09-05-1992 
       Спартак-Горобина Суми0:1Газовик-Скала Стрий
       Зірка Кропивницький1:2Дністер Заліщики
       Юпітер Харків2:0Фетровик Хуст
       Електрон Ромни2:0Сокіл Бережани
     Тур 8 
      13-05-1992 
       Газовик-Скала Стрий2:2Зірка Кропивницький
       Дністер Заліщики0:0Юпітер Харків
       Фетровик Хуст2:0Електрон Ромни
       Сокіл Бережани1:1ФК Самбір Самбір
     Тур 9 
      17-05-1992 
       Зірка Кропивницький3:1Спартак-Горобина Суми
       Юпітер Харків2:2Газовик-Скала Стрий
       Електрон Ромни1:2Дністер Заліщики
       ФК Самбір Самбір1:2Фетровик Хуст
    Коло 2 
     Тур 10 
      23-05-1992 
       Фетровик Хуст0:0Дністер Заліщики
       Сокіл Бережани1:2Газовик-Скала Стрий
       ФК Самбір Самбір2:2Спартак-Горобина Суми
       Електрон Ромни2:3Зірка Кропивницький
     Тур 11 
      30-05-1992 
       Дністер Заліщики0:1Сокіл Бережани
       Газовик-Скала Стрий2:1ФК Самбір Самбір
       Спартак-Горобина Суми1:0Електрон Ромни
       Зірка Кропивницький6:2Юпітер Харків
     Тур 12 
      03-06-1992 
       Сокіл Бережани1:1Фетровик Хуст
       ФК Самбір Самбір1:2Дністер Заліщики
       Електрон Ромни2:1Газовик-Скала Стрий
       Юпітер Харків1:2Спартак-Горобина Суми
     Тур 13 
      07-06-1992 
       Спартак-Горобина Суми3:1Дністер Заліщики
       Зірка Кропивницький3:1Фетровик Хуст
       Юпітер Харків2:1Сокіл Бережани
       Електрон Ромни4:2ФК Самбір Самбір
     Тур 14 
      13-06-1992 
       Дністер Заліщики1:0Газовик-Скала Стрий
       Фетровик Хуст3:1Спартак-Горобина Суми
       Сокіл Бережани2:4Зірка Кропивницький
     Тур 15 
      17-06-1992 
       Газовик-Скала Стрий1:1Фетровик Хуст
       Спартак-Горобина Суми+:-Сокіл Бережани
       Зірка Кропивницький1:1ФК Самбір Самбір
       Юпітер Харків1:1Електрон Ромни
     Тур 16 
      21-06-1992 
       Спартак-Горобина Суми3:2Зірка Кропивницький
       Дністер Заліщики2:1Електрон Ромни
       Газовик-Скала Стрий2:1Юпітер Харків
       Фетровик Хуст3:2ФК Самбір Самбір
     Тур 14 
      24-06-1992 
       ФК Самбір Самбір3:3Юпітер Харків
     Тур 17 
      27-06-1992 
       Зірка Кропивницький2:0Газовик-Скала Стрий
       Юпітер Харків0:2Дністер Заліщики
       Електрон Ромни3:2Фетровик Хуст
       ФК Самбір Самбір1:1Сокіл Бережани
     Тур 18 
      04-07-1992 
       Газовик-Скала Стрий0:0Спартак-Горобина Суми
       Дністер Заліщики1:0Зірка Кропивницький
       Фетровик Хуст3:2Юпітер Харків
       Сокіл Бережани2:2Електрон Ромни
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Пушкуца Віталій Георгійович Юпітер Харків11315
    Снилик Володимир Павлович Газовик-Скала Стрий9516
    Скиш Віталій Володимирович Зірка Кропивницький6516
    Богач Володимир Володимирович Спартак-Горобина Суми5015
    Брикайло Іван Богданович Дністер Заліщики5016
    Писко Михайло Михайлович ФК Самбір Самбір5016
    Маркович Володимир Ілліч Фетровик Хуст5215
    Зайченко Юрій Володимирович Юпітер Харків5011
    Скунц Валерій Ласлович Зірка Кропивницький5114
    Денисенко Едуард Михайлович Зірка Кропивницький508
    Суховей Олександр Миколайович Зірка Кропивницький4012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook