Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 2000-2001 рр.(Група 3)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-09-2000 
       СІЛКО Верхньодніпровськ4:0Локомотив Дніпропетровськ
       УФК-2 Дніпропетровськ4:0Машинобудівник Дружківка
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:2Алекс Олександрівка
       Експо-Донбас Донецьк6:0ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
     Тур 2 
      24-09-2000 
       Алекс Олександрівка0:0Експо-Донбас Донецьк
       Машинобудівник Дружківка1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Локомотив Дніпропетровськ0:5УФК-2 Дніпропетровськ
       Донбас Донецьк0:0СІЛКО Верхньодніпровськ
     Тур 3 
      01-10-2000 
       УФК-2 Дніпропетровськ2:0Донбас Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:1Локомотив Дніпропетровськ
       Експо-Донбас Донецьк2:0Машинобудівник Дружківка
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ0:0Алекс Олександрівка
     Тур 4 
      07-10-2000 
       Машинобудівник Дружківка+:-ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       Локомотив Дніпропетровськ3:0Експо-Донбас Донецьк
       Донбас Донецьк1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:2УФК-2 Дніпропетровськ
     Тур 5 
      11-10-2000 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       Експо-Донбас Донецьк0:2Донбас Донецьк
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ1:8Локомотив Дніпропетровськ
       Алекс Олександрівка1:1Машинобудівник Дружківка
     Тур 6 
      15-10-2000 
       Локомотив Дніпропетровськ0:0Алекс Олександрівка
       Донбас Донецьк9:0ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:0Експо-Донбас Донецьк
       УФК-2 Дніпропетровськ7:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 7 
      22-10-2000 
       Експо-Донбас Донецьк0:4УФК-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ0:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       Алекс Олександрівка1:0Донбас Донецьк
       Машинобудівник Дружківка3:2Локомотив Дніпропетровськ
     Тур 8 
      29-10-2000 
       Донбас Донецьк6:0Машинобудівник Дружківка
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:1Алекс Олександрівка
       УФК-2 Дніпропетровськ9:1ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:1Експо-Донбас Донецьк
     Тур 9 
      05-11-2000 
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ0:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Алекс Олександрівка0:2УФК-2 Дніпропетровськ
       Машинобудівник Дружківка0:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       Локомотив Дніпропетровськ0:1Донбас Донецьк
    Коло 2 
     Тур 10 
      18-04-2001 
       Локомотив Дніпропетровськ1:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       Машинобудівник Дружківка2:5УФК-2 Дніпропетровськ
       Алекс Олександрівка1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ0:2Експо-Донбас Донецьк
     Тур 11 
      22-04-2001 
       Експо-Донбас Донецьк1:0Алекс Олександрівка
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:3Машинобудівник Дружківка
       УФК-2 Дніпропетровськ3:0Локомотив Дніпропетровськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:1Донбас Донецьк
     Тур 12 
      28-04-2001 
       Донбас Донецьк2:0УФК-2 Дніпропетровськ
       Локомотив Дніпропетровськ0:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Машинобудівник Дружківка0:3Експо-Донбас Донецьк
       Алекс Олександрівка6:0ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
     Тур 13 
      02-05-2001 
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ0:0Машинобудівник Дружківка
       Експо-Донбас Донецьк+:-Локомотив Дніпропетровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:3Донбас Донецьк
       УФК-2 Дніпропетровськ4:0СІЛКО Верхньодніпровськ
     Тур 14 
      06-05-2001 
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Донбас Донецьк0:0Експо-Донбас Донецьк
       Локомотив Дніпропетровськ2:0ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       Машинобудівник Дружківка0:2Алекс Олександрівка
     Тур 15 
      09-05-2001 
       Алекс Олександрівка5:0Локомотив Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ0:6Донбас Донецьк
       Експо-Донбас Донецьк3:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-УФК-2 Дніпропетровськ
     Тур 16 
      13-05-2001 
       УФК-2 Дніпропетровськ3:0Експо-Донбас Донецьк
       СІЛКО Верхньодніпровськ8:0ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       Донбас Донецьк4:2Алекс Олександрівка
       Локомотив Дніпропетровськ0:1Машинобудівник Дружківка
     Тур 17 
      20-05-2001 
       Машинобудівник Дружківка1:0Донбас Донецьк
       Алекс Олександрівка2:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ0:6УФК-2 Дніпропетровськ
       Експо-Донбас Донецьк2:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 18 
      27-05-2001 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       УФК-2 Дніпропетровськ2:0Алекс Олександрівка
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:0Машинобудівник Дружківка
       Донбас Донецьк5:0Локомотив Дніпропетровськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Лещенко Сергій Сергійович УФК-2 Дніпропетровськ19012
    Павлюченков Костянтин Вікторович УФК-2 Дніпропетровськ9013
    Назаренко Олександр Вікторович Донбас Донецьк7011
    Горяєв Роман Леонідович Алекс Олександрівка707
    Алексєєнко Максим Олексійович Донбас Донецьк6010
    Сипливий Євген Михайлович Алекс Олександрівка6116
    Ротань Олексій Петрович УФК-2 Дніпропетровськ606
    Підлетейчук Олексій Дмитрович Донбас Донецьк609
    Дубінін Максим Володимирович Локомотив Дніпропетровськ6011
    Соловьєв Андрій Євгенович УФК-2 Дніпропетровськ5010
    Арбузов Віктор Михайлович УФК-2 Дніпропетровськ5011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook