Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2006/2007 2Л Гр. Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      31-07-2006 
       ФК Севастополь -0:1ОЛКОМ Мелітополь
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1Арсенал Харків
       Металург-2 Запоріжжя0:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Олімпік Донецьк1:0Локомотив Дворічна
       ФК Суми -1:2Шахтар-3 Донецьк
       Хімік Красноперекопськ2:0Гірник Кривий Ріг
       Газовик-ХГВ Харків0:1Титан Армянськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Кремінь Кременчук
     Тур 2 
      06-08-2006 
       ОЛКОМ Мелітополь0:0Кремінь Кременчук
       Титан Армянськ3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Гірник Кривий Ріг2:4Газовик-ХГВ Харків
       Шахтар-3 Донецьк1:2Хімік Красноперекопськ
       Локомотив Дворічна2:0ФК Суми -
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:2Олімпік Донецьк
       Арсенал Харків2:1Металург-2 Запоріжжя
       ФК Севастополь -4:0Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 3 
      15-08-2006 
       Іллічівець-2 Маріуполь1:3ОЛКОМ Мелітополь
       Металург-2 Запоріжжя1:5ФК Севастополь -
       Олімпік Донецьк3:2Арсенал Харків
       ФК Суми -1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Хімік Красноперекопськ2:1Локомотив Дворічна
       Газовик-ХГВ Харків1:2Шахтар-3 Донецьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3Гірник Кривий Ріг
       Кремінь Кременчук1:1Титан Армянськ
     Тур 4 
      20-08-2006 
       ОЛКОМ Мелітополь0:0Титан Армянськ
       Гірник Кривий Ріг1:0Кремінь Кременчук
       Шахтар-3 Донецьк1:4Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Локомотив Дворічна0:3Газовик-ХГВ Харків
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:1Хімік Красноперекопськ
       Арсенал Харків2:1ФК Суми -
       ФК Севастополь -1:0Олімпік Донецьк
      21-08-2006 
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 5 
      26-08-2006 
       ФК Суми -0:1ФК Севастополь -
       Хімік Красноперекопськ0:2Арсенал Харків
       Газовик-ХГВ Харків1:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Гірник-Спорт Горішні ПлавніЛокомотив Дворічна
       Титан Армянськ1:1Гірник Кривий Ріг
      28-08-2006 
       Металург-2 Запоріжжя2:1ОЛКОМ Мелітополь
       Олімпік Донецьк0:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Кремінь Кременчук2:1Шахтар-3 Донецьк
     Тур 6 
      03-09-2006 
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Гірник Кривий Ріг
       Шахтар-3 Донецьк0:2Титан Армянськ
       Локомотив ДворічнаКремінь Кременчук
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Арсенал Харків2:1Газовик-ХГВ Харків
       ФК Севастополь -2:1Хімік Красноперекопськ
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0ФК Суми -
       Металург-2 Запоріжжя1:1Олімпік Донецьк
     Тур 7 
      09-09-2006 
       Олімпік Донецьк2:1ОЛКОМ Мелітополь
       Газовик-ХГВ Харків2:1ФК Севастополь -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Арсенал Харків
       Кремінь Кременчук0:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Титан АрмянськЛокомотив Дворічна
      11-09-2006 
       Гірник Кривий Ріг2:0Шахтар-3 Донецьк
       ФК Суми -0:2Металург-2 Запоріжжя
       Хімік Красноперекопськ1:1Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 8 
      15-09-2006 
       ОЛКОМ Мелітополь1:2Шахтар-3 Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Газовик-ХГВ Харків
       Металург-2 Запоріжжя1:0Хімік Красноперекопськ
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:1Титан Армянськ
      16-09-2006 
       Локомотив ДворічнаГірник Кривий Ріг
       Арсенал Харків2:1Кремінь Кременчук
       ФК Севастополь -3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олімпік Донецьк1:0ФК Суми -
     Тур 9 
      23-09-2006 
       Гірник Кривий Ріг0:1Фенікс-Іллічовець Калініне
      24-09-2006 
       ФК Суми -1:1ОЛКОМ Мелітополь
       Кремінь Кременчук0:2ФК Севастополь -
       Титан Армянськ2:0Арсенал Харків
      25-09-2006 
       Хімік Красноперекопськ2:1Олімпік Донецьк
       Газовик-ХГВ Харків0:2Металург-2 Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:3Іллічівець-2 Маріуполь
       Шахтар-3 ДонецькЛокомотив Дворічна
     Тур 10 
      29-09-2006 
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:1Шахтар-3 Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Кремінь Кременчук
       Металург-2 Запоріжжя1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
      30-09-2006 
       ОЛКОМ МелітопольЛокомотив Дворічна
       Арсенал Харків0:2Гірник Кривий Ріг
       ФК Севастополь -0:0Титан Армянськ
       Олімпік Донецьк0:1Газовик-ХГВ Харків
       ФК Суми -0:2Хімік Красноперекопськ
     Тур 11 
      08-10-2006 
       Хімік Красноперекопськ0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Газовик-ХГВ Харків1:0ФК Суми -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Олімпік Донецьк
       Кремінь Кременчук1:1Металург-2 Запоріжжя
       Титан Армянськ2:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Гірник Кривий Ріг2:1ФК Севастополь -
       Локомотив ДворічнаФенікс-Іллічовець Калініне
       Шахтар-3 Донецьк2:2Арсенал Харків
     Тур 12 
      14-10-2006 
       ОЛКОМ Мелітополь1:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       Арсенал ХарківЛокомотив Дворічна
       Олімпік Донецьк2:2Кремінь Кременчук
       ФК Суми -0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Хімік Красноперекопськ0:0Газовик-ХГВ Харків
      16-10-2006 
       ФК Севастополь -6:2Шахтар-3 Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Гірник Кривий Ріг
       Металург-2 Запоріжжя0:2Титан Армянськ
     Тур 13 
      21-10-2006 
       Газовик-ХГВ Харків0:0ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Хімік Красноперекопськ
       Кремінь Кременчук0:0ФК Суми -
       Титан Армянськ1:0Олімпік Донецьк
       Локомотив ДворічнаФК Севастополь -
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:1Арсенал Харків
      23-10-2006 
       Гірник Кривий Ріг2:0Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар-3 Донецьк0:1Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 14 
      28-10-2006 
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Арсенал Харків
       Олімпік Донецьк3:4Гірник Кривий Ріг
       Хімік Красноперекопськ1:0Кремінь Кременчук
       Газовик-ХГВ Харків1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
      29-10-2006 
       ФК Севастополь -1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Суми -0:2Титан Армянськ
      30-10-2006 
       Іллічівець-2 МаріупольЛокомотив Дворічна
       Металург-2 Запоріжжя1:2Шахтар-3 Донецьк
     Тур 15 
      04-11-2006 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2ОЛКОМ Мелітополь
       Кремінь Кременчук1:0Газовик-ХГВ Харків
       Титан Армянськ0:1Хімік Красноперекопськ
       Гірник Кривий Ріг4:1ФК Суми -
       Арсенал Харків0:1ФК Севастополь -
      06-11-2006 
       Шахтар-3 Донецьк3:1Олімпік Донецьк
       Локомотив ДворічнаМеталург-2 Запоріжжя
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:0Іллічівець-2 Маріуполь
    Коло 2 
     Тур 16 
      10-11-2006 
       Арсенал Харків4:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:1Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар-3 Донецьк0:0ФК Суми -
      11-11-2006 
       ОЛКОМ Мелітополь1:2ФК Севастополь -
       Локомотив ДворічнаОлімпік Донецьк
       Гірник Кривий Ріг1:1Хімік Красноперекопськ
       Титан Армянськ2:0Газовик-ХГВ Харків
       Кремінь Кременчук0:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 17 
      18-11-2006 
       Кремінь Кременчук2:1ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Титан Армянськ
       Газовик-ХГВ Харків1:3Гірник Кривий Ріг
       ФК Суми -Локомотив Дворічна
       Олімпік Донецьк2:1Фенікс-Іллічовець Калініне
      20-11-2006 
       Хімік Красноперекопськ1:1Шахтар-3 Донецьк
       Металург-2 Запоріжжя1:0Арсенал Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0ФК Севастополь -
     Тур 18 
      24-11-2006 
       ОЛКОМ Мелітополь4:0Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Севастополь -4:0Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар-3 Донецьк2:2Газовик-ХГВ Харків
      25-11-2006 
       Арсенал Харків1:2Олімпік Донецьк
       Фенікс-Іллічовець Калініне+:-ФК Суми -
       Локомотив ДворічнаХімік Красноперекопськ
       Гірник Кривий Ріг2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Титан Армянськ0:0Кремінь Кременчук
     Тур 19 
      10-04-2007 
       Титан Армянськ2:2ОЛКОМ Мелітополь
       Кремінь Кременчук1:0Гірник Кривий Ріг
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Шахтар-3 Донецьк
      20-09-2019 
       Газовик-ХГВ ХарківЛокомотив Дворічна
      10-04-2007 
       Хімік Красноперекопськ2:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Суми -0:0Арсенал Харків
       Олімпік Донецьк1:2ФК Севастополь -
       Металург-2 Запоріжжя2:0Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 20 
      16-04-2007 
       ОЛКОМ Мелітополь3:2Металург-2 Запоріжжя
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0Олімпік Донецьк
       ФК Севастополь -1:0ФК Суми -
       Арсенал Харків1:2Хімік Красноперекопськ
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:0Газовик-ХГВ Харків
       Шахтар-3 Донецьк4:2Кремінь Кременчук
      20-09-2019 
       Локомотив ДворічнаГірник-Спорт Горішні Плавні
      16-04-2007 
       Гірник Кривий Ріг1:2Титан Армянськ
     Тур 21 
      21-04-2007 
       Гірник Кривий Ріг1:0ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Газовик-ХГВ Харків0:0Арсенал Харків
       Хімік Красноперекопськ0:1ФК Севастополь -
      20-09-2019 
       Кремінь КременчукЛокомотив Дворічна
      23-04-2007 
       Титан Армянськ2:0Шахтар-3 Донецьк
       ФК Суми -2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Олімпік Донецьк2:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 22 
      27-04-2007 
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1Хімік Красноперекопськ
      28-04-2007 
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Олімпік Донецьк
       ФК Севастополь -1:0Газовик-ХГВ Харків
       Арсенал Харків3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:0Кремінь Кременчук
      30-04-2007 
       Металург-2 Запоріжжя0:1ФК Суми -
       Шахтар-3 Донецьк2:2Гірник Кривий Ріг
     Тур 23 
      05-05-2007 
       Титан Армянськ0:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Кремінь Кременчук2:1Арсенал Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3ФК Севастополь -
     Тур 22 
      20-09-2019 
       Локомотив ДворічнаТитан Армянськ
     Тур 23 
      05-05-2007 
       ФК Суми -2:0Олімпік Донецьк
      07-05-2007 
       Шахтар-3 Донецьк3:1ОЛКОМ Мелітополь
      20-09-2019 
       Гірник Кривий РігЛокомотив Дворічна
      07-05-2007 
       Газовик-ХГВ Харків1:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Хімік Красноперекопськ2:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 24 
      11-05-2007 
       Іллічівець-2 Маріуполь3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
      12-05-2007 
       ОЛКОМ Мелітополь1:0ФК Суми -
       Олімпік Донецьк1:1Хімік Красноперекопськ
       ФК Севастополь -5:2Кремінь Кременчук
       Арсенал Харків2:1Титан Армянськ
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:1Гірник Кривий Ріг
      14-05-2007 
       Металург-2 Запоріжжя5:0Газовик-ХГВ Харків
     Тур 25 
      19-05-2007 
       Гірник Кривий Ріг4:1Арсенал Харків
       Титан Армянськ4:0ФК Севастополь -
       Газовик-ХГВ Харків0:0Олімпік Донецьк
       Хімік Красноперекопськ2:0ФК Суми -
      20-05-2007 
       Шахтар-3 Донецьк2:3Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 24 
      20-09-2019 
       Локомотив ДворічнаШахтар-3 Донецьк
     Тур 25 
      20-05-2007 
       Кремінь Кременчук-:+Іллічівець-2 Маріуполь
      21-05-2007 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Металург-2 Запоріжжя
      20-09-2019 
       Локомотив ДворічнаОЛКОМ Мелітополь
     Тур 26 
      25-05-2007 
       ОЛКОМ Мелітополь0:1Хімік Красноперекопськ
       ФК Суми -2:0Газовик-ХГВ Харків
       ФК Севастополь -5:1Гірник Кривий Ріг
      26-05-2007 
       Олімпік Донецьк2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Арсенал Харків1:3Шахтар-3 Донецьк
      28-05-2007 
       Металург-2 Запоріжжя0:1Кремінь Кременчук
       Іллічівець-2 Маріуполь3:1Титан Армянськ
     Тур 27 
      03-06-2007 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:0ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник Кривий Ріг1:3Іллічівець-2 Маріуполь
       Титан Армянськ2:0Металург-2 Запоріжжя
       Кремінь Кременчук0:1Олімпік Донецьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1ФК Суми -
       Газовик-ХГВ Харків0:2Хімік Красноперекопськ
      04-06-2007 
       Шахтар-3 Донецьк0:2ФК Севастополь -
     Тур 28 
      08-06-2007 
       Іллічівець-2 Маріуполь3:1Шахтар-3 Донецьк
     Тур 26 
      20-09-2019 
       Фенікс-Іллічовець КалінінеЛокомотив Дворічна
     Тур 28 
      09-06-2007 
       ОЛКОМ Мелітополь4:0Газовик-ХГВ Харків
     Тур 27 
      20-09-2019 
       Локомотив ДворічнаАрсенал Харків
     Тур 28 
      09-06-2007 
       Хімік Красноперекопськ1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Суми -0:0Кремінь Кременчук
       Олімпік Донецьк2:3Титан Армянськ
       Арсенал Харків2:1Фенікс-Іллічовець Калініне
      11-06-2007 
       Металург-2 Запоріжжя0:2Гірник Кривий Ріг
     Тур 29 
      16-06-2007 
       Арсенал Харків1:2ОЛКОМ Мелітополь
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:1ФК Севастополь -
       Шахтар-3 Донецьк2:0Металург-2 Запоріжжя
       Гірник Кривий Ріг4:4Олімпік Донецьк
       Титан Армянськ5:2ФК Суми -
       Кремінь Кременчук2:3Хімік Красноперекопськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Газовик-ХГВ Харків
     Тур 30 
      23-06-2007 
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Газовик-ХГВ Харків1:0Кремінь Кременчук
     Тур 28 
      20-09-2019 
       ФК Севастополь -Локомотив Дворічна
     Тур 30 
      23-06-2007 
       Хімік Красноперекопськ2:4Титан Армянськ
       ФК Суми -3:0Гірник Кривий Ріг
       Олімпік Донецьк1:1Шахтар-3 Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 29 
      20-09-2019 
       Локомотив ДворічнаІллічівець-2 Маріуполь
     Тур 30 
      23-06-2007 
       ФК Севастополь -3:0Арсенал Харків
      20-09-2019 
       Металург-2 ЗапоріжжяЛокомотив Дворічна
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Губський Олег Вікторович Фенікс-Іллічовець Калініне21825
    Прокопченко Віталій Вікторович Титан Армянськ18428
    Шевчук Андрій Володимирович ФК Севастополь -12026
    Мазуренко Олексій Іванович ФК Севастополь -11024
    Шаєнко Вячеслав Анатолійович Арсенал Харків11226
    Капуста Олександр Володимирович ОЛКОМ Мелітополь10127
    Бакум Віктор Вікторович Гірник Кривий Ріг9021
    Логвінов Дмитро Вікторович Олімпік Донецьк9025
    Бездольний Ігор Юрійович Гірник Кривий Ріг8015
    Пашковський Анатолій Вікторович Гірник Кривий Ріг7027
    Андріанов Олександр В'ячеславович Арсенал Харків7127

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook