Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України серед КФК 1993/1994 Гр. 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
      21-08-1993 
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ4:1Славута Нововоронцовка
       МФК Первомайськ -1:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       Нива Нечаяне1:0Ера Нікополь
       Благо Благоєве6:0Колос Осокорівка
       Торпедо Одеса2:3Море Феодосія
       Тирас-2500 Білгород-Дністров6:3Енергія Нова Каховка
       Портовик Іллічівськ0:0Таврія Новотроїцьке
       Бриз Ізмаїл0:0Бірзула Котовськ
      25-08-1993 
       Таврія Новотроїцьке2:2Бриз Ізмаїл
       Енергія Нова Каховка4:3Портовик Іллічівськ
       Море Феодосія2:1Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Ера Нікополь3:2Благо Благоєве
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:1Нива Нечаяне
       Славута Нововоронцовка1:2МФК Первомайськ -
       Чайка Охотникове1:0Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
      29-08-1993 
       МФК Первомайськ -0:1Чайка Охотникове
       Нива Нечаяне5:1Славута Нововоронцовка
       Благо Благоєве1:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       Торпедо Одеса4:1Ера Нікополь
       Тирас-2500 Білгород-Дністров3:1Колос Осокорівка
       Портовик Іллічівськ0:0Море Феодосія
       Бриз Ізмаїл1:1Енергія Нова Каховка
       Бірзула Котовськ2:0Таврія Новотроїцьке
      04-09-1993 
       Енергія Нова Каховка1:1Бірзула Котовськ
       Море Феодосія2:0Бриз Ізмаїл
       Колос Осокорівка4:4Портовик Іллічівськ
       Ера Нікополь2:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Кривбас-2 Кривий Ріг1:0Торпедо Одеса
       Славута Нововоронцовка2:2Благо Благоєве
       Чайка Охотникове0:0Нива Нечаяне
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:2МФК Первомайськ -
      08-09-1993 
       Нива Нечаяне0:0Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Благо Благоєве3:1Чайка Охотникове
       Торпедо Одеса3:1Славута Нововоронцовка
       Тирас-2500 Білгород-Дністров2:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       Портовик Іллічівськ0:1Ера Нікополь
       Бриз Ізмаїл+:-Колос Осокорівка
       Бірзула Котовськ2:0Море Феодосія
       Таврія Новотроїцьке0:0Енергія Нова Каховка
      12-09-1993 
       Море Феодосія3:0Таврія Новотроїцьке
       Колос Осокорівка2:0Бірзула Котовськ
       Ера Нікополь1:2Бриз Ізмаїл
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:1Портовик Іллічівськ
       Славута Нововоронцовка1:2Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Чайка Охотникове2:0Торпедо Одеса
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:2Благо Благоєве
       МФК Первомайськ -1:3Нива Нечаяне
      18-09-1993 
       Благо Благоєве2:0МФК Первомайськ -
       Торпедо Одеса0:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Тирас-2500 Білгород-Дністров3:2Чайка Охотникове
       Портовик Іллічівськ4:0Славута Нововоронцовка
       Бриз Ізмаїл3:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       Бірзула Котовськ3:0Ера Нікополь
       Таврія Новотроїцьке3:1Колос Осокорівка
       Енергія Нова Каховка0:3Море Феодосія
      22-09-1993 
       Колос Осокорівка1:1Енергія Нова Каховка
       Ера Нікополь2:0Таврія Новотроїцьке
       Кривбас-2 Кривий Ріг1:0Бірзула Котовськ
       Славута Нововоронцовка0:3Бриз Ізмаїл
       Чайка Охотникове2:1Портовик Іллічівськ
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ1:2Тирас-2500 Білгород-Дністров
       МФК Первомайськ -0:2Торпедо Одеса
       Нива Нечаяне0:1Благо Благоєве
      26-09-1993 
       Торпедо Одеса2:0Нива Нечаяне
       Тирас-2500 Білгород-Дністров1:1МФК Первомайськ -
       Портовик Іллічівськ5:2Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Бриз Ізмаїл1:1Чайка Охотникове
       Бірзула Котовськ-:+Славута Нововоронцовка
       Таврія Новотроїцьке4:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       Енергія Нова Каховка2:1Ера Нікополь
       Море Феодосія+:-Колос Осокорівка
      02-10-1993 
       Ера Нікополь2:2Море Феодосія
       Кривбас-2 Кривий Ріг4:0Енергія Нова Каховка
       Славута Нововоронцовка0:1Таврія Новотроїцьке
       Чайка Охотникове3:0Бірзула Котовськ
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ3:0Бриз Ізмаїл
       МФК Первомайськ -1:3Портовик Іллічівськ
       Нива Нечаяне2:1Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Благо Благоєве1:1Торпедо Одеса
      09-10-1993 
       Тирас-2500 Білгород-Дністров0:0Благо Благоєве
       Портовик Іллічівськ1:0Нива Нечаяне
       Бриз Ізмаїл1:0МФК Первомайськ -
       Бірзула Котовськ1:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Таврія Новотроїцьке7:1Чайка Охотникове
       Енергія Нова Каховка1:2Славута Нововоронцовка
       Море Феодосія5:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       Колос Осокорівка0:1Ера Нікополь
      16-10-1993 
       Кривбас-2 Кривий Ріг3:0Колос Осокорівка
       Славута Нововоронцовка2:0Море Феодосія
       Чайка Охотникове2:0Енергія Нова Каховка
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ4:1Таврія Новотроїцьке
       МФК Первомайськ -1:1Бірзула Котовськ
       Нива Нечаяне1:1Бриз Ізмаїл
       Благо Благоєве2:1Портовик Іллічівськ
       Торпедо Одеса0:2Тирас-2500 Білгород-Дністров
      23-10-1993 
       Портовик Іллічівськ1:0Торпедо Одеса
       Бриз Ізмаїл1:2Благо Благоєве
       Бірзула Котовськ1:0Нива Нечаяне
       Таврія Новотроїцьке4:0МФК Первомайськ -
       Енергія Нова Каховка0:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Море Феодосія0:2Чайка Охотникове
       Колос Осокорівка0:1Славута Нововоронцовка
       Ера Нікополь1:1Кривбас-2 Кривий Ріг
      27-10-1993 
       Колос Осокорівка1:2Торпедо Одеса
      30-10-1993 
       Славута Нововоронцовка1:1Ера Нікополь
       Чайка Охотникове+:-Колос Осокорівка
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ3:2Море Феодосія
       МФК Первомайськ -2:0Енергія Нова Каховка
       Нива Нечаяне0:1Таврія Новотроїцьке
       Благо Благоєве0:0Бірзула Котовськ
       Торпедо Одеса4:2Бриз Ізмаїл
       Тирас-2500 Білгород-Дністров2:0Портовик Іллічівськ
      06-11-1993 
       Бриз Ізмаїл1:1Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Бірзула Котовськ5:0Торпедо Одеса
       Таврія Новотроїцьке2:2Благо Благоєве
       Енергія Нова Каховка1:0Нива Нечаяне
       Море Феодосія2:0МФК Первомайськ -
       Колос Осокорівка1:3Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Ера Нікополь0:0Чайка Охотникове
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:1Славута Нововоронцовка
      10-11-1993 
       Чайка Охотникове3:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ1:0Ера Нікополь
       МФК Первомайськ -+:-Колос Осокорівка
       Нива Нечаяне0:2Море Феодосія
       Благо Благоєве+:-Енергія Нова Каховка
       Торпедо Одеса0:1Таврія Новотроїцьке
       Тирас-2500 Білгород-Дністров4:2Бірзула Котовськ
      14-11-1993 
       Бірзула Котовськ5:1Портовик Іллічівськ
       Таврія Новотроїцьке2:1Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Енергія Нова Каховка2:2Торпедо Одеса
       Море Феодосія+:-Благо Благоєве
       Колос Осокорівка1:4Нива Нечаяне
       Ера Нікополь2:1МФК Первомайськ -
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Славута Нововоронцовка1:3Чайка Охотникове
      17-11-1993 
       Портовик Іллічівськ2:0Бриз Ізмаїл
      09-04-1994 
       Славута Нововоронцовка1:2Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:0МФК Первомайськ -
       Ера Нікополь3:0Нива Нечаяне
       Колос Осокорівка-:+Благо Благоєве
       Море Феодосія-:+Торпедо Одеса
       Енергія Нова Каховка2:4Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Бірзула Котовськ1:0Бриз Ізмаїл
      16-04-1994 
       Бриз Ізмаїл0:0Таврія Новотроїцьке
       Портовик Іллічівськ3:0Енергія Нова Каховка
       Тирас-2500 Білгород-Дністров+:-Море Феодосія
       Торпедо Одеса+:-Колос Осокорівка
       Благо Благоєве1:0Ера Нікополь
       Нива Нечаяне2:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       МФК Первомайськ -3:1Славута Нововоронцовка
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:2Чайка Охотникове
      23-04-1994 
       Чайка Охотникове2:1МФК Первомайськ -
       Славута Нововоронцовка4:3Нива Нечаяне
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:1Благо Благоєве
       Ера Нікополь3:1Торпедо Одеса
       Море Феодосія-:+Портовик Іллічівськ
       Енергія Нова Каховка0:0Бриз Ізмаїл
       Таврія Новотроїцьке7:0Бірзула Котовськ
       Колос Осокорівка-:+Тирас-2500 Білгород-Дністров
      30-04-1994 
       Таврія Новотроїцьке3:1Портовик Іллічівськ
       Бриз Ізмаїл+:-Море Феодосія
       Портовик Іллічівськ+:-Колос Осокорівка
       Тирас-2500 Білгород-Дністров2:1Ера Нікополь
       Торпедо Одеса2:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       Благо Благоєве3:1Славута Нововоронцовка
       Нива Нечаяне2:0Чайка Охотникове
       МФК Первомайськ -1:2Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
      04-05-1994 
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:3Нива Нечаяне
       Чайка Охотникове2:0Благо Благоєве
       Славута Нововоронцовка0:0Торпедо Одеса
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:2Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Ера Нікополь1:2Портовик Іллічівськ
       Колос Осокорівка-:+Бриз Ізмаїл
       Море Феодосія-:+Бірзула Котовськ
       Енергія Нова Каховка1:3Таврія Новотроїцьке
      08-05-1994 
       Таврія Новотроїцьке+:-Море Феодосія
       Бірзула Котовськ+:-Колос Осокорівка
       Бриз Ізмаїл4:1Ера Нікополь
       Портовик Іллічівськ1:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       Тирас-2500 Білгород-Дністров4:1Славута Нововоронцовка
       Торпедо Одеса+:-Чайка Охотникове
       Благо Благоєве4:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Нива Нечаяне1:0МФК Первомайськ -
      14-05-1994 
       МФК Первомайськ -2:1Благо Благоєве
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ1:0Торпедо Одеса
       Чайка Охотникове1:2Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Славута Нововоронцовка1:2Портовик Іллічівськ
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:1Бриз Ізмаїл
       Ера Нікополь3:1Бірзула Котовськ
       Колос Осокорівка-:+Таврія Новотроїцьке
       Море Феодосія-:+Енергія Нова Каховка
      18-05-1994 
       Енергія Нова Каховка+:-Колос Осокорівка
       Таврія Новотроїцьке+:-Ера Нікополь
       Бірзула Котовськ6:3Кривбас-2 Кривий Ріг
       Бриз Ізмаїл3:2Славута Нововоронцовка
       Портовик Іллічівськ3:1Чайка Охотникове
       Тирас-2500 Білгород-Дністров2:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Торпедо Одеса1:0МФК Первомайськ -
      22-05-1994 
       Нива Нечаяне0:1Торпедо Одеса
       МФК Первомайськ -1:1Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:1Портовик Іллічівськ
       Чайка Охотникове+:-Бриз Ізмаїл
       Славута Нововоронцовка3:2Бірзула Котовськ
       Кривбас-2 Кривий Ріг1:1Таврія Новотроїцьке
       Ера Нікополь2:0Енергія Нова Каховка
       Колос Осокорівка-:-Море Феодосія
      28-05-1994 
       Море Феодосія-:+Ера Нікополь
       Енергія Нова Каховка1:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       Таврія Новотроїцьке4:0Славута Нововоронцовка
       Бірзула Котовськ0:0Чайка Охотникове
       Бриз Ізмаїл1:0Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Портовик Іллічівськ4:1МФК Первомайськ -
       Тирас-2500 Білгород-Дністров2:1Нива Нечаяне
       Торпедо Одеса1:0Благо Благоєве
      01-06-1994 
       Благо Благоєве1:0Нива Нечаяне
      04-06-1994 
       Благо Благоєве3:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Нива Нечаяне0:0Портовик Іллічівськ
       МФК Первомайськ -1:3Бриз Ізмаїл
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ1:1Бірзула Котовськ
       Чайка Охотникове1:3Таврія Новотроїцьке
       Славута Нововоронцовка1:0Енергія Нова Каховка
       Кривбас-2 Кривий Ріг+:-Море Феодосія
       Ера Нікополь+:-Колос Осокорівка
      08-06-1994 
       Колос Осокорівка-:+Кривбас-2 Кривий Ріг
       Море Феодосія-:+Славута Нововоронцовка
       Енергія Нова Каховка1:0Чайка Охотникове
       Таврія Новотроїцьке3:0Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Бірзула Котовськ3:2МФК Первомайськ -
       Бриз Ізмаїл5:1Нива Нечаяне
       Портовик Іллічівськ1:1Благо Благоєве
       Тирас-2500 Білгород-Дністров3:1Торпедо Одеса
      12-06-1994 
       Торпедо Одеса0:1Портовик Іллічівськ
       Благо Благоєве2:0Бриз Ізмаїл
       Нива Нечаяне2:1Бірзула Котовськ
       МФК Первомайськ -0:1Таврія Новотроїцьке
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ0:0Енергія Нова Каховка
       Чайка Охотникове+:-Море Феодосія
       Славута Нововоронцовка+:-Колос Осокорівка
       Кривбас-2 Кривий Ріг2:1Ера Нікополь
      18-06-1994 
       Ера Нікополь5:2Славута Нововоронцовка
       Колос Осокорівка-:+Чайка Охотникове
       Море Феодосія-:+Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Енергія Нова Каховка2:0МФК Первомайськ -
       Таврія Новотроїцьке+:-Нива Нечаяне
       Бірзула Котовськ3:1Благо Благоєве
       Бриз Ізмаїл1:1Торпедо Одеса
       Портовик Іллічівськ2:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
      22-06-1994 
       Тирас-2500 Білгород-Дністров1:3Бриз Ізмаїл
       Торпедо Одеса0:1Бірзула Котовськ
       Благо Благоєве3:2Таврія Новотроїцьке
       Нива Нечаяне1:1Енергія Нова Каховка
       МФК Первомайськ -+:-Море Феодосія
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ+:-Колос Осокорівка
       Чайка Охотникове3:2Ера Нікополь
       Славута Нововоронцовка2:5Кривбас-2 Кривий Ріг
      26-06-1994 
       Кривбас-2 Кривий Ріг1:0Чайка Охотникове
       Ера Нікополь3:1Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ
       Колос Осокорівка-:+МФК Первомайськ -
       Море Феодосія-:+Нива Нечаяне
       Енергія Нова Каховка2:1Благо Благоєве
       Таврія Новотроїцьке+:-Торпедо Одеса
       Бірзула Котовськ4:0Тирас-2500 Білгород-Дністров
       Бриз Ізмаїл2:0Портовик Іллічівськ
      29-06-1994 
       Бірзула Котовськ3:0Енергія Нова Каховка
      02-07-1994 
       Портовик Іллічівськ2:0Бірзула Котовськ
       Тирас-2500 Білгород-Дністров5:3Таврія Новотроїцьке
       Торпедо Одеса2:0Енергія Нова Каховка
       Благо Благоєве+:-Море Феодосія
       Нива Нечаяне+:-Колос Осокорівка
       МФК Первомайськ -4:0Ера Нікополь
       Олімпія ФК АЕС Южноукраїнськ2:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       Чайка Охотникове+:-Славута Нововоронцовка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Белінський Андрій Васильович Портовик Іллічівськ002
    Циганков Сергій Євгенович Благо Благоєве0012
    Ручка Андрій Анатолійович Нива Нечаяне002
    Чапалюк Володимир Анатолійович МФК Первомайськ -0011
    Литвинов Ігор Миколайович Таврія Новотроїцьке005
    Терещенко Олександр Михайлович Кривбас-2 Кривий Ріг003
    Прилепа Михайло Михайлович Енергія Нова Каховка008
    Ушаков Микола Миколайович Славута Нововоронцовка0012
    Ткаченко Микола Петрович МФК Первомайськ -0015
    Шевченко Олександр Миколайович Кривбас-2 Кривий Ріг0011
    Лукава Олексій Заурович Нива Нечаяне001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook