Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2005/2006 Перша ліга U-15 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2005 
       ІгроСервіс Сімферополь1:2ФК Бершадь Бершадь
       Освіта Херсон3:1Таврія-2 Сімферополь
       Азовець Генічеськ0:3ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Таврія Сімферополь2:0Енергія Нова Каховка
       ФК Мелітополь Мелітополь1:0Титан Армянськ
     Тур 2 
      17-09-2005 
       ФК Бершадь Бершадь8:0Титан Армянськ
       Енергія Нова Каховка0:0ФК Мелітополь Мелітополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:0Таврія Сімферополь
       Таврія-2 Сімферополь1:0Азовець Генічеськ
       ІгроСервіс Сімферополь2:1Освіта Херсон
     Тур 3 
      24-09-2005 
       Освіта Херсон3:3ФК Бершадь Бершадь
       Азовець Генічеськ0:1ІгроСервіс Сімферополь
       Таврія Сімферополь3:0Таврія-2 Сімферополь
       ФК Мелітополь Мелітополь2:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Титан Армянськ1:0Енергія Нова Каховка
     Тур 4 
      01-10-2005 
       ФК Бершадь Бершадь2:0Енергія Нова Каховка
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0Титан Армянськ
       Таврія-2 Сімферополь0:1ФК Мелітополь Мелітополь
       ІгроСервіс Сімферополь0:0Таврія Сімферополь
       Освіта Херсон2:0Азовець Генічеськ
     Тур 5 
      08-10-2005 
       Азовець Генічеськ0:9ФК Бершадь Бершадь
       Таврія Сімферополь3:3Освіта Херсон
       ФК Мелітополь Мелітополь1:3ІгроСервіс Сімферополь
       Титан Армянськ3:0Таврія-2 Сімферополь
       Енергія Нова Каховка2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 6 
      15-10-2005 
       ФК Бершадь Бершадь4:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Таврія-2 Сімферополь1:1Енергія Нова Каховка
       ІгроСервіс Сімферополь0:1Титан Армянськ
       Освіта Херсон3:2ФК Мелітополь Мелітополь
       Азовець Генічеськ0:2Таврія Сімферополь
     Тур 7 
      22-10-2005 
       Таврія Сімферополь2:3ФК Бершадь Бершадь
       ФК Мелітополь Мелітополь3:1Азовець Генічеськ
       Титан Армянськ1:1Освіта Херсон
       Енергія Нова Каховка1:0ІгроСервіс Сімферополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:1Таврія-2 Сімферополь
     Тур 8 
      29-10-2005 
       ФК Бершадь Бершадь8:0Таврія-2 Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь2:4ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Освіта Херсон3:0Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ1:3Титан Армянськ
       Таврія Сімферополь6:0ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 9 
      05-11-2005 
       ФК Мелітополь Мелітополь0:3ФК Бершадь Бершадь
       Титан Армянськ0:2Таврія Сімферополь
       Енергія Нова Каховка4:1Азовець Генічеськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0Освіта Херсон
       Таврія-2 Сімферополь1:3ІгроСервіс Сімферополь
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-04-2006 
       ФК Бершадь Бершадь+:-ІгроСервіс Сімферополь
       Таврія-2 Сімферополь1:1Освіта Херсон
       Енергія Нова Каховка1:2Таврія Сімферополь
       Титан Армянськ0:0ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 11 
      15-04-2006 
       Титан Армянськ1:2ФК Бершадь Бершадь
       ФК Мелітополь Мелітополь1:1Енергія Нова Каховка
       Таврія Сімферополь1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Азовець Генічеськ2:1Таврія-2 Сімферополь
       Освіта Херсон0:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 12 
      22-04-2006 
       ФК Бершадь Бершадь5:0Освіта Херсон
       ІгроСервіс Сімферополь2:0Азовець Генічеськ
       Таврія-2 Сімферополь0:3Таврія Сімферополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:2ФК Мелітополь Мелітополь
       Енергія Нова Каховка2:1Титан Армянськ
     Тур 13 
      29-04-2006 
       Енергія Нова Каховка0:1ФК Бершадь Бершадь
       Титан Армянськ0:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ФК Мелітополь Мелітополь1:0Таврія-2 Сімферополь
       Таврія Сімферополь1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Азовець Генічеськ1:2Освіта Херсон
     Тур 14 
      06-05-2006 
       ФК Бершадь Бершадь5:0Азовець Генічеськ
       Освіта Херсон0:4Таврія Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь2:0ФК Мелітополь Мелітополь
       Таврія-2 Сімферополь0:1Титан Армянськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:2Енергія Нова Каховка
     Тур 10 
      07-05-2006 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:0Азовець Генічеськ
     Тур 15 
      13-05-2006 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0ФК Бершадь Бершадь
       Енергія Нова Каховка7:1Таврія-2 Сімферополь
       Титан Армянськ+:-ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Мелітополь Мелітополь1:0Освіта Херсон
       Таврія Сімферополь4:0Азовець Генічеськ
     Тур 16 
      20-05-2006 
       ФК Бершадь Бершадь2:0Таврія Сімферополь
       Азовець Генічеськ0:2ФК Мелітополь Мелітополь
       Освіта Херсон0:0Титан Армянськ
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Енергія Нова Каховка
       Таврія-2 Сімферополь0:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 17 
      27-05-2006 
       Таврія-2 Сімферополь2:0ФК Бершадь Бершадь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.+:-ІгроСервіс Сімферополь
       Енергія Нова Каховка2:0Освіта Херсон
       Титан Армянськ4:0Азовець Генічеськ
       ФК Мелітополь Мелітополь0:3Таврія Сімферополь
     Тур 18 
      03-06-2006 
       ФК Бершадь Бершадь+:-ФК Мелітополь Мелітополь
       Таврія Сімферополь2:0Титан Армянськ
       Азовець Генічеськ0:3Енергія Нова Каховка
       Освіта Херсон5:3ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Таврія-2 Сімферополь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Федюкин Олександр Сергійович ФК Бершадь Бершадь29113
    Приходной Максим Сергійович Таврія Сімферополь12418
    Мазорук Ігор Олександрович Освіта Херсон8111
    Іванов Станіслав Валерійович ФК Бершадь Бершадь7012
    Чмир Андрій Володимирович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.7217
    Скальський Юрій Володимирович Енергія Нова Каховка7111
    Костенко Віктор Валентинович Таврія Сімферополь6010
    Поліш Дмитро Олександрович ФК Бершадь Бершадь6013
    Адамський Михайло Михайлович Таврія-2 Сімферополь6016
    Мисюрка Олексій Сергійович Енергія Нова Каховка6015
    Домбровський Сергій Васильович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.6117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook