Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 2000-2001 рр.(Група 6)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-09-2000 
       Юність Черкаси0:1Торпедо-2 Миколаїв
       ДЮСШ Зеленодольськ3:0ДЮСШ Кременчук р-н
       ДЮСШ Орджонікідзе0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Зірка Кропивницький2:1Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 2 
      24-09-2000 
       Торпедо-2 Миколаїв0:0Олімпія Южноукраїнськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Зірка Кропивницький
       ДЮСШ Кременчук р-н+:-ДЮСШ Орджонікідзе
       Юність Черкаси1:0ДЮСШ Зеленодольськ
     Тур 3 
      01-10-2000 
       ДЮСШ Зеленодольськ0:1Торпедо-2 Миколаїв
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1Юність Черкаси
       Зірка Кропивницький2:0ДЮСШ Кременчук р-н
       Олімпія Южноукраїнськ4:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 4 
      08-10-2000 
       Торпедо-2 Миколаїв1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ Кременчук р-н7:0Олімпія Южноукраїнськ
       Юність Черкаси1:0Зірка Кропивницький
       ДЮСШ Зеленодольськ0:2ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 5 
      15-10-2000 
       ДЮСШ Орджонікідзе3:0Торпедо-2 Миколаїв
       Зірка Кропивницький5:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Олімпія Южноукраїнськ0:0Юність Черкаси
       Гірник-Спорт Горішні Плавні5:3ДЮСШ Кременчук р-н
     Тур 6 
      22-10-2000 
       Торпедо-2 Миколаїв3:0ДЮСШ Кременчук р-н
       Юність Черкаси0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ Зеленодольськ0:1Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ Орджонікідзе4:1Зірка Кропивницький
     Тур 7 
      29-10-2000 
       Зірка Кропивницький5:0Торпедо-2 Миколаїв
       Олімпія Южноукраїнськ3:2ДЮСШ Орджонікідзе
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0ДЮСШ Зеленодольськ
       ДЮСШ Кременчук р-н1:2Юність Черкаси
    Коло 2 
     Тур 8 
      18-04-2001 
       ДЮСШ Кременчук р-н2:2ДЮСШ Зеленодольськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2ДЮСШ Орджонікідзе
       Олімпія Южноукраїнськ0:5Зірка Кропивницький
      19-04-2001 
       Торпедо-2 Миколаїв1:0Юність Черкаси
     Тур 9 
      21-04-2001 
       Олімпія Южноукраїнськ2:2Торпедо-2 Миколаїв
       ДЮСШ Зеленодольськ2:2Юність Черкаси
      22-04-2001 
       Зірка Кропивницький2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ Орджонікідзе5:0ДЮСШ Кременчук р-н
     Тур 10 
      29-04-2001 
       Торпедо-2 Миколаїв5:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Юність Черкаси0:0ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Кременчук р-н2:4Зірка Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 11 
      06-05-2001 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Торпедо-2 Миколаїв
       Олімпія Южноукраїнськ2:0ДЮСШ Кременчук р-н
       Зірка Кропивницький4:1Юність Черкаси
       ДЮСШ Орджонікідзе0:0ДЮСШ Зеленодольськ
     Тур 12 
      13-05-2001 
       Торпедо-2 Миколаїв4:0ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Зеленодольськ0:1Зірка Кропивницький
       Юність Черкаси2:2Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ Кременчук р-н3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 13 
      20-05-2001 
       ДЮСШ Кременчук р-н1:10Торпедо-2 Миколаїв
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Юність Черкаси
       Олімпія Южноукраїнськ+:-ДЮСШ Зеленодольськ
       Зірка Кропивницький2:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 14 
      27-05-2001 
       Торпедо-2 Миколаїв2:1Зірка Кропивницький
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ Зеленодольськ2:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Юність Черкаси+:-ДЮСШ Кременчук р-н
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Янченко Артем Олександрович ДЮСШ Орджонікідзе7012
    Кошовий Євген Олегович Торпедо-2 Миколаїв707
    Білошицький Василь Дмитрович Гірник-Спорт Горішні Плавні6011
    Кулик Петро Юрійович Торпедо-2 Миколаїв506
    Карауш Дмитро Юрійович Зірка Кропивницький506
    Кафізов Денис Валерійович Гірник-Спорт Горішні Плавні5111
    Чуприна Олександр Ігорович Юність Черкаси4013
    Крівченко Сергій Федорович ДЮСШ Кременчук р-н4010
    Миценко Валентин Володимирович Зірка Кропивницький4110
    Зозуля Сергій Володимирович ДЮСШ Кременчук р-н407
    Коваленко Андрій Олександрович ДЮСШ Орджонікідзе409

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook