Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 1996/1997 2Л Гр. А

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-08-1996 
       ФК Тисмениця Тисмениця4:1ФК Бершадь Бершадь
       Оболонь Бровар Київ4:0Факел-ГПЗ Варва
       Спартак-2 Калуш0:0Покуття Коломия
       Десна Чернігів0:0Папірник Малин
       Гарай Жовква1:0Рось Біла Церква
       Інтер Боярка4:0ФК Славутич Славутич
       Газовик-Скала Стрий2:0Галичина Дрогобич
       ФК Мукачеве Мукачеве5:1Керамік Баранівка
     Тур 2 
      18-08-1996 
       ФК Бершадь Бершадь2:1Керамік Баранівка
       Галичина Дрогобич3:2ФК Мукачеве Мукачеве
       ФК Славутич Славутич1:0Газовик-Скала Стрий
       Рось Біла Церква1:0Інтер Боярка
       Папірник Малин0:2Гарай Жовква
       Покуття Коломия3:0Десна Чернігів
       Факел-ГПЗ Варва3:2Спартак-2 Калуш
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Оболонь Бровар Київ
     Тур 3 
      24-08-1996 
       Оболонь Бровар Київ1:1ФК Бершадь Бершадь
       Спартак-2 Калуш0:2ФК Тисмениця Тисмениця
       Десна Чернігів0:1Факел-ГПЗ Варва
       Гарай Жовква2:0Покуття Коломия
       Інтер Боярка1:0Папірник Малин
       Газовик-Скала Стрий3:1Рось Біла Церква
       ФК Мукачеве Мукачеве4:0ФК Славутич Славутич
       Керамік Баранівка2:1Галичина Дрогобич
     Тур 4 
      01-09-1996 
       ФК Бершадь Бершадь1:0Галичина Дрогобич
       Керамік Баранівка3:1ФК Славутич Славутич
       Рось Біла Церква1:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Папірник Малин5:2Газовик-Скала Стрий
       Покуття Коломия2:0Інтер Боярка
       Факел-ГПЗ Варва1:0Гарай Жовква
       ФК Тисмениця Тисмениця0:0Десна Чернігів
       Оболонь Бровар Київ1:0Спартак-2 Калуш
     Тур 5 
      08-09-1996 
       Спартак-2 Калуш3:0ФК Бершадь Бершадь
       Десна Чернігів1:0Оболонь Бровар Київ
       Гарай Жовква0:2ФК Тисмениця Тисмениця
       Інтер Боярка1:1Факел-ГПЗ Варва
       Газовик-Скала Стрий0:0Покуття Коломия
       ФК Мукачеве Мукачеве1:0Папірник Малин
       Керамік Баранівка0:0Рось Біла Церква
       Галичина Дрогобич4:1ФК Славутич Славутич
     Тур 6 
      14-09-1996 
       ФК Бершадь Бершадь4:2ФК Славутич Славутич
       Рось Біла Церква0:2Галичина Дрогобич
       Папірник Малин1:0Керамік Баранівка
       Покуття Коломия1:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Факел-ГПЗ Варва2:0Газовик-Скала Стрий
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Інтер Боярка
       Оболонь Бровар Київ1:1Гарай Жовква
       Спартак-2 Калуш0:1Десна Чернігів
     Тур 7 
      21-09-1996 
       Керамік Баранівка1:2Покуття Коломия
      22-09-1996 
       Десна Чернігів3:1ФК Бершадь Бершадь
       Гарай Жовква1:1Спартак-2 Калуш
       Інтер Боярка0:0Оболонь Бровар Київ
       Газовик-Скала Стрий0:0ФК Тисмениця Тисмениця
       ФК Мукачеве Мукачеве2:0Факел-ГПЗ Варва
       Галичина Дрогобич0:0Папірник Малин
       ФК Славутич Славутич1:0Рось Біла Церква
     Тур 8 
      28-09-1996 
       ФК Бершадь Бершадь4:1Рось Біла Церква
       Папірник Малин1:1ФК Славутич Славутич
       Покуття Коломия1:0Галичина Дрогобич
       Факел-ГПЗ Варва6:1Керамік Баранівка
       ФК Тисмениця Тисмениця0:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Оболонь Бровар Київ0:0Газовик-Скала Стрий
       Спартак-2 Калуш5:1Інтер Боярка
       Десна Чернігів1:0Гарай Жовква
     Тур 9 
      06-10-1996 
       Гарай Жовква1:0ФК Бершадь Бершадь
       Інтер Боярка2:1Десна Чернігів
       Газовик-Скала Стрий1:2Спартак-2 Калуш
       ФК Мукачеве Мукачеве0:0Оболонь Бровар Київ
       Керамік Баранівка2:2ФК Тисмениця Тисмениця
       Галичина Дрогобич2:1Факел-ГПЗ Варва
       ФК Славутич Славутич1:0Покуття Коломия
       Рось Біла Церква0:2Папірник Малин
     Тур 10 
      12-10-1996 
       ФК Бершадь Бершадь0:1Папірник Малин
       Покуття Коломия2:0Рось Біла Церква
       Факел-ГПЗ Варва1:0ФК Славутич Славутич
       ФК Тисмениця Тисмениця1:1Галичина Дрогобич
       Оболонь Бровар Київ4:1Керамік Баранівка
       Спартак-2 Калуш3:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Десна Чернігів0:0Газовик-Скала Стрий
       Гарай Жовква1:0Інтер Боярка
     Тур 11 
      19-10-1996 
       Інтер Боярка3:1ФК Бершадь Бершадь
       Газовик-Скала Стрий4:1Гарай Жовква
       Керамік Баранівка1:0Спартак-2 Калуш
       Галичина Дрогобич1:1Оболонь Бровар Київ
       ФК Славутич Славутич1:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Рось Біла Церква0:2Факел-ГПЗ Варва
       Папірник Малин1:0Покуття Коломия
     Тур 12 
      27-10-1996 
       ФК Бершадь Бершадь1:1Покуття Коломия
       Факел-ГПЗ Варва0:0Папірник Малин
       ФК Тисмениця Тисмениця3:0Рось Біла Церква
       Оболонь Бровар Київ2:1ФК Славутич Славутич
       Спартак-2 Калуш2:0Галичина Дрогобич
       Десна Чернігів2:0Керамік Баранівка
       Гарай Жовква2:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Інтер Боярка1:0Газовик-Скала Стрий
     Тур 13 
      01-11-1996 
       Газовик-Скала Стрий1:0ФК Бершадь Бершадь
       ФК Мукачеве Мукачеве3:0Інтер Боярка
       Керамік Баранівка1:0Гарай Жовква
       Галичина Дрогобич0:0Десна Чернігів
       ФК Славутич Славутич2:1Спартак-2 Калуш
       Рось Біла Церква0:2Оболонь Бровар Київ
       Папірник Малин0:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Покуття Коломия0:0Факел-ГПЗ Варва
     Тур 14 
      06-11-1996 
       ФК Бершадь Бершадь1:0Факел-ГПЗ Варва
       ФК Тисмениця Тисмениця1:0Покуття Коломия
       Оболонь Бровар Київ1:0Папірник Малин
       Спартак-2 Калуш3:0Рось Біла Церква
       Десна Чернігів3:0ФК Славутич Славутич
       Гарай Жовква1:1Галичина Дрогобич
       Інтер Боярка0:0Керамік Баранівка
       Газовик-Скала Стрий0:1ФК Мукачеве Мукачеве
     Тур 15 
      11-11-1996 
       ФК Мукачеве Мукачеве3:1ФК Бершадь Бершадь
       Керамік Баранівка1:1Газовик-Скала Стрий
       Галичина Дрогобич1:1Інтер Боярка
       ФК Славутич Славутич4:3Гарай Жовква
       Рось Біла Церква1:2Десна Чернігів
       Папірник Малин0:0Спартак-2 Калуш
       Покуття Коломия0:0Оболонь Бровар Київ
       Факел-ГПЗ Варва2:1ФК Тисмениця Тисмениця
     Тур 11 
      16-11-1996 
       ФК Мукачеве Мукачеве3:0Десна Чернігів
    Коло 2 
     Тур 16 
      16-03-1997 
       ФК Бершадь Бершадь3:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Газовик-Скала Стрий+:-Керамік Баранівка
       Інтер Боярка0:1Галичина Дрогобич
       Гарай Жовква3:0ФК Славутич Славутич
       Десна Чернігів2:0Рось Біла Церква
       Спартак-2 Калуш3:1Папірник Малин
       Оболонь Бровар Київ1:1Покуття Коломия
       ФК Тисмениця Тисмениця0:0Факел-ГПЗ Варва
     Тур 17 
      22-03-1997 
       Факел-ГПЗ Варва1:0ФК Бершадь Бершадь
       Покуття Коломия0:2ФК Тисмениця Тисмениця
       Папірник Малин0:2Оболонь Бровар Київ
       Рось Біла Церква2:1Спартак-2 Калуш
       ФК Славутич Славутич0:2Десна Чернігів
       Галичина Дрогобич2:1Гарай Жовква
       Керамік Баранівка-:+Інтер Боярка
       ФК Мукачеве Мукачеве1:0Газовик-Скала Стрий
     Тур 18 
      30-03-1997 
       ФК Бершадь Бершадь0:0Газовик-Скала Стрий
       Інтер Боярка2:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Гарай Жовква+:-Керамік Баранівка
       Десна Чернігів1:0Галичина Дрогобич
       Спартак-2 Калуш2:0ФК Славутич Славутич
       Оболонь Бровар Київ4:0Рось Біла Церква
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Папірник Малин
       Факел-ГПЗ Варва4:1Покуття Коломия
     Тур 19 
      05-04-1997 
       Покуття Коломия0:3ФК Бершадь Бершадь
       Папірник Малин0:2Факел-ГПЗ Варва
       Рось Біла Церква0:2ФК Тисмениця Тисмениця
       ФК Славутич Славутич1:2Оболонь Бровар Київ
       Галичина Дрогобич2:0Спартак-2 Калуш
       Керамік Баранівка-:+Десна Чернігів
       ФК Мукачеве Мукачеве1:0Гарай Жовква
       Газовик-Скала Стрий1:0Інтер Боярка
     Тур 20 
      13-04-1997 
       ФК Бершадь Бершадь1:1Інтер Боярка
       Десна Чернігів3:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Спартак-2 Калуш+:-Керамік Баранівка
       Оболонь Бровар Київ2:0Галичина Дрогобич
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0ФК Славутич Славутич
       Факел-ГПЗ Варва2:0Рось Біла Церква
       Покуття Коломия1:0Папірник Малин
     Тур 21 
      19-04-1997 
       Папірник Малин1:0ФК Бершадь Бершадь
       Рось Біла Церква1:0Покуття Коломия
       ФК Славутич Славутич0:0Факел-ГПЗ Варва
       Галичина Дрогобич4:0ФК Тисмениця Тисмениця
       Керамік Баранівка-:+Оболонь Бровар Київ
       ФК Мукачеве Мукачеве1:1Спартак-2 Калуш
       Газовик-Скала Стрий0:1Десна Чернігів
       Інтер Боярка0:0Гарай Жовква
     Тур 22 
      24-04-1997 
       ФК Бершадь Бершадь+:-Гарай Жовква
       Десна Чернігів2:0Інтер Боярка
       Оболонь Бровар Київ1:0ФК Мукачеве Мукачеве
       ФК Тисмениця Тисмениця+:-Керамік Баранівка
       Факел-ГПЗ Варва3:2Галичина Дрогобич
       Папірник Малин1:0Рось Біла Церква
     Тур 23 
      29-04-1997 
       Рось Біла Церква1:2ФК Бершадь Бершадь
       ФК Славутич Славутич2:0Папірник Малин
       Галичина Дрогобич1:1Покуття Коломия
       Керамік Баранівка-:+Факел-ГПЗ Варва
       ФК Мукачеве Мукачеве2:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Газовик-Скала Стрий0:1Оболонь Бровар Київ
       Інтер Боярка1:1Спартак-2 Калуш
       Гарай Жовква0:2Десна Чернігів
     Тур 24 
      04-05-1997 
       ФК Бершадь Бершадь0:0Десна Чернігів
       Спартак-2 Калуш1:1Гарай Жовква
       Оболонь Бровар Київ0:0Інтер Боярка
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Газовик-Скала Стрий
       Факел-ГПЗ Варва0:0ФК Мукачеве Мукачеве
       Покуття Коломия+:-Керамік Баранівка
       Папірник Малин1:1Галичина Дрогобич
       Рось Біла Церква2:0ФК Славутич Славутич
     Тур 25 
      10-05-1997 
       ФК Славутич Славутич2:0ФК Бершадь Бершадь
       Галичина Дрогобич0:0Рось Біла Церква
       Керамік Баранівка-:+Папірник Малин
       ФК Мукачеве Мукачеве5:0Покуття Коломия
       Газовик-Скала Стрий1:2Факел-ГПЗ Варва
       Інтер Боярка1:0ФК Тисмениця Тисмениця
       Гарай Жовква4:0Оболонь Бровар Київ
       Десна Чернігів2:0Спартак-2 Калуш
     Тур 26 
      15-05-1997 
       ФК Бершадь Бершадь0:0Спартак-2 Калуш
       Оболонь Бровар Київ0:0Десна Чернігів
       ФК Тисмениця Тисмениця3:2Гарай Жовква
       Факел-ГПЗ Варва3:0Інтер Боярка
       Покуття Коломия1:0Газовик-Скала Стрий
       Папірник Малин1:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Рось Біла Церква+:-Керамік Баранівка
       ФК Славутич Славутич0:2Галичина Дрогобич
     Тур 27 
      21-05-1997 
       Галичина Дрогобич3:2ФК Бершадь Бершадь
       ФК Славутич Славутич+:-Керамік Баранівка
       ФК Мукачеве Мукачеве4:0Рось Біла Церква
       Газовик-Скала Стрий4:0Папірник Малин
       Інтер Боярка0:1Покуття Коломия
       Гарай Жовква0:1Факел-ГПЗ Варва
       Десна Чернігів3:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Спартак-2 Калуш0:1Оболонь Бровар Київ
     Тур 28 
      26-05-1997 
       ФК Бершадь Бершадь2:1Оболонь Бровар Київ
       ФК Тисмениця Тисмениця2:0Спартак-2 Калуш
       Факел-ГПЗ Варва0:1Десна Чернігів
       Покуття Коломия1:0Гарай Жовква
       Папірник Малин0:1Інтер Боярка
       Рось Біла Церква2:0Газовик-Скала Стрий
       ФК Славутич Славутич0:1ФК Мукачеве Мукачеве
       Галичина Дрогобич+:-Керамік Баранівка
     Тур 20 
      31-05-1997 
       Гарай Жовква0:0Газовик-Скала Стрий
     Тур 22 
       Покуття Коломия2:1ФК Славутич Славутич
     Тур 29 
      05-06-1997 
       Керамік Баранівка-:+ФК Бершадь Бершадь
       ФК Мукачеве Мукачеве0:0Галичина Дрогобич
       Газовик-Скала Стрий2:1ФК Славутич Славутич
       Інтер Боярка3:1Рось Біла Церква
       Гарай Жовква2:0Папірник Малин
       Десна Чернігів4:0Покуття Коломия
       Спартак-2 Калуш1:2Факел-ГПЗ Варва
       Оболонь Бровар Київ2:1ФК Тисмениця Тисмениця
     Тур 30 
      10-06-1997 
       ФК Бершадь Бершадь0:1ФК Тисмениця Тисмениця
       Факел-ГПЗ Варва0:0Оболонь Бровар Київ
       Покуття Коломия0:0Спартак-2 Калуш
       Папірник Малин0:2Десна Чернігів
       Рось Біла Церква0:0Гарай Жовква
       ФК Славутич Славутич1:5Інтер Боярка
       Галичина Дрогобич+:-Газовик-Скала Стрий
       Керамік Баранівка-:+ФК Мукачеве Мукачеве
     Тур 22 
      14-06-1997 
       Спартак-2 Калуш0:1Газовик-Скала Стрий
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Атаманчук Орест Богданович ФК Тисмениця Тисмениця11327
    Крижанівський Володимир Романович Спартак-2 Калуш10029
    Саницький Валерій Едуардович Факел-ГПЗ Варва9024
    Овчаренко Юрій Миколайович Десна Чернігів9017
    Климко Василь Степанович Галичина Дрогобич8027
    Шевченко Олександр Миколайович ФК Бершадь Бершадь8014
    Пилипейко Петро Сергійович Десна Чернігів8027
    Шукатка Віталій Йосипович Галичина Дрогобич7427
    Сапович Михайло Васильович Покуття Коломия7026
    Турянський Сергій Миронович ФК Тисмениця Тисмениця707
    Романчук Андрій Миколайович Покуття Коломия6026

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook