Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 1998/1999 2Л Гр. Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-08-1998 
       Динамо-СКА Одеса0:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Рось Біла Церква
       Тепловик Южноукраїнськ2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Титан Армянськ2:1Фортуна Шаргород
       Портовик Іллічівськ1:4Чорноморець-2 Одеса
      07-08-1998 
       ФК Севастополь -2:0Зірка-2 Кіровоград
     Тур 2 
      10-08-1998 
       Фортуна Шаргород1:1Портовик Іллічівськ
       ОЛКОМ Мелітополь1:2СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Рось Біла Церква0:2Тепловик Южноукраїнськ
       Кристал Херсон3:0Динамо-СКА Одеса
      11-08-1998 
       Зірка-2 Кіровоград1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кривбас-2 Кривий Ріг4:0ФК Севастополь -
     Тур 3 
      15-08-1998 
       ФК Севастополь -0:2Кристал Херсон
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3Кривбас-2 Кривий Ріг
       Тепловик Южноукраїнськ0:2Зірка-2 Кіровоград
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя4:1Рось Біла Церква
       Титан Армянськ5:3ОЛКОМ Мелітополь
       Чорноморець-2 Одеса6:0Фортуна Шаргород
     Тур 4 
      20-08-1998 
       ОЛКОМ Мелітополь1:2Портовик Іллічівськ
       Рось Біла Церква0:0Титан Армянськ
       Зірка-2 Кіровоград1:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:0Тепловик Южноукраїнськ
       Кристал Херсон3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Динамо-СКА Одеса1:1ФК Севастополь -
     Тур 5 
      04-09-1998 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0Динамо-СКА Одеса
       Тепловик Южноукраїнськ2:1Кристал Херсон
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       Титан Армянськ1:0Зірка-2 Кіровоград
       Портовик Іллічівськ4:1Рось Біла Церква
       Чорноморець-2 Одеса6:0ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 6 
      10-09-1998 
       ОЛКОМ Мелітополь+:-Фортуна Шаргород
       Рось Біла Церква1:5Чорноморець-2 Одеса
       Кривбас-2 Кривий Ріг1:1Титан Армянськ
       Кристал Херсон6:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Динамо-СКА Одеса2:2Тепловик Южноукраїнськ
       ФК Севастополь -0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
      11-09-1998 
       Зірка-2 Кіровоград2:2Портовик Іллічівськ
     Тур 7 
      16-09-1998 
       Тепловик Южноукраїнськ1:2ФК Севастополь -
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:0Динамо-СКА Одеса
       Титан Армянськ1:1Кристал Херсон
       Портовик Іллічівськ1:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       Чорноморець-2 Одеса2:0Зірка-2 Кіровоград
       Фортуна Шаргород1:0Рось Біла Церква
     Тур 8 
      03-10-1998 
       Зірка-2 Кіровоград2:0Фортуна Шаргород
       Кристал Херсон5:1Портовик Іллічівськ
       Динамо-СКА Одеса1:1Титан Армянськ
       ФК Севастополь -0:2СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 9 
      08-10-1998 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Титан Армянськ1:1ФК Севастополь -
       Портовик Іллічівськ2:0Динамо-СКА Одеса
       Фортуна Шаргород0:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       ОЛКОМ Мелітополь0:0Рось Біла Церква
     Тур 10 
      13-10-1998 
       Зірка-2 Кіровоград0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Кристал Херсон2:0Фортуна Шаргород
       ФК Севастополь -2:2Портовик Іллічівськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні6:1Титан Армянськ
       Тепловик Южноукраїнськ1:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
     Тур 11 
      18-10-1998 
       Титан Армянськ1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Портовик Іллічівськ0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Фортуна Шаргород-:+Динамо-СКА Одеса
       ОЛКОМ Мелітополь2:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       Рось Біла Церква1:1Зірка-2 Кіровоград
     Тур 8 
      22-10-1998 
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:2Чорноморець-2 Одеса
     Тур 12 
      26-10-1998 
       Кривбас-2 Кривий Ріг5:0Рось Біла Церква
       Кристал Херсон3:0ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Севастополь -5:0Фортуна Шаргород
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:4Чорноморець-2 Одеса
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Портовик Іллічівськ
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя2:0Титан Армянськ
     Тур 13 
      30-10-1998 
       Портовик Іллічівськ2:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Чорноморець-2 Одеса2:0Тепловик Южноукраїнськ
       Фортуна Шаргород1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Динамо-СКА Одеса
       Рось Біла Церква1:4Кристал Херсон
       Зірка-2 Кіровоград0:1Кривбас-2 Кривий Ріг
     Тур 9 
      03-11-1998 
       Чорноморець-2 Одеса3:0Кристал Херсон
     Тур 14 
      07-11-1998 
       Кристал Херсон1:0Зірка-2 Кіровоград
       Динамо-СКА Одеса1:2Рось Біла Церква
       ФК Севастополь -4:1ОЛКОМ Мелітополь
       Тепловик Южноукраїнськ3:0Фортуна Шаргород
       Титан Армянськ0:1Портовик Іллічівськ
     Тур 15 
      11-11-1998 
       Фортуна Шаргород1:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Рось Біла Церква0:1ФК Севастополь -
       Зірка-2 Кіровоград1:0Динамо-СКА Одеса
       Кривбас-2 Кривий Ріг3:0Кристал Херсон
     Тур 10 
      16-11-1998 
       Динамо-СКА Одеса0:8Чорноморець-2 Одеса
     Тур 11 
      20-11-1998 
       Чорноморець-2 Одеса3:0ФК Севастополь -
     Тур 14 
      24-11-1998 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:3Чорноморець-2 Одеса
     Тур 15 
      28-11-1998 
       Чорноморець-2 Одеса3:0Титан Армянськ
     Тур 27 
      16-03-1999 
       Кривбас-2 Кривий Ріг+:-Динамо-СКА Одеса
       Фортуна Шаргород-:+Титан Армянськ
       Портовик Іллічівськ+:-Фортуна Шаргород
       Динамо-СКА Одеса-:+Кристал Херсон
       Фортуна Шаргород-:+Чорноморець-2 Одеса
       ФК Севастополь -+:-Динамо-СКА Одеса
       Динамо-СКА Одеса-:+Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Фортуна Шаргород-:+ОЛКОМ Мелітополь
       Тепловик Южноукраїнськ+:-Динамо-СКА Одеса
       Динамо-СКА Одеса-:+СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Рось Біла Церква+:-Фортуна Шаргород
       Фортуна Шаргород-:+Зірка-2 Кіровоград
       Титан Армянськ+:-Динамо-СКА Одеса
    Коло 2 
       Динамо-СКА Одеса-:+Портовик Іллічівськ
       Кривбас-2 Кривий Ріг+:-Фортуна Шаргород
    Коло 1 
       Фортуна Шаргород-:+Кристал Херсон
       Чорноморець-2 Одеса+:-Динамо-СКА Одеса
       Динамо-СКА Одеса-:-Фортуна Шаргород
       Фортуна Шаргород-:+ФК Севастополь -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні+:-Фортуна Шаргород
       Динамо-СКА Одеса-:+ОЛКОМ Мелітополь
    Коло 2 
       Рось Біла Церква+:-Динамо-СКА Одеса
       Фортуна Шаргород-:+Тепловик Южноукраїнськ
    Коло 1 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя+:-Фортуна Шаргород
       Динамо-СКА Одеса-:+Зірка-2 Кіровоград
    Коло 2 
     Тур 16 
      04-04-1999 
       Кристал Херсон4:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       Зірка-2 Кіровоград0:0ФК Севастополь -
       Рось Біла Церква0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ОЛКОМ Мелітополь2:0Тепловик Южноукраїнськ
       Чорноморець-2 Одеса4:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Портовик Іллічівськ2:0Титан Армянськ
     Тур 17 
      12-04-1999 
       Кривбас-2 Кривий Ріг2:0Портовик Іллічівськ
       Титан Армянськ2:0Чорноморець-2 Одеса
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Рось Біла Церква
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Зірка-2 Кіровоград
       Кристал Херсон2:1ФК Севастополь -
     Тур 18 
      18-04-1999 
       ФК Севастополь -1:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Кристал Херсон
       Зірка-2 Кіровоград0:3Тепловик Южноукраїнськ
       Рось Біла Церква0:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Титан Армянськ
       Чорноморець-2 Одеса3:1Портовик Іллічівськ
     Тур 19 
      25-04-1999 
       Портовик Іллічівськ0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Титан Армянськ2:0Рось Біла Церква
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя3:1Зірка-2 Кіровоград
       Кристал Херсон3:0Тепловик Южноукраїнськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0ФК Севастополь -
      27-04-1999 
       Чорноморець-2 Одеса1:0Кривбас-2 Кривий Ріг
     Тур 20 
      01-05-1999 
       Кривбас-2 Кривий Ріг5:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Севастополь -1:2Тепловик Южноукраїнськ
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:1Кристал Херсон
       Зірка-2 Кіровоград1:0Титан Армянськ
       Рось Біла Церква0:1Портовик Іллічівськ
       ОЛКОМ Мелітополь1:4Чорноморець-2 Одеса
     Тур 21 
      08-05-1999 
       Кривбас-2 Кривий Ріг2:1ОЛКОМ Мелітополь
       Портовик Іллічівськ3:0Зірка-2 Кіровоград
       Кристал Херсон4:2Титан Армянськ
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:0ФК Севастополь -
       Тепловик Южноукраїнськ0:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
      09-05-1999 
       Чорноморець-2 Одеса1:0Рось Біла Церква
     Тур 22 
      15-05-1999 
       Тепловик Южноукраїнськ1:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       ФК Севастополь -4:0Титан Армянськ
       Портовик Іллічівськ3:3Кристал Херсон
       Зірка-2 Кіровоград0:3Чорноморець-2 Одеса
       Рось Біла Церква1:2ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 23 
      23-05-1999 
       Рось Біла Церква0:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       ОЛКОМ Мелітополь4:0Зірка-2 Кіровоград
       Кристал Херсон2:1Чорноморець-2 Одеса
       Портовик Іллічівськ1:1ФК Севастополь -
       Титан Армянськ1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:2Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 24 
      31-05-1999 
       Кривбас-2 Кривий Ріг3:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Тепловик Южноукраїнськ0:3Титан Армянськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:1Портовик Іллічівськ
       ФК Севастополь -0:1Чорноморець-2 Одеса
       ОЛКОМ Мелітополь3:0Кристал Херсон
       Зірка-2 Кіровоград1:2Рось Біла Церква
     Тур 25 
      12-06-1999 
       Кривбас-2 Кривий Ріг7:0Зірка-2 Кіровоград
       Кристал Херсон2:1Рось Біла Церква
       ОЛКОМ Мелітополь1:1ФК Севастополь -
       Чорноморець-2 Одеса2:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Портовик Іллічівськ2:0Тепловик Южноукраїнськ
       Титан Армянськ7:3СДЮШОР-Металург Запоріжжя
     Тур 26 
      20-06-1999 
       Титан Армянськ0:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:0Портовик Іллічівськ
       Тепловик Южноукраїнськ2:2Чорноморець-2 Одеса
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:2ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Севастополь -0:0Рось Біла Церква
       Зірка-2 Кіровоград0:1Кристал Херсон
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шевцов Сергій Анатолійович Кристал Херсон24024
    Терещенко Вячеслав Володимирович Чорноморець-2 Одеса19124
    Гусєв Сергій Євгенійович Чорноморець-2 Одеса13013
    Капуста Олександр Володимирович ОЛКОМ Мелітополь11022
    Данильченко Володимир Анатолійович Портовик Іллічівськ11220
    Олійник Владислав Леонідович Гірник-Спорт Горішні Плавні10423
    Стрижаков Валентин Анатолійович Чорноморець-2 Одеса10020
    Никифоров Андрій Вікторович Титан Армянськ8023
    Свистун Сергій Володимирович Гірник-Спорт Горішні Плавні8523
    Кемен Андрій Олександрович Тепловик Южноукраїнськ8021
    Мочуляк Олег Леонідович Чорноморець-2 Одеса8114

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook