Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 2000-2001 рр.(Група 3)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-09-2000 
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:4Локомотив Дніпропетровськ
       УФК-2 Дніпропетровськ0:0Машинобудівник Дружківка
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:3Алекс Олександрівка
       Експо-Донбас Донецьк5:0ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
     Тур 2 
      24-09-2000 
       Алекс Олександрівка0:1Експо-Донбас Донецьк
       Машинобудівник Дружківка4:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Локомотив Дніпропетровськ0:3УФК-2 Дніпропетровськ
       Донбас Донецьк10:0СІЛКО Верхньодніпровськ
     Тур 3 
      01-10-2000 
       УФК-2 Дніпропетровськ1:2Донбас Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:3Локомотив Дніпропетровськ
       Експо-Донбас Донецьк1:0Машинобудівник Дружківка
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ2:1Алекс Олександрівка
     Тур 4 
      07-10-2000 
       Машинобудівник Дружківка+:-ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       Локомотив Дніпропетровськ+:-Експо-Донбас Донецьк
       Донбас Донецьк4:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:6УФК-2 Дніпропетровськ
     Тур 5 
      11-10-2000 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       Експо-Донбас Донецьк3:4Донбас Донецьк
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ2:0Локомотив Дніпропетровськ
       Алекс Олександрівка2:2Машинобудівник Дружківка
     Тур 6 
      15-10-2000 
       Локомотив Дніпропетровськ0:2Алекс Олександрівка
       Донбас Донецьк1:0ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:5Експо-Донбас Донецьк
       УФК-2 Дніпропетровськ5:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 7 
      22-10-2000 
       Експо-Донбас Донецьк2:1УФК-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ2:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       Алекс Олександрівка0:1Донбас Донецьк
       Машинобудівник Дружківка4:1Локомотив Дніпропетровськ
     Тур 8 
      29-10-2000 
       Донбас Донецьк2:2Машинобудівник Дружківка
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:2Алекс Олександрівка
       УФК-2 Дніпропетровськ4:0ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:2Експо-Донбас Донецьк
     Тур 9 
      05-11-2000 
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Алекс Олександрівка1:0УФК-2 Дніпропетровськ
       Машинобудівник Дружківка5:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       Локомотив Дніпропетровськ0:2Донбас Донецьк
    Коло 2 
     Тур 10 
      18-04-2001 
       Локомотив Дніпропетровськ1:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       Машинобудівник Дружківка1:2УФК-2 Дніпропетровськ
       Алекс Олександрівка4:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ2:0Експо-Донбас Донецьк
     Тур 11 
      22-04-2001 
       Експо-Донбас Донецьк1:1Алекс Олександрівка
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:8Машинобудівник Дружківка
       УФК-2 Дніпропетровськ2:0Локомотив Дніпропетровськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:5Донбас Донецьк
     Тур 12 
      28-04-2001 
       Донбас Донецьк1:2УФК-2 Дніпропетровськ
       Локомотив Дніпропетровськ2:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Машинобудівник Дружківка1:0Експо-Донбас Донецьк
       Алекс Олександрівка1:1ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
     Тур 13 
      02-05-2001 
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ1:0Машинобудівник Дружківка
       Експо-Донбас Донецьк+:-Локомотив Дніпропетровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:3Донбас Донецьк
       УФК-2 Дніпропетровськ8:0СІЛКО Верхньодніпровськ
     Тур 14 
      06-05-2001 
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Донбас Донецьк5:0Експо-Донбас Донецьк
       Локомотив Дніпропетровськ0:0ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       Машинобудівник Дружківка1:1Алекс Олександрівка
     Тур 15 
      09-05-2001 
       Алекс Олександрівка4:0Локомотив Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ1:6Донбас Донецьк
       Експо-Донбас Донецьк1:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-УФК-2 Дніпропетровськ
     Тур 16 
      13-05-2001 
       УФК-2 Дніпропетровськ3:0Експо-Донбас Донецьк
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:0ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       Донбас Донецьк5:0Алекс Олександрівка
       Локомотив Дніпропетровськ0:2Машинобудівник Дружківка
     Тур 17 
      20-05-2001 
       Машинобудівник Дружківка2:2Донбас Донецьк
       Алекс Олександрівка3:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ0:4УФК-2 Дніпропетровськ
       Експо-Донбас Донецьк3:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 18 
      27-05-2001 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ
       УФК-2 Дніпропетровськ4:0Алекс Олександрівка
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:3Машинобудівник Дружківка
       Донбас Донецьк9:1Локомотив Дніпропетровськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Селезньов Євген Олександрович Донбас Донецьк15016
    Прокудов Олександр Олександрович Донбас Донецьк13116
    Кисловський Віталій Сергійович Алекс Олександрівка11215
    Марченко Роман Володимирович УФК-2 Дніпропетровськ10414
    Кобелєв Євген Вікторович Машинобудівник Дружківка10115
    Білик Денис Олексійович УФК-2 Дніпропетровськ7014
    Челюбеєв Євген Володимирович Донбас Донецьк709
    Матяш Владислав Анатолійович УФК-2 Дніпропетровськ6010
    Глущенко Олександр Андрійович ДЮСШ-7-Металург Дніпропетровськ6011
    Партолін Євген Сергійович Донбас Донецьк5011
    Старовойтов Денис Вікторович Експо-Донбас Донецьк505

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook