Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2005/2006 Перша ліга U-17 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2005 
       ІгроСервіс Сімферополь0:0ФК Бершадь Бершадь
       Освіта Херсон1:0Таврія-2 Сімферополь
       Азовець Генічеськ0:3ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Таврія Сімферополь4:0Енергія Нова Каховка
       ФК Мелітополь Мелітополь0:4Титан Армянськ
     Тур 2 
      17-09-2005 
       ФК Бершадь Бершадь2:2Титан Армянськ
       Енергія Нова Каховка2:0ФК Мелітополь Мелітополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:0Таврія Сімферополь
       Таврія-2 Сімферополь2:1Азовець Генічеськ
       ІгроСервіс Сімферополь1:2Освіта Херсон
     Тур 3 
      24-09-2005 
       Освіта Херсон2:1ФК Бершадь Бершадь
       Азовець Генічеськ1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Таврія Сімферополь2:1Таврія-2 Сімферополь
       ФК Мелітополь Мелітополь0:3ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Титан Армянськ1:3Енергія Нова Каховка
     Тур 4 
      01-10-2005 
       ФК Бершадь Бершадь0:3Енергія Нова Каховка
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:1Титан Армянськ
       Таврія-2 Сімферополь2:0ФК Мелітополь Мелітополь
       ІгроСервіс Сімферополь0:4Таврія Сімферополь
       Освіта Херсон5:1Азовець Генічеськ
     Тур 5 
      08-10-2005 
       Азовець Генічеськ2:2ФК Бершадь Бершадь
       Таврія Сімферополь1:1Освіта Херсон
       ФК Мелітополь Мелітополь3:1ІгроСервіс Сімферополь
       Титан Армянськ4:0Таврія-2 Сімферополь
       Енергія Нова Каховка0:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 6 
      15-10-2005 
       ФК Бершадь Бершадь2:3ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Таврія-2 Сімферополь1:0Енергія Нова Каховка
       ІгроСервіс Сімферополь0:1Титан Армянськ
       Освіта Херсон2:1ФК Мелітополь Мелітополь
       Азовець Генічеськ0:7Таврія Сімферополь
     Тур 7 
      22-10-2005 
       Таврія Сімферополь4:1ФК Бершадь Бершадь
       ФК Мелітополь Мелітополь2:0Азовець Генічеськ
       Титан Армянськ0:1Освіта Херсон
       Енергія Нова Каховка2:1ІгроСервіс Сімферополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:0Таврія-2 Сімферополь
     Тур 8 
      29-10-2005 
       ФК Бершадь Бершадь0:1Таврія-2 Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь0:6ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Освіта Херсон3:1Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ1:1Титан Армянськ
       Таврія Сімферополь4:1ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 9 
      05-11-2005 
       ФК Мелітополь Мелітополь1:0ФК Бершадь Бершадь
       Титан Армянськ0:2Таврія Сімферополь
       Енергія Нова Каховка10:00Азовець Генічеськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:1Освіта Херсон
       Таврія-2 Сімферополь0:0ІгроСервіс Сімферополь
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-04-2006 
       ФК Бершадь Бершадь+:-ІгроСервіс Сімферополь
       Таврія-2 Сімферополь1:1Освіта Херсон
       Енергія Нова Каховка0:1Таврія Сімферополь
       Титан Армянськ1:0ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 11 
      15-04-2006 
       Титан Армянськ4:0ФК Бершадь Бершадь
       ФК Мелітополь Мелітополь-:+Енергія Нова Каховка
       Таврія Сімферополь6:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Азовець Генічеськ0:1Таврія-2 Сімферополь
       Освіта Херсон2:1ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 12 
      22-04-2006 
       ФК Бершадь Бершадь5:0Освіта Херсон
       ІгроСервіс Сімферополь0:1Азовець Генічеськ
       Таврія-2 Сімферополь0:2Таврія Сімферополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:1ФК Мелітополь Мелітополь
       Енергія Нова Каховка1:3Титан Армянськ
     Тур 13 
      29-04-2006 
       Енергія Нова Каховка3:2ФК Бершадь Бершадь
       Титан Армянськ1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ФК Мелітополь Мелітополь0:2Таврія-2 Сімферополь
       Таврія Сімферополь1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Азовець Генічеськ1:4Освіта Херсон
     Тур 14 
      06-05-2006 
       ФК Бершадь Бершадь2:1Азовець Генічеськ
       Освіта Херсон0:0Таврія Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь1:1ФК Мелітополь Мелітополь
       Таврія-2 Сімферополь3:1Титан Армянськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0Енергія Нова Каховка
     Тур 10 
      07-05-2006 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.5:1Азовець Генічеськ
     Тур 15 
      13-05-2006 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:0ФК Бершадь Бершадь
       Енергія Нова Каховка1:1Таврія-2 Сімферополь
       Титан Армянськ3:1ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Мелітополь Мелітополь0:3Освіта Херсон
       Таврія Сімферополь6:0Азовець Генічеськ
     Тур 16 
      20-05-2006 
       ФК Бершадь Бершадь1:4Таврія Сімферополь
       Азовець Генічеськ1:0ФК Мелітополь Мелітополь
       Освіта Херсон3:1Титан Армянськ
       ІгроСервіс Сімферополь0:1Енергія Нова Каховка
       Таврія-2 Сімферополь2:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 17 
      27-05-2006 
       Таврія-2 Сімферополь2:0ФК Бершадь Бершадь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.+:-ІгроСервіс Сімферополь
       Енергія Нова Каховка6:0Освіта Херсон
       Титан Армянськ3:1Азовець Генічеськ
       ФК Мелітополь Мелітополь0:2Таврія Сімферополь
     Тур 18 
      03-06-2006 
       ФК Бершадь Бершадь+:-ФК Мелітополь Мелітополь
       Таврія Сімферополь9:0Титан Армянськ
       Азовець Генічеськ0:1Енергія Нова Каховка
       Освіта Херсон0:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ІгроСервіс Сімферополь1:1Таврія-2 Сімферополь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бєлєвцев Василь Володимирович Таврія Сімферополь26218
    Дергач Іван Олександрович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.21317
    Дехнич Руслан Юрійович Енергія Нова Каховка10114
    Щенніков Микола Павлович Освіта Херсон9014
    Сірий Сергій Сергійович Таврія Сімферополь9014
    Швець Віталій Олександрович ФК Бершадь Бершадь8114
    Сітало Артем Сергійович Освіта Херсон8017
    Лапішко Олег Валерійович Таврія Сімферополь8016
    Шестаков Едуард Віталійович Титан Армянськ6017
    Грачов Дмитро Олексійович Таврія-2 Сімферополь6017
    Бринько Олександр Стефанович Освіта Херсон6118

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook