Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України серед КФК 1992/1993 Гр. 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
      22-08-1992 
       Вагонобудівник Кременчук4:2Гірник-спорт Комсомольськ
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія1:1Сула Лубни
       Металург Куп`янськ1:1Кранобудівник Олександрія
       АФК-УОР Маріуполь3:0Локомотив Знам`янка
       Гірник Павлоград0:0Цементник Балаклея
       Спорт-Інвест Кривий Ріг1:2Атон Донецьк
      26-08-1992 
       Авангард-Інтер Ровеньки5:1Донбаскрафт Краматорськ
      29-08-1992 
       Сула Лубни2:3Вагонобудівник Кременчук
       Кранобудівник Олександрія0:1Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Локомотив Знам`янка0:6Металург Куп`янськ
       Цементник Балаклея1:1АФК-УОР Маріуполь
       Атон Донецьк1:1Гірник Павлоград
       Авангард-Інтер Ровеньки2:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Гірник-спорт Комсомольськ1:1Донбаскрафт Краматорськ
      05-09-1992 
       Гірник-спорт Комсомольськ3:0Сула Лубни
       Вагонобудівник Кременчук0:0Кранобудівник Олександрія
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія3:0Локомотив Знам`янка
       Металург Куп`янськ2:2Цементник Балаклея
       АФК-УОР Маріуполь1:4Атон Донецьк
       Гірник Павлоград2:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Донбаскрафт Краматорськ0:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
      12-09-1992 
       Кранобудівник Олександрія1:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Локомотив Знам`янка0:1Вагонобудівник Кременчук
       Цементник Балаклея3:0Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Атон Донецьк0:0Металург Куп`янськ
       Авангард-Інтер Ровеньки0:0АФК-УОР Маріуполь
       Спорт-Інвест Кривий Ріг0:0Гірник Павлоград
       Сула Лубни4:1Донбаскрафт Краматорськ
      19-09-1992 
       Сула Лубни3:2Кранобудівник Олександрія
       Гірник-спорт Комсомольськ4:0Локомотив Знам`янка
       Вагонобудівник Кременчук2:1Цементник Балаклея
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія2:1Атон Донецьк
       Металург Куп`янськ0:1Авангард-Інтер Ровеньки
       АФК-УОР Маріуполь1:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Донбаскрафт Краматорськ1:1Гірник Павлоград
      26-09-1992 
       Локомотив Знам`янка1:2Сула Лубни
       Цементник Балаклея0:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Атон Донецьк1:1Вагонобудівник Кременчук
       Авангард-Інтер Ровеньки5:2Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Спорт-Інвест Кривий Ріг0:0Металург Куп`янськ
       Гірник Павлоград2:1АФК-УОР Маріуполь
       Кранобудівник Олександрія2:0Донбаскрафт Краматорськ
      03-10-1992 
       Кранобудівник Олександрія2:0Локомотив Знам`янка
       Сула Лубни1:1Цементник Балаклея
       Гірник-спорт Комсомольськ0:2Атон Донецьк
       Вагонобудівник Кременчук0:2Авангард-Інтер Ровеньки
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія0:2Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Металург Куп`янськ0:0Гірник Павлоград
       Донбаскрафт Краматорськ4:1АФК-УОР Маріуполь
      10-10-1992 
       Цементник Балаклея4:1Кранобудівник Олександрія
       Атон Донецьк0:0Сула Лубни
       Авангард-Інтер Ровеньки2:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Спорт-Інвест Кривий Ріг1:1Вагонобудівник Кременчук
       Гірник Павлоград4:1Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       АФК-УОР Маріуполь1:0Металург Куп`янськ
       Локомотив Знам`янка0:0Донбаскрафт Краматорськ
      17-10-1992 
       Локомотив Знам`янка1:3Цементник Балаклея
       Кранобудівник Олександрія0:1Атон Донецьк
       Сула Лубни1:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Гірник-спорт Комсомольськ0:3Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Вагонобудівник Кременчук1:1Гірник Павлоград
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія2:1АФК-УОР Маріуполь
       Донбаскрафт Краматорськ0:3Металург Куп`янськ
      24-10-1992 
       Атон Донецьк3:1Локомотив Знам`янка
       Авангард-Інтер Ровеньки2:0Кранобудівник Олександрія
       Спорт-Інвест Кривий Ріг3:0Сула Лубни
       Гірник Павлоград1:1Гірник-спорт Комсомольськ
       АФК-УОР Маріуполь2:3Вагонобудівник Кременчук
       Металург Куп`янськ3:0Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Цементник Балаклея3:0Донбаскрафт Краматорськ
      31-10-1992 
       Цементник Балаклея0:3Атон Донецьк
       Локомотив Знам`янка0:9Авангард-Інтер Ровеньки
       Кранобудівник Олександрія0:2Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Сула Лубни2:2Гірник Павлоград
       Гірник-спорт Комсомольськ4:1АФК-УОР Маріуполь
       Вагонобудівник Кременчук2:0Металург Куп`янськ
       Донбаскрафт Краматорськ2:0Поліграфтехніка-Крис Олександрія
      07-11-1992 
       Авангард-Інтер Ровеньки2:0Цементник Балаклея
       Спорт-Інвест Кривий Ріг4:0Локомотив Знам`янка
       Гірник Павлоград3:0Кранобудівник Олександрія
       АФК-УОР Маріуполь1:4Сула Лубни
       Металург Куп`янськ1:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія0:2Вагонобудівник Кременчук
       Атон Донецьк4:0Донбаскрафт Краматорськ
      14-11-1992 
       Атон Донецьк1:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Цементник Балаклея0:4Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Локомотив Знам`янка2:2Гірник Павлоград
       Кранобудівник Олександрія5:0АФК-УОР Маріуполь
       Сула Лубни3:1Металург Куп`янськ
       Гірник-спорт Комсомольськ+:-Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Донбаскрафт Краматорськ0:1Вагонобудівник Кременчук
      03-04-1993 
       Гірник-спорт Комсомольськ2:4Вагонобудівник Кременчук
    Коло 2 
       Сула Лубни+:-Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Кранобудівник Олександрія1:0Металург Куп`янськ
       Локомотив Знам`янка1:2АФК-УОР Маріуполь
       Цементник Балаклея0:0Гірник Павлоград
       Атон Донецьк0:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Донбаскрафт Краматорськ0:3Авангард-Інтер Ровеньки
      10-04-1993 
       Вагонобудівник Кременчук3:0Сула Лубни
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія-:+Кранобудівник Олександрія
       Металург Куп`янськ4:0Локомотив Знам`янка
       АФК-УОР Маріуполь1:1Цементник Балаклея
       Гірник Павлоград0:1Атон Донецьк
       Спорт-Інвест Кривий Ріг2:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Донбаскрафт Краматорськ3:1Гірник-спорт Комсомольськ
      17-04-1993 
       Сула Лубни0:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Кранобудівник Олександрія0:0Вагонобудівник Кременчук
       Локомотив Знам`янка+:-Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Цементник Балаклея1:0Металург Куп`янськ
       Атон Донецьк1:0АФК-УОР Маріуполь
       Авангард-Інтер Ровеньки2:0Гірник Павлоград
       Спорт-Інвест Кривий Ріг6:0Донбаскрафт Краматорськ
      24-04-1993 
       Гірник-спорт Комсомольськ0:0Кранобудівник Олександрія
       Вагонобудівник Кременчук6:0Локомотив Знам`янка
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія-:+Цементник Балаклея
       Металург Куп`янськ1:0Атон Донецьк
       АФК-УОР Маріуполь3:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Гірник Павлоград0:5Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Донбаскрафт Краматорськ2:0Сула Лубни
      01-05-1993 
       Кранобудівник Олександрія1:0Сула Лубни
       Локомотив Знам`янка0:1Гірник-спорт Комсомольськ
       Цементник Балаклея3:2Вагонобудівник Кременчук
       Атон Донецьк+:-Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Авангард-Інтер Ровеньки4:1Металург Куп`янськ
       Спорт-Інвест Кривий Ріг5:0АФК-УОР Маріуполь
       Гірник Павлоград3:0Донбаскрафт Краматорськ
      08-05-1993 
       Сула Лубни2:0Локомотив Знам`янка
       Гірник-спорт Комсомольськ1:3Цементник Балаклея
       Вагонобудівник Кременчук2:2Атон Донецьк
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія-:+Авангард-Інтер Ровеньки
       Металург Куп`янськ1:2Спорт-Інвест Кривий Ріг
       АФК-УОР Маріуполь0:1Гірник Павлоград
       Донбаскрафт Краматорськ2:5Кранобудівник Олександрія
      15-05-1993 
       Локомотив Знам`янка1:1Кранобудівник Олександрія
       Цементник Балаклея2:0Сула Лубни
       Атон Донецьк3:2Гірник-спорт Комсомольськ
       Авангард-Інтер Ровеньки2:0Вагонобудівник Кременчук
       Спорт-Інвест Кривий Ріг+:-Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Гірник Павлоград0:1Металург Куп`янськ
       АФК-УОР Маріуполь2:0Донбаскрафт Краматорськ
      22-05-1993 
       Кранобудівник Олександрія0:2Цементник Балаклея
       Сула Лубни1:0Атон Донецьк
       Гірник-спорт Комсомольськ-:+Авангард-Інтер Ровеньки
       Вагонобудівник Кременчук0:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія-:+Гірник Павлоград
       Металург Куп`янськ2:1АФК-УОР Маріуполь
       Донбаскрафт Краматорськ3:1Локомотив Знам`янка
      29-05-1993 
       Цементник Балаклея2:0Локомотив Знам`янка
       Атон Донецьк0:1Кранобудівник Олександрія
       Авангард-Інтер Ровеньки+:-Сула Лубни
       Спорт-Інвест Кривий Ріг6:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Гірник Павлоград1:1Вагонобудівник Кременчук
       АФК-УОР Маріуполь+:-Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Металург Куп`янськ4:2Донбаскрафт Краматорськ
      05-06-1993 
       Локомотив Знам`янка2:1Атон Донецьк
       Кранобудівник Олександрія1:3Авангард-Інтер Ровеньки
       Сула Лубни1:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Гірник-спорт Комсомольськ1:1Гірник Павлоград
       Вагонобудівник Кременчук2:0АФК-УОР Маріуполь
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія-:+Металург Куп`янськ
       Донбаскрафт Краматорськ+:-Цементник Балаклея
      12-06-1993 
       Атон Донецьк2:1Цементник Балаклея
       Авангард-Інтер Ровеньки+:-Локомотив Знам`янка
       Спорт-Інвест Кривий Ріг2:0Кранобудівник Олександрія
       Гірник Павлоград3:0Сула Лубни
       АФК-УОР Маріуполь1:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Металург Куп`янськ0:1Вагонобудівник Кременчук
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія-:+Донбаскрафт Краматорськ
      19-06-1993 
       Цементник Балаклея3:3Авангард-Інтер Ровеньки
       Локомотив Знам`янка1:4Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Кранобудівник Олександрія0:2Гірник Павлоград
       Сула Лубни+:-АФК-УОР Маріуполь
       Гірник-спорт Комсомольськ2:1Металург Куп`янськ
       Вагонобудівник Кременчук+:-Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Донбаскрафт Краматорськ1:2Атон Донецьк
      26-06-1993 
       Авангард-Інтер Ровеньки+:-Атон Донецьк
       Спорт-Інвест Кривий Ріг1:1Цементник Балаклея
       Гірник Павлоград1:1Локомотив Знам`янка
       АФК-УОР Маріуполь+:-Кранобудівник Олександрія
       Металург Куп`янськ+:-Сула Лубни
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія-:+Гірник-спорт Комсомольськ
       Вагонобудівник Кременчук4:0Донбаскрафт Краматорськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Єрьоменко Сергій Валентинович Авангард-Інтер Ровеньки008
    Воронов Сергій Георгійович Авангард-Інтер Ровеньки0012
    Козаченко Валерій Вікторович Авангард-Інтер Ровеньки0022
    Зайнулін Сергій Олександрович Авангард-Інтер Ровеньки0017
    Нечаєв Анатолій Миколайович Авангард-Інтер Ровеньки007
    Кириленко Володимир Васильович Авангард-Інтер Ровеньки004
    Белінський Михайло Юрійович Авангард-Інтер Ровеньки0011
    Кузнецов Ігор Васильович Авангард-Інтер Ровеньки009
    Іванов Ігор Леонідович Авангард-Інтер Ровеньки002
    Чередниченко Олексій Андрійович Авангард-Інтер Ровеньки004
    Єсипенко Олександр Васильович Авангард-Інтер Ровеньки005

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook