Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 1999/2000 2Л Гр. В

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      02-08-1999 
       Кремінь Кременчук0:1ФК Харків Харків
       Десна Чернігів1:1Машинобудівник Дружківка
       Зоря Луганськ3:1Шахтар Горлівка
       Оскіл Куп`янськ4:1ЗемляК Миргород
       Електрон Ромни3:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Ворскла-2 Полтава1:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Металіст-2 Харків2:0АДОМС Кременчук
     Тур 2 
      08-08-1999 
       ФК Харків Харків1:0АДОМС Кременчук
       Дніпро-2 Дніпропетровськ3:0Металіст-2 Харків
       Авангард-Інтер Ровеньки4:1Ворскла-2 Полтава
       ЗемляК Миргород1:2Електрон Ромни
       Шахтар Горлівка0:0Оскіл Куп`янськ
       Кремінь Кременчук4:0Десна Чернігів
     Тур 3 
      14-08-1999 
       Десна Чернігів0:0ФК Харків Харків
       Зоря Луганськ1:2Кремінь Кременчук
       Оскіл Куп`янськ6:0Машинобудівник Дружківка
       Електрон Ромни1:0Шахтар Горлівка
       Ворскла-2 Полтава4:0ЗемляК Миргород
       Металіст-2 Харків3:0Авангард-Інтер Ровеньки
       АДОМС Кременчук2:3Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 4 
      22-08-1999 
       ФК Харків Харків2:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Авангард-Інтер Ровеньки0:2АДОМС Кременчук
       ЗемляК Миргород1:0Металіст-2 Харків
       Шахтар Горлівка1:1Ворскла-2 Полтава
       Машинобудівник Дружківка0:0Електрон Ромни
       Кремінь Кременчук1:1Оскіл Куп`янськ
       Десна Чернігів0:3Зоря Луганськ
     Тур 5 
      27-08-1999 
       Зоря Луганськ0:2ФК Харків Харків
      28-08-1999 
       Оскіл Куп`янськ1:0Десна Чернігів
       Електрон Ромни2:1Кремінь Кременчук
       Ворскла-2 Полтава1:1Машинобудівник Дружківка
       Металіст-2 Харків0:0Шахтар Горлівка
       АДОМС Кременчук2:0ЗемляК Миргород
       Дніпро-2 Дніпропетровськ5:0Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 6 
      06-09-1999 
       ФК Харків Харків1:0Авангард-Інтер Ровеньки
       ЗемляК Миргород0:3Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Шахтар Горлівка0:1АДОМС Кременчук
       Машинобудівник Дружківка2:1Металіст-2 Харків
       Кремінь Кременчук4:0Ворскла-2 Полтава
       Десна Чернігів0:1Електрон Ромни
       Зоря Луганськ1:0Оскіл Куп`янськ
     Тур 7 
      12-09-1999 
       Оскіл Куп`янськ1:0ФК Харків Харків
       Електрон Ромни1:1Зоря Луганськ
       Ворскла-2 Полтава2:3Десна Чернігів
       Металіст-2 Харків0:1Кремінь Кременчук
       АДОМС Кременчук4:2Машинобудівник Дружківка
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:1Шахтар Горлівка
       Авангард-Інтер Ровеньки2:2ЗемляК Миргород
     Тур 8 
      18-09-1999 
       ФК Харків Харків3:0ЗемляК Миргород
       Шахтар Горлівка4:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Машинобудівник Дружківка1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Кремінь Кременчук0:2АДОМС Кременчук
       Десна Чернігів1:2Металіст-2 Харків
       Зоря Луганськ4:1Ворскла-2 Полтава
       Оскіл Куп`янськ0:0Електрон Ромни
     Тур 9 
      26-09-1999 
       Електрон Ромни1:0ФК Харків Харків
       Ворскла-2 Полтава0:3Оскіл Куп`янськ
       Металіст-2 Харків2:0Зоря Луганськ
       АДОМС Кременчук1:0Десна Чернігів
       Дніпро-2 Дніпропетровськ5:1Кремінь Кременчук
       Авангард-Інтер Ровеньки3:1Машинобудівник Дружківка
       ЗемляК Миргород1:1Шахтар Горлівка
     Тур 10 
      02-10-1999 
       ФК Харків Харків1:0Шахтар Горлівка
       Машинобудівник Дружківка0:0ЗемляК Миргород
       Кремінь Кременчук3:1Авангард-Інтер Ровеньки
       Десна Чернігів2:2Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Зоря Луганськ2:0АДОМС Кременчук
       Оскіл Куп`янськ2:1Металіст-2 Харків
       Електрон Ромни1:1Ворскла-2 Полтава
     Тур 11 
      10-10-1999 
       Ворскла-2 Полтава3:0ФК Харків Харків
       Металіст-2 Харків0:0Електрон Ромни
       АДОМС Кременчук3:0Оскіл Куп`янськ
       Дніпро-2 Дніпропетровськ3:0Зоря Луганськ
       Авангард-Інтер Ровеньки4:0Десна Чернігів
       ЗемляК Миргород1:2Кремінь Кременчук
       Шахтар Горлівка1:2Машинобудівник Дружківка
     Тур 12 
      18-10-1999 
       ФК Харків Харків1:0Машинобудівник Дружківка
       Кремінь Кременчук2:1Шахтар Горлівка
       Десна Чернігів2:1ЗемляК Миргород
       Зоря Луганськ6:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Оскіл Куп`янськ0:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Електрон Ромни0:3АДОМС Кременчук
       Ворскла-2 Полтава2:3Металіст-2 Харків
     Тур 2 
      24-10-1999 
       Машинобудівник Дружківка2:4Зоря Луганськ
     Тур 13 
      30-10-1999 
       Металіст-2 Харків2:0ФК Харків Харків
       АДОМС Кременчук2:1Ворскла-2 Полтава
       Авангард-Інтер Ровеньки1:0Оскіл Куп`янськ
       ЗемляК Миргород0:3Зоря Луганськ
       Шахтар Горлівка1:0Десна Чернігів
       Машинобудівник Дружківка1:2Кремінь Кременчук
      31-10-1999 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ+:-Електрон Ромни
    Коло 2 
     Тур 14 
      01-04-2000 
       ФК Харків Харків0:0Металіст-2 Харків
       Ворскла-2 Полтава2:3АДОМС Кременчук
       Оскіл Куп`янськ2:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Зоря Луганськ+:-ЗемляК Миргород
       Десна Чернігів+:-Шахтар Горлівка
       Кремінь Кременчук2:1Машинобудівник Дружківка
       Електрон Ромни0:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 15 
      09-04-2000 
       Машинобудівник Дружківка2:0ФК Харків Харків
       Шахтар Горлівка-:+Кремінь Кременчук
       ЗемляК Миргород-:+Десна Чернігів
       Авангард-Інтер Ровеньки1:0Зоря Луганськ
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:0Оскіл Куп`янськ
       АДОМС Кременчук2:2Електрон Ромни
       Металіст-2 Харків1:1Ворскла-2 Полтава
     Тур 16 
      15-04-2000 
       ФК Харків Харків5:1Ворскла-2 Полтава
       Електрон Ромни4:1Металіст-2 Харків
       Оскіл Куп`янськ3:1АДОМС Кременчук
       Зоря Луганськ1:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Десна Чернігів2:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Кремінь Кременчук+:-ЗемляК Миргород
       Машинобудівник Дружківка+:-Шахтар Горлівка
     Тур 17 
      21-04-2000 
       Шахтар Горлівка-:+ФК Харків Харків
       ЗемляК Миргород-:+Машинобудівник Дружківка
       Авангард-Інтер Ровеньки3:0Кремінь Кременчук
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:1Десна Чернігів
       АДОМС Кременчук1:0Зоря Луганськ
       Металіст-2 Харків1:1Оскіл Куп`янськ
       Ворскла-2 Полтава1:5Електрон Ромни
     Тур 18 
      27-04-2000 
       ФК Харків Харків0:0Електрон Ромни
       Оскіл Куп`янськ1:0Ворскла-2 Полтава
       Зоря Луганськ2:0Металіст-2 Харків
       Десна Чернігів2:1АДОМС Кременчук
       Кремінь Кременчук2:4Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Машинобудівник Дружківка1:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Шахтар Горлівка-:-ЗемляК Миргород
     Тур 19 
      03-05-2000 
       ЗемляК Миргород-:+ФК Харків Харків
       Авангард-Інтер Ровеньки+:-Шахтар Горлівка
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:0Машинобудівник Дружківка
       АДОМС Кременчук4:0Кремінь Кременчук
       Металіст-2 Харків0:1Десна Чернігів
       Ворскла-2 Полтава0:2Зоря Луганськ
       Електрон Ромни1:1Оскіл Куп`янськ
     Тур 20 
      12-05-2000 
       ФК Харків Харків1:0Оскіл Куп`янськ
       Зоря Луганськ2:0Електрон Ромни
       Десна Чернігів3:1Ворскла-2 Полтава
       Кремінь Кременчук2:1Металіст-2 Харків
       Машинобудівник Дружківка0:2АДОМС Кременчук
       Шахтар Горлівка-:+Дніпро-2 Дніпропетровськ
       ЗемляК Миргород-:+Авангард-Інтер Ровеньки
     Тур 21 
      17-05-2000 
       Авангард-Інтер Ровеньки0:2ФК Харків Харків
       Дніпро-2 Дніпропетровськ+:-ЗемляК Миргород
       АДОМС Кременчук+:-Шахтар Горлівка
       Металіст-2 Харків0:1Машинобудівник Дружківка
       Ворскла-2 Полтава0:4Кремінь Кременчук
       Електрон Ромни0:0Десна Чернігів
       Оскіл Куп`янськ0:1Зоря Луганськ
     Тур 22 
      23-05-2000 
       ФК Харків Харків3:0Зоря Луганськ
       Десна Чернігів1:0Оскіл Куп`янськ
       Кремінь Кременчук2:0Електрон Ромни
       Машинобудівник Дружківка1:0Ворскла-2 Полтава
       Шахтар Горлівка-:+Металіст-2 Харків
       ЗемляК Миргород-:+АДОМС Кременчук
       Авангард-Інтер Ровеньки0:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 23 
      29-05-2000 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:0ФК Харків Харків
       АДОМС Кременчук2:0Авангард-Інтер Ровеньки
       Металіст-2 Харків+:-ЗемляК Миргород
       Ворскла-2 Полтава+:-Шахтар Горлівка
       Електрон Ромни1:0Машинобудівник Дружківка
       Оскіл Куп`янськ3:1Кремінь Кременчук
       Зоря Луганськ3:1Десна Чернігів
     Тур 24 
      03-06-2000 
       ФК Харків Харків1:1Десна Чернігів
       Кремінь Кременчук0:2Зоря Луганськ
       Машинобудівник Дружківка1:0Оскіл Куп`янськ
       Шахтар Горлівка-:+Електрон Ромни
       ЗемляК Миргород-:+Ворскла-2 Полтава
       Авангард-Інтер Ровеньки2:1Металіст-2 Харків
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:1АДОМС Кременчук
     Тур 25 
      12-06-2000 
       АДОМС Кременчук1:0ФК Харків Харків
       Металіст-2 Харків0:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Ворскла-2 Полтава1:2Авангард-Інтер Ровеньки
       Електрон Ромни+:-ЗемляК Миргород
       Оскіл Куп`янськ+:-Шахтар Горлівка
       Десна Чернігів5:1Кремінь Кременчук
       Зоря Луганськ1:0Машинобудівник Дружківка
     Тур 26 
      17-06-2000 
       ФК Харків Харків+:-Кремінь Кременчук
       Машинобудівник Дружківка2:1Десна Чернігів
       Шахтар Горлівка-:+Зоря Луганськ
       ЗемляК Миргород-:+Оскіл Куп`янськ
       Авангард-Інтер Ровеньки1:3Електрон Ромни
       Дніпро-2 Дніпропетровськ6:0Ворскла-2 Полтава
       АДОМС Кременчук4:0Металіст-2 Харків
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Табачун Руслан Миколайович Оскіл Куп`янськ14212
    Микуляк Олександр Васильович Кремінь Кременчук10322
    Краснопьоров Олег Володимирович АДОМС Кременчук9123
    Мартинюк Юрій Анатолійович ФК Харків Харків8022
    Козій Віктор Володимирович Ворскла-2 Полтава8122
    Бояр Руслан Леонідович АДОМС Кременчук8024
    Солнишкін Олександр Валерійович АДОМС Кременчук8223
    Касьян Геннадій Віталійович АДОМС Кременчук7021
    Галюза Ілля Сергійович Зоря Луганськ6324
    Шестаков Олег Володимирович Електрон Ромни6523
    Комардін Вадим Вікторович ФК Харків Харків6421

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook