Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України серед КФК 1992/1993 Гр. 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
      22-08-1992 
       Колос Новокрасне1:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Водник Миколаїв1:1Будівельник Кривий Ріг
       Кооператор Новий Буг0:1Таврія Новотроїцьке
       Колос Осокорівка1:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Енергія Нова Каховка1:0Портовик Іллічівськ
       Сурож Судак4:1Благо Благоєве
       Бриз Ізмаїл1:1Торпедо Одеса
      29-08-1992 
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:0Водник Миколаїв
       Будівельник Кривий Ріг1:2Кооператор Новий Буг
       Таврія Новотроїцьке5:1Колос Осокорівка
       Тирас-2500 Білгород-Дністров0:0Енергія Нова Каховка
       Портовик Іллічівськ0:0Сурож Судак
       Благо Благоєве1:2Торпедо Одеса
       Колос Новокрасне3:0Бриз Ізмаїл
      05-09-1992 
       Водник Миколаїв0:3Колос Новокрасне
       Кооператор Новий Буг1:0Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Колос Осокорівка1:1Будівельник Кривий Ріг
       Енергія Нова Каховка0:1Таврія Новотроїцьке
       Сурож Судак3:1Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Торпедо Одеса2:1Портовик Іллічівськ
       Бриз Ізмаїл0:0Благо Благоєве
      12-09-1992 
       Колос Новокрасне0:1Кооператор Новий Буг
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ0:0Колос Осокорівка
       Будівельник Кривий Ріг2:1Енергія Нова Каховка
       Таврія Новотроїцьке0:0Сурож Судак
       Тирас-2500 Білгород-Дністров2:1Торпедо Одеса
       Портовик Іллічівськ2:2Благо Благоєве
       Водник Миколаїв2:3Бриз Ізмаїл
      19-09-1992 
       Кооператор Новий Буг1:0Водник Миколаїв
       Колос Осокорівка3:0Колос Новокрасне
       Енергія Нова Каховка1:3Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Сурож Судак3:0Будівельник Кривий Ріг
       Торпедо Одеса0:2Таврія Новотроїцьке
       Благо Благоєве2:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Бриз Ізмаїл1:1Портовик Іллічівськ
      26-09-1992 
       Водник Миколаїв1:1Колос Осокорівка
       Колос Новокрасне3:3Енергія Нова Каховка
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:1Сурож Судак
       Будівельник Кривий Ріг1:3Торпедо Одеса
       Таврія Новотроїцьке0:1Благо Благоєве
       Тирас-2500 Білгород-Дністров3:1Портовик Іллічівськ
       Кооператор Новий Буг2:0Бриз Ізмаїл
      03-10-1992 
       Колос Осокорівка1:1Кооператор Новий Буг
       Енергія Нова Каховка5:1Водник Миколаїв
       Сурож Судак2:0Колос Новокрасне
       Торпедо Одеса0:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Благо Благоєве2:0Будівельник Кривий Ріг
       Портовик Іллічівськ2:3Таврія Новотроїцьке
       Бриз Ізмаїл0:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
      10-10-1992 
       Кооператор Новий Буг0:0Енергія Нова Каховка
       Водник Миколаїв1:3Сурож Судак
       Колос Новокрасне1:1Торпедо Одеса
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ3:1Благо Благоєве
       Будівельник Кривий Ріг1:4Портовик Іллічівськ
       Таврія Новотроїцьке2:1Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Колос Осокорівка1:0Бриз Ізмаїл
      17-10-1992 
       Енергія Нова Каховка1:1Колос Осокорівка
       Сурож Судак3:1Кооператор Новий Буг
       Торпедо Одеса6:1Водник Миколаїв
       Благо Благоєве1:1Колос Новокрасне
       Портовик Іллічівськ-:+Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Тирас-2500 Білгород-Дністров2:0Будівельник Кривий Ріг
       Бриз Ізмаїл0:0Таврія Новотроїцьке
      24-10-1992 
       Колос Осокорівка0:2Сурож Судак
       Кооператор Новий Буг4:1Торпедо Одеса
       Водник Миколаїв0:0Благо Благоєве
       Колос Новокрасне2:1Портовик Іллічівськ
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ1:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Будівельник Кривий Ріг0:3Таврія Новотроїцьке
       Енергія Нова Каховка1:0Бриз Ізмаїл
      31-10-1992 
       Сурож Судак5:0Енергія Нова Каховка
       Торпедо Одеса4:1Колос Осокорівка
       Благо Благоєве3:1Кооператор Новий Буг
       Портовик Іллічівськ+:-Водник Миколаїв
       Тирас-2500 Білгород-Дністров3:0Колос Новокрасне
       Таврія Новотроїцьке1:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Бриз Ізмаїл3:1Будівельник Кривий Ріг
      07-11-1992 
       Енергія Нова Каховка4:1Торпедо Одеса
       Колос Осокорівка2:1Благо Благоєве
       Кооператор Новий Буг1:2Портовик Іллічівськ
       Водник Миколаїв0:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Колос Новокрасне1:5Таврія Новотроїцьке
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ4:1Будівельник Кривий Ріг
       Сурож Судак4:1Бриз Ізмаїл
      14-11-1992 
       Торпедо Одеса1:4Сурож Судак
       Благо Благоєве+:-Енергія Нова Каховка
       Портовик Іллічівськ0:0Колос Осокорівка
       Тирас-2500 Білгород-Дністров1:3Кооператор Новий Буг
       Таврія Новотроїцьке9:0Водник Миколаїв
       Будівельник Кривий Ріг1:4Колос Новокрасне
       Бриз Ізмаїл1:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
    Коло 2 
      03-04-1993 
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ6:3Колос Новокрасне
       Будівельник Кривий Ріг+:-Водник Миколаїв
       Таврія Новотроїцьке2:0Кооператор Новий Буг
       Тирас-2500 Білгород-Дністров2:0Колос Осокорівка
       Портовик Іллічівськ0:1Енергія Нова Каховка
       Благо Благоєве0:0Сурож Судак
       Торпедо Одеса1:0Бриз Ізмаїл
      10-04-1993 
       Водник Миколаїв-:+Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Кооператор Новий Буг3:0Будівельник Кривий Ріг
       Колос Осокорівка1:2Таврія Новотроїцьке
       Енергія Нова Каховка1:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Сурож Судак3:0Портовик Іллічівськ
       Торпедо Одеса1:1Благо Благоєве
       Бриз Ізмаїл2:2Колос Новокрасне
      17-04-1993 
       Колос Новокрасне+:-Водник Миколаїв
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:1Кооператор Новий Буг
       Будівельник Кривий Ріг0:0Колос Осокорівка
       Таврія Новотроїцьке5:2Енергія Нова Каховка
       Тирас-2500 Білгород-Дністров-:+Сурож Судак
       Портовик Іллічівськ1:2Торпедо Одеса
       Благо Благоєве3:0Бриз Ізмаїл
      24-04-1993 
       Кооператор Новий Буг1:0Колос Новокрасне
       Колос Осокорівка1:3Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Енергія Нова Каховка6:0Будівельник Кривий Ріг
       Сурож Судак0:1Таврія Новотроїцьке
       Торпедо Одеса3:2Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Благо Благоєве2:1Портовик Іллічівськ
       Бриз Ізмаїл+:-Водник Миколаїв
      01-05-1993 
       Водник Миколаїв-:+Кооператор Новий Буг
       Колос Новокрасне3:2Колос Осокорівка
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:1Енергія Нова Каховка
       Будівельник Кривий Ріг0:5Сурож Судак
       Таврія Новотроїцьке3:1Торпедо Одеса
       Тирас-2500 Білгород-Дністров-:+Благо Благоєве
       Портовик Іллічівськ2:0Бриз Ізмаїл
      08-05-1993 
       Колос Осокорівка+:-Водник Миколаїв
       Енергія Нова Каховка6:2Колос Новокрасне
       Сурож Судак+:-Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Торпедо Одеса5:0Будівельник Кривий Ріг
       Благо Благоєве2:1Таврія Новотроїцьке
       Портовик Іллічівськ2:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Бриз Ізмаїл0:0Кооператор Новий Буг
      15-05-1993 
       Кооператор Новий Буг0:1Колос Осокорівка
       Водник Миколаїв-:+Енергія Нова Каховка
       Колос Новокрасне1:4Сурож Судак
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:2Торпедо Одеса
       Будівельник Кривий Ріг1:2Благо Благоєве
       Таврія Новотроїцьке1:2Портовик Іллічівськ
       Тирас-2500 Білгород-Дністров3:1Бриз Ізмаїл
      22-05-1993 
       Енергія Нова Каховка2:1Кооператор Новий Буг
       Сурож Судак+:-Водник Миколаїв
       Торпедо Одеса0:2Колос Новокрасне
       Благо Благоєве1:0Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Портовик Іллічівськ8:0Будівельник Кривий Ріг
       Тирас-2500 Білгород-Дністров1:3Таврія Новотроїцьке
       Бриз Ізмаїл+:-Колос Осокорівка
      29-05-1993 
       Колос Осокорівка3:4Енергія Нова Каховка
       Кооператор Новий Буг1:3Сурож Судак
       Водник Миколаїв-:+Торпедо Одеса
       Колос Новокрасне2:2Благо Благоєве
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ1:1Портовик Іллічівськ
       Будівельник Кривий Ріг1:4Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Таврія Новотроїцьке7:1Бриз Ізмаїл
      05-06-1993 
       Сурож Судак2:0Колос Осокорівка
       Торпедо Одеса+:-Кооператор Новий Буг
       Благо Благоєве+:-Водник Миколаїв
       Портовик Іллічівськ3:0Колос Новокрасне
       Тирас-2500 Білгород-Дністров3:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Таврія Новотроїцьке+:-Будівельник Кривий Ріг
       Бриз Ізмаїл2:1Енергія Нова Каховка
      12-06-1993 
       Енергія Нова Каховка1:3Сурож Судак
       Колос Осокорівка0:1Торпедо Одеса
       Кооператор Новий Буг2:3Благо Благоєве
       Водник Миколаїв-:+Портовик Іллічівськ
       Колос Новокрасне2:4Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ0:2Таврія Новотроїцьке
       Будівельник Кривий Ріг0:3Бриз Ізмаїл
      19-06-1993 
       Торпедо Одеса0:1Енергія Нова Каховка
       Благо Благоєве7:1Колос Осокорівка
       Портовик Іллічівськ+:-Кооператор Новий Буг
       Тирас-2500 Білгород-Дністров+:-Водник Миколаїв
       Таврія Новотроїцьке+:-Колос Новокрасне
       Будівельник Кривий Ріг1:4Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Бриз Ізмаїл1:1Сурож Судак
      26-06-1993 
       Сурож Судак1:0Торпедо Одеса
       Енергія Нова Каховка1:2Благо Благоєве
       Колос Осокорівка1:3Портовик Іллічівськ
       Кооператор Новий Буг1:2Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Водник Миколаїв-:+Таврія Новотроїцьке
       Колос Новокрасне+:-Будівельник Кривий Ріг
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ+:-Бриз Ізмаїл
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook