Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат України серед КФК 1998/1999 Гр. 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-08-1998 
       Ікар-ДЛАУ Кіровоград1:1Локомотив Знам`янка
      23-08-1998 
       Дністер Овідіополь1:0СВХ Даніка Сімферополь
      24-08-1998 
       МФК Первомайськ -0:0Гірник Балаклава
     Тур 2 
      29-08-1998 
       СВХ Даніка Сімферополь2:0Ікар-ДЛАУ Кіровоград
       Гірник Балаклава1:1Дністер Овідіополь
       Геркулес Новоукраїнка2:1МФК Первомайськ -
     Тур 3 
      05-09-1998 
       Дністер Овідіополь8:0Геркулес Новоукраїнка
       Ікар-ДЛАУ Кіровоград0:3Гірник Балаклава
       Локомотив Знам`янка2:1СВХ Даніка Сімферополь
     Тур 4 
      12-09-1998 
       Гірник Балаклава0:0Локомотив Знам`янка
       Геркулес Новоукраїнка2:1Ікар-ДЛАУ Кіровоград
       МФК Первомайськ -0:0Дністер Овідіополь
     Тур 5 
      19-09-1998 
       Ікар-ДЛАУ Кіровоград1:2МФК Первомайськ -
       Локомотив Знам`янка3:0Геркулес Новоукраїнка
       СВХ Даніка Сімферополь5:1Гірник Балаклава
     Тур 6 
      26-09-1998 
       Геркулес Новоукраїнка0:1СВХ Даніка Сімферополь
       МФК Первомайськ -1:1Локомотив Знам`янка
       Дністер Овідіополь4:0Ікар-ДЛАУ Кіровоград
     Тур 7 
      03-10-1998 
       Локомотив Знам`янка1:2Дністер Овідіополь
       СВХ Даніка Сімферополь1:0МФК Первомайськ -
      10-10-1998 
       Гірник Балаклава3:0Геркулес Новоукраїнка
    Коло 2 
     Тур 8 
      17-04-1999 
       Локомотив Знам`янка+:-Ікар-ДЛАУ Кіровоград
       СВХ Даніка Сімферополь1:0Дністер Овідіополь
       Гірник Балаклава2:0МФК Первомайськ -
     Тур 9 
      24-04-1999 
       Ікар-ДЛАУ Кіровоград-:+СВХ Даніка Сімферополь
       Дністер Овідіополь4:1Гірник Балаклава
       МФК Первомайськ -3:0Геркулес Новоукраїнка
     Тур 10 
      02-05-1999 
       Геркулес Новоукраїнка0:3Дністер Овідіополь
       Гірник Балаклава+:-Ікар-ДЛАУ Кіровоград
       СВХ Даніка Сімферополь+:-Локомотив Знам`янка
     Тур 11 
      08-05-1999 
       Локомотив Знам`янка-:+Гірник Балаклава
       Ікар-ДЛАУ Кіровоград-:+Геркулес Новоукраїнка
       Дністер Овідіополь3:0МФК Первомайськ -
     Тур 15 
      15-05-1999 
       МФК Первомайськ -+:-Ікар-ДЛАУ Кіровоград
     Тур 12 
       Геркулес Новоукраїнка+:-Локомотив Знам`янка
       Гірник Балаклава-:+СВХ Даніка Сімферополь
     Тур 13 
      22-05-1999 
       СВХ Даніка Сімферополь8:0Геркулес Новоукраїнка
       Локомотив Знам`янка-:+МФК Первомайськ -
       Ікар-ДЛАУ Кіровоград-:+Дністер Овідіополь
     Тур 14 
      27-05-1999 
       Дністер Овідіополь+:-Локомотив Знам`янка
       МФК Первомайськ -1:0СВХ Даніка Сімферополь
       Геркулес Новоукраїнка+:-Гірник Балаклава
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кресс Володимир Вікторович Дністер Овідіополь5010
    Чміль Валерій Петрович Дністер Овідіополь4010
    Костіков Олег Євгенович СВХ Даніка Сімферополь406
    Кнігницький Сергій Дмитрович Дністер Овідіополь409
    Куліш Юрій Петрович Дністер Овідіополь3010
    Матала Анатолій Михайлович Локомотив Знам`янка305
    Свіргун Сергій Миколайович Дністер Овідіополь2010
    Роєнко Андрій Володимирович МФК Первомайськ -205
    Ніязбаєв Сергій Володимирович Гірник Балаклава207
    Ущаповський Андрій Васильович Дністер Овідіополь213
    Артюхов Федор Анатолійович СВХ Даніка Сімферополь206

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook