Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 1999/2000 1Л

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      25-07-1999 
       МФК Миколаїв Миколаїв3:0Оболонь Бровар Київ
       Динамо-2 Київ-:+Чорноморець-2 Одеса
       Торпедо Запоріжжя0:2Говерла Ужгород
       Дніпро Черкаси3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Олександрія 2:0Волинь Луцьк
       Нива Вінниця1:1Спартак-Горобина Суми
       Верес Рівне -1:0Полісся Житомир
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1ЦСКА-2 Київ
       Сталь Алчевськ0:1Шахтар-2 Донецьк
     Тур 2 
      31-07-1999 
       Оболонь Бровар Київ3:0Шахтар-2 Донецьк
       ЦСКА-2 Київ0:1Сталь Алчевськ
       Полісся Житомир3:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Спартак-Горобина Суми0:1Верес Рівне -
       Волинь Луцьк2:0Нива Вінниця
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0ФК Олександрія
       Говерла Ужгород2:3Дніпро Черкаси
       Чорноморець-2 Одеса0:1Торпедо Запоріжжя
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Динамо-2 Київ
     Тур 3 
      06-08-1999 
       Динамо-2 Київ0:0Оболонь Бровар Київ
       Торпедо Запоріжжя2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Дніпро Черкаси4:2Чорноморець-2 Одеса
       ФК Олександрія 1:2Говерла Ужгород
       Нива Вінниця0:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Верес Рівне -0:0Волинь Луцьк
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Спартак-Горобина Суми
       Сталь Алчевськ4:1Полісся Житомир
     Тур 4 
      12-08-1999 
       Полісся Житомир0:1Шахтар-2 Донецьк
       Спартак-Горобина Суми1:2Сталь Алчевськ
       Волинь Луцьк2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Електрометалург-НЗФ Нікополь4:0Верес Рівне -
       Говерла Ужгород1:0Нива Вінниця
       Чорноморець-2 Одеса2:2ФК Олександрія
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Дніпро Черкаси
       Динамо-2 Київ0:2Торпедо Запоріжжя
     Тур 5 
      18-08-1999 
       Торпедо Запоріжжя4:2Оболонь Бровар Київ
       ФК Олександрія 2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Нива Вінниця1:0Чорноморець-2 Одеса
       Верес Рівне -0:0Говерла Ужгород
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Сталь Алчевськ2:0Волинь Луцьк
       Шахтар-2 Донецьк5:2Спартак-Горобина Суми
     Тур 6 
      24-08-1999 
       Оболонь Бровар Київ0:0Полісся Житомир
       Спартак-Горобина Суми0:0ЦСКА-2 Київ
       Волинь Луцьк2:0Шахтар-2 Донецьк
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:3Сталь Алчевськ
       Говерла Ужгород1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Чорноморець-2 Одеса0:0Верес Рівне -
       МФК Миколаїв Миколаїв0:1Нива Вінниця
       Динамо-2 Київ5:1ФК Олександрія
       Торпедо Запоріжжя0:1Дніпро Черкаси
     Тур 7 
      30-08-1999 
       Дніпро Черкаси2:0Оболонь Бровар Київ
       ФК Олександрія 2:2Торпедо Запоріжжя
       Верес Рівне -0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Чорноморець-2 Одеса
       Сталь Алчевськ3:0Говерла Ужгород
       Шахтар-2 Донецьк2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ЦСКА-2 Київ2:2Волинь Луцьк
       Полісся Житомир1:0Спартак-Горобина Суми
     Тур 8 
      05-09-1999 
       Оболонь Бровар Київ0:0Спартак-Горобина Суми
       Волинь Луцьк0:0Полісся Житомир
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0ЦСКА-2 Київ
       Говерла Ужгород0:0Шахтар-2 Донецьк
       Чорноморець-2 Одеса0:3Сталь Алчевськ
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Динамо-2 Київ1:0Верес Рівне -
       Торпедо Запоріжжя3:1Нива Вінниця
       Дніпро Черкаси4:1ФК Олександрія
     Тур 9 
      11-09-1999 
       ФК Олександрія 1:1Оболонь Бровар Київ
       Нива Вінниця2:0Дніпро Черкаси
       Верес Рівне -2:0Торпедо Запоріжжя
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:5Динамо-2 Київ
       Сталь Алчевськ1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Шахтар-2 Донецьк1:0Чорноморець-2 Одеса
       ЦСКА-2 Київ4:0Говерла Ужгород
       Полісся Житомир2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Спартак-Горобина Суми3:2Волинь Луцьк
     Тур 10 
      17-09-1999 
       Оболонь Бровар Київ1:1Волинь Луцьк
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Спартак-Горобина Суми
       Говерла Ужгород2:1Полісся Житомир
       Чорноморець-2 Одеса0:1ЦСКА-2 Київ
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Шахтар-2 Донецьк
       Динамо-2 Київ1:0Сталь Алчевськ
       Торпедо Запоріжжя2:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Дніпро Черкаси3:0Верес Рівне -
       ФК Олександрія 1:2Нива Вінниця
     Тур 11 
      23-09-1999 
       Нива Вінниця0:0Оболонь Бровар Київ
       Верес Рівне -3:1ФК Олександрія
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:2Дніпро Черкаси
       Сталь Алчевськ3:1Торпедо Запоріжжя
       ЦСКА-2 Київ3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Полісся Житомир3:2Чорноморець-2 Одеса
       Спартак-Горобина Суми1:0Говерла Ужгород
       Волинь Луцьк1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 12 
      29-09-1999 
       Торпедо Запоріжжя0:2Шахтар-2 Донецьк
       Нива Вінниця2:2Верес Рівне -
      30-09-1999 
       Оболонь Бровар Київ0:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Говерла Ужгород2:1Волинь Луцьк
       Чорноморець-2 Одеса2:0Спартак-Горобина Суми
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0Полісся Житомир
       Дніпро Черкаси0:0Сталь Алчевськ
       ФК Олександрія 3:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 13 
      06-10-1999 
       Верес Рівне -1:0Оболонь Бровар Київ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Нива Вінниця
       Сталь Алчевськ2:1ФК Олександрія
       Шахтар-2 Донецьк2:2Дніпро Черкаси
       ЦСКА-2 Київ3:0Торпедо Запоріжжя
       Полісся Житомир2:2Динамо-2 Київ
       Спартак-Горобина Суми4:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Волинь Луцьк1:0Чорноморець-2 Одеса
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Говерла Ужгород
     Тур 14 
      12-10-1999 
       Оболонь Бровар Київ0:2Говерла Ужгород
       Чорноморець-2 Одеса0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0Волинь Луцьк
       Динамо-2 Київ4:0Спартак-Горобина Суми
       Торпедо Запоріжжя2:3Полісся Житомир
       Дніпро Черкаси0:2ЦСКА-2 Київ
       ФК Олександрія 0:1Шахтар-2 Донецьк
       Нива Вінниця1:1Сталь Алчевськ
       Верес Рівне -3:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 15 
      17-10-1999 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Оболонь Бровар Київ
       Сталь Алчевськ3:1Верес Рівне -
       Шахтар-2 Донецьк3:1Нива Вінниця
       ЦСКА-2 Київ0:1ФК Олександрія
       Полісся Житомир4:3Дніпро Черкаси
       Спартак-Горобина Суми2:1Торпедо Запоріжжя
       Волинь Луцьк1:1Динамо-2 Київ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Говерла Ужгород2:2Чорноморець-2 Одеса
     Тур 16 
      23-10-1999 
       Оболонь Бровар Київ1:0Чорноморець-2 Одеса
       МФК Миколаїв Миколаїв3:2Говерла Ужгород
       Торпедо Запоріжжя1:3Волинь Луцьк
       Дніпро Черкаси2:0Спартак-Горобина Суми
       ФК Олександрія 3:1Полісся Житомир
       Нива Вінниця1:0ЦСКА-2 Київ
       Верес Рівне -3:1Шахтар-2 Донецьк
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:1Сталь Алчевськ
      24-10-1999 
       Динамо-2 Київ2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 17 
      29-10-1999 
       Сталь Алчевськ3:1Оболонь Бровар Київ
       Шахтар-2 Донецьк2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ЦСКА-2 Київ2:0Верес Рівне -
       Полісся Житомир1:0Нива Вінниця
       Спартак-Горобина Суми1:0ФК Олександрія
       Волинь Луцьк2:2Дніпро Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0Торпедо Запоріжжя
       Чорноморець-2 Одеса2:2МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 3 
      02-11-1999 
       Шахтар-2 Донецьк2:2ЦСКА-2 Київ
     Тур 7 
      04-11-1999 
       Нива Вінниця1:6Динамо-2 Київ
     Тур 4 
      06-11-1999 
       Оболонь Бровар Київ2:1ЦСКА-2 Київ
     Тур 5 
      09-11-1999 
       Дніпро Черкаси0:2Динамо-2 Київ
      10-11-1999 
       ЦСКА-2 Київ5:1Полісся Житомир
     Тур 17 
      14-11-1999 
       Динамо-2 Київ2:0Говерла Ужгород
     Тур 11 
      16-11-1999 
       Шахтар-2 Донецьк2:1Динамо-2 Київ
     Тур 12 
      10-03-2000 
       Динамо-2 Київ0:1ЦСКА-2 Київ
    Коло 2 
     Тур 18 
      15-03-2000 
       Оболонь Бровар Київ1:1Сталь Алчевськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Шахтар-2 Донецьк
       Верес Рівне -1:0ЦСКА-2 Київ
       Нива Вінниця0:0Полісся Житомир
       ФК Олександрія 0:0Спартак-Горобина Суми
       Дніпро Черкаси1:0Волинь Луцьк
       Торпедо Запоріжжя-:+Електрометалург-НЗФ Нікополь
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0Чорноморець-2 Одеса
       Говерла Ужгород0:4Динамо-2 Київ
     Тур 19 
      20-03-2000 
       Чорноморець-2 Одеса3:0Оболонь Бровар Київ
       Говерла Ужгород1:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Волинь Луцьк+:-Торпедо Запоріжжя
       Спартак-Горобина Суми1:1Дніпро Черкаси
       Полісся Житомир1:1ФК Олександрія
       ЦСКА-2 Київ1:0Нива Вінниця
       Шахтар-2 Донецьк2:0Верес Рівне -
       Сталь Алчевськ3:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Динамо-2 Київ
     Тур 20 
      25-03-2000 
       Динамо-2 Київ3:0Волинь Луцьк
      26-03-2000 
       Оболонь Бровар Київ1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Верес Рівне -0:0Сталь Алчевськ
       Нива Вінниця1:0Шахтар-2 Донецьк
       ФК Олександрія 1:0ЦСКА-2 Київ
       Дніпро Черкаси1:0Полісся Житомир
       Торпедо Запоріжжя-:+Спартак-Горобина Суми
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Чорноморець-2 Одеса1:2Говерла Ужгород
     Тур 21 
      31-03-2000 
       Говерла Ужгород2:1Оболонь Бровар Київ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Чорноморець-2 Одеса
       Волинь Луцьк3:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Спартак-Горобина Суми1:5Динамо-2 Київ
       Полісся Житомир+:-Торпедо Запоріжжя
       ЦСКА-2 Київ1:0Дніпро Черкаси
       Шахтар-2 Донецьк0:0ФК Олександрія
     Тур 22 
      06-04-2000 
       Оболонь Бровар Київ1:1Верес Рівне -
       Нива Вінниця1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Олександрія 2:0Сталь Алчевськ
       Дніпро Черкаси1:0Шахтар-2 Донецьк
       Торпедо Запоріжжя-:+ЦСКА-2 Київ
       Динамо-2 Київ2:0Полісся Житомир
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Спартак-Горобина Суми
       Чорноморець-2 Одеса-:+Волинь Луцьк
       Говерла Ужгород3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 23 
      11-04-2000 
       Шахтар-2 Донецьк+:-Торпедо Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Оболонь Бровар Київ
       Волинь Луцьк3:0Говерла Ужгород
       Спартак-Горобина Суми4:0Чорноморець-2 Одеса
       Полісся Житомир0:4МФК Миколаїв Миколаїв
       Сталь Алчевськ2:1Дніпро Черкаси
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0ФК Олександрія
       ЦСКА-2 Київ0:2Динамо-2 Київ
     Тур 24 
      17-04-2000 
       Оболонь Бровар Київ1:0Нива Вінниця
       ФК Олександрія 1:1Верес Рівне -
       Дніпро Черкаси0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Торпедо Запоріжжя-:+Сталь Алчевськ
       МФК Миколаїв Миколаїв1:3ЦСКА-2 Київ
       Чорноморець-2 Одеса1:1Полісся Житомир
       Говерла Ужгород0:0Спартак-Горобина Суми
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Волинь Луцьк
       Динамо-2 Київ2:2Шахтар-2 Донецьк
     Тур 25 
      23-04-2000 
       Волинь Луцьк5:2Оболонь Бровар Київ
       Спартак-Горобина Суми2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Полісся Житомир2:1Говерла Ужгород
       ЦСКА-2 Київ+:-Чорноморець-2 Одеса
       Шахтар-2 Донецьк0:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка+:-Торпедо Запоріжжя
       Верес Рівне -0:0Дніпро Черкаси
       Нива Вінниця0:1ФК Олександрія
     Тур 26 
      28-04-2000 
       Оболонь Бровар Київ0:1ФК Олександрія
       Дніпро Черкаси2:0Нива Вінниця
       Торпедо Запоріжжя-:+Верес Рівне -
       МФК Миколаїв Миколаїв3:3Сталь Алчевськ
       Чорноморець-2 Одеса2:0Шахтар-2 Донецьк
       Говерла Ужгород1:0ЦСКА-2 Київ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Полісся Житомир
       Волинь Луцьк2:0Спартак-Горобина Суми
      01-05-2000 
       Динамо-2 Київ5:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 27 
      05-05-2000 
       Спартак-Горобина Суми3:0Оболонь Бровар Київ
       Полісся Житомир0:1Волинь Луцьк
       ЦСКА-2 Київ0:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Шахтар-2 Донецьк3:1Говерла Ужгород
       Сталь Алчевськ3:2Чорноморець-2 Одеса
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Верес Рівне -0:0Динамо-2 Київ
       Нива Вінниця+:-Торпедо Запоріжжя
       ФК Олександрія 0:0Дніпро Черкаси
     Тур 28 
      11-05-2000 
       Оболонь Бровар Київ1:2Дніпро Черкаси
       Торпедо Запоріжжя-:+ФК Олександрія
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Верес Рівне -
       Чорноморець-2 Одеса1:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Говерла Ужгород2:3Сталь Алчевськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2Шахтар-2 Донецьк
       Волинь Луцьк0:0ЦСКА-2 Київ
       Спартак-Горобина Суми2:1Полісся Житомир
       Динамо-2 Київ4:0Нива Вінниця
     Тур 29 
      16-05-2000 
       Полісся Житомир1:1Оболонь Бровар Київ
       ЦСКА-2 Київ1:3Спартак-Горобина Суми
       Шахтар-2 Донецьк2:1Волинь Луцьк
       Сталь Алчевськ2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Говерла Ужгород
       Верес Рівне -5:1Чорноморець-2 Одеса
       Нива Вінниця1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Олександрія 0:1Динамо-2 Київ
       Дніпро Черкаси+:-Торпедо Запоріжжя
     Тур 30 
      22-05-2000 
       Динамо-2 Київ2:0Дніпро Черкаси
       Оболонь Бровар Київ+:-Торпедо Запоріжжя
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0ФК Олександрія
       Чорноморець-2 Одеса0:1Нива Вінниця
       Говерла Ужгород0:0Верес Рівне -
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Волинь Луцьк2:2Сталь Алчевськ
       Спартак-Горобина Суми2:0Шахтар-2 Донецьк
       Полісся Житомир2:1ЦСКА-2 Київ
     Тур 31 
      28-05-2000 
       Шахтар-2 Донецьк3:2Полісся Житомир
       Сталь Алчевськ1:0Спартак-Горобина Суми
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка6:1Волинь Луцьк
       Верес Рівне -1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Нива Вінниця3:0Говерла Ужгород
       ФК Олександрія 1:0Чорноморець-2 Одеса
       Дніпро Черкаси1:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Торпедо Запоріжжя-:+Динамо-2 Київ
       ЦСКА-2 Київ1:0Оболонь Бровар Київ
     Тур 32 
      02-06-2000 
       Оболонь Бровар Київ1:4Динамо-2 Київ
       МФК Миколаїв Миколаїв+:-Торпедо Запоріжжя
       Чорноморець-2 Одеса0:1Дніпро Черкаси
       Говерла Ужгород1:0ФК Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:2Нива Вінниця
       Волинь Луцьк2:2Верес Рівне -
       Спартак-Горобина Суми3:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Полісся Житомир2:0Сталь Алчевськ
       ЦСКА-2 Київ1:0Шахтар-2 Донецьк
     Тур 21 
      06-06-2000 
       Сталь Алчевськ2:1Нива Вінниця
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Верес Рівне -
     Тур 33 
      11-06-2000 
       Шахтар-2 Донецьк5:1Оболонь Бровар Київ
       Сталь Алчевськ1:0ЦСКА-2 Київ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Полісся Житомир
       Верес Рівне -3:2Спартак-Горобина Суми
       Нива Вінниця2:1Волинь Луцьк
       ФК Олександрія 3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Дніпро Черкаси3:4Говерла Ужгород
       Торпедо Запоріжжя-:+Чорноморець-2 Одеса
       Динамо-2 Київ3:0МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 23 
      15-06-2000 
       Верес Рівне -1:2Нива Вінниця
     Тур 25 
       Сталь Алчевськ1:4Динамо-2 Київ
     Тур 34 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2Дніпро Черкаси
      19-06-2000 
       Оболонь Бровар Київ0:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Чорноморець-2 Одеса2:1Динамо-2 Київ
       Говерла Ужгород+:-Торпедо Запоріжжя
       Волинь Луцьк0:1ФК Олександрія
       Спартак-Горобина Суми2:0Нива Вінниця
       Полісся Житомир0:1Верес Рівне -
       ЦСКА-2 Київ2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Шахтар-2 Донецьк2:2Сталь Алчевськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Паршин Павло Анатолійович Полісся Житомир17532
    Венглінський Олег Миколайович Динамо-2 Київ16126
    Бундаш Мирослав Омелянович Говерла Ужгород15533
    Плотников Вадим Вячеславович Сталь Алчевськ14328
    Грицай Олег Анатолійович Дніпро Черкаси13217
    Галстян Овік Саргісович Торпедо Запоріжжя11315
    Гасанов Самір Назімович Електрометалург-НЗФ Нікополь11626
    Бабійчук Сергій Олександрович Спартак-Горобина Суми10615
    Божко Сергій Юрійович Сталь Алчевськ10026
    Чернишенко Вадим Павлович ФК Олександрія 10626
    Мазур Андрій Іванович Верес Рівне -9028

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook