Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 2000-2001 рр.(Група 7)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-09-2000 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2Торпедо-2 Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:2Колос Нікополь
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:4Кривбас-2 Кривий Ріг
     Тур 2 
      24-09-2000 
       Кривбас-2 Кривий Ріг3:0Колос Нікополь
       ДЮСШ Бердянськ0:2ДЮФК Оріхів Оріхів
       Торпедо-2 Запоріжжя3:4Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ФК Мелітополь Мелітополь11:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 3 
      01-10-2000 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:10Кривбас-2 Кривий Ріг
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:1ФК Мелітополь Мелітополь
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:0Торпедо-2 Запоріжжя
       Колос Нікополь2:0ДЮСШ Бердянськ
     Тур 4 
      08-10-2000 
       Кривбас-2 Кривий Ріг7:1ДЮСШ Бердянськ
       Торпедо-2 Запоріжжя0:2Колос Нікополь
       ФК Мелітополь Мелітополь3:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       Електрометалург-НЗФ Нікополь-:+Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 1 
      11-10-2000 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:2ДЮСШ Бердянськ
       ФК Мелітополь Мелітополь2:5Кривбас-2 Кривий Ріг
     Тур 5 
      15-10-2000 
       ДЮФК Оріхів Оріхів6:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Колос Нікополь3:0ФК Мелітополь Мелітополь
       ДЮСШ Бердянськ0:2Торпедо-2 Запоріжжя
     Тур 6 
      22-10-2000 
       Кривбас-2 Кривий Ріг2:0Торпедо-2 Запоріжжя
       ФК Мелітополь Мелітополь3:2ДЮСШ Бердянськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:3Колос Нікополь
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:0ДЮФК Оріхів Оріхів
     Тур 7 
      29-10-2000 
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:3Кривбас-2 Кривий Ріг
       Колос Нікополь1:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ Бердянськ1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Торпедо-2 Запоріжжя2:1ФК Мелітополь Мелітополь
    Коло 2 
     Тур 8 
      18-04-2001 
       Торпедо-2 Запоріжжя1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Колос Нікополь+:-ДЮФК Оріхів Оріхів
       ДЮСШ Бердянськ2:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Кривбас-2 Кривий Ріг5:2ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 9 
      22-04-2001 
       Колос Нікополь1:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:1ДЮСШ Бердянськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл3:0Торпедо-2 Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:2ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 10 
      29-04-2001 
       Кривбас-2 Кривий Ріг5:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Мелітополь Мелітополь2:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Торпедо-2 Запоріжжя1:1ДЮФК Оріхів Оріхів
       ДЮСШ Бердянськ1:1Колос Нікополь
     Тур 11 
      06-05-2001 
       ДЮСШ Бердянськ0:1Кривбас-2 Кривий Ріг
       Колос Нікополь0:1Торпедо-2 Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:2ФК Мелітополь Мелітополь
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл5:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 12 
      13-05-2001 
       Кривбас-2 Кривий Ріг3:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1ДЮФК Оріхів Оріхів
       ФК Мелітополь Мелітополь2:0Колос Нікополь
       Торпедо-2 Запоріжжя2:0ДЮСШ Бердянськ
     Тур 13 
      20-05-2001 
       Торпедо-2 Запоріжжя0:2Кривбас-2 Кривий Ріг
       ДЮСШ Бердянськ2:1ФК Мелітополь Мелітополь
       Колос Нікополь9:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФК Оріхів Оріхів2:2Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 14 
      27-05-2001 
       Кривбас-2 Кривий Ріг+:-ДЮФК Оріхів Оріхів
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:2Колос Нікополь
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:6ДЮСШ Бердянськ
       ФК Мелітополь Мелітополь1:0Торпедо-2 Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Пашковський Анатолій Вікторович Кривбас-2 Кривий Ріг27211
    Рудаєв Євген Олександрович ФК Мелітополь Мелітополь13014
    Бережной Олександр Олександрович Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл8012
    Батаєв Сергій Володимирович ФК Мелітополь Мелітополь8011
    Мітін Євген Юрійович Колос Нікополь8014
    Саєнко Юрій Віталійович Колос Нікополь6014
    Стоцький Павло Володимирович ФК Мелітополь Мелітополь5013
    Бобкевич Олександр Петрович Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл4014
    Суспіцин Дмитро Анатолійович Кривбас-2 Кривий Ріг4011
    Петренко Дмитро Станіславович ДЮСШ Бердянськ4012
    Гвоздевич Сергій Вікторович Кривбас-2 Кривий Ріг4013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook