Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 1999/2000 2Л Гр. Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      02-08-1999 
       Кристал Херсон1:4Металург-2 Запоріжжя
       Борисфен Бориспіль5:0Рось Біла Церква
       Кривбас-2 Кривий Ріг4:0Зірка-2 Кіровоград
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Портовик Іллічівськ2:1Титан Армянськ
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Оболонь-2 Київ
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:1ФК Севастополь -
     Тур 2 
      08-08-1999 
       Металург-2 Запоріжжя2:0ФК Севастополь -
       Оболонь-2 Київ1:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Титан Армянськ1:1Тепловик Южноукраїнськ
       ОЛКОМ Мелітополь2:4Портовик Іллічівськ
       Зірка-2 Кіровоград1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Рось Біла Церква3:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       Кристал Херсон1:0Борисфен Бориспіль
     Тур 3 
      14-08-1999 
       Борисфен Бориспіль3:0Металург-2 Запоріжжя
       Кривбас-2 Кривий Ріг3:1Кристал Херсон
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Рось Біла Церква
       Портовик Іллічівськ3:1Зірка-2 Кіровоград
       Тепловик Южноукраїнськ1:0ОЛКОМ Мелітополь
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:1Титан Армянськ
       ФК Севастополь -1:2Оболонь-2 Київ
     Тур 4 
      22-08-1999 
       Металург-2 Запоріжжя2:1Оболонь-2 Київ
       Титан Армянськ1:0ФК Севастополь -
       ОЛКОМ Мелітополь0:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Зірка-2 Кіровоград1:4Тепловик Южноукраїнськ
       Рось Біла Церква0:2Портовик Іллічівськ
       Кристал Херсон5:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Борисфен Бориспіль4:0Кривбас-2 Кривий Ріг
     Тур 5 
      28-08-1999 
       Кривбас-2 Кривий Ріг3:2Металург-2 Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4Борисфен Бориспіль
       Портовик Іллічівськ1:0Кристал Херсон
       Тепловик Южноукраїнськ1:3Рось Біла Церква
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:1Зірка-2 Кіровоград
       ФК Севастополь -0:1ОЛКОМ Мелітополь
       Оболонь-2 Київ2:0Титан Армянськ
     Тур 6 
      06-09-1999 
       Металург-2 Запоріжжя4:1Титан Армянськ
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Оболонь-2 Київ
       Зірка-2 Кіровоград+:-ФК Севастополь -
       Рось Біла Церква4:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Кристал Херсон1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Борисфен Бориспіль4:0Портовик Іллічівськ
       Кривбас-2 Кривий Ріг2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 7 
      12-09-1999 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:1Металург-2 Запоріжжя
       Портовик Іллічівськ2:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       Тепловик Южноукраїнськ0:3Борисфен Бориспіль
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:3Кристал Херсон
       ФК Севастополь -2:0Рось Біла Церква
       Оболонь-2 Київ5:0Зірка-2 Кіровоград
       Титан Армянськ2:0ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 8 
      18-09-1999 
       Металург-2 Запоріжжя0:4ОЛКОМ Мелітополь
       Зірка-2 Кіровоград2:1Титан Армянськ
       Рось Біла Церква0:5Оболонь-2 Київ
       Кристал Херсон6:0ФК Севастополь -
       Борисфен Бориспіль4:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Кривбас-2 Кривий Ріг1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0Портовик Іллічівськ
     Тур 9 
      26-09-1999 
       Портовик Іллічівськ1:1Металург-2 Запоріжжя
       Тепловик Южноукраїнськ1:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя2:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       ФК Севастополь -0:0Борисфен Бориспіль
       Оболонь-2 Київ4:1Кристал Херсон
       Титан Армянськ1:0Рось Біла Церква
       ОЛКОМ Мелітополь4:0Зірка-2 Кіровоград
     Тур 10 
      02-10-1999 
       Металург-2 Запоріжжя0:0Зірка-2 Кіровоград
       Рось Біла Церква2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Кристал Херсон0:1Титан Армянськ
       Борисфен Бориспіль0:2Оболонь-2 Київ
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:1ФК Севастополь -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:2СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Портовик Іллічівськ2:0Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 11 
      10-10-1999 
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Металург-2 Запоріжжя
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя3:1Портовик Іллічівськ
       ФК Севастополь -1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ОЛКОМ Мелітополь0:2Кристал Херсон
       Зірка-2 Кіровоград5:0Рось Біла Церква
     Тур 12 
      18-10-1999 
       Металург-2 Запоріжжя1:0Рось Біла Церква
       Кристал Херсон2:0Зірка-2 Кіровоград
       Борисфен Бориспіль2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Кривбас-2 Кривий Ріг4:1Титан Армянськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Оболонь-2 Київ
       Портовик Іллічівськ0:2ФК Севастополь -
       Тепловик Южноукраїнськ1:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
     Тур 11 
      24-10-1999 
       Оболонь-2 Київ3:3Кривбас-2 Кривий Ріг
     Тур 13 
      30-10-1999 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:0Металург-2 Запоріжжя
       ФК Севастополь -2:1Тепловик Южноукраїнськ
       Оболонь-2 Київ3:1Портовик Іллічівськ
       Титан Армянськ1:4Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ОЛКОМ Мелітополь0:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       Зірка-2 Кіровоград1:2Борисфен Бориспіль
       Рось Біла Церква0:1Кристал Херсон
     Тур 11 
      06-11-1999 
       Титан Армянськ0:3Борисфен Бориспіль
    Коло 2 
     Тур 14 
      01-04-2000 
       Металург-2 Запоріжжя1:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Тепловик Южноукраїнськ1:0ФК Севастополь -
       Портовик Іллічівськ3:0Оболонь-2 Київ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3Титан Армянськ
       Кривбас-2 Кривий Ріг5:0ОЛКОМ Мелітополь
      04-04-2000 
       Борисфен Бориспіль0:0Зірка-2 Кіровоград
       Кристал Херсон2:2Рось Біла Церква
     Тур 15 
      09-04-2000 
       Рось Біла Церква1:1Металург-2 Запоріжжя
       Зірка-2 Кіровоград0:0Кристал Херсон
       ОЛКОМ Мелітополь0:2Борисфен Бориспіль
       Титан Армянськ0:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       Оболонь-2 Київ1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Севастополь -0:1Портовик Іллічівськ
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:0Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 16 
      15-04-2000 
       Металург-2 Запоріжжя0:0Тепловик Южноукраїнськ
       Портовик Іллічівськ4:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0ФК Севастополь -
       Кристал Херсон1:1ОЛКОМ Мелітополь
       Рось Біла Церква2:0Зірка-2 Кіровоград
       Кривбас-2 Кривий Ріг1:2Оболонь-2 Київ
       Борисфен Бориспіль1:2Титан Армянськ
     Тур 17 
      21-04-2000 
       Зірка-2 Кіровоград1:1Металург-2 Запоріжжя
       ОЛКОМ Мелітополь2:0Рось Біла Церква
       Титан Армянськ2:1Кристал Херсон
       Оболонь-2 Київ1:0Борисфен Бориспіль
       ФК Севастополь -0:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Портовик Іллічівськ
     Тур 18 
      27-04-2000 
       Металург-2 Запоріжжя1:2Портовик Іллічівськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:2Тепловик Южноукраїнськ
       Кривбас-2 Кривий Ріг4:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Борисфен Бориспіль4:0ФК Севастополь -
       Кристал Херсон0:0Оболонь-2 Київ
       Рось Біла Церква2:1Титан Армянськ
       Зірка-2 Кіровоград0:0ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 19 
      02-05-2000 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя0:1Борисфен Бориспіль
      03-05-2000 
       ОЛКОМ Мелітополь2:0Металург-2 Запоріжжя
       Титан Армянськ1:1Зірка-2 Кіровоград
       Оболонь-2 Київ2:0Рось Біла Церква
       Тепловик Южноукраїнськ1:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       Портовик Іллічівськ1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 20 
      12-05-2000 
       Металург-2 Запоріжжя3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кривбас-2 Кривий Ріг3:0Портовик Іллічівськ
       Борисфен Бориспіль0:0Тепловик Южноукраїнськ
       Кристал Херсон3:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Рось Біла Церква3:1ФК Севастополь -
       Зірка-2 Кіровоград0:1Оболонь-2 Київ
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Титан Армянськ
     Тур 21 
      17-05-2000 
       Титан Армянськ1:0Металург-2 Запоріжжя
       Оболонь-2 Київ2:1ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Севастополь -0:0Зірка-2 Кіровоград
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:3Рось Біла Церква
       Тепловик Южноукраїнськ1:2Кристал Херсон
       Портовик Іллічівськ0:1Борисфен Бориспіль
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Кривбас-2 Кривий Ріг
     Тур 22 
      23-05-2000 
       Металург-2 Запоріжжя0:4Кривбас-2 Кривий Ріг
       Борисфен Бориспіль4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кристал Херсон1:0Портовик Іллічівськ
       Рось Біла Церква1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Зірка-2 Кіровоград4:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       ОЛКОМ Мелітополь1:2ФК Севастополь -
       Титан Армянськ0:0Оболонь-2 Київ
     Тур 23 
      29-05-2000 
       Оболонь-2 Київ2:0Металург-2 Запоріжжя
       ФК Севастополь -2:1Титан Армянськ
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:2ОЛКОМ Мелітополь
       Тепловик Южноукраїнськ1:1Зірка-2 Кіровоград
       Портовик Іллічівськ4:2Рось Біла Церква
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Кристал Херсон
       Кривбас-2 Кривий Ріг0:2Борисфен Бориспіль
     Тур 24 
      03-06-2000 
       Металург-2 Запоріжжя1:3Борисфен Бориспіль
       Кристал Херсон2:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       Рось Біла Церква3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Зірка-2 Кіровоград2:1Портовик Іллічівськ
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Титан Армянськ3:0СДЮШОР-Металург Запоріжжя
       Оболонь-2 Київ1:0ФК Севастополь -
     Тур 19 
      07-06-2000 
       ФК Севастополь -3:2Кристал Херсон
     Тур 25 
      11-06-2000 
       Кривбас-2 Кривий Ріг3:1Рось Біла Церква
      12-06-2000 
       СДЮШОР-Металург Запоріжжя1:1Оболонь-2 Київ
       Тепловик Южноукраїнськ2:2Титан Армянськ
       Портовик Іллічівськ2:1ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:1Зірка-2 Кіровоград
       Борисфен Бориспіль2:0Кристал Херсон
      14-06-2000 
       ФК Севастополь -2:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 26 
      17-06-2000 
       Металург-2 Запоріжжя1:2Кристал Херсон
       Рось Біла Церква1:3Борисфен Бориспіль
       Зірка-2 Кіровоград1:0Кривбас-2 Кривий Ріг
       ОЛКОМ Мелітополь2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Титан Армянськ2:1Портовик Іллічівськ
       Оболонь-2 Київ2:0Тепловик Южноукраїнськ
       ФК Севастополь -2:1СДЮШОР-Металург Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бредіс Олександр Євгенович Портовик Іллічівськ15326
    Римшин Євген Леонідович Кривбас-2 Кривий Ріг13314
    Мельник Вадим Васильович Борисфен Бориспіль11025
    Топор Олексій Васильович Гірник-Спорт Горішні Плавні10120
    Крохмаль Олександр Вікторович Борисфен Бориспіль9125
    Олійник Владислав Леонідович Гірник-Спорт Горішні Плавні9017
    Дамін Олександр Олександрович Оболонь-2 Київ8119
    Капуста Олександр Володимирович ОЛКОМ Мелітополь8119
    Борисенко Анатолій Анатолійович Титан Армянськ7225
    Олексієнко Іван Іванович Металург-2 Запоріжжя7110
    Сугак Олександр Петрович ФК Севастополь -7122

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook