Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України серед КФК 1994/1995 Гр. 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
      27-08-1994 
       СХід Славутич0:2Катех Ірпінь
       Гірник-спорт Комсомольськ0:1Динамо-3 Київ
       Будівельник Суми5:0Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Свема Шостка+:-Локомотив Знам`янка
       Чексіл Чернігів0:1Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       Локомотив Гребінка1:1Оболонь Бровар Київ
       Харчовик Попівка2:2Аверс Бахмач
      03-09-1994 
       Катех Ірпінь2:1Аверс Бахмач
       Оболонь Бровар Київ5:0Харчовик Попівка
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків2:2Локомотив Гребінка
       Локомотив Знам`янка2:1Чексіл Чернігів
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія0:1Свема Шостка
       Динамо-3 Київ1:0Будівельник Суми
       ЦСКА-3 Київ0:2Гірник-спорт Комсомольськ
       СХід Славутич1:2ФК Бровари Бровари
      07-09-1994 
       ФК Бровари Бровари2:1ЦСКА-3 Київ
      10-09-1994 
       ФК Бровари Бровари0:2Катех Ірпінь
       Гірник-спорт Комсомольськ1:2СХід Славутич
       Будівельник Суми+:-ЦСКА-3 Київ
       Свема Шостка2:0Динамо-3 Київ
       Локомотив Гребінка0:0Локомотив Знам`янка
       Аверс Бахмач1:1Оболонь Бровар Київ
      11-09-1994 
       Харчовик Попівка1:2Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
      15-09-1994 
       Катех Ірпінь0:1Оболонь Бровар Київ
      17-09-1994 
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків2:2Аверс Бахмач
       Локомотив Знам`янка3:0Харчовик Попівка
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія2:0Локомотив Гребінка
       Динамо-3 Київ2:0Чексіл Чернігів
       ЦСКА-3 Київ2:0Свема Шостка
       СХід Славутич2:4Будівельник Суми
       ФК Бровари Бровари0:0Гірник-спорт Комсомольськ
      21-09-1994 
       Гірник-спорт Комсомольськ1:1Катех Ірпінь
       Будівельник Суми3:0ФК Бровари Бровари
       Свема Шостка4:0СХід Славутич
       Чексіл Чернігів3:0ЦСКА-3 Київ
       Локомотив Гребінка1:1Динамо-3 Київ
       Харчовик Попівка1:0Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Аверс Бахмач3:1Локомотив Знам`янка
       Оболонь Бровар Київ5:0Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
      25-09-1994 
       Катех Ірпінь3:0Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія1:1Аверс Бахмач
       Динамо-3 Київ1:0Харчовик Попівка
       ЦСКА-3 Київ0:0Локомотив Гребінка
       СХід Славутич3:0Чексіл Чернігів
       ФК Бровари Бровари1:1Свема Шостка
       Гірник-спорт Комсомольськ3:0Будівельник Суми
      28-09-1994 
       Локомотив Знам`янка-:+Оболонь Бровар Київ
      01-10-1994 
       Будівельник Суми1:3Катех Ірпінь
       Свема Шостка1:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Чексіл Чернігів4:0ФК Бровари Бровари
       Локомотив Гребінка2:0СХід Славутич
       Харчовик Попівка3:0ЦСКА-3 Київ
       Аверс Бахмач1:1Динамо-3 Київ
       Оболонь Бровар Київ+:-Поліграфтехніка-Крис Олександрія
      02-10-1994 
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків3:0Локомотив Знам`янка
      05-10-1994 
       Катех Ірпінь2:1Локомотив Знам`янка
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія1:1Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       Динамо-3 Київ1:3Оболонь Бровар Київ
       ЦСКА-3 Київ0:1Аверс Бахмач
       СХід Славутич3:2Харчовик Попівка
       ФК Бровари Бровари2:2Локомотив Гребінка
       Гірник-спорт Комсомольськ1:0Чексіл Чернігів
       Будівельник Суми4:0Свема Шостка
      09-10-1994 
       Свема Шостка1:4Катех Ірпінь
       Чексіл Чернігів4:0Будівельник Суми
       Локомотив Гребінка0:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Харчовик Попівка1:1ФК Бровари Бровари
       Аверс Бахмач7:0СХід Славутич
       Оболонь Бровар Київ2:0ЦСКА-3 Київ
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків1:1Динамо-3 Київ
       Локомотив Знам`янка1:1Поліграфтехніка-Крис Олександрія
      15-10-1994 
       Катех Ірпінь3:0Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Динамо-3 Київ0:0Локомотив Знам`янка
       ЦСКА-3 Київ1:0Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       СХід Славутич2:5Оболонь Бровар Київ
       ФК Бровари Бровари0:1Аверс Бахмач
       Гірник-спорт Комсомольськ1:1Харчовик Попівка
       Будівельник Суми2:4Локомотив Гребінка
       Свема Шостка0:0Чексіл Чернігів
      22-10-1994 
       Чексіл Чернігів0:2Катех Ірпінь
       Локомотив Гребінка4:2Свема Шостка
       Харчовик Попівка0:0Будівельник Суми
       Аверс Бахмач5:1Гірник-спорт Комсомольськ
       Оболонь Бровар Київ1:0ФК Бровари Бровари
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків2:1СХід Славутич
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія0:2Динамо-3 Київ
      29-10-1994 
       Катех Ірпінь1:0Динамо-3 Київ
       ЦСКА-3 Київ3:2Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       СХід Славутич4:1Локомотив Знам`янка
       ФК Бровари Бровари3:2Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       Гірник-спорт Комсомольськ0:4Оболонь Бровар Київ
       Будівельник Суми1:1Аверс Бахмач
       Свема Шостка2:0Харчовик Попівка
       Чексіл Чернігів1:1Локомотив Гребінка
      02-11-1994 
       Локомотив Гребінка1:0Катех Ірпінь
       Харчовик Попівка+:-Чексіл Чернігів
       Аверс Бахмач6:1Свема Шостка
       Оболонь Бровар Київ2:0Будівельник Суми
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків4:2Гірник-спорт Комсомольськ
       Локомотив Знам`янка2:2ФК Бровари Бровари
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія5:1СХід Славутич
      03-11-1994 
       Динамо-3 Київ2:0ЦСКА-3 Київ
      06-11-1994 
       Катех Ірпінь4:0ЦСКА-3 Київ
       СХід Славутич1:1Динамо-3 Київ
       ФК Бровари Бровари0:0Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Гірник-спорт Комсомольськ4:0Локомотив Знам`янка
       Будівельник Суми5:1Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       Свема Шостка0:1Оболонь Бровар Київ
       Чексіл Чернігів0:0Аверс Бахмач
       Локомотив Гребінка6:1Харчовик Попівка
      09-11-1994 
       Чексіл Чернігів1:0Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Локомотив Знам`янка3:1ЦСКА-3 Київ
      12-11-1994 
       Харчовик Попівка3:0Катех Ірпінь
       Аверс Бахмач2:1Локомотив Гребінка
       Оболонь Бровар Київ4:0Чексіл Чернігів
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків3:0Свема Шостка
       Локомотив Знам`янка+:-Будівельник Суми
       Динамо-3 Київ3:1ФК Бровари Бровари
       ЦСКА-3 Київ0:2СХід Славутич
      13-11-1994 
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія7:1Гірник-спорт Комсомольськ
      15-04-1995 
       Катех Ірпінь4:2СХід Славутич
       ЦСКА-3 Київ0:0ФК Бровари Бровари
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія+:-Будівельник Суми
       Локомотив Знам`янка3:0Свема Шостка
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків0:0Чексіл Чернігів
       Аверс Бахмач0:0Харчовик Попівка
      22-04-1995 
       Аверс Бахмач3:1Катех Ірпінь
       Харчовик Попівка0:0Оболонь Бровар Київ
       Локомотив Гребінка1:1Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       Чексіл Чернігів1:0Локомотив Знам`янка
       Свема Шостка+:-Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Будівельник Суми-:+Динамо-3 Київ
       Гірник-спорт Комсомольськ5:0ЦСКА-3 Київ
       ФК Бровари Бровари6:2СХід Славутич
      29-04-1995 
       Катех Ірпінь0:0ФК Бровари Бровари
       СХід Славутич0:1Гірник-спорт Комсомольськ
       ЦСКА-3 Київ+:-Будівельник Суми
       Динамо-3 Київ0:0Свема Шостка
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія0:3Чексіл Чернігів
       Локомотив Знам`янка1:0Локомотив Гребінка
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків0:0Харчовик Попівка
       Оболонь Бровар Київ4:0Аверс Бахмач
      06-05-1995 
       Оболонь Бровар Київ2:1Катех Ірпінь
       Аверс Бахмач2:0Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       Харчовик Попівка4:0Локомотив Знам`янка
       Локомотив Гребінка5:0Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Чексіл Чернігів0:0Динамо-3 Київ
       Свема Шостка+:-ЦСКА-3 Київ
       Будівельник Суми-:+СХід Славутич
       Гірник-спорт Комсомольськ1:0ФК Бровари Бровари
      10-05-1995 
       Катех Ірпінь0:1Гірник-спорт Комсомольськ
       ФК Бровари Бровари+:-Будівельник Суми
       СХід Славутич2:0Свема Шостка
       ЦСКА-3 Київ1:2Чексіл Чернігів
       Динамо-3 Київ2:3Локомотив Гребінка
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія0:3Харчовик Попівка
       Локомотив Знам`янка3:1Аверс Бахмач
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків1:3Оболонь Бровар Київ
      14-05-1995 
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків+:-Катех Ірпінь
       Оболонь Бровар Київ3:0Локомотив Знам`янка
       Аверс Бахмач+:-Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Харчовик Попівка0:0Динамо-3 Київ
       Локомотив Гребінка8:0ЦСКА-3 Київ
       Чексіл Чернігів3:0СХід Славутич
       Свема Шостка4:0ФК Бровари Бровари
       Будівельник Суми-:+Гірник-спорт Комсомольськ
      16-05-1995 
       Оболонь Бровар Київ0:2Динамо-3 Київ
      20-05-1995 
       Катех Ірпінь+:-Будівельник Суми
       Гірник-спорт Комсомольськ0:0Свема Шостка
       ФК Бровари Бровари1:0Чексіл Чернігів
       СХід Славутич4:3Локомотив Гребінка
       ЦСКА-3 Київ0:0Харчовик Попівка
       Динамо-3 Київ3:0Аверс Бахмач
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія0:1Оболонь Бровар Київ
       Локомотив Знам`янка-:+Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
      27-05-1995 
       Локомотив Знам`янка+:-Катех Ірпінь
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків2:5Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       Аверс Бахмач5:1ЦСКА-3 Київ
       Харчовик Попівка2:0СХід Славутич
       Локомотив Гребінка3:0ФК Бровари Бровари
       Чексіл Чернігів1:2Гірник-спорт Комсомольськ
       Свема Шостка+:-Будівельник Суми
      03-06-1995 
       Катех Ірпінь-:+Свема Шостка
       Будівельник Суми-:+Чексіл Чернігів
       Гірник-спорт Комсомольськ3:1Локомотив Гребінка
       ФК Бровари Бровари2:4Харчовик Попівка
       СХід Славутич0:1Аверс Бахмач
       ЦСКА-3 Київ2:5Оболонь Бровар Київ
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія3:2Локомотив Знам`янка
      07-06-1995 
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія+:-Катех Ірпінь
       Локомотив Знам`янка+:-Динамо-3 Київ
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків2:0ЦСКА-3 Київ
       Оболонь Бровар Київ1:0СХід Славутич
       Аверс Бахмач3:1ФК Бровари Бровари
       Харчовик Попівка0:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Локомотив Гребінка+:-Будівельник Суми
       Чексіл Чернігів3:0Свема Шостка
      11-06-1995 
       Катех Ірпінь-:+Чексіл Чернігів
       Свема Шостка1:3Локомотив Гребінка
       Будівельник Суми-:+Харчовик Попівка
       Гірник-спорт Комсомольськ+:-Аверс Бахмач
       ФК Бровари Бровари1:2Оболонь Бровар Київ
       СХід Славутич1:2Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       ЦСКА-3 Київ0:2Локомотив Знам`янка
       Динамо-3 Київ4:1Поліграфтехніка-Крис Олександрія
      14-06-1995 
       Динамо-3 Київ8:1Гірник-спорт Комсомольськ
      17-06-1995 
       Динамо-3 Київ+:-Катех Ірпінь
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія+:-ЦСКА-3 Київ
       Локомотив Знам`янка+:-СХід Славутич
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків3:1ФК Бровари Бровари
       Оболонь Бровар Київ1:1Гірник-спорт Комсомольськ
       Аверс Бахмач+:-Будівельник Суми
       Харчовик Попівка1:0Свема Шостка
       Локомотив Гребінка0:0Чексіл Чернігів
      21-06-1995 
       Оболонь Бровар Київ3:4Локомотив Гребінка
       Катех Ірпінь-:+Локомотив Гребінка
       Чексіл Чернігів1:0Харчовик Попівка
       Свема Шостка2:2Аверс Бахмач
       Будівельник Суми-:+Оболонь Бровар Київ
       Гірник-спорт Комсомольськ2:0Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       ФК Бровари Бровари1:2Локомотив Знам`янка
       СХід Славутич-:+Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       ЦСКА-3 Київ0:1Динамо-3 Київ
      25-06-1995 
       ЦСКА-3 Київ+:-Катех Ірпінь
       Динамо-3 Київ+:-СХід Славутич
       Поліграфтехніка-Крис Олександрія2:1ФК Бровари Бровари
       Локомотив Знам`янка1:0Гірник-спорт Комсомольськ
       Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків+:-Будівельник Суми
       Оболонь Бровар Київ+:-Свема Шостка
       Аверс Бахмач2:0Чексіл Чернігів
       Харчовик Попівка2:1Локомотив Гребінка
      28-06-1995 
       Динамо-3 Київ3:1Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
      01-07-1995 
       Катех Ірпінь-:+Харчовик Попівка
       Локомотив Гребінка0:1Аверс Бахмач
       Чексіл Чернігів+:-Оболонь Бровар Київ
       Свема Шостка+:-Нива-Нафтовик Корсунь-Шевченків
       Будівельник Суми-:+Локомотив Знам`янка
       Гірник-спорт Комсомольськ2:1Поліграфтехніка-Крис Олександрія
       ФК Бровари Бровари1:5Динамо-3 Київ
       СХід Славутич-:+ЦСКА-3 Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Колесник Анатолій Миколайович СХід Славутич0012
    Жеребчук Іван Іванович Оболонь Бровар Київ003
    Бабурін Сергій Володимирович ЦСКА-3 Київ0012
    Зборик Сергій Васильович ЦСКА-3 Київ0017
    Чопенко Андрій Петрович Динамо-3 Київ0015
    Івахно Юрій Анатолійович СХід Славутич007
    Юрченко Дмитро Михайлович Катех Ірпінь004
    Замула Юрій Олексійович Динамо-3 Київ008
    Котельницький Сергій Вікторович ФК Бровари Бровари003
    Хоменко Олександр Васильович Аверс Бахмач0016
    Болотов Олександр Олександрович Аверс Бахмач0010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook