Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 1998/1999 1Л

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      31-07-1998 
       Чорноморець Одеса6:0Буковина Чернівці
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:2Динамо Хмельницький
       Торпедо Запоріжжя2:1Верес Рівне
       Шахтар-2 Донецьк2:0Волинь Луцьк
       Динамо-2 Київ1:0Спартак-Горобина Суми
       Десна Чернігів2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Сталь Алчевськ1:1ФК Олександрія
       Шахтар Макіївка2:0Кремінь Кременчук
       Нива Вінниця1:1ЦСКА-2 Київ
       Полісся Житомир0:0Дніпро Черкаси
     Тур 2 
      03-08-1998 
       Чорноморець Одеса0:0Динамо Хмельницький
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Буковина Чернівці
       Торпедо Запоріжжя3:1Волинь Луцьк
       Шахтар-2 Донецьк2:2Верес Рівне
       Динамо-2 Київ3:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Десна Чернігів0:0Спартак-Горобина Суми
       Сталь Алчевськ3:3Кремінь Кременчук
       Шахтар Макіївка5:2ФК Олександрія
       Нива Вінниця4:0Дніпро Черкаси
       Полісся Житомир1:3ЦСКА-2 Київ
     Тур 3 
      09-08-1998 
       Динамо Хмельницький2:1Буковина Чернівці
       Верес Рівне1:4Чорноморець Одеса
       Волинь Луцьк2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Спартак-Горобина Суми0:1Торпедо Запоріжжя
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Шахтар-2 Донецьк
       ФК Олександрія 0:2Динамо-2 Київ
       Кремінь Кременчук0:2Десна Чернігів
       ЦСКА-2 Київ1:1Сталь Алчевськ
       Дніпро Черкаси2:0Шахтар Макіївка
       Полісся Житомир0:1Нива Вінниця
     Тур 4 
      12-08-1998 
       Верес Рівне4:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Волинь Луцьк0:1Чорноморець Одеса
       Спартак-Горобина Суми1:0Шахтар-2 Донецьк
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Торпедо Запоріжжя
       ФК Олександрія 2:1Десна Чернігів
       ЦСКА-2 Київ0:0Шахтар Макіївка
       Дніпро Черкаси3:1Сталь Алчевськ
      13-08-1998 
       Кремінь Кременчук0:1Динамо-2 Київ
     Тур 5 
      18-08-1998 
       Чорноморець Одеса1:0Спартак-Горобина Суми
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Торпедо Запоріжжя1:0ФК Олександрія
       Шахтар-2 Донецьк1:0Кремінь Кременчук
       Десна Чернігів-:+Дніпро Черкаси
       Сталь Алчевськ5:0Полісся Житомир
       Шахтар Макіївка1:3Нива Вінниця
       Буковина Чернівці3:1Волинь Луцьк
    Коло 0 
       Динамо Хмельницький0:0Верес Рівне
    Коло 1 
     Тур 6 
      21-08-1998 
       Чорноморець Одеса2:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:2Спартак-Горобина Суми
       Торпедо Запоріжжя2:0Кремінь Кременчук
       Шахтар-2 Донецьк7:2ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ2:1Дніпро Черкаси
       Десна Чернігів1:2ЦСКА-2 Київ
       Сталь Алчевськ3:0Нива Вінниця
       Шахтар Макіївка1:0Полісся Житомир
       Буковина Чернівці0:0Верес Рівне
       Динамо Хмельницький0:1Волинь Луцьк
     Тур 7 
      28-08-1998 
       ФК Олександрія 0:0Чорноморець Одеса
       Кремінь Кременчук3:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ЦСКА-2 Київ0:2Торпедо Запоріжжя
       Дніпро Черкаси2:0Шахтар-2 Донецьк
       Полісся Житомир1:2Динамо-2 Київ
       Нива Вінниця2:1Десна Чернігів
       Шахтар Макіївка3:4Сталь Алчевськ
       Волинь Луцьк0:0Верес Рівне
     Тур 8 
      31-08-1998 
       ФК Олександрія 1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Кремінь Кременчук1:0Чорноморець Одеса
       ЦСКА-2 Київ1:3Шахтар-2 Донецьк
       Дніпро Черкаси3:2Торпедо Запоріжжя
       Полісся Житомир2:1Десна Чернігів
       Нива Вінниця1:1Динамо-2 Київ
     Тур 9 
      06-09-1998 
       Чорноморець Одеса3:0ЦСКА-2 Київ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0Дніпро Черкаси
       Торпедо Запоріжжя2:0Полісся Житомир
       Шахтар-2 Донецьк1:1Нива Вінниця
       Динамо-2 Київ2:1Шахтар Макіївка
       Десна Чернігів3:1Сталь Алчевськ
       Буковина Чернівці0:0Кремінь Кременчук
       Динамо Хмельницький0:0ФК Олександрія
       Верес Рівне0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Волинь Луцьк1:1Спартак-Горобина Суми
     Тур 10 
      09-09-1998 
       Чорноморець Одеса4:0Дніпро Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0ЦСКА-2 Київ
       Торпедо Запоріжжя1:0Нива Вінниця
       Шахтар-2 Донецьк3:1Полісся Житомир
       Динамо-2 Київ2:0Сталь Алчевськ
       Десна Чернігів2:1Шахтар Макіївка
       Буковина Чернівці0:1ФК Олександрія
       Динамо Хмельницький4:0Кремінь Кременчук
       Верес Рівне3:0Спартак-Горобина Суми
    Коло 0 
       Волинь Луцьк1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
    Коло 1 
     Тур 11 
      13-09-1998 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:2Спартак-Горобина Суми
      14-09-1998 
       Полісся Житомир3:2Чорноморець Одеса
       Нива Вінниця3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Шахтар Макіївка0:2Торпедо Запоріжжя
       Сталь Алчевськ0:5Шахтар-2 Донецьк
       Десна Чернігів0:1Динамо-2 Київ
       Дніпро Черкаси5:0Буковина Чернівці
       ЦСКА-2 Київ4:0Динамо Хмельницький
       Кремінь Кременчук0:3Верес Рівне
       ФК Олександрія 3:0Волинь Луцьк
     Тур 12 
      17-09-1998 
       Полісся Житомир1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Нива Вінниця1:0Чорноморець Одеса
       Шахтар Макіївка0:4Шахтар-2 Донецьк
       Сталь Алчевськ-:+Торпедо Запоріжжя
       Дніпро Черкаси1:1Динамо Хмельницький
       Кремінь Кременчук0:3Волинь Луцьк
       ФК Олександрія 0:0Верес Рівне
      18-09-1998 
       ЦСКА-2 Київ3:3Буковина Чернівці
     Тур 5 
      25-09-1998 
       Динамо-2 Київ1:0ЦСКА-2 Київ
     Тур 13 
      12-10-1998 
       Чорноморець Одеса3:1Шахтар Макіївка
       Буковина Чернівці0:1Нива Вінниця
       Динамо Хмельницький1:1Полісся Житомир
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1ФК Олександрія
     Тур 14 
      15-10-1998 
       Торпедо Запоріжжя1:0Динамо-2 Київ
       Буковина Чернівці0:0Полісся Житомир
       Динамо Хмельницький2:2Нива Вінниця
       Спартак-Горобина Суми3:0ФК Олександрія
     Тур 15 
      19-10-1998 
       ЦСКА-2 Київ2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      20-10-1998 
       Десна Чернігів1:2Чорноморець Одеса
       Динамо-2 Київ3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Шахтар-2 Донецьк0:2Торпедо Запоріжжя
       Сталь Алчевськ3:0Буковина Чернівці
       Шахтар Макіївка1:2Динамо Хмельницький
       Нива Вінниця3:1Верес Рівне
       Полісся Житомир2:1Волинь Луцьк
       Дніпро Черкаси3:1Спартак-Горобина Суми
       Кремінь Кременчук0:1ФК Олександрія
     Тур 16 
      23-10-1998 
       Десна Чернігів2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Динамо-2 Київ8:1Чорноморець Одеса
       Сталь Алчевськ1:1Динамо Хмельницький
       Шахтар Макіївка1:2Буковина Чернівці
       Нива Вінниця4:1Волинь Луцьк
       Полісся Житомир0:0Верес Рівне
       Дніпро Черкаси2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ЦСКА-2 Київ2:1Спартак-Горобина Суми
     Тур 17 
      29-10-1998 
       Чорноморець Одеса1:0Шахтар-2 Донецьк
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2Торпедо Запоріжжя
       Буковина Чернівці1:4Динамо-2 Київ
       Динамо Хмельницький2:0Десна Чернігів
       Верес Рівне1:1Сталь Алчевськ
       Волинь Луцьк1:0Шахтар Макіївка
       Спартак-Горобина Суми1:1Нива Вінниця
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Полісся Житомир
       ФК Олександрія 2:1Дніпро Черкаси
       Кремінь Кременчук1:3ЦСКА-2 Київ
     Тур 18 
      01-11-1998 
       Чорноморець Одеса2:0Торпедо Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:4Шахтар-2 Донецьк
       Буковина Чернівці1:0Десна Чернігів
       Динамо Хмельницький1:1Динамо-2 Київ
       Верес Рівне5:1Шахтар Макіївка
       Волинь Луцьк1:0Сталь Алчевськ
       Спартак-Горобина Суми0:1Полісся Житомир
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Нива Вінниця
       ФК Олександрія 1:0ЦСКА-2 Київ
       Кремінь Кременчук1:4Дніпро Черкаси
     Тур 19 
      06-11-1998 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Чорноморець Одеса
       Торпедо Запоріжжя3:0Буковина Чернівці
       Шахтар-2 Донецьк1:0Динамо Хмельницький
       Динамо-2 Київ0:1Верес Рівне
       Десна Чернігів0:2Волинь Луцьк
       Сталь Алчевськ0:0Спартак-Горобина Суми
       Шахтар Макіївка1:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Нива Вінниця2:3ФК Олександрія
       Полісся Житомир3:1Кремінь Кременчук
       Дніпро Черкаси0:0ЦСКА-2 Київ
     Тур 20 
      09-11-1998 
       Торпедо Запоріжжя4:0Динамо Хмельницький
       Шахтар-2 Донецьк2:0Буковина Чернівці
       Динамо-2 Київ0:0Волинь Луцьк
       Десна Чернігів1:1Верес Рівне
       Сталь Алчевськ1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Шахтар Макіївка1:3Спартак-Горобина Суми
       Нива Вінниця0:0Кремінь Кременчук
       Полісся Житомир1:1ФК Олександрія
     Тур 13 
      13-11-1998 
       Торпедо Запоріжжя2:0Десна Чернігів
       Шахтар-2 Донецьк1:2Динамо-2 Київ
     Тур 7 
      14-11-1998 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Буковина Чернівці
       Спартак-Горобина Суми1:1Динамо Хмельницький
     Тур 13 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь-:+Сталь Алчевськ
       Верес Рівне2:3Дніпро Черкаси
       Волинь Луцьк2:0ЦСКА-2 Київ
     Тур 14 
      16-11-1998 
       Шахтар-2 Донецьк1:0Десна Чернігів
     Тур 8 
      17-11-1998 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Динамо Хмельницький
       Спартак-Горобина Суми1:0Буковина Чернівці
     Тур 14 
       Чорноморець Одеса3:1Сталь Алчевськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-Шахтар Макіївка
       Верес Рівне2:1ЦСКА-2 Київ
       Волинь Луцьк0:1Дніпро Черкаси
     Тур 13 
      22-11-1998 
       Спартак-Горобина Суми1:0Кремінь Кременчук
     Тур 14 
      25-11-1998 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка5:1Кремінь Кременчук
    Коло 2 
     Тур 21 
      05-04-1999 
       Динамо Хмельницький0:1Торпедо Запоріжжя
       Буковина Чернівці0:0Шахтар-2 Донецьк
       Волинь Луцьк0:2Динамо-2 Київ
       Верес Рівне2:0Десна Чернігів
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Сталь Алчевськ
       Спартак-Горобина Суми+:-Шахтар Макіївка
       Кремінь Кременчук0:0Нива Вінниця
       ФК Олександрія 2:0Полісся Житомир
     Тур 22 
      08-04-1999 
       Чорноморець Одеса4:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Буковина Чернівці0:0Торпедо Запоріжжя
       Динамо Хмельницький0:0Шахтар-2 Донецьк
       Верес Рівне1:1Динамо-2 Київ
       Волинь Луцьк1:0Десна Чернігів
       Спартак-Горобина Суми0:2Сталь Алчевськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка+:-Шахтар Макіївка
       ФК Олександрія 1:0Нива Вінниця
       Кремінь Кременчук2:0Полісся Житомир
       ЦСКА-2 Київ0:1Дніпро Черкаси
     Тур 23 
      13-04-1999 
       Торпедо Запоріжжя2:0Чорноморець Одеса
       Шахтар-2 Донецьк3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Десна Чернігів1:1Буковина Чернівці
       Динамо-2 Київ1:1Динамо Хмельницький
       Шахтар Макіївка-:+Верес Рівне
       Сталь Алчевськ2:1Волинь Луцьк
       Полісся Житомир2:0Спартак-Горобина Суми
       Нива Вінниця2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ЦСКА-2 Київ0:0ФК Олександрія
       Дніпро Черкаси0:1Кремінь Кременчук
     Тур 24 
      15-04-1999 
       Динамо-2 Київ3:2Буковина Чернівці
      16-04-1999 
       Шахтар-2 Донецьк0:1Чорноморець Одеса
       Торпедо Запоріжжя2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Десна Чернігів1:2Динамо Хмельницький
       Сталь Алчевськ2:0Верес Рівне
       Шахтар Макіївка-:+Волинь Луцьк
       Нива Вінниця2:0Спартак-Горобина Суми
       Полісся Житомир2:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Дніпро Черкаси2:0ФК Олександрія
       ЦСКА-2 Київ1:1Кремінь Кременчук
     Тур 25 
      22-04-1999 
       Динамо Хмельницький1:2Сталь Алчевськ
       Буковина Чернівці+:-Шахтар Макіївка
       Волинь Луцьк1:0Нива Вінниця
       Верес Рівне2:0Полісся Житомир
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Дніпро Черкаси
       Спартак-Горобина Суми0:1ЦСКА-2 Київ
      23-04-1999 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Десна Чернігів
       Чорноморець Одеса1:2Динамо-2 Київ
     Тур 26 
      25-04-1999 
       Торпедо Запоріжжя1:0Шахтар-2 Донецьк
       Буковина Чернівці4:1Сталь Алчевськ
       Динамо Хмельницький+:-Шахтар Макіївка
       Верес Рівне3:1Нива Вінниця
       Волинь Луцьк2:0Полісся Житомир
       Спартак-Горобина Суми1:0Дніпро Черкаси
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1ЦСКА-2 Київ
       ФК Олександрія 1:1Кремінь Кременчук
      26-04-1999 
       Чорноморець Одеса4:0Десна Чернігів
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Динамо-2 Київ
     Тур 27 
      30-04-1999 
       Сталь Алчевськ2:0Чорноморець Одеса
       Шахтар Макіївка-:+Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Динамо-2 Київ3:0Торпедо Запоріжжя
       Десна Чернігів1:1Шахтар-2 Донецьк
       Полісся Житомир3:0Буковина Чернівці
       Нива Вінниця1:0Динамо Хмельницький
       ЦСКА-2 Київ3:2Верес Рівне
       Дніпро Черкаси2:0Волинь Луцьк
       ФК Олександрія 0:1Спартак-Горобина Суми
       Кремінь Кременчук2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 28 
      03-05-1999 
       Шахтар Макіївка-:+Чорноморець Одеса
       Сталь Алчевськ5:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Десна Чернігів0:3Торпедо Запоріжжя
       Динамо-2 Київ2:0Шахтар-2 Донецьк
       Нива Вінниця1:0Буковина Чернівці
       Полісся Житомир3:0Динамо Хмельницький
       Дніпро Черкаси2:1Верес Рівне
       ЦСКА-2 Київ1:0Волинь Луцьк
       Кремінь Кременчук1:0Спартак-Горобина Суми
       ФК Олександрія 1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 29 
      08-05-1999 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Полісся Житомир
       Чорноморець Одеса2:1Нива Вінниця
       Шахтар-2 Донецьк+:-Шахтар Макіївка
       Торпедо Запоріжжя1:0Сталь Алчевськ
       Динамо Хмельницький1:0Дніпро Черкаси
       Буковина Чернівці3:0ЦСКА-2 Київ
       Волинь Луцьк0:1Кремінь Кременчук
       Верес Рівне4:1ФК Олександрія
     Тур 30 
      11-05-1999 
       Чорноморець Одеса2:0Полісся Житомир
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Нива Вінниця
       Торпедо Запоріжжя+:-Шахтар Макіївка
       Шахтар-2 Донецьк0:0Сталь Алчевськ
       Динамо-2 Київ2:0Десна Чернігів
       Буковина Чернівці1:3Дніпро Черкаси
       Динамо Хмельницький2:0ЦСКА-2 Київ
       Верес Рівне0:2Кремінь Кременчук
       Волинь Луцьк1:2ФК Олександрія
       Спартак-Горобина Суми2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 31 
      17-05-1999 
       Дніпро Черкаси2:5Чорноморець Одеса
       ЦСКА-2 Київ3:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Нива Вінниця1:1Торпедо Запоріжжя
       Полісся Житомир1:0Шахтар-2 Донецьк
       Сталь Алчевськ1:5Динамо-2 Київ
       Шахтар Макіївка-:+Десна Чернігів
       ФК Олександрія 5:1Буковина Чернівці
       Кремінь Кременчук0:2Динамо Хмельницький
       Спартак-Горобина Суми1:0Верес Рівне
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Волинь Луцьк
     Тур 32 
      20-05-1999 
       ЦСКА-2 Київ2:0Чорноморець Одеса
       Дніпро Черкаси3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Полісся Житомир2:1Торпедо Запоріжжя
       Нива Вінниця1:0Шахтар-2 Донецьк
       Шахтар Макіївка-:+Динамо-2 Київ
       Сталь Алчевськ1:0Десна Чернігів
       Кремінь Кременчук3:1Буковина Чернівці
       ФК Олександрія 1:1Динамо Хмельницький
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Верес Рівне
       Спартак-Горобина Суми1:0Волинь Луцьк
     Тур 33 
      25-05-1999 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2ФК Олександрія
       Чорноморець Одеса3:1Кремінь Кременчук
       Торпедо Запоріжжя1:2Дніпро Черкаси
       Десна Чернігів1:3Полісся Житомир
       Динамо-2 Київ4:1Нива Вінниця
       Динамо Хмельницький3:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Буковина Чернівці1:1Спартак-Горобина Суми
     Тур 34 
      28-05-1999 
       Чорноморець Одеса4:1ФК Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:1Кремінь Кременчук
       Торпедо Запоріжжя2:0ЦСКА-2 Київ
       Шахтар-2 Донецьк0:2Дніпро Черкаси
       Динамо-2 Київ7:1Полісся Житомир
       Десна Чернігів0:0Нива Вінниця
       Сталь Алчевськ+:-Шахтар Макіївка
       Буковина Чернівці0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Динамо Хмельницький3:0Спартак-Горобина Суми
       Верес Рівне2:1Волинь Луцьк
     Тур 35 
      03-06-1999 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:4Чорноморець Одеса
       Спартак-Горобина Суми3:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Кремінь Кременчук1:1Торпедо Запоріжжя
       ФК Олександрія 2:1Шахтар-2 Донецьк
       Дніпро Черкаси2:3Динамо-2 Київ
       ЦСКА-2 Київ3:0Десна Чернігів
       Нива Вінниця1:0Сталь Алчевськ
       Полісся Житомир+:-Шахтар Макіївка
       Верес Рівне1:0Буковина Чернівці
       Волинь Луцьк2:0Динамо Хмельницький
     Тур 36 
      06-06-1999 
       Спартак-Горобина Суми1:1Чорноморець Одеса
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Олександрія 3:3Торпедо Запоріжжя
       Кремінь Кременчук3:0Шахтар-2 Донецьк
       ЦСКА-2 Київ1:1Динамо-2 Київ
       Дніпро Черкаси5:0Десна Чернігів
       Полісся Житомир2:1Сталь Алчевськ
       Нива Вінниця+:-Шахтар Макіївка
       Волинь Луцьк2:0Буковина Чернівці
     Тур 33 
      14-06-1999 
       Шахтар-2 Донецьк2:1ЦСКА-2 Київ
     Тур 36 
       Верес Рівне2:1Динамо Хмельницький
     Тур 37 
      18-06-1999 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Верес Рівне
       Чорноморець Одеса3:1Волинь Луцьк
       Шахтар-2 Донецьк2:0Спартак-Горобина Суми
       Торпедо Запоріжжя1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Десна Чернігів2:2ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ3:1Кремінь Кременчук
       Шахтар Макіївка-:+ЦСКА-2 Київ
       Сталь Алчевськ2:4Дніпро Черкаси
     Тур 38 
      21-06-1999 
       Буковина Чернівці1:2Динамо Хмельницький
       Чорноморець Одеса2:1Верес Рівне
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Волинь Луцьк
       Торпедо Запоріжжя2:3Спартак-Горобина Суми
       Шахтар-2 Донецьк0:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Динамо-2 Київ1:1ФК Олександрія
       Десна Чернігів5:1Кремінь Кременчук
       Сталь Алчевськ4:1ЦСКА-2 Київ
       Шахтар Макіївка-:+Дніпро Черкаси
       Нива Вінниця1:2Полісся Житомир
     Тур 39 
      26-06-1999 
       Динамо Хмельницький0:2Чорноморець Одеса
       Буковина Чернівці0:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Волинь Луцьк+:-Торпедо Запоріжжя
       Верес Рівне3:3Шахтар-2 Донецьк
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:1Динамо-2 Київ
       Спартак-Горобина Суми3:0Десна Чернігів
       Кремінь Кременчук1:3Сталь Алчевськ
       ФК Олександрія +:-Шахтар Макіївка
       Дніпро Черкаси2:0Нива Вінниця
       ЦСКА-2 Київ1:1Полісся Житомир
     Тур 40 
      29-06-1999 
       Буковина Чернівці0:3Чорноморець Одеса
       Динамо Хмельницький1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Верес Рівне5:1Торпедо Запоріжжя
       Волинь Луцьк5:2Шахтар-2 Донецьк
       Спартак-Горобина Суми1:0Динамо-2 Київ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Десна Чернігів
       ФК Олександрія 1:0Сталь Алчевськ
       Кремінь Кременчук+:-Шахтар Макіївка
       ЦСКА-2 Київ3:1Нива Вінниця
       Дніпро Черкаси4:1Полісся Житомир
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Грицай Олег Анатолійович Дніпро Черкаси19135
    Плотников Вадим Вячеславович Сталь Алчевськ18235
    Ірічук Павло Васильович Торпедо Запоріжжя17027
    Венглінський Олег Миколайович Динамо-2 Київ16428
    Харченко(Жуковський) Вадим Степанович Нафтовик-Укрнафта Охтирка15633
    Голоколосов Олександр Олександрович Чорноморець Одеса15016
    Мазур Андрій Іванович Верес Рівне14029
    Мацюк Віктор Миколайович Динамо Хмельницький14230
    Гусейнов Тімєрлан Рустамович Чорноморець Одеса13029
    Гапон Володимир Аркадійович Чорноморець Одеса12335
    Косирін Олександр Михайлович Дніпро Черкаси11018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook