Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2005/2006 Перша ліга U-17 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2005 
       ДЮСШ-12 Дніпро0:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве4:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ-5 Донецьк2:1СДЮШОР-2 Донецьк
       Юність Луганськ0:0Донбас Донецьк
       ДЮСШ Бердянськ1:0Самара-Метеорит Павлоград
     Тур 2 
      17-09-2005 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя6:0Самара-Метеорит Павлоград
       Донбас Донецьк1:2ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР-2 Донецьк0:2Юність Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:1ДЮСШ-5 Донецьк
       ДЮСШ-12 Дніпро1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 3 
      24-09-2005 
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:4СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-5 Донецьк1:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Юність Луганськ2:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ Бердянськ2:0СДЮШОР-2 Донецьк
       Самара-Метеорит Павлоград1:2Донбас Донецьк
     Тур 4 
      01-10-2005 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:0Донбас Донецьк
       СДЮШОР-2 Донецьк1:0Самара-Метеорит Павлоград
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов4:3ДЮСШ Бердянськ
       ДЮСШ-12 Дніпро2:0Юність Луганськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:0ДЮСШ-5 Донецьк
     Тур 5 
      09-10-2005 
       ДЮСШ-5 Донецьк2:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Юність Луганськ2:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮСШ Бердянськ2:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Самара-Метеорит Павлоград0:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Донбас Донецьк0:0СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 6 
      15-10-2005 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:0СДЮШОР-2 Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:1Донбас Донецьк
       ДЮСШ-12 Дніпро2:0Самара-Метеорит Павлоград
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:1ДЮСШ Бердянськ
       ДЮСШ-5 Донецьк1:1Юність Луганськ
     Тур 7 
      22-10-2005 
       Юність Луганськ0:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮСШ Бердянськ0:0ДЮСШ-5 Донецьк
       Самара-Метеорит Павлоград0:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Донбас Донецьк0:1ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮШОР-2 Донецьк3:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 8 
      29-10-2005 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:2Донбас Донецьк
       ДЮСШ-5 Донецьк2:1Самара-Метеорит Павлоград
       Юність Луганськ3:1ДЮСШ Бердянськ
     Тур 9 
      05-11-2005 
       ДЮСШ Бердянськ0:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Самара-Метеорит Павлоград0:4Юність Луганськ
       Донбас Донецьк1:0ДЮСШ-5 Донецьк
       СДЮШОР-2 Донецьк1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:3ДЮСШ-12 Дніпро
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-04-2006 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:1ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР-2 Донецьк1:2ДЮСШ-5 Донецьк
       Донбас Донецьк2:2Юність Луганськ
       Самара-Метеорит Павлоград-:+ДЮСШ Бердянськ
     Тур 11 
      15-04-2006 
       Самара-Метеорит Павлоград-:+СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮСШ Бердянськ1:1Донбас Донецьк
       Юність Луганськ3:0СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮСШ-5 Донецьк1:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:0ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 12 
      22-04-2006 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮСШ-12 Дніпро2:1ДЮСШ-5 Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:5Юність Луганськ
       СДЮШОР-2 Донецьк1:0ДЮСШ Бердянськ
       Донбас Донецьк+:-Самара-Метеорит Павлоград
     Тур 13 
      29-04-2006 
       Донбас Донецьк0:2СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Самара-Метеорит Павлоград-:+СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮСШ Бердянськ0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Юність Луганськ3:0ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮСШ-5 Донецьк0:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 14 
      06-05-2006 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя1:0ДЮСШ-5 Донецьк
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве5:0Юність Луганськ
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-Самара-Метеорит Павлоград
       СДЮШОР-2 Донецьк1:1Донбас Донецьк
     Тур 15 
      13-05-2006 
       СДЮШОР-2 Донецьк0:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Донбас Донецьк1:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Самара-Метеорит Павлоград-:+ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮСШ Бердянськ1:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Юність Луганськ4:0ДЮСШ-5 Донецьк
     Тур 16 
      20-05-2006 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя0:1Юність Луганськ
       ДЮСШ-5 Донецьк1:1ДЮСШ Бердянськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве+:-Самара-Метеорит Павлоград
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1Донбас Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:1СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 17 
      27-05-2006 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       СДЮШОР-2 Донецьк0:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Донбас Донецьк2:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Самара-Метеорит Павлоград-:+ДЮСШ-5 Донецьк
       ДЮСШ Бердянськ1:5Юність Луганськ
     Тур 18 
      03-06-2006 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:0ДЮСШ Бердянськ
       Юність Луганськ+:-Самара-Метеорит Павлоград
       ДЮСШ-5 Донецьк1:0Донбас Донецьк
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:1СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮСШ-12 Дніпро+:-СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шуляк Олексій Андрійович СДЮСШОР Металург Запоріжжя12116
    Плєтньов Андрій Костянтинович СДЮСШОР Металург Запоріжжя1239
    Колмик Андрій Миколайович Юність Луганськ9015
    Скоблов Дмитро Сергійович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве8015
    Карпа Олег Миколайович Юність Луганськ8116
    Матвєєв Євген Олександрович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве7217
    Копачов В'ячеслав Олександрович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве7017
    Кожухар Євген Валерійович ДЮСШ-12 Дніпро6016
    Вєдєрніков Едуард Олександрович СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов618
    Козирєв Максим Володимирович Донбас Донецьк5017
    Степаненко Тарас Миколайович СДЮСШОР Металург Запоріжжя5010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook