Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України серед КФК 1998/1999 Гр. 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      23-08-1998 
       Верест-ІНАПіК Дунаївці4:0Локомотив Здолбунів
      24-08-1998 
       Троянда-Експрес Гірка Полонка1:0Кіровець Могилів-Подільськ
     Тур 2 
      29-08-1998 
       Локомотив Здолбунів4:0Троянда-Експрес Гірка Полонка
       Дністер Новодністровськ2:2Явір-Волиньліс Цумань
      30-08-1998 
       Бескид Надвірна2:2Динамо Львів
     Тур 3 
      05-09-1998 
       Дністер Новодністровськ0:0Бескид Надвірна
      06-09-1998 
       Техно-Центр Рогатин2:1Троянда-Експрес Гірка Полонка
       Кіровець Могилів-Подільськ5:1Локомотив Здолбунів
       Верест-ІНАПіК Дунаївці2:2Явір-Волиньліс Цумань
     Тур 4 
      13-09-1998 
       Явір-Волиньліс Цумань0:0Троянда-Експрес Гірка Полонка
       Бескид Надвірна6:1Верест-ІНАПіК Дунаївці
       Динамо Львів1:1Дністер Новодністровськ
     Тур 5 
      19-09-1998 
       Троянда-Експрес Гірка Полонка4:1Бескид Надвірна
       Локомотив Здолбунів1:5Техно-Центр Рогатин
      20-09-1998 
       Кіровець Могилів-Подільськ5:2Явір-Волиньліс Цумань
       Верест-ІНАПіК Дунаївці2:0Динамо Львів
     Тур 6 
      27-09-1998 
       Дністер Новодністровськ0:1Верест-ІНАПіК Дунаївці
       Явір-Волиньліс Цумань3:0Локомотив Здолбунів
       Динамо Львів1:1Троянда-Експрес Гірка Полонка
       Бескид Надвірна2:1Кіровець Могилів-Подільськ
     Тур 7 
      03-10-1998 
       Троянда-Експрес Гірка Полонка5:0Дністер Новодністровськ
       Локомотив Здолбунів1:2Бескид Надвірна
      04-10-1998 
       Техно-Центр Рогатин1:2Явір-Волиньліс Цумань
       Кіровець Могилів-Подільськ0:0Динамо Львів
     Тур 8 
      11-10-1998 
       Бескид Надвірна2:1Техно-Центр Рогатин
       Динамо Львів5:1Локомотив Здолбунів
       Дністер Новодністровськ0:1Кіровець Могилів-Подільськ
       Верест-ІНАПіК Дунаївці0:1Троянда-Експрес Гірка Полонка
     Тур 9 
      17-10-1998 
       Локомотив Здолбунів3:1Дністер Новодністровськ
      18-10-1998 
       Техно-Центр Рогатин0:1Динамо Львів
       Явір-Волиньліс Цумань3:0Бескид Надвірна
       Кіровець Могилів-Подільськ0:1Верест-ІНАПіК Дунаївці
     Тур 1 
      25-10-1998 
       Динамо Львів3:1Явір-Волиньліс Цумань
     Тур 4 
      04-11-1998 
       Техно-Центр Рогатин0:0Кіровець Могилів-Подільськ
     Тур 1 
      08-11-1998 
       Дністер Новодністровськ1:2Техно-Центр Рогатин
    Коло 2 
     Тур 10 
      04-04-1999 
       Техно-Центр Рогатин1:0Дністер Новодністровськ
       Явір-Волиньліс Цумань0:0Динамо Львів
       Локомотив Здолбунів2:4Верест-ІНАПіК Дунаївці
       Кіровець Могилів-Подільськ0:0Троянда-Експрес Гірка Полонка
     Тур 11 
      08-04-1999 
       Троянда-Експрес Гірка Полонка3:0Локомотив Здолбунів
       Явір-Волиньліс Цумань8:0Дністер Новодністровськ
       Верест-ІНАПіК Дунаївці2:0Техно-Центр Рогатин
       Динамо Львів2:0Бескид Надвірна
     Тур 12 
      18-04-1999 
       Бескид Надвірна+:-Дністер Новодністровськ
       Троянда-Експрес Гірка Полонка1:0Техно-Центр Рогатин
       Локомотив Здолбунів1:4Кіровець Могилів-Подільськ
       Явір-Волиньліс Цумань+:-Верест-ІНАПіК Дунаївці
     Тур 13 
      25-04-1999 
       Троянда-Експрес Гірка Полонка1:1Явір-Волиньліс Цумань
       Верест-ІНАПіК Дунаївці3:0Бескид Надвірна
       Дністер Новодністровськ-:+Динамо Львів
      29-04-1999 
       Кіровець Могилів-Подільськ2:1Техно-Центр Рогатин
     Тур 14 
      02-05-1999 
       Бескид Надвірна1:2Троянда-Експрес Гірка Полонка
       Техно-Центр Рогатин1:1Локомотив Здолбунів
       Явір-Волиньліс Цумань2:0Кіровець Могилів-Подільськ
       Динамо Львів5:1Верест-ІНАПіК Дунаївці
     Тур 15 
      09-05-1999 
       Верест-ІНАПіК Дунаївці2:0Дністер Новодністровськ
       Локомотив Здолбунів2:4Явір-Волиньліс Цумань
       Троянда-Експрес Гірка Полонка1:0Динамо Львів
       Кіровець Могилів-Подільськ+:-Бескид Надвірна
     Тур 16 
      16-05-1999 
       Дністер Новодністровськ1:2Троянда-Експрес Гірка Полонка
       Бескид Надвірна-:+Локомотив Здолбунів
       Явір-Волиньліс Цумань4:0Техно-Центр Рогатин
       Динамо Львів5:0Кіровець Могилів-Подільськ
    Коло 1 
     Тур 2 
      20-05-1999 
       Техно-Центр Рогатин-:-Верест-ІНАПіК Дунаївці
    Коло 2 
     Тур 17 
      23-05-1999 
       Техно-Центр Рогатин+:-Бескид Надвірна
       Локомотив Здолбунів1:4Динамо Львів
       Кіровець Могилів-Подільськ0:1Дністер Новодністровськ
       Троянда-Експрес Гірка Полонка+:-Верест-ІНАПіК Дунаївці
     Тур 18 
      27-05-1999 
       Дністер Новодністровськ-:+Локомотив Здолбунів
       Динамо Львів2:0Техно-Центр Рогатин
       Бескид Надвірна-:+Явір-Волиньліс Цумань
       Верест-ІНАПіК Дунаївці1:3Кіровець Могилів-Подільськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Вапенський Роман Петрович Динамо Львів9013
    Олексів Роман Дмитрович Техно-Центр Рогатин7214
    Баглай Микола Іванович Динамо Львів709
    Кондратович Сергій Вікторович Троянда-Експрес Гірка Полонка7113
    Довгалець Олександр Леонідович Локомотив Здолбунів6214
    Бабій Сергій Сергійович Верест-ІНАПіК Дунаївці507
    Рубіновський Олександр Юрійович Верест-ІНАПіК Дунаївці5011
    Піддубний Сергій Олександрович Явір-Волиньліс Цумань507
    Васильків Микола Миколайович Бескид Надвірна5011
    Мандзиняк Володимир Богданович Динамо Львів409
    Лавренюк Іван Іванович Кіровець Могилів-Подільськ4011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook