Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 1993/1994 ПЛ

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
      21-08-1993 
       Фетровик Хуст2:0Бескид Надвірна
       Оскіл Куп`янськ0:0Авангард Жидачів
       ФК Харцизьк Харцизьк0:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Спорт-Інвест Кривий Ріг3:0ФК Самбір Самбір
       Електрон Ромни3:0Скала Стрий
       Нива-Космос Миронівка2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Інтер Боярка0:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       ЦСКА-2 Київ2:1Сурож Судак
       Верес Рівне -4:1Динамо Саки
      24-08-1993 
       ФК Харцизьк Харцизьк0:1Авангард Жидачів
       Оскіл Куп`янськ1:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Електрон Ромни2:0ФК Самбір Самбір
       Спорт-Інвест Кривий Ріг7:1Скала Стрий
       Інтер Боярка0:1ОЛКОМ Мелітополь
       Нива-Космос Миронівка2:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Верес Рівне -4:0Сурож Судак
       ЦСКА-2 Київ0:2Динамо Саки
      29-08-1993 
       Верес Рівне -1:0ЦСКА-2 Київ
       Авангард Жидачів2:1Бескид Надвірна
       ФК Тисмениця Тисмениця0:2Фетровик Хуст
       ФК Самбір Самбір6:1Оскіл Куп`янськ
       Скала Стрий0:1ФК Харцизьк Харцизьк
       ОЛКОМ Мелітополь0:3Спорт-Інвест Кривий Ріг
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя2:0Електрон Ромни
       Сурож Судак1:1Нива-Космос Миронівка
       Динамо Саки1:0Інтер Боярка
      01-09-1993 
       Авангард Жидачів0:2Фетровик Хуст
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Бескид Надвірна
       ФК Самбір Самбір0:0ФК Харцизьк Харцизьк
       Скала Стрий2:4Оскіл Куп`янськ
       ОЛКОМ Мелітополь3:1Електрон Ромни
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя3:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Сурож Судак1:1Інтер Боярка
       Динамо Саки1:0Нива-Космос Миронівка
      09-09-1993 
       Авангард Жидачів2:2ФК Тисмениця Тисмениця
       Бескид Надвірна2:0ФК Самбір Самбір
       Фетровик Хуст4:1Скала Стрий
       Оскіл Куп`янськ2:1ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Харцизьк Харцизьк0:5СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Спорт-Інвест Кривий Ріг4:0Сурож Судак
       Електрон Ромни0:1Динамо Саки
       Інтер Боярка3:0ЦСКА-2 Київ
       Нива-Космос Миронівка0:0Верес Рівне -
      12-09-1993 
       Фетровик Хуст1:0ФК Самбір Самбір
       Бескид Надвірна3:1Скала Стрий
       ФК Харцизьк Харцизьк3:0ОЛКОМ Мелітополь
       Оскіл Куп`янськ1:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Електрон Ромни2:1Сурож Судак
       Спорт-Інвест Кривий Ріг2:1Динамо Саки
       Нива-Космос Миронівка1:0ЦСКА-2 Київ
       Інтер Боярка4:0Верес Рівне -
      18-09-1993 
       ФК Самбір Самбір1:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Скала Стрий1:3Авангард Жидачів
       ОЛКОМ Мелітополь5:0Бескид Надвірна
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя2:0Фетровик Хуст
       Сурож Судак5:3Оскіл Куп`янськ
       Динамо Саки1:1ФК Харцизьк Харцизьк
       Верес Рівне -1:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Інтер Боярка2:0Нива-Космос Миронівка
      21-09-1993 
       ФК Самбір Самбір1:0Авангард Жидачів
       Скала Стрий0:2ФК Тисмениця Тисмениця
       ОЛКОМ Мелітополь2:0Фетровик Хуст
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя4:0Бескид Надвірна
       Сурож Судак0:0ФК Харцизьк Харцизьк
       Динамо Саки3:2Оскіл Куп`янськ
       Верес Рівне -2:0Електрон Ромни
       ЦСКА-2 Київ1:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
      24-09-1993 
       ЦСКА-2 Київ1:0Електрон Ромни
      29-09-1993 
       ФК Самбір Самбір4:0Скала Стрий
       ФК Тисмениця Тисмениця3:3ОЛКОМ Мелітополь
       Авангард Жидачів0:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Бескид Надвірна3:1Сурож Судак
       Фетровик Хуст3:1Динамо Саки
       Електрон Ромни0:0Нива-Космос Миронівка
       Спорт-Інвест Кривий Ріг2:2Інтер Боярка
       ФК Харцизьк Харцизьк0:0ЦСКА-2 Київ
       Оскіл Куп`янськ0:0Верес Рівне -
      02-10-1993 
       Авангард Жидачів0:1ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Тисмениця Тисмениця3:2СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Фетровик Хуст0:0Сурож Судак
       Бескид Надвірна0:2Динамо Саки
       Електрон Ромни0:1Інтер Боярка
       Спорт-Інвест Кривий Ріг1:0Нива-Космос Миронівка
       ФК Харцизьк Харцизьк3:1Верес Рівне -
       Оскіл Куп`янськ2:1ЦСКА-2 Київ
      10-10-1993 
       Електрон Ромни0:5Спорт-Інвест Кривий Ріг
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Скала Стрий
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя3:1ФК Самбір Самбір
       Сурож Судак2:0ФК Тисмениця Тисмениця
       Динамо Саки2:1Авангард Жидачів
       Нива-Космос Миронівка3:1ФК Харцизьк Харцизьк
       Інтер Боярка0:0Оскіл Куп`янськ
       ЦСКА-2 Київ1:2Фетровик Хуст
       Верес Рівне -4:1Бескид Надвірна
      13-10-1993 
       ОЛКОМ Мелітополь3:0ФК Самбір Самбір
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя3:1Скала Стрий
       Сурож Судак0:2Авангард Жидачів
       Динамо Саки2:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Інтер Боярка0:0ФК Харцизьк Харцизьк
       Нива-Космос Миронівка1:2Оскіл Куп`янськ
       Верес Рівне -3:0Фетровик Хуст
       ЦСКА-2 Київ2:0Бескид Надвірна
      20-10-1993 
       ОЛКОМ Мелітополь0:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Скала Стрий1:2Сурож Судак
       ФК Самбір Самбір0:2Динамо Саки
       ФК Харцизьк Харцизьк1:2Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Фетровик Хуст1:1Нива-Космос Миронівка
       Бескид Надвірна2:2Інтер Боярка
       Авангард Жидачів3:2ЦСКА-2 Київ
      23-10-1993 
       ФК Самбір Самбір1:0Сурож Судак
       Скала Стрий0:2Динамо Саки
       ФК Харцизьк Харцизьк1:0Електрон Ромни
       Оскіл Куп`янськ1:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Фетровик Хуст2:2Інтер Боярка
       Бескид Надвірна2:1Нива-Космос Миронівка
       Авангард Жидачів2:2Верес Рівне -
       ФК Тисмениця Тисмениця1:0ЦСКА-2 Київ
      26-10-1993 
       Оскіл Куп`янськ2:1Електрон Ромни
      27-10-1993 
       ФК Тисмениця Тисмениця1:3Верес Рівне -
      31-10-1993 
       ФК Харцизьк Харцизьк1:0Оскіл Куп`янськ
       Спорт-Інвест Кривий Ріг1:0Фетровик Хуст
       Електрон Ромни3:1Бескид Надвірна
       Нива-Космос Миронівка0:0Авангард Жидачів
       Інтер Боярка2:0ФК Тисмениця Тисмениця
       ЦСКА-2 Київ3:1ФК Самбір Самбір
       Верес Рівне -1:0Скала Стрий
       Сурож Судак2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Динамо Саки1:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
      03-11-1993 
       Електрон Ромни1:0Фетровик Хуст
       Спорт-Інвест Кривий Ріг0:0Бескид Надвірна
       Інтер Боярка3:0Авангард Жидачів
       Нива-Космос Миронівка2:1ФК Тисмениця Тисмениця
       ЦСКА-2 Київ4:0Скала Стрий
       Динамо Саки1:0ОЛКОМ Мелітополь
       Сурож Судак1:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
      07-11-1993 
       Верес Рівне -1:2ФК Самбір Самбір
      11-11-1993 
       Динамо Саки4:2Сурож Судак
       Фетровик Хуст2:3Оскіл Куп`янськ
       Бескид Надвірна3:2ФК Харцизьк Харцизьк
       Авангард Жидачів0:0Спорт-Інвест Кривий Ріг
       ФК Тисмениця Тисмениця2:1Електрон Ромни
       ФК Самбір Самбір2:0Нива-Космос Миронівка
       Скала Стрий0:0Інтер Боярка
       ОЛКОМ Мелітополь2:0ЦСКА-2 Київ
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя7:2Верес Рівне -
      14-11-1993 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя2:0ЦСКА-2 Київ
       ОЛКОМ Мелітополь3:2Верес Рівне -
       Скала Стрий0:0Нива-Космос Миронівка
       Фетровик Хуст2:0ФК Харцизьк Харцизьк
       Бескид Надвірна2:0Оскіл Куп`янськ
       Авангард Жидачів3:1Електрон Ромни
       ФК Тисмениця Тисмениця0:0Спорт-Інвест Кривий Ріг
       ФК Самбір Самбір1:0Інтер Боярка
      16-04-1994 
       ФК Харцизьк Харцизьк4:0Фетровик Хуст
       Оскіл Куп`янськ3:0Бескид Надвірна
       Електрон Ромни3:0Авангард Жидачів
       Спорт-Інвест Кривий Ріг1:0ФК Тисмениця Тисмениця
       Інтер Боярка5:0ФК Самбір Самбір
       Нива-Космос Миронівка4:0Скала Стрий
       Верес Рівне -2:0ОЛКОМ Мелітополь
       ЦСКА-2 Київ2:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
      19-04-1994 
       Сурож Судак1:1Динамо Саки
       Оскіл Куп`янськ2:0Фетровик Хуст
       ФК Харцизьк Харцизьк2:0Бескид Надвірна
       Спорт-Інвест Кривий Ріг3:0Авангард Жидачів
       Електрон Ромни0:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Нива-Космос Миронівка1:0ФК Самбір Самбір
       Інтер Боярка5:0Скала Стрий
       ЦСКА-2 Київ0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Верес Рівне -0:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
      25-04-1994 
       Фетровик Хуст+:-Електрон Ромни
       Бескид Надвірна1:0Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Авангард Жидачів0:1Інтер Боярка
       ФК Тисмениця Тисмениця0:0Нива-Космос Миронівка
       ФК Самбір Самбір0:2Верес Рівне -
       Скала Стрий0:3ЦСКА-2 Київ
       ОЛКОМ Мелітополь0:0Динамо Саки
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя2:0Сурож Судак
      28-04-1994 
       Оскіл Куп`янськ2:0ФК Харцизьк Харцизьк
       Фетровик Хуст1:3Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Бескид Надвірна+:-Електрон Ромни
       Авангард Жидачів0:0Нива-Космос Миронівка
       ФК Тисмениця Тисмениця1:0Інтер Боярка
       ФК Самбір Самбір1:0ЦСКА-2 Київ
       Скала Стрий0:3Верес Рівне -
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Сурож Судак
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:0Динамо Саки
      05-05-1994 
       Сурож Судак2:0ФК Самбір Самбір
       Динамо Саки2:0Скала Стрий
       Електрон Ромни-:+ФК Харцизьк Харцизьк
       Спорт-Інвест Кривий Ріг1:0Оскіл Куп`янськ
       Інтер Боярка2:0Фетровик Хуст
       Нива-Космос Миронівка5:1Бескид Надвірна
       Верес Рівне -1:1Авангард Жидачів
       ЦСКА-2 Київ2:1ФК Тисмениця Тисмениця
      08-05-1994 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:1ОЛКОМ Мелітополь
       Сурож Судак3:0Скала Стрий
       Динамо Саки3:0ФК Самбір Самбір
       Електрон Ромни-:+Оскіл Куп`янськ
       Нива-Космос Миронівка1:0Фетровик Хуст
       Інтер Боярка4:0Бескид Надвірна
       ЦСКА-2 Київ4:1Авангард Жидачів
       Верес Рівне -2:0ФК Тисмениця Тисмениця
      09-05-1994 
       Спорт-Інвест Кривий Ріг1:0ФК Харцизьк Харцизьк
      14-05-1994 
       ФК Самбір Самбір3:0ОЛКОМ Мелітополь
       Скала Стрий0:2СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Авангард Жидачів1:1Сурож Судак
       ФК Тисмениця Тисмениця0:1Динамо Саки
       ФК Харцизьк Харцизьк1:1Інтер Боярка
       Оскіл Куп`янськ1:4Нива-Космос Миронівка
       Фетровик Хуст0:3Верес Рівне -
       Бескид Надвірна1:2ЦСКА-2 Київ
      17-05-1994 
       Спорт-Інвест Кривий Ріг+:-Електрон Ромни
       Скала Стрий0:1ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Самбір Самбір0:2СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       ФК Тисмениця Тисмениця2:1Сурож Судак
       Авангард Жидачів2:0Динамо Саки
       ФК Харцизьк Харцизьк2:2Нива-Космос Миронівка
       Оскіл Куп`янськ1:0Інтер Боярка
       Фетровик Хуст0:0ЦСКА-2 Київ
       Бескид Надвірна1:2Верес Рівне -
      22-05-1994 
       ОЛКОМ Мелітополь1:2Авангард Жидачів
       Сурож Судак6:1Фетровик Хуст
       Динамо Саки1:0Бескид Надвірна
       Інтер Боярка+:-Електрон Ромни
       Нива-Космос Миронівка0:0Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Верес Рівне -1:0ФК Харцизьк Харцизьк
       ЦСКА-2 Київ4:3Оскіл Куп`янськ
      25-05-1994 
       Скала Стрий1:1ФК Самбір Самбір
       ОЛКОМ Мелітополь1:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Сурож Судак2:0Бескид Надвірна
       Динамо Саки3:0Фетровик Хуст
       Нива-Космос Миронівка+:-Електрон Ромни
       Інтер Боярка1:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       ЦСКА-2 Київ5:1ФК Харцизьк Харцизьк
       Верес Рівне -1:0Оскіл Куп`янськ
      01-06-1994 
       Авангард Жидачів1:1ФК Самбір Самбір
       ФК Тисмениця Тисмениця4:0Скала Стрий
       Фетровик Хуст1:1ОЛКОМ Мелітополь
       Бескид Надвірна2:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       ФК Харцизьк Харцизьк2:0Сурож Судак
       Оскіл Куп`янськ1:0Динамо Саки
       Електрон Ромни-:+Верес Рівне -
       Спорт-Інвест Кривий Ріг3:1ЦСКА-2 Київ
      04-06-1994 
       ФК Тисмениця Тисмениця+:-ФК Самбір Самбір
       Авангард Жидачів+:-Скала Стрий
       Бескид Надвірна0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Фетровик Хуст1:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Оскіл Куп`янськ2:1Сурож Судак
       ФК Харцизьк Харцизьк1:1Динамо Саки
       Електрон Ромни-:+ЦСКА-2 Київ
       Спорт-Інвест Кривий Ріг2:2Верес Рівне -
      05-06-1994 
       Нива-Космос Миронівка0:1Інтер Боярка
      08-06-1994 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя3:2ФК Тисмениця Тисмениця
      12-06-1994 
       ФК Самбір Самбір2:1Фетровик Хуст
       Скала Стрий1:0Бескид Надвірна
       ОЛКОМ Мелітополь0:0ФК Харцизьк Харцизьк
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя3:1Оскіл Куп`янськ
       Сурож Судак+:-Електрон Ромни
       Динамо Саки5:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       ЦСКА-2 Київ0:1Нива-Космос Миронівка
       Верес Рівне -0:1Інтер Боярка
       ФК Тисмениця Тисмениця1:2Авангард Жидачів
      15-06-1994 
       ФК Самбір Самбір1:0Бескид Надвірна
       Скала Стрий0:1Фетровик Хуст
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Оскіл Куп`янськ
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя8:0ФК Харцизьк Харцизьк
       Сурож Судак0:1Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Динамо Саки+:-Електрон Ромни
       ЦСКА-2 Київ1:2Інтер Боярка
       Верес Рівне -2:0Нива-Космос Миронівка
      17-06-1994 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя+:-Авангард Жидачів
      21-06-1994 
       Фетровик Хуст2:1Авангард Жидачів
       Бескид Надвірна2:1ФК Тисмениця Тисмениця
       ФК Харцизьк Харцизьк3:1ФК Самбір Самбір
       Оскіл Куп`янськ2:0Скала Стрий
       Електрон Ромни-:+ОЛКОМ Мелітополь
       Спорт-Інвест Кривий Ріг2:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Інтер Боярка4:0Сурож Судак
       Нива-Космос Миронівка0:2Динамо Саки
      24-06-1994 
       ЦСКА-2 Київ1:2Верес Рівне -
       Бескид Надвірна2:1Авангард Жидачів
       Фетровик Хуст2:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Оскіл Куп`янськ5:2ФК Самбір Самбір
       ФК Харцизьк Харцизьк0:2Скала Стрий
       Спорт-Інвест Кривий Ріг1:1ОЛКОМ Мелітополь
       Електрон Ромни-:+СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Нива-Космос Миронівка2:0Сурож Судак
       Інтер Боярка1:0Динамо Саки
      30-06-1994 
       Авангард Жидачів3:2ФК Харцизьк Харцизьк
       ФК Тисмениця Тисмениця2:1Оскіл Куп`янськ
       ФК Самбір Самбір+:-Електрон Ромни
       Скала Стрий1:2Спорт-Інвест Кривий Ріг
       ОЛКОМ Мелітополь0:1Інтер Боярка
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя2:0Нива-Космос Миронівка
       Сурож Судак0:1Верес Рівне -
       Динамо Саки2:1ЦСКА-2 Київ
      03-07-1994 
       Бескид Надвірна2:0Фетровик Хуст
       Авангард Жидачів4:3Оскіл Куп`янськ
       ФК Тисмениця Тисмениця5:0ФК Харцизьк Харцизьк
       ФК Самбір Самбір2:0Спорт-Інвест Кривий Ріг
       Скала Стрий+:-Електрон Ромни
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Нива-Космос Миронівка
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:1Інтер Боярка
       Сурож Судак1:2ЦСКА-2 Київ
       Динамо Саки2:2Верес Рівне -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ванін Володимир Вікторович СДЮШОР-Металург Запоріжжя27831
    Бугаков Олег Петрович Оскіл Куп`янськ15030
    Бандура Богдан Романович Верес Рівне -15026
    Побегаєв Віктор Юрійович Інтер Боярка13316
    Шеметєв Олександр Васильович Динамо Саки13416
    Мартинов Юрій Петрович Спорт-Інвест Кривий Ріг13415
    Гарас Олег Зіновійович Верес Рівне -12525
    Тищенко Максим Вікторович СДЮШОР-Металург Запоріжжя11032
    Караянов Віталій Анатолійович ЦСКА-2 Київ10523
    Вус Вадим Михайлович Інтер Боярка9029
    Шелестінський Сергій Гаврилович Оскіл Куп`янськ9031

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook