Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 1995/1996 2Л Гр. А

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-08-1995 
       Спартак-2 Калуш6:0КЗЕЗО Каховка
       ФК Тисмениця Тисмениця1:0Кристал Херсон
       Керамік Баранівка1:0ФК Мукачеве Мукачеве
       ЦСКА-2 Київ4:0Динамо-СКА Одеса
       Інтер Боярка0:2Тепловик Южноукраїнськ
       Газовик-Скала Стрий3:1Рось Біла Церква
       Авангард Жидачів0:0Нива-Космос Миронівка
       ФК Славутич Славутич1:3Скіфи Львів
       Десна Чернігів2:2Гарай Жовква
       Агротехсервіс Суми0:2Оболонь Бровар Київ
     Тур 2 
      08-08-1995 
       Спартак-2 Калуш0:0Кристал Херсон
       ФК Тисмениця Тисмениця3:0КЗЕЗО Каховка
       Керамік Баранівка0:0Галичина Дрогобич
       ЦСКА-2 Київ2:1Тепловик Южноукраїнськ
       Інтер Боярка3:1Динамо-СКА Одеса
       Газовик-Скала Стрий4:0Нива-Космос Миронівка
       Авангард Жидачів3:0Рось Біла Церква
       Десна Чернігів0:0Скіфи Львів
      09-08-1995 
       ФК Славутич Славутич0:1Гарай Жовква
     Тур 3 
      13-08-1995 
       Рось Біла Церква0:2Десна Чернігів
       Нива-Космос Миронівка3:0ФК Славутич Славутич
       Динамо-СКА Одеса1:1Газовик-Скала Стрий
       Тепловик Южноукраїнськ1:1Авангард Жидачів
       Галичина Дрогобич0:1ЦСКА-2 Київ
       ФК Мукачеве Мукачеве3:0Інтер Боярка
       Кристал Херсон5:0Керамік Баранівка
       Оболонь Бровар Київ1:0Спартак-2 Калуш
       Агротехсервіс Суми0:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Гарай Жовква3:3Скіфи Львів
     Тур 4 
      16-08-1995 
       Рось Біла Церква3:2ФК Славутич Славутич
       Нива-Космос Миронівка1:1Десна Чернігів
       Динамо-СКА Одеса0:1Авангард Жидачів
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Газовик-Скала Стрий
       Галичина Дрогобич0:0Інтер Боярка
       ФК Мукачеве Мукачеве1:1ЦСКА-2 Київ
       КЗЕЗО Каховка0:3Керамік Баранівка
       Оболонь Бровар Київ2:0ФК Тисмениця Тисмениця
       Агротехсервіс Суми0:3Спартак-2 Калуш
     Тур 5 
      21-08-1995 
       Керамік Баранівка2:0Агротехсервіс Суми
       ЦСКА-2 Київ+:-КЗЕЗО Каховка
       Інтер Боярка0:0Кристал Херсон
       Газовик-Скала Стрий0:0Галичина Дрогобич
       Авангард Жидачів1:2ФК Мукачеве Мукачеве
       Десна Чернігів4:0Динамо-СКА Одеса
       ФК Славутич Славутич4:1Тепловик Южноукраїнськ
       Скіфи Львів3:1Рось Біла Церква
       Гарай Жовква1:0Нива-Космос Миронівка
       Спартак-2 Калуш3:1ФК Тисмениця Тисмениця
     Тур 6 
      24-08-1995 
       Керамік Баранівка3:0Оболонь Бровар Київ
       Інтер Боярка3:0КЗЕЗО Каховка
       Газовик-Скала Стрий3:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Авангард Жидачів2:2Галичина Дрогобич
       Десна Чернігів1:0Тепловик Южноукраїнськ
       ФК Славутич Славутич1:0Динамо-СКА Одеса
       Скіфи Львів0:1Нива-Космос Миронівка
       Гарай Жовква3:0Рось Біла Церква
     Тур 7 
      29-08-1995 
       Динамо-СКА Одеса0:1Скіфи Львів
       Тепловик Южноукраїнськ1:2Гарай Жовква
       Галичина Дрогобич1:0Десна Чернігів
       ФК Мукачеве Мукачеве4:0ФК Славутич Славутич
       КЗЕЗО Каховка2:0Газовик-Скала Стрий
       Кристал Херсон7:0Авангард Жидачів
       Агротехсервіс Суми1:1Інтер Боярка
       ФК Тисмениця Тисмениця1:0Керамік Баранівка
       Нива-Космос Миронівка2:1Рось Біла Церква
     Тур 8 
      01-09-1995 
       Динамо-СКА Одеса1:1Гарай Жовква
       Тепловик Южноукраїнськ2:0Скіфи Львів
       Галичина Дрогобич4:0ФК Славутич Славутич
       ФК Мукачеве Мукачеве0:0Десна Чернігів
       КЗЕЗО Каховка0:1Авангард Жидачів
       Кристал Херсон1:0Газовик-Скала Стрий
       Оболонь Бровар Київ0:1Інтер Боярка
       Спартак-2 Калуш2:0Керамік Баранівка
     Тур 9 
      06-09-1995 
       ЦСКА-2 Київ0:1Спартак-2 Калуш
       Інтер Боярка0:0ФК Тисмениця Тисмениця
       Газовик-Скала Стрий1:0Оболонь Бровар Київ
       Десна Чернігів6:1КЗЕЗО Каховка
       ФК Славутич Славутич1:1Кристал Херсон
       Скіфи Львів1:3Галичина Дрогобич
       Гарай Жовква1:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Рось Біла Церква1:1Динамо-СКА Одеса
       Нива-Космос Миронівка5:0Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 10 
      09-09-1995 
       ЦСКА-2 Київ2:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Інтер Боярка1:0Спартак-2 Калуш
       Авангард Жидачів4:0Оболонь Бровар Київ
       Десна Чернігів2:1Кристал Херсон
       ФК Славутич Славутич0:0КЗЕЗО Каховка
       Скіфи Львів0:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Гарай Жовква2:0Галичина Дрогобич
       Рось Біла Церква2:1Тепловик Южноукраїнськ
       Нива-Космос Миронівка1:0Динамо-СКА Одеса
     Тур 11 
      14-09-1995 
       Галичина Дрогобич2:0Рось Біла Церква
       ФК Мукачеве Мукачеве1:0Нива-Космос Миронівка
       КЗЕЗО Каховка2:1Скіфи Львів
       Кристал Херсон1:2Гарай Жовква
       Оболонь Бровар Київ1:0Десна Чернігів
       Агротехсервіс Суми0:1ФК Славутич Славутич
       Спартак-2 Калуш1:1Газовик-Скала Стрий
       ФК Тисмениця Тисмениця0:1Авангард Жидачів
       Керамік Баранівка1:0Інтер Боярка
       Тепловик Южноукраїнськ2:0Динамо-СКА Одеса
     Тур 12 
      17-09-1995 
       Галичина Дрогобич0:1Нива-Космос Миронівка
       ФК Мукачеве Мукачеве4:0Рось Біла Церква
       КЗЕЗО Каховка1:2Гарай Жовква
       Кристал Херсон3:1Скіфи Львів
       Оболонь Бровар Київ2:1ФК Славутич Славутич
       Агротехсервіс Суми2:1Десна Чернігів
       Спартак-2 Калуш2:0Авангард Жидачів
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Газовик-Скала Стрий
       Керамік Баранівка1:2ЦСКА-2 Київ
     Тур 13 
      22-09-1995 
       Авангард Жидачів0:0Керамік Баранівка
       Десна Чернігів1:1Спартак-2 Калуш
       ФК Славутич Славутич3:0ФК Тисмениця Тисмениця
       Скіфи Львів1:0Оболонь Бровар Київ
       Гарай Жовква3:1Агротехсервіс Суми
       Рось Біла Церква1:0КЗЕЗО Каховка
       Нива-Космос Миронівка2:1Кристал Херсон
       Динамо-СКА Одеса1:1Галичина Дрогобич
       Тепловик Южноукраїнськ0:0ФК Мукачеве Мукачеве
       ЦСКА-2 Київ0:1Інтер Боярка
     Тур 14 
      25-09-1995 
       Газовик-Скала Стрий0:1Керамік Баранівка
       Десна Чернігів1:0ФК Тисмениця Тисмениця
       ФК Славутич Славутич0:0Спартак-2 Калуш
       Скіфи Львів2:0Агротехсервіс Суми
       Гарай Жовква1:0Оболонь Бровар Київ
       Рось Біла Церква0:2Кристал Херсон
       Нива-Космос Миронівка7:0КЗЕЗО Каховка
       Динамо-СКА Одеса0:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Тепловик Южноукраїнськ0:3Галичина Дрогобич
     Тур 15 
      30-09-1995 
       КЗЕЗО Каховка0:0Динамо-СКА Одеса
       Кристал Херсон5:1Тепловик Южноукраїнськ
       Оболонь Бровар Київ1:1Рось Біла Церква
       Агротехсервіс Суми1:2Нива-Космос Миронівка
       Спартак-2 Калуш1:0Скіфи Львів
       ФК Тисмениця Тисмениця4:1Гарай Жовква
       Керамік Баранівка4:1ФК Славутич Славутич
       ЦСКА-2 Київ2:0Газовик-Скала Стрий
       Інтер Боярка2:0Авангард Жидачів
       Галичина Дрогобич3:0ФК Мукачеве Мукачеве
     Тур 16 
      03-10-1995 
       КЗЕЗО Каховка3:2Тепловик Южноукраїнськ
       Кристал Херсон8:1Динамо-СКА Одеса
       Оболонь Бровар Київ1:1Нива-Космос Миронівка
       Агротехсервіс Суми1:1Рось Біла Церква
       Спартак-2 Калуш1:0Гарай Жовква
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Скіфи Львів
       Керамік Баранівка2:1Десна Чернігів
       ЦСКА-2 Київ2:0Авангард Жидачів
       Інтер Боярка2:1Газовик-Скала Стрий
     Тур 17 
      08-10-1995 
       Десна Чернігів2:2ЦСКА-2 Київ
       ФК Славутич Славутич0:0Інтер Боярка
       Гарай Жовква2:0Керамік Баранівка
       Рось Біла Церква1:3Спартак-2 Калуш
       Нива-Космос Миронівка3:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Динамо-СКА Одеса1:3Оболонь Бровар Київ
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Агротехсервіс Суми
       Галичина Дрогобич3:0КЗЕЗО Каховка
       ФК Мукачеве Мукачеве1:1Кристал Херсон
       Газовик-Скала Стрий3:0Авангард Жидачів
     Тур 18 
      11-10-1995 
       Десна Чернігів1:0Інтер Боярка
       ФК Славутич Славутич0:0ЦСКА-2 Київ
       Скіфи Львів1:0Керамік Баранівка
       Рось Біла Церква0:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Нива-Космос Миронівка1:0Спартак-2 Калуш
       Динамо-СКА Одеса0:1Агротехсервіс Суми
       Тепловик Южноукраїнськ1:1Оболонь Бровар Київ
       Галичина Дрогобич1:1Кристал Херсон
       ФК Мукачеве Мукачеве2:0КЗЕЗО Каховка
     Тур 8 
      20-10-1995 
       Агротехсервіс Суми1:2ЦСКА-2 Київ
     Тур 19 
      24-10-1995 
       Оболонь Бровар Київ1:1Галичина Дрогобич
       Агротехсервіс Суми1:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Спартак-2 Калуш3:0Динамо-СКА Одеса
       ФК Тисмениця Тисмениця1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Керамік Баранівка0:0Нива-Космос Миронівка
       ЦСКА-2 Київ4:0Скіфи Львів
       Інтер Боярка2:0Гарай Жовква
       Газовик-Скала Стрий0:2Десна Чернігів
       Авангард Жидачів1:0ФК Славутич Славутич
       КЗЕЗО Каховка0:6Кристал Херсон
     Тур 20 
      27-10-1995 
       Оболонь Бровар Київ2:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Агротехсервіс Суми1:0Галичина Дрогобич
       Спартак-2 Калуш4:0Тепловик Южноукраїнськ
       ФК Тисмениця Тисмениця8:0Динамо-СКА Одеса
       Керамік Баранівка+:-Рось Біла Церква
       ЦСКА-2 Київ1:0Гарай Жовква
       Інтер Боярка2:0Скіфи Львів
       Газовик-Скала Стрий0:0ФК Славутич Славутич
       Авангард Жидачів1:0Десна Чернігів
     Тур 21 
      01-11-1995 
       Скіфи Львів1:1Газовик-Скала Стрий
       Гарай Жовква1:1Авангард Жидачів
       Рось Біла Церква0:1ЦСКА-2 Київ
       Нива-Космос Миронівка0:1Інтер Боярка
       Тепловик Южноукраїнськ2:1Керамік Баранівка
       Галичина Дрогобич2:1Спартак-2 Калуш
       ФК Мукачеве Мукачеве0:1ФК Тисмениця Тисмениця
       КЗЕЗО Каховка1:2Оболонь Бровар Київ
       Кристал Херсон+:-Агротехсервіс Суми
       ФК Славутич Славутич1:0Десна Чернігів
     Тур 22 
      04-11-1995 
       Скіфи Львів2:2Авангард Жидачів
       Гарай Жовква0:1Газовик-Скала Стрий
       Рось Біла Церква2:1Інтер Боярка
       Нива-Космос Миронівка1:0ЦСКА-2 Київ
       Динамо-СКА Одеса0:2Керамік Баранівка
       Галичина Дрогобич1:2ФК Тисмениця Тисмениця
       ФК Мукачеве Мукачеве1:2Спартак-2 Калуш
       КЗЕЗО Каховка1:1Агротехсервіс Суми
       Кристал Херсон1:1Оболонь Бровар Київ
     Тур 6 
      08-11-1995 
       ЦСКА-2 Київ3:0Кристал Херсон
     Тур 9 
      09-11-1995 
       Авангард Жидачів1:0Агротехсервіс Суми
     Тур 8 
      12-11-1995 
       Оболонь Бровар Київ0:1ЦСКА-2 Київ
     Тур 10 
       Газовик-Скала Стрий4:1Агротехсервіс Суми
    Коло 2 
     Тур 23 
      01-04-1996 
       Авангард Жидачів+:-Скіфи Львів
       Газовик-Скала Стрий1:0Гарай Жовква
       Інтер Боярка0:0Рось Біла Церква
       ЦСКА-2 Київ3:2Нива-Космос Миронівка
       Керамік Баранівка2:0Динамо-СКА Одеса
       ФК Тисмениця Тисмениця0:0Галичина Дрогобич
       Спартак-2 Калуш2:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Агротехсервіс Суми+:-КЗЕЗО Каховка
       Оболонь Бровар Київ4:2Кристал Херсон
     Тур 24 
      04-04-1996 
       Газовик-Скала Стрий+:-Скіфи Львів
       ЦСКА-2 Київ0:0Рось Біла Церква
       Інтер Боярка1:0Нива-Космос Миронівка
       Керамік Баранівка0:1Тепловик Южноукраїнськ
       Спартак-2 Калуш3:0Галичина Дрогобич
       ФК Тисмениця Тисмениця0:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Оболонь Бровар Київ+:-КЗЕЗО Каховка
       Агротехсервіс Суми2:3Кристал Херсон
       Десна Чернігів2:0ФК Славутич Славутич
     Тур 25 
      09-04-1996 
       ФК Мукачеве Мукачеве0:2Оболонь Бровар Київ
       Галичина Дрогобич+:-Агротехсервіс Суми
       Тепловик Южноукраїнськ1:1Спартак-2 Калуш
       Динамо-СКА Одеса0:3ФК Тисмениця Тисмениця
       Рось Біла Церква1:0Керамік Баранівка
       Гарай Жовква1:2ЦСКА-2 Київ
       Скіфи Львів-:+Інтер Боярка
       ФК Славутич Славутич1:0Газовик-Скала Стрий
       Десна Чернігів2:0Авангард Жидачів
     Тур 26 
      12-04-1996 
       Галичина Дрогобич1:0Оболонь Бровар Київ
       ФК Мукачеве Мукачеве2:0Агротехсервіс Суми
       Динамо-СКА Одеса0:3Спартак-2 Калуш
       Тепловик Южноукраїнськ1:2ФК Тисмениця Тисмениця
       Нива-Космос Миронівка2:0Керамік Баранівка
       Скіфи Львів-:+ЦСКА-2 Київ
       Гарай Жовква0:0Інтер Боярка
       Десна Чернігів2:0Газовик-Скала Стрий
       ФК Славутич Славутич4:0Авангард Жидачів
       Кристал Херсон+:-КЗЕЗО Каховка
     Тур 27 
      17-04-1996 
       Інтер Боярка2:2Десна Чернігів
       ЦСКА-2 Київ2:0ФК Славутич Славутич
       Керамік Баранівка+:-Скіфи Львів
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Рось Біла Церква
       Спартак-2 Калуш3:2Нива-Космос Миронівка
       Агротехсервіс Суми1:0Динамо-СКА Одеса
       Оболонь Бровар Київ5:0Тепловик Южноукраїнськ
       Кристал Херсон2:0Галичина Дрогобич
       КЗЕЗО Каховка-:+ФК Мукачеве Мукачеве
     Тур 28 
      20-04-1996 
       ЦСКА-2 Київ2:0Десна Чернігів
       Інтер Боярка0:0ФК Славутич Славутич
       Керамік Баранівка3:2Гарай Жовква
       Спартак-2 Калуш3:0Рось Біла Церква
       ФК Тисмениця Тисмениця5:1Нива-Космос Миронівка
       Оболонь Бровар Київ5:1Динамо-СКА Одеса
       Агротехсервіс Суми3:2Тепловик Южноукраїнськ
       КЗЕЗО Каховка-:+Галичина Дрогобич
       Кристал Херсон2:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Авангард Жидачів3:2Газовик-Скала Стрий
     Тур 29 
      25-04-1996 
       Тепловик Южноукраїнськ+:-КЗЕЗО Каховка
       Динамо-СКА Одеса0:4Кристал Херсон
       Нива-Космос Миронівка3:3Оболонь Бровар Київ
       Рось Біла Церква2:2Агротехсервіс Суми
       Гарай Жовква4:0Спартак-2 Калуш
       Скіфи Львів-:+ФК Тисмениця Тисмениця
       Десна Чернігів2:0Керамік Баранівка
       Авангард Жидачів1:1ЦСКА-2 Київ
       Газовик-Скала Стрий1:1Інтер Боярка
     Тур 30 
      28-04-1996 
       Динамо-СКА Одеса+:-КЗЕЗО Каховка
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Кристал Херсон
       Рось Біла Церква3:3Оболонь Бровар Київ
       Нива-Космос Миронівка5:1Агротехсервіс Суми
       Скіфи Львів-:+Спартак-2 Калуш
       Гарай Жовква2:1ФК Тисмениця Тисмениця
       ФК Славутич Славутич1:1Керамік Баранівка
       Газовик-Скала Стрий0:1ЦСКА-2 Київ
       Авангард Жидачів5:0Інтер Боярка
       ФК Мукачеве Мукачеве3:0Галичина Дрогобич
     Тур 31 
      03-05-1996 
       Керамік Баранівка0:1Газовик-Скала Стрий
       ФК Тисмениця Тисмениця2:1Десна Чернігів
       Спартак-2 Калуш4:0ФК Славутич Славутич
       Агротехсервіс Суми+:-Скіфи Львів
       Оболонь Бровар Київ1:0Гарай Жовква
       Кристал Херсон2:0Рось Біла Церква
       КЗЕЗО Каховка-:+Нива-Космос Миронівка
       Галичина Дрогобич1:0Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 32 
      06-05-1996 
       Керамік Баранівка1:0Авангард Жидачів
       Спартак-2 Калуш0:1Десна Чернігів
       ФК Тисмениця Тисмениця4:0ФК Славутич Славутич
       Оболонь Бровар Київ+:-Скіфи Львів
       Агротехсервіс Суми0:2Гарай Жовква
       КЗЕЗО Каховка-:+Рось Біла Церква
       Кристал Херсон2:0Нива-Космос Миронівка
       ФК Мукачеве Мукачеве3:0Тепловик Южноукраїнськ
       Інтер Боярка0:2ЦСКА-2 Київ
     Тур 33 
      11-05-1996 
       Нива-Космос Миронівка2:0Галичина Дрогобич
       Рось Біла Церква1:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Гарай Жовква+:-КЗЕЗО Каховка
       Скіфи Львів-:+Кристал Херсон
       ФК Славутич Славутич1:1Оболонь Бровар Київ
       Десна Чернігів3:0Агротехсервіс Суми
       Авангард Жидачів2:1Спартак-2 Калуш
       Газовик-Скала Стрий2:0ФК Тисмениця Тисмениця
       ЦСКА-2 Київ2:1Керамік Баранівка
     Тур 34 
      14-05-1996 
       Рось Біла Церква2:1Галичина Дрогобич
       Нива-Космос Миронівка1:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Скіфи Львів-:-КЗЕЗО Каховка
       Гарай Жовква0:1Кристал Херсон
       Десна Чернігів1:0Оболонь Бровар Київ
       ФК Славутич Славутич4:0Агротехсервіс Суми
       Газовик-Скала Стрий1:1Спартак-2 Калуш
       Авангард Жидачів2:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Інтер Боярка2:0Керамік Баранівка
       Динамо-СКА Одеса0:2Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 35 
      19-05-1996 
       ФК Тисмениця Тисмениця4:2ЦСКА-2 Київ
       Спартак-2 Калуш2:1Інтер Боярка
       Агротехсервіс Суми0:3Газовик-Скала Стрий
       Оболонь Бровар Київ+:-Авангард Жидачів
       Кристал Херсон2:0Десна Чернігів
       КЗЕЗО Каховка-:+ФК Славутич Славутич
       ФК Мукачеве Мукачеве+:-Скіфи Львів
       Галичина Дрогобич0:1Гарай Жовква
       Тепловик Южноукраїнськ2:1Рось Біла Церква
       Динамо-СКА Одеса0:2Нива-Космос Миронівка
     Тур 36 
      22-05-1996 
       Спартак-2 Калуш2:2ЦСКА-2 Київ
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Інтер Боярка
       Оболонь Бровар Київ1:0Газовик-Скала Стрий
       Агротехсервіс Суми1:0Авангард Жидачів
       КЗЕЗО Каховка-:+Десна Чернігів
       Кристал Херсон3:1ФК Славутич Славутич
       Галичина Дрогобич+:-Скіфи Львів
       ФК Мукачеве Мукачеве2:1Гарай Жовква
       Динамо-СКА Одеса1:1Рось Біла Церква
       Тепловик Южноукраїнськ1:1Нива-Космос Миронівка
     Тур 31 
      25-05-1996 
       ФК Мукачеве Мукачеве+:-Динамо-СКА Одеса
     Тур 24 
      29-05-1996 
       Авангард Жидачів2:2Гарай Жовква
     Тур 32 
       Галичина Дрогобич+:-Динамо-СКА Одеса
     Тур 37 
      02-06-1996 
       ФК Славутич Славутич4:3Галичина Дрогобич
       Гарай Жовква2:0Динамо-СКА Одеса
       Скіфи Львів-:+Тепловик Южноукраїнськ
       Десна Чернігів0:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Авангард Жидачів+:-КЗЕЗО Каховка
       Газовик-Скала Стрий1:1Кристал Херсон
       Інтер Боярка0:2Оболонь Бровар Київ
       ЦСКА-2 Київ4:2Агротехсервіс Суми
       Керамік Баранівка0:0Спартак-2 Калуш
     Тур 38 
      05-06-1996 
       Скіфи Львів-:+Динамо-СКА Одеса
       Гарай Жовква2:0Тепловик Южноукраїнськ
       Десна Чернігів2:1Галичина Дрогобич
       ФК Славутич Славутич1:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Газовик-Скала Стрий+:-КЗЕЗО Каховка
       Авангард Жидачів2:0Кристал Херсон
       ЦСКА-2 Київ0:0Оболонь Бровар Київ
       Інтер Боярка0:0Агротехсервіс Суми
       Керамік Баранівка3:2ФК Тисмениця Тисмениця
       Рось Біла Церква0:0Нива-Космос Миронівка
     Тур 39 
      10-06-1996 
       Оболонь Бровар Київ3:2Керамік Баранівка
       Кристал Херсон2:1ЦСКА-2 Київ
       КЗЕЗО Каховка-:+Інтер Боярка
       ФК Мукачеве Мукачеве1:2Газовик-Скала Стрий
       Галичина Дрогобич2:0Авангард Жидачів
       Тепловик Южноукраїнськ1:3Десна Чернігів
       Динамо-СКА Одеса0:5ФК Славутич Славутич
       Нива-Космос Миронівка+:-Скіфи Львів
       Рось Біла Церква+:-Гарай Жовква
     Тур 40 
      13-06-1996 
       Агротехсервіс Суми1:2Керамік Баранівка
       КЗЕЗО Каховка-:+ЦСКА-2 Київ
       Кристал Херсон2:0Інтер Боярка
       Галичина Дрогобич1:2Газовик-Скала Стрий
       ФК Мукачеве Мукачеве1:0Авангард Жидачів
       Динамо-СКА Одеса0:1Десна Чернігів
       Тепловик Южноукраїнськ2:1ФК Славутич Славутич
       Рось Біла Церква+:-Скіфи Львів
       Нива-Космос Миронівка+:-Гарай Жовква
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Спартак-2 Калуш
     Тур 41 
      18-06-1996 
       ФК Славутич Славутич3:1Рось Біла Церква
       Десна Чернігів1:1Нива-Космос Миронівка
       Авангард Жидачів2:0Динамо-СКА Одеса
       Газовик-Скала Стрий5:2Тепловик Южноукраїнськ
       Інтер Боярка2:0Галичина Дрогобич
       ЦСКА-2 Київ2:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Керамік Баранівка+:-КЗЕЗО Каховка
       ФК Тисмениця Тисмениця1:2Оболонь Бровар Київ
       Спартак-2 Калуш5:0Агротехсервіс Суми
     Тур 42 
      21-06-1996 
       Десна Чернігів3:0Рось Біла Церква
       ФК Славутич Славутич1:1Нива-Космос Миронівка
       Газовик-Скала Стрий0:1Динамо-СКА Одеса
       Авангард Жидачів3:0Тепловик Южноукраїнськ
       ЦСКА-2 Київ2:0Галичина Дрогобич
       Інтер Боярка3:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Спартак-2 Калуш0:2Оболонь Бровар Київ
       ФК Тисмениця Тисмениця5:0Агротехсервіс Суми
       Скіфи Львів-:+Гарай Жовква
     Тур 43 
      26-06-1996 
       Кристал Херсон3:0Спартак-2 Калуш
       КЗЕЗО Каховка-:+ФК Тисмениця Тисмениця
       Галичина Дрогобич2:1Керамік Баранівка
       Тепловик Южноукраїнськ0:0ЦСКА-2 Київ
       Динамо-СКА Одеса1:2Інтер Боярка
       Нива-Космос Миронівка3:0Газовик-Скала Стрий
       Рось Біла Церква0:1Авангард Жидачів
       Скіфи Львів-:+Десна Чернігів
       Гарай Жовква+:-ФК Славутич Славутич
     Тур 44 
      27-06-1996 
       Оболонь Бровар Київ6:0Агротехсервіс Суми
      29-06-1996 
       КЗЕЗО Каховка-:+Спартак-2 Калуш
       Кристал Херсон+:-ФК Тисмениця Тисмениця
       ФК Мукачеве Мукачеве2:1Керамік Баранівка
       Динамо-СКА Одеса1:3ЦСКА-2 Київ
       Тепловик Южноукраїнськ0:0Інтер Боярка
       Рось Біла Церква1:2Газовик-Скала Стрий
       Нива-Космос Миронівка2:1Авангард Жидачів
       Скіфи Львів-:+ФК Славутич Славутич
       Гарай Жовква2:2Десна Чернігів
    Коло 1 
     Тур 40 
      02-07-1996 
       Керамік Баранівка+:-Кристал Херсон
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гето Андрій Олексійович Авангард Жидачів18033
    Федорів Василь Васильович Спартак-2 Калуш16031
    Пшеничников Андрій Григорович Кристал Херсон16032
    Пилипейко Петро Сергійович Десна Чернігів15037
    Лукашенко Анатолій Іванович Керамік Баранівка12334
    Биченко Олег Володимирович Оболонь Бровар Київ12236
    Мальченко Олександр Миколайович Кристал Херсон11319
    Чернишенко Вадим Павлович Нива-Космос Миронівка11736
    Крижанівський Володимир Романович Спартак-2 Калуш11032
    Атаманчук Орест Богданович ФК Тисмениця Тисмениця11035
    Ігнатьєв Олександр Володимирович Нива-Космос Миронівка11031

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook