Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 2000-2001 рр.(Група 4)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-09-2000 
       СДЮШОР-4 Львів1:0Пансіон Шепетівка
       Олімп Рівне2:0Автомобіліст Миколаїв Льв обл
     Тур 2 
      23-09-2000 
       ВПУ-21 Івано-Франківськ2:3СДЮСШОР Ужгород
       Автомобіліст Миколаїв Льв обл1:5ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      24-09-2000 
       Пансіон Шепетівка3:0Олімп Рівне
       ДЮСШ-1 Ужгород3:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 3 
      30-09-2000 
       СДЮШОР-4 Львів4:3ВПУ-21 Івано-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1Пансіон Шепетівка
      01-10-2000 
       Олімп Рівне2:2ДЮСШ-1 Ужгород
       СДЮСШОР Ужгород3:0Автомобіліст Миколаїв Льв обл
     Тур 4 
      07-10-2000 
       ВПУ-21 Івано-Франківськ5:0Автомобіліст Миколаїв Льв обл
       ДЮСШ-1 Ужгород0:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів1:1Олімп Рівне
     Тур 1 
      11-10-2000 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:1СДЮСШОР Ужгород
       ДЮСШ-1 Ужгород0:3ВПУ-21 Івано-Франківськ
     Тур 5 
      14-10-2000 
       Олімп Рівне1:2ВПУ-21 Івано-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ5:0СДЮШОР-4 Львів
      15-10-2000 
       Автомобіліст Миколаїв Льв обл0:2Пансіон Шепетівка
     Тур 4 
      19-10-2000 
       Пансіон Шепетівка2:1СДЮСШОР Ужгород
     Тур 6 
      21-10-2000 
       ВПУ-21 Івано-Франківськ1:0Пансіон Шепетівка
       Олімп Рівне0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      22-10-2000 
       ДЮСШ-1 Ужгород0:0Автомобіліст Миколаїв Льв обл
       СДЮШОР-4 Львів1:3СДЮСШОР Ужгород
     Тур 5 
      25-10-2000 
       СДЮСШОР Ужгород1:1ДЮСШ-1 Ужгород
     Тур 7 
      28-10-2000 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:2ВПУ-21 Івано-Франківськ
      29-10-2000 
       СДЮСШОР Ужгород1:1Олімп Рівне
       Автомобіліст Миколаїв Льв обл0:1СДЮШОР-4 Львів
       Пансіон Шепетівка4:0ДЮСШ-1 Ужгород
    Коло 2 
     Тур 8 
      18-04-2001 
       Пансіон Шепетівка0:0СДЮШОР-4 Львів
       Автомобіліст Миколаїв Льв обл0:0Олімп Рівне
       СДЮСШОР Ужгород2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ВПУ-21 Івано-Франківськ2:1ДЮСШ-1 Ужгород
     Тур 9 
      21-04-2001 
       СДЮСШОР Ужгород4:1ВПУ-21 Івано-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Автомобіліст Миколаїв Льв обл
      22-04-2001 
       Олімп Рівне1:2Пансіон Шепетівка
       СДЮШОР-4 Львів0:0ДЮСШ-1 Ужгород
     Тур 10 
      28-04-2001 
       ВПУ-21 Івано-Франківськ3:0СДЮШОР-4 Львів
       Автомобіліст Миколаїв Льв обл0:3СДЮСШОР Ужгород
      29-04-2001 
       Пансіон Шепетівка4:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ДЮСШ-1 Ужгород+:-Олімп Рівне
     Тур 11 
      06-05-2001 
       Автомобіліст Миколаїв Льв обл1:2ВПУ-21 Івано-Франківськ
       Олімп Рівне0:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 13 
      11-05-2001 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ6:0Олімп Рівне
     Тур 12 
      12-05-2001 
       ДЮСШ-1 Ужгород2:2СДЮСШОР Ужгород
       ВПУ-21 Івано-Франківськ3:0Олімп Рівне
      13-05-2001 
       СДЮШОР-4 Львів2:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Пансіон Шепетівка7:0Автомобіліст Миколаїв Льв обл
     Тур 13 
      19-05-2001 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ6:1ДЮСШ-1 Ужгород
       Пансіон Шепетівка0:1ВПУ-21 Івано-Франківськ
       СДЮСШОР Ужгород2:0СДЮШОР-4 Львів
       Автомобіліст Миколаїв Льв обл0:1ДЮСШ-1 Ужгород
     Тур 14 
      26-05-2001 
       ВПУ-21 Івано-Франківськ0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Олімп Рівне2:3СДЮСШОР Ужгород
      27-05-2001 
       СДЮШОР-4 Львів2:1Автомобіліст Миколаїв Льв обл
       ДЮСШ-1 Ужгород0:1Пансіон Шепетівка
     Тур 11 
      28-05-2001 
       СДЮСШОР Ужгород3:0Пансіон Шепетівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Степанюк Сергій Олександрович Пансіон Шепетівка9012
    Кополовець Михайло Михайлович СДЮСШОР Ужгород9013
    Жирик Руслан Богданович ВПУ-21 Івано-Франківськ9014
    Момот Руслан Володимирович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ7012
    Мартинич Олег Михайлович СДЮСШОР Ужгород7014
    Пилип'юк Юрій Васильович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ7212
    Боргун Степан Вікторович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ5010
    Семанюк Володимир Іванович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ5011
    Купецький Остап Степанович ВПУ-21 Івано-Франківськ507
    Чешихін Володимир Олександрович Пансіон Шепетівка4014
    Супрунець Павло Миколайович Пансіон Шепетівка4113

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook