Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України серед КФК 1992/1993 Гр. 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
      22-08-1992 
       Чексіл Чернігів1:0Факел-ГПЗ Варва
       Аверс Бахмач1:0Керамік Баранівка
       Освіта Бородянка4:2Ротор Черкаси
       Будівельник Іванків4:2Нафтовик-2 Охтирка
       Спартак Золотоноша1:3Будівельник Суми
       Шахтар Конотоп2:0Есмань Глухів
       Край Київ1:1Динамо-3 Київ
      29-08-1992 
       Факел-ГПЗ Варва1:4Аверс Бахмач
       Керамік Баранівка1:1Освіта Бородянка
       Ротор Черкаси1:1Будівельник Іванків
       Нафтовик-2 Охтирка4:0Спартак Золотоноша
       Будівельник Суми1:1Шахтар Конотоп
       Есмань Глухів0:4Динамо-3 Київ
       Чексіл Чернігів2:2Край Київ
      05-09-1992 
       Аверс Бахмач1:6Чексіл Чернігів
       Освіта Бородянка1:0Факел-ГПЗ Варва
       Будівельник Іванків1:1Керамік Баранівка
       Спартак Золотоноша0:5Ротор Черкаси
       Шахтар Конотоп0:1Нафтовик-2 Охтирка
       Динамо-3 Київ2:0Будівельник Суми
       Край Київ2:0Есмань Глухів
      12-09-1992 
       Чексіл Чернігів2:0Освіта Бородянка
       Факел-ГПЗ Варва3:0Будівельник Іванків
       Керамік Баранівка6:1Спартак Золотоноша
       Ротор Черкаси2:0Шахтар Конотоп
       Нафтовик-2 Охтирка0:2Динамо-3 Київ
       Будівельник Суми4:1Есмань Глухів
       Аверс Бахмач3:1Край Київ
      19-09-1992 
       Освіта Бородянка3:3Аверс Бахмач
       Будівельник Іванків2:0Чексіл Чернігів
       Спартак Золотоноша2:4Факел-ГПЗ Варва
       Шахтар Конотоп1:1Керамік Баранівка
       Динамо-3 Київ1:1Ротор Черкаси
       Есмань Глухів0:0Нафтовик-2 Охтирка
       Край Київ0:0Будівельник Суми
      26-09-1992 
       Аверс Бахмач0:1Будівельник Іванків
       Чексіл Чернігів3:0Спартак Золотоноша
       Керамік Баранівка0:0Динамо-3 Київ
       Ротор Черкаси2:1Есмань Глухів
       Нафтовик-2 Охтирка3:1Будівельник Суми
       Освіта Бородянка3:0Край Київ
      03-10-1992 
       Будівельник Іванків0:1Освіта Бородянка
       Спартак Золотоноша0:1Аверс Бахмач
       Шахтар Конотоп1:1Чексіл Чернігів
       Динамо-3 Київ5:1Факел-ГПЗ Варва
       Есмань Глухів2:4Керамік Баранівка
       Будівельник Суми1:0Ротор Черкаси
       Край Київ0:0Нафтовик-2 Охтирка
      10-10-1992 
       Освіта Бородянка3:1Спартак Золотоноша
       Аверс Бахмач2:0Шахтар Конотоп
       Факел-ГПЗ Варва+:-Есмань Глухів
       Керамік Баранівка3:1Будівельник Суми
       Ротор Черкаси3:1Нафтовик-2 Охтирка
       Будівельник Іванків2:0Край Київ
      14-10-1992 
       Факел-ГПЗ Варва0:0Шахтар Конотоп
      17-10-1992 
       Спартак Золотоноша3:0Будівельник Іванків
       Шахтар Конотоп0:0Освіта Бородянка
       Динамо-3 Київ2:0Аверс Бахмач
       Есмань Глухів1:1Чексіл Чернігів
       Будівельник Суми0:3Факел-ГПЗ Варва
       Нафтовик-2 Охтирка2:2Керамік Баранівка
       Край Київ3:0Ротор Черкаси
      21-10-1992 
       Чексіл Чернігів0:3Динамо-3 Київ
      24-10-1992 
       Будівельник Іванків3:0Шахтар Конотоп
       Освіта Бородянка1:0Динамо-3 Київ
       Аверс Бахмач2:0Есмань Глухів
       Чексіл Чернігів2:0Будівельник Суми
       Факел-ГПЗ Варва2:1Нафтовик-2 Охтирка
       Керамік Баранівка4:1Ротор Черкаси
       Спартак Золотоноша0:3Край Київ
      31-10-1992 
       Шахтар Конотоп4:1Спартак Золотоноша
       Динамо-3 Київ2:1Будівельник Іванків
       Есмань Глухів1:2Освіта Бородянка
       Будівельник Суми0:0Аверс Бахмач
       Нафтовик-2 Охтирка2:2Чексіл Чернігів
       Ротор Черкаси1:2Факел-ГПЗ Варва
       Край Київ1:2Керамік Баранівка
      07-11-1992 
       Спартак Золотоноша0:3Динамо-3 Київ
       Будівельник Іванків2:1Есмань Глухів
       Освіта Бородянка3:0Будівельник Суми
       Аверс Бахмач3:1Нафтовик-2 Охтирка
       Чексіл Чернігів+:-Ротор Черкаси
       Факел-ГПЗ Варва0:2Керамік Баранівка
       Шахтар Конотоп1:0Край Київ
      14-11-1992 
       Динамо-3 Київ3:0Шахтар Конотоп
       Есмань Глухів7:0Спартак Золотоноша
       Будівельник Суми3:0Будівельник Іванків
       Нафтовик-2 Охтирка1:1Освіта Бородянка
       Ротор Черкаси1:1Аверс Бахмач
       Керамік Баранівка2:0Чексіл Чернігів
       Край Київ0:1Факел-ГПЗ Варва
    Коло 2 
      03-04-1993 
       Факел-ГПЗ Варва0:0Чексіл Чернігів
       Керамік Баранівка3:0Аверс Бахмач
       Ротор Черкаси-:+Освіта Бородянка
       Нафтовик-2 Охтирка-:+Будівельник Іванків
       Будівельник Суми+:-Спартак Золотоноша
       Есмань Глухів1:0Шахтар Конотоп
       Динамо-3 Київ1:1Край Київ
      10-04-1993 
       Аверс Бахмач2:0Факел-ГПЗ Варва
       Освіта Бородянка1:2Керамік Баранівка
       Будівельник Іванків+:-Ротор Черкаси
       Спартак Золотоноша0:0Нафтовик-2 Охтирка
       Шахтар Конотоп1:1Будівельник Суми
       Динамо-3 Київ1:1Есмань Глухів
       Край Київ1:1Чексіл Чернігів
      17-04-1993 
       Чексіл Чернігів0:1Аверс Бахмач
       Факел-ГПЗ Варва0:2Освіта Бородянка
       Керамік Баранівка1:1Будівельник Іванків
       Ротор Черкаси-:-Спартак Золотоноша
       Нафтовик-2 Охтирка2:0Шахтар Конотоп
       Будівельник Суми1:2Динамо-3 Київ
       Есмань Глухів1:1Край Київ
      24-04-1993 
       Освіта Бородянка2:0Чексіл Чернігів
       Будівельник Іванків2:0Факел-ГПЗ Варва
       Спартак Золотоноша1:2Керамік Баранівка
       Шахтар Конотоп+:-Ротор Черкаси
       Динамо-3 Київ2:0Нафтовик-2 Охтирка
       Есмань Глухів1:1Будівельник Суми
       Край Київ2:0Аверс Бахмач
      01-05-1993 
       Аверс Бахмач1:0Освіта Бородянка
       Чексіл Чернігів2:1Будівельник Іванків
       Факел-ГПЗ Варва+:-Спартак Золотоноша
       Керамік Баранівка2:0Шахтар Конотоп
       Ротор Черкаси-:+Динамо-3 Київ
       Нафтовик-2 Охтирка2:2Есмань Глухів
       Будівельник Суми2:0Край Київ
      08-05-1993 
       Будівельник Іванків2:0Аверс Бахмач
       Спартак Золотоноша1:4Чексіл Чернігів
       Шахтар Конотоп1:0Факел-ГПЗ Варва
       Динамо-3 Київ1:0Керамік Баранівка
       Есмань Глухів+:-Ротор Черкаси
       Будівельник Суми2:2Нафтовик-2 Охтирка
       Край Київ0:2Освіта Бородянка
      15-05-1993 
       Освіта Бородянка3:0Будівельник Іванків
       Аверс Бахмач8:0Спартак Золотоноша
       Чексіл Чернігів5:1Шахтар Конотоп
       Факел-ГПЗ Варва0:3Динамо-3 Київ
       Керамік Баранівка4:0Есмань Глухів
       Ротор Черкаси-:+Будівельник Суми
       Нафтовик-2 Охтирка+:-Край Київ
      22-05-1993 
       Спартак Золотоноша0:13Освіта Бородянка
       Шахтар Конотоп4:1Аверс Бахмач
       Динамо-3 Київ3:0Чексіл Чернігів
       Есмань Глухів4:3Факел-ГПЗ Варва
       Будівельник Суми2:2Керамік Баранівка
       Нафтовик-2 Охтирка+:-Ротор Черкаси
       Край Київ3:3Будівельник Іванків
      29-05-1993 
       Будівельник Іванків+:-Спартак Золотоноша
       Освіта Бородянка2:0Шахтар Конотоп
       Чексіл Чернігів1:1Есмань Глухів
       Факел-ГПЗ Варва1:1Будівельник Суми
       Керамік Баранівка1:0Нафтовик-2 Охтирка
       Ротор Черкаси-:+Край Київ
      05-06-1993 
       Шахтар Конотоп2:1Будівельник Іванків
       Есмань Глухів1:2Аверс Бахмач
       Будівельник Суми0:0Чексіл Чернігів
       Нафтовик-2 Охтирка4:1Факел-ГПЗ Варва
       Ротор Черкаси-:+Керамік Баранівка
       Край Київ+:-Спартак Золотоноша
      12-06-1993 
       Спартак Золотоноша-:+Шахтар Конотоп
       Будівельник Іванків0:1Динамо-3 Київ
       Освіта Бородянка+:-Есмань Глухів
       Аверс Бахмач2:4Будівельник Суми
       Чексіл Чернігів0:0Нафтовик-2 Охтирка
       Факел-ГПЗ Варва+:-Ротор Черкаси
       Керамік Баранівка3:1Край Київ
      15-06-1993 
       Динамо-3 Київ0:1Освіта Бородянка
      19-06-1993 
       Динамо-3 Київ+:-Спартак Золотоноша
       Есмань Глухів+:-Будівельник Іванків
       Будівельник Суми1:4Освіта Бородянка
       Нафтовик-2 Охтирка1:1Аверс Бахмач
       Ротор Черкаси-:+Чексіл Чернігів
       Керамік Баранівка+:-Факел-ГПЗ Варва
       Край Київ1:4Шахтар Конотоп
      23-06-1993 
       Аверс Бахмач2:0Динамо-3 Київ
      26-06-1993 
       Шахтар Конотоп2:2Динамо-3 Київ
       Спартак Золотоноша-:+Есмань Глухів
       Будівельник Іванків+:-Будівельник Суми
       Освіта Бородянка5:1Нафтовик-2 Охтирка
       Аверс Бахмач+:-Ротор Черкаси
       Чексіл Чернігів1:2Керамік Баранівка
       Факел-ГПЗ Варва1:0Край Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Юрченко Віктор Аркадійович Освіта Бородянка102
    Гаращенко Василь Іванович Освіта Бородянка102
    Зиков Андрій Іванович Есмань Глухів001
    Чмир Сергій Олексійович Ротор Черкаси001
    Павленко Анатолій Олександрович Есмань Глухів001
    Кірсенко Володимир Вікторович Освіта Бородянка001
    Глущенко Анатолій Олександрович Керамік Баранівка002
    Поліщук Володимир Анатолійович Динамо-3 Київ0024
    Очкур В. С. Будівельник Суми001
    Глухенький Микола Володимирович Аверс Бахмач001
    Калина Валерій Іванович Спартак Золотоноша001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook