Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 1998/1999 1Л

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      31-07-1998 
       Чорноморець Одеса6:0Буковина Чернівці
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:2Динамо Хмельницький
       Торпедо Запоріжжя2:1Верес Рівне -
       Шахтар-2 Донецьк2:0Волинь Луцьк
       Динамо-2 Київ1:0Спартак-Горобина Суми
       Десна Чернігів2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Сталь Алчевськ1:1ФК Олександрія
       Шахтар Макіївка2:0Кремінь Кременчук
       Нива Вінниця1:1ЦСКА-2 Київ
       Полісся Житомир0:0Дніпро Черкаси
     Тур 2 
      03-08-1998 
       Чорноморець Одеса0:0Динамо Хмельницький
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Буковина Чернівці
       Торпедо Запоріжжя3:1Волинь Луцьк
       Шахтар-2 Донецьк2:2Верес Рівне -
       Динамо-2 Київ3:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Десна Чернігів0:0Спартак-Горобина Суми
       Сталь Алчевськ3:3Кремінь Кременчук
       Шахтар Макіївка5:2ФК Олександрія
       Нива Вінниця4:0Дніпро Черкаси
       Полісся Житомир1:3ЦСКА-2 Київ
     Тур 3 
      09-08-1998 
       Динамо Хмельницький2:1Буковина Чернівці
       Верес Рівне -1:4Чорноморець Одеса
       Волинь Луцьк2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Спартак-Горобина Суми0:1Торпедо Запоріжжя
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Шахтар-2 Донецьк
       ФК Олександрія 0:2Динамо-2 Київ
       Кремінь Кременчук0:2Десна Чернігів
       ЦСКА-2 Київ1:1Сталь Алчевськ
       Дніпро Черкаси2:0Шахтар Макіївка
       Полісся Житомир0:1Нива Вінниця
     Тур 4 
      12-08-1998 
       Верес Рівне -4:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Волинь Луцьк0:1Чорноморець Одеса
       Спартак-Горобина Суми1:0Шахтар-2 Донецьк
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Торпедо Запоріжжя
       ФК Олександрія 2:1Десна Чернігів
       ЦСКА-2 Київ0:0Шахтар Макіївка
       Дніпро Черкаси3:1Сталь Алчевськ
      13-08-1998 
       Кремінь Кременчук0:1Динамо-2 Київ
     Тур 5 
      18-08-1998 
       Чорноморець Одеса1:0Спартак-Горобина Суми
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Торпедо Запоріжжя1:0ФК Олександрія
       Шахтар-2 Донецьк1:0Кремінь Кременчук
       Десна Чернігів-:+Дніпро Черкаси
       Сталь Алчевськ5:0Полісся Житомир
       Шахтар Макіївка1:3Нива Вінниця
       Буковина Чернівці3:1Волинь Луцьк
    Коло 0 
       Динамо Хмельницький0:0Верес Рівне -
    Коло 1 
     Тур 6 
      21-08-1998 
       Чорноморець Одеса2:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:2Спартак-Горобина Суми
       Торпедо Запоріжжя2:0Кремінь Кременчук
       Шахтар-2 Донецьк7:2ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ2:1Дніпро Черкаси
       Десна Чернігів1:2ЦСКА-2 Київ
       Сталь Алчевськ3:0Нива Вінниця
       Шахтар Макіївка1:0Полісся Житомир
       Буковина Чернівці0:0Верес Рівне -
       Динамо Хмельницький0:1Волинь Луцьк
     Тур 7 
      28-08-1998 
       ФК Олександрія 0:0Чорноморець Одеса
       Кремінь Кременчук3:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ЦСКА-2 Київ0:2Торпедо Запоріжжя
       Дніпро Черкаси2:0Шахтар-2 Донецьк
       Полісся Житомир1:2Динамо-2 Київ
       Нива Вінниця2:1Десна Чернігів
       Шахтар Макіївка3:4Сталь Алчевськ
       Волинь Луцьк0:0Верес Рівне -
     Тур 8 
      31-08-1998 
       ФК Олександрія 1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Кремінь Кременчук1:0Чорноморець Одеса
       ЦСКА-2 Київ1:3Шахтар-2 Донецьк
       Дніпро Черкаси3:2Торпедо Запоріжжя
       Полісся Житомир2:1Десна Чернігів
       Нива Вінниця1:1Динамо-2 Київ
     Тур 9 
      06-09-1998 
       Чорноморець Одеса3:0ЦСКА-2 Київ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0Дніпро Черкаси
       Торпедо Запоріжжя2:0Полісся Житомир
       Шахтар-2 Донецьк1:1Нива Вінниця
       Динамо-2 Київ2:1Шахтар Макіївка
       Десна Чернігів3:1Сталь Алчевськ
       Буковина Чернівці0:0Кремінь Кременчук
       Динамо Хмельницький0:0ФК Олександрія
       Верес Рівне -0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Волинь Луцьк1:1Спартак-Горобина Суми
     Тур 10 
      09-09-1998 
       Чорноморець Одеса4:0Дніпро Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0ЦСКА-2 Київ
       Торпедо Запоріжжя1:0Нива Вінниця
       Шахтар-2 Донецьк3:1Полісся Житомир
       Динамо-2 Київ2:0Сталь Алчевськ
       Десна Чернігів2:1Шахтар Макіївка
       Буковина Чернівці0:1ФК Олександрія
       Динамо Хмельницький4:0Кремінь Кременчук
       Верес Рівне -3:0Спартак-Горобина Суми
    Коло 0 
       Волинь Луцьк1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
    Коло 1 
     Тур 11 
      13-09-1998 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:2Спартак-Горобина Суми
      14-09-1998 
       Полісся Житомир3:2Чорноморець Одеса
       Нива Вінниця3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Шахтар Макіївка0:2Торпедо Запоріжжя
       Сталь Алчевськ0:5Шахтар-2 Донецьк
       Десна Чернігів0:1Динамо-2 Київ
       Дніпро Черкаси5:0Буковина Чернівці
       ЦСКА-2 Київ4:0Динамо Хмельницький
       Кремінь Кременчук0:3Верес Рівне -
       ФК Олександрія 3:0Волинь Луцьк
     Тур 12 
      17-09-1998 
       Полісся Житомир1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Нива Вінниця1:0Чорноморець Одеса
       Шахтар Макіївка0:4Шахтар-2 Донецьк
       Сталь Алчевськ-:+Торпедо Запоріжжя
       Дніпро Черкаси1:1Динамо Хмельницький
       Кремінь Кременчук0:3Волинь Луцьк
       ФК Олександрія 0:0Верес Рівне -
      18-09-1998 
       ЦСКА-2 Київ3:3Буковина Чернівці
     Тур 5 
      25-09-1998 
       Динамо-2 Київ1:0ЦСКА-2 Київ
     Тур 13 
      12-10-1998 
       Чорноморець Одеса3:1Шахтар Макіївка
       Буковина Чернівці0:1Нива Вінниця
       Динамо Хмельницький1:1Полісся Житомир
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1ФК Олександрія
     Тур 14 
      15-10-1998 
       Торпедо Запоріжжя1:0Динамо-2 Київ
       Буковина Чернівці0:0Полісся Житомир
       Динамо Хмельницький2:2Нива Вінниця
       Спартак-Горобина Суми3:0ФК Олександрія
     Тур 15 
      19-10-1998 
       ЦСКА-2 Київ2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      20-10-1998 
       Десна Чернігів1:2Чорноморець Одеса
       Динамо-2 Київ3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Шахтар-2 Донецьк0:2Торпедо Запоріжжя
       Сталь Алчевськ3:0Буковина Чернівці
       Шахтар Макіївка1:2Динамо Хмельницький
       Нива Вінниця3:1Верес Рівне -
       Полісся Житомир2:1Волинь Луцьк
       Дніпро Черкаси3:1Спартак-Горобина Суми
       Кремінь Кременчук0:1ФК Олександрія
     Тур 16 
      23-10-1998 
       Десна Чернігів2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Динамо-2 Київ8:1Чорноморець Одеса
       Сталь Алчевськ1:1Динамо Хмельницький
       Шахтар Макіївка1:2Буковина Чернівці
       Нива Вінниця4:1Волинь Луцьк
       Полісся Житомир0:0Верес Рівне -
       Дніпро Черкаси2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ЦСКА-2 Київ2:1Спартак-Горобина Суми
     Тур 17 
      29-10-1998 
       Чорноморець Одеса1:0Шахтар-2 Донецьк
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2Торпедо Запоріжжя
       Буковина Чернівці1:4Динамо-2 Київ
       Динамо Хмельницький2:0Десна Чернігів
       Верес Рівне -1:1Сталь Алчевськ
       Волинь Луцьк1:0Шахтар Макіївка
       Спартак-Горобина Суми1:1Нива Вінниця
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Полісся Житомир
       ФК Олександрія 2:1Дніпро Черкаси
       Кремінь Кременчук1:3ЦСКА-2 Київ
     Тур 18 
      01-11-1998 
       Чорноморець Одеса2:0Торпедо Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:4Шахтар-2 Донецьк
       Буковина Чернівці1:0Десна Чернігів
       Динамо Хмельницький1:1Динамо-2 Київ
       Верес Рівне -5:1Шахтар Макіївка
       Волинь Луцьк1:0Сталь Алчевськ
       Спартак-Горобина Суми0:1Полісся Житомир
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Нива Вінниця
       ФК Олександрія 1:0ЦСКА-2 Київ
       Кремінь Кременчук1:4Дніпро Черкаси
     Тур 19 
      06-11-1998 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Чорноморець Одеса
       Торпедо Запоріжжя3:0Буковина Чернівці
       Шахтар-2 Донецьк1:0Динамо Хмельницький
       Динамо-2 Київ0:1Верес Рівне -
       Десна Чернігів0:2Волинь Луцьк
       Сталь Алчевськ0:0Спартак-Горобина Суми
       Шахтар Макіївка1:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Нива Вінниця2:3ФК Олександрія
       Полісся Житомир3:1Кремінь Кременчук
       Дніпро Черкаси0:0ЦСКА-2 Київ
     Тур 20 
      09-11-1998 
       Торпедо Запоріжжя4:0Динамо Хмельницький
       Шахтар-2 Донецьк2:0Буковина Чернівці
       Динамо-2 Київ0:0Волинь Луцьк
       Десна Чернігів1:1Верес Рівне -
       Сталь Алчевськ1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Шахтар Макіївка1:3Спартак-Горобина Суми
       Нива Вінниця0:0Кремінь Кременчук
       Полісся Житомир1:1ФК Олександрія
     Тур 13 
      13-11-1998 
       Торпедо Запоріжжя2:0Десна Чернігів
       Шахтар-2 Донецьк1:2Динамо-2 Київ
     Тур 7 
      14-11-1998 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Буковина Чернівці
       Спартак-Горобина Суми1:1Динамо Хмельницький
     Тур 13 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь-:+Сталь Алчевськ
       Верес Рівне -2:3Дніпро Черкаси
       Волинь Луцьк2:0ЦСКА-2 Київ
     Тур 14 
      16-11-1998 
       Шахтар-2 Донецьк1:0Десна Чернігів
     Тур 8 
      17-11-1998 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Динамо Хмельницький
       Спартак-Горобина Суми1:0Буковина Чернівці
     Тур 14 
       Чорноморець Одеса3:1Сталь Алчевськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-Шахтар Макіївка
       Верес Рівне -2:1ЦСКА-2 Київ
       Волинь Луцьк0:1Дніпро Черкаси
     Тур 13 
      22-11-1998 
       Спартак-Горобина Суми1:0Кремінь Кременчук
     Тур 14 
      25-11-1998 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка5:1Кремінь Кременчук
    Коло 2 
     Тур 21 
      05-04-1999 
       Динамо Хмельницький0:1Торпедо Запоріжжя
       Буковина Чернівці0:0Шахтар-2 Донецьк
       Волинь Луцьк0:2Динамо-2 Київ
       Верес Рівне -2:0Десна Чернігів
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Сталь Алчевськ
       Спартак-Горобина Суми+:-Шахтар Макіївка
       Кремінь Кременчук0:0Нива Вінниця
       ФК Олександрія 2:0Полісся Житомир
     Тур 22 
      08-04-1999 
       Чорноморець Одеса4:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Буковина Чернівці0:0Торпедо Запоріжжя
       Динамо Хмельницький0:0Шахтар-2 Донецьк
       Верес Рівне -1:1Динамо-2 Київ
       Волинь Луцьк1:0Десна Чернігів
       Спартак-Горобина Суми0:2Сталь Алчевськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка+:-Шахтар Макіївка
       ФК Олександрія 1:0Нива Вінниця
       Кремінь Кременчук2:0Полісся Житомир
       ЦСКА-2 Київ0:1Дніпро Черкаси
     Тур 23 
      13-04-1999 
       Торпедо Запоріжжя2:0Чорноморець Одеса
       Шахтар-2 Донецьк3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Десна Чернігів1:1Буковина Чернівці
       Динамо-2 Київ1:1Динамо Хмельницький
       Шахтар Макіївка-:+Верес Рівне -
       Сталь Алчевськ2:1Волинь Луцьк
       Полісся Житомир2:0Спартак-Горобина Суми
       Нива Вінниця2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ЦСКА-2 Київ0:0ФК Олександрія
       Дніпро Черкаси0:1Кремінь Кременчук
     Тур 24 
      15-04-1999 
       Динамо-2 Київ3:2Буковина Чернівці
      16-04-1999 
       Шахтар-2 Донецьк0:1Чорноморець Одеса
       Торпедо Запоріжжя2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Десна Чернігів1:2Динамо Хмельницький
       Сталь Алчевськ2:0Верес Рівне -
       Шахтар Макіївка-:+Волинь Луцьк
       Нива Вінниця2:0Спартак-Горобина Суми
       Полісся Житомир2:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Дніпро Черкаси2:0ФК Олександрія
       ЦСКА-2 Київ1:1Кремінь Кременчук
     Тур 25 
      22-04-1999 
       Динамо Хмельницький1:2Сталь Алчевськ
       Буковина Чернівці+:-Шахтар Макіївка
       Волинь Луцьк1:0Нива Вінниця
       Верес Рівне -2:0Полісся Житомир
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Дніпро Черкаси
       Спартак-Горобина Суми0:1ЦСКА-2 Київ
      23-04-1999 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Десна Чернігів
       Чорноморець Одеса1:2Динамо-2 Київ
     Тур 26 
      25-04-1999 
       Торпедо Запоріжжя1:0Шахтар-2 Донецьк
       Буковина Чернівці4:1Сталь Алчевськ
       Динамо Хмельницький+:-Шахтар Макіївка
       Верес Рівне -3:1Нива Вінниця
       Волинь Луцьк2:0Полісся Житомир
       Спартак-Горобина Суми1:0Дніпро Черкаси
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1ЦСКА-2 Київ
       ФК Олександрія 1:1Кремінь Кременчук
      26-04-1999 
       Чорноморець Одеса4:0Десна Чернігів
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Динамо-2 Київ
     Тур 27 
      30-04-1999 
       Сталь Алчевськ2:0Чорноморець Одеса
       Шахтар Макіївка-:+Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Динамо-2 Київ3:0Торпедо Запоріжжя
       Десна Чернігів1:1Шахтар-2 Донецьк
       Полісся Житомир3:0Буковина Чернівці
       Нива Вінниця1:0Динамо Хмельницький
       ЦСКА-2 Київ3:2Верес Рівне -
       Дніпро Черкаси2:0Волинь Луцьк
       ФК Олександрія 0:1Спартак-Горобина Суми
       Кремінь Кременчук2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 28 
      03-05-1999 
       Шахтар Макіївка-:+Чорноморець Одеса
       Сталь Алчевськ5:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Десна Чернігів0:3Торпедо Запоріжжя
       Динамо-2 Київ2:0Шахтар-2 Донецьк
       Нива Вінниця1:0Буковина Чернівці
       Полісся Житомир3:0Динамо Хмельницький
       Дніпро Черкаси2:1Верес Рівне -
       ЦСКА-2 Київ1:0Волинь Луцьк
       Кремінь Кременчук1:0Спартак-Горобина Суми
       ФК Олександрія 1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 29 
      08-05-1999 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Полісся Житомир
       Чорноморець Одеса2:1Нива Вінниця
       Шахтар-2 Донецьк+:-Шахтар Макіївка
       Торпедо Запоріжжя1:0Сталь Алчевськ
       Динамо Хмельницький1:0Дніпро Черкаси
       Буковина Чернівці3:0ЦСКА-2 Київ
       Волинь Луцьк0:1Кремінь Кременчук
       Верес Рівне -4:1ФК Олександрія
     Тур 30 
      11-05-1999 
       Чорноморець Одеса2:0Полісся Житомир
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Нива Вінниця
       Торпедо Запоріжжя+:-Шахтар Макіївка
       Шахтар-2 Донецьк0:0Сталь Алчевськ
       Динамо-2 Київ2:0Десна Чернігів
       Буковина Чернівці1:3Дніпро Черкаси
       Динамо Хмельницький2:0ЦСКА-2 Київ
       Верес Рівне -0:2Кремінь Кременчук
       Волинь Луцьк1:2ФК Олександрія
       Спартак-Горобина Суми2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 31 
      17-05-1999 
       Дніпро Черкаси2:5Чорноморець Одеса
       ЦСКА-2 Київ3:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Нива Вінниця1:1Торпедо Запоріжжя
       Полісся Житомир1:0Шахтар-2 Донецьк
       Сталь Алчевськ1:5Динамо-2 Київ
       Шахтар Макіївка-:+Десна Чернігів
       ФК Олександрія 5:1Буковина Чернівці
       Кремінь Кременчук0:2Динамо Хмельницький
       Спартак-Горобина Суми1:0Верес Рівне -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Волинь Луцьк
     Тур 32 
      20-05-1999 
       ЦСКА-2 Київ2:0Чорноморець Одеса
       Дніпро Черкаси3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Полісся Житомир2:1Торпедо Запоріжжя
       Нива Вінниця1:0Шахтар-2 Донецьк
       Шахтар Макіївка-:+Динамо-2 Київ
       Сталь Алчевськ1:0Десна Чернігів
       Кремінь Кременчук3:1Буковина Чернівці
       ФК Олександрія 1:1Динамо Хмельницький
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Верес Рівне -
       Спартак-Горобина Суми1:0Волинь Луцьк
     Тур 33 
      25-05-1999 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2ФК Олександрія
       Чорноморець Одеса3:1Кремінь Кременчук
       Торпедо Запоріжжя1:2Дніпро Черкаси
       Десна Чернігів1:3Полісся Житомир
       Динамо-2 Київ4:1Нива Вінниця
       Динамо Хмельницький3:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Буковина Чернівці1:1Спартак-Горобина Суми
     Тур 34 
      28-05-1999 
       Чорноморець Одеса4:1ФК Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:1Кремінь Кременчук
       Торпедо Запоріжжя2:0ЦСКА-2 Київ
       Шахтар-2 Донецьк0:2Дніпро Черкаси
       Динамо-2 Київ7:1Полісся Житомир
       Десна Чернігів0:0Нива Вінниця
       Сталь Алчевськ+:-Шахтар Макіївка
       Буковина Чернівці0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Динамо Хмельницький3:0Спартак-Горобина Суми
       Верес Рівне -2:1Волинь Луцьк
     Тур 35 
      03-06-1999 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:4Чорноморець Одеса
       Спартак-Горобина Суми3:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Кремінь Кременчук1:1Торпедо Запоріжжя
       ФК Олександрія 2:1Шахтар-2 Донецьк
       Дніпро Черкаси2:3Динамо-2 Київ
       ЦСКА-2 Київ3:0Десна Чернігів
       Нива Вінниця1:0Сталь Алчевськ
       Полісся Житомир+:-Шахтар Макіївка
       Верес Рівне -1:0Буковина Чернівці
       Волинь Луцьк2:0Динамо Хмельницький
     Тур 36 
      06-06-1999 
       Спартак-Горобина Суми1:1Чорноморець Одеса
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Олександрія 3:3Торпедо Запоріжжя
       Кремінь Кременчук3:0Шахтар-2 Донецьк
       ЦСКА-2 Київ1:1Динамо-2 Київ
       Дніпро Черкаси5:0Десна Чернігів
       Полісся Житомир2:1Сталь Алчевськ
       Нива Вінниця+:-Шахтар Макіївка
       Волинь Луцьк2:0Буковина Чернівці
     Тур 33 
      14-06-1999 
       Шахтар-2 Донецьк2:1ЦСКА-2 Київ
     Тур 36 
       Верес Рівне -2:1Динамо Хмельницький
     Тур 37 
      18-06-1999 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Верес Рівне -
       Чорноморець Одеса3:1Волинь Луцьк
       Шахтар-2 Донецьк2:0Спартак-Горобина Суми
       Торпедо Запоріжжя1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Десна Чернігів2:2ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ3:1Кремінь Кременчук
       Шахтар Макіївка-:+ЦСКА-2 Київ
       Сталь Алчевськ2:4Дніпро Черкаси
     Тур 38 
      21-06-1999 
       Буковина Чернівці1:2Динамо Хмельницький
       Чорноморець Одеса2:1Верес Рівне -
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Волинь Луцьк
       Торпедо Запоріжжя2:3Спартак-Горобина Суми
       Шахтар-2 Донецьк0:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Динамо-2 Київ1:1ФК Олександрія
       Десна Чернігів5:1Кремінь Кременчук
       Сталь Алчевськ4:1ЦСКА-2 Київ
       Шахтар Макіївка-:+Дніпро Черкаси
       Нива Вінниця1:2Полісся Житомир
     Тур 39 
      26-06-1999 
       Динамо Хмельницький0:2Чорноморець Одеса
       Буковина Чернівці0:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Волинь Луцьк+:-Торпедо Запоріжжя
       Верес Рівне -3:3Шахтар-2 Донецьк
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:1Динамо-2 Київ
       Спартак-Горобина Суми3:0Десна Чернігів
       Кремінь Кременчук1:3Сталь Алчевськ
       ФК Олександрія +:-Шахтар Макіївка
       Дніпро Черкаси2:0Нива Вінниця
       ЦСКА-2 Київ1:1Полісся Житомир
     Тур 40 
      29-06-1999 
       Буковина Чернівці0:3Чорноморець Одеса
       Динамо Хмельницький1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Верес Рівне -5:1Торпедо Запоріжжя
       Волинь Луцьк5:2Шахтар-2 Донецьк
       Спартак-Горобина Суми1:0Динамо-2 Київ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Десна Чернігів
       ФК Олександрія 1:0Сталь Алчевськ
       Кремінь Кременчук+:-Шахтар Макіївка
       ЦСКА-2 Київ3:1Нива Вінниця
       Дніпро Черкаси4:1Полісся Житомир
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Грицай Олег Анатолійович Дніпро Черкаси19135
    Плотников Вадим Вячеславович Сталь Алчевськ18235
    Ірічук Павло Васильович Торпедо Запоріжжя17027
    Венглінський Олег Миколайович Динамо-2 Київ16428
    Харченко(Жуковський) Вадим Степанович Нафтовик-Укрнафта Охтирка15633
    Голоколосов Олександр Олександрович Чорноморець Одеса15016
    Мазур Андрій Іванович Верес Рівне -14029
    Мацюк Віктор Миколайович Динамо Хмельницький14230
    Гусейнов Тімєрлан Рустамович Чорноморець Одеса13029
    Гапон Володимир Аркадійович Чорноморець Одеса12335
    Паршин Павло Анатолійович Полісся Житомир11035

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook