Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 1999-2000 рр.(Група 9)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-09-1999 
       ФК Блюмінг Краматорськ1:2Зоря-2 Луганськ
       Азовсталь Маріуполь0:0Машинобудівник Дружківка
       ДЮСШ Бердянськ0:2Металург Маріуполь
       Шахтар-2 Донецьк4:0Кіровець Макіївка
       Металург-2 Запоріжжя7:0Торпедо-2 Запоріжжя
     Тур 2 
      19-09-1999 
       Зоря-2 Луганськ1:2Торпедо-2 Запоріжжя
       Кіровець Макіївка0:0Металург-2 Запоріжжя
       Металург Маріуполь1:3Шахтар-2 Донецьк
       Машинобудівник Дружківка3:0ДЮСШ Бердянськ
       ФК Блюмінг Краматорськ1:2Азовсталь Маріуполь
     Тур 3 
      26-09-1999 
       Азовсталь Маріуполь2:2Зоря-2 Луганськ
       ДЮСШ Бердянськ2:1ФК Блюмінг Краматорськ
       Шахтар-2 Донецьк6:0Машинобудівник Дружківка
       Металург-2 Запоріжжя5:0Металург Маріуполь
       Торпедо-2 Запоріжжя0:0Кіровець Макіївка
     Тур 4 
      29-09-1999 
       Зоря-2 Луганськ0:0Кіровець Макіївка
       Металург Маріуполь2:1Торпедо-2 Запоріжжя
       Машинобудівник Дружківка0:3Металург-2 Запоріжжя
       ФК Блюмінг Краматорськ0:2Шахтар-2 Донецьк
       Азовсталь Маріуполь2:2ДЮСШ Бердянськ
     Тур 5 
      03-10-1999 
       ДЮСШ Бердянськ0:0Зоря-2 Луганськ
       Шахтар-2 Донецьк6:0Азовсталь Маріуполь
       Металург-2 Запоріжжя1:3ФК Блюмінг Краматорськ
       Торпедо-2 Запоріжжя3:4Машинобудівник Дружківка
       Кіровець Макіївка1:1Металург Маріуполь
     Тур 6 
      10-10-1999 
       Зоря-2 Луганськ1:1Металург Маріуполь
       Машинобудівник Дружківка1:2Кіровець Макіївка
       ФК Блюмінг Краматорськ-:+Торпедо-2 Запоріжжя
       Азовсталь Маріуполь1:2Металург-2 Запоріжжя
       ДЮСШ Бердянськ1:3Шахтар-2 Донецьк
     Тур 7 
      17-10-1999 
       Шахтар-2 Донецьк4:0Зоря-2 Луганськ
       Металург-2 Запоріжжя6:0ДЮСШ Бердянськ
       Торпедо-2 Запоріжжя3:1Азовсталь Маріуполь
       Кіровець Макіївка0:1ФК Блюмінг Краматорськ
       Металург Маріуполь0:0Машинобудівник Дружківка
     Тур 8 
      24-10-1999 
       Зоря-2 Луганськ0:1Машинобудівник Дружківка
       ФК Блюмінг Краматорськ-:+Металург Маріуполь
       Азовсталь Маріуполь4:1Кіровець Макіївка
       ДЮСШ Бердянськ0:1Торпедо-2 Запоріжжя
       Шахтар-2 Донецьк2:1Металург-2 Запоріжжя
     Тур 9 
      31-10-1999 
       Металург-2 Запоріжжя3:2Зоря-2 Луганськ
       Торпедо-2 Запоріжжя1:4Шахтар-2 Донецьк
       Кіровець Макіївка2:1ДЮСШ Бердянськ
       Металург Маріуполь4:0Азовсталь Маріуполь
       Машинобудівник Дружківка0:1ФК Блюмінг Краматорськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2000 
       Зоря-2 Луганськ4:1ФК Блюмінг Краматорськ
       Машинобудівник Дружківка1:1Азовсталь Маріуполь
       Металург Маріуполь6:1ДЮСШ Бердянськ
       Кіровець Макіївка0:0Шахтар-2 Донецьк
       Торпедо-2 Запоріжжя0:3Металург-2 Запоріжжя
     Тур 11 
      16-04-2000 
       Торпедо-2 Запоріжжя+:-Зоря-2 Луганськ
       Металург-2 Запоріжжя3:0Кіровець Макіївка
       Шахтар-2 Донецьк4:0Металург Маріуполь
       ДЮСШ Бердянськ+:-Машинобудівник Дружківка
       Азовсталь Маріуполь1:0ФК Блюмінг Краматорськ
     Тур 12 
      23-04-2000 
       Зоря-2 Луганськ2:4Азовсталь Маріуполь
       ФК Блюмінг Краматорськ1:0ДЮСШ Бердянськ
       Машинобудівник Дружківка0:1Шахтар-2 Донецьк
       Металург Маріуполь0:2Металург-2 Запоріжжя
       Кіровець Макіївка0:0Торпедо-2 Запоріжжя
     Тур 13 
      29-04-2000 
       Кіровець Макіївка2:1Зоря-2 Луганськ
       Торпедо-2 Запоріжжя0:0Металург Маріуполь
       Металург-2 Запоріжжя5:1Машинобудівник Дружківка
       Шахтар-2 Донецьк3:0ФК Блюмінг Краматорськ
       ДЮСШ Бердянськ0:1Азовсталь Маріуполь
     Тур 14 
      06-05-2000 
       Зоря-2 Луганськ4:0ДЮСШ Бердянськ
       Азовсталь Маріуполь0:6Шахтар-2 Донецьк
       ФК Блюмінг Краматорськ0:5Металург-2 Запоріжжя
       Машинобудівник Дружківка3:2Торпедо-2 Запоріжжя
       Металург Маріуполь1:0Кіровець Макіївка
     Тур 15 
      07-05-2000 
       Шахтар-2 Донецьк4:1ДЮСШ Бердянськ
      09-05-2000 
       Металург Маріуполь+:-Зоря-2 Луганськ
       Кіровець Макіївка2:0Машинобудівник Дружківка
       Торпедо-2 Запоріжжя+:-ФК Блюмінг Краматорськ
       Металург-2 Запоріжжя1:1Азовсталь Маріуполь
     Тур 16 
      14-05-2000 
       Зоря-2 Луганськ1:8Шахтар-2 Донецьк
       ДЮСШ Бердянськ0:3Металург-2 Запоріжжя
       Азовсталь Маріуполь5:1Торпедо-2 Запоріжжя
       ФК Блюмінг Краматорськ0:1Кіровець Макіївка
       Машинобудівник Дружківка4:0Металург Маріуполь
     Тур 17 
      21-05-2000 
       Машинобудівник Дружківка2:1Зоря-2 Луганськ
       Металург Маріуполь2:2ФК Блюмінг Краматорськ
       Кіровець Макіївка3:0Азовсталь Маріуполь
       Торпедо-2 Запоріжжя3:1ДЮСШ Бердянськ
       Металург-2 Запоріжжя2:4Шахтар-2 Донецьк
     Тур 18 
      28-05-2000 
       Зоря-2 Луганськ1:3Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар-2 Донецьк5:0Торпедо-2 Запоріжжя
       ДЮСШ Бердянськ1:2Кіровець Макіївка
       Азовсталь Маріуполь2:1Металург Маріуполь
       ФК Блюмінг Краматорськ1:1Машинобудівник Дружківка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бондаренко Олександр Васильович Металург-2 Запоріжжя21216
    Півненко Сергій Сергійович Шахтар-2 Донецьк19017
    Горбков Максим Станіславович Шахтар-2 Донецьк17015
    Горбуля Павло Віталійович Азовсталь Маріуполь12218
    Гаді В'ячеслав Володимирович Металург Маріуполь8017
    Ситнік Олександр Сергійович Шахтар-2 Донецьк7014
    Кобелєв Євген Вікторович Машинобудівник Дружківка7016
    Карида Олександр Ігорович Азовсталь Маріуполь6017
    Невмивака Дмитро Васильович Металург-2 Запоріжжя5018
    Тесленко Олександр Петрович Кіровець Макіївка5118
    Ковган Олександр Олександрович Металург-2 Запоріжжя508

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook