Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2006/2007 Перша ліга U-17 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2006 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Електрон Ромни
       БВУФК Бровари3:1Нафтовик Охтирка
       Дніпро-80 Черкаси0:1СДЮШОР Черкаси
       КДЮСШ Суми Суми5:0Атлет Київ
       Єдність с. Плиски Чернігівська7:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 2 
      17-09-2006 
       Електрон Ромни1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Атлет Київ0:3Єдність с. Плиски Чернігівська
       СДЮШОР Черкаси3:1КДЮСШ Суми Суми
       Нафтовик Охтирка2:1Дніпро-80 Черкаси
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0БВУФК Бровари
     Тур 3 
      24-09-2006 
       БВУФК Бровари2:2Електрон Ромни
       Дніпро-80 Черкаси3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       КДЮСШ Суми Суми0:0Нафтовик Охтирка
       Єдність с. Плиски Чернігівська2:3СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1Атлет Київ
     Тур 4 
      01-10-2006 
       Електрон Ромни1:0Атлет Київ
       СДЮШОР Черкаси5:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Нафтовик Охтирка0:1Єдність с. Плиски Чернігівська
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1КДЮСШ Суми Суми
       БВУФК Бровари2:1Дніпро-80 Черкаси
     Тур 5 
      08-10-2006 
       Дніпро-80 Черкаси3:0Електрон Ромни
       КДЮСШ Суми Суми1:1БВУФК Бровари
       Єдність с. Плиски Чернігівська5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Нафтовик Охтирка
       Атлет Київ1:7СДЮШОР Черкаси
     Тур 6 
      15-10-2006 
       Електрон Ромни1:3СДЮШОР Черкаси
       Нафтовик Охтирка0:0Атлет Київ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       БВУФК Бровари2:6Єдність с. Плиски Чернігівська
       Дніпро-80 Черкаси1:3КДЮСШ Суми Суми
     Тур 7 
      22-10-2006 
       КДЮСШ Суми Суми-:+Електрон Ромни
       Єдність с. Плиски Чернігівська3:0Дніпро-80 Черкаси
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2БВУФК Бровари
       Атлет Київ1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР Черкаси0:0Нафтовик Охтирка
     Тур 8 
      29-10-2006 
       Електрон Ромни1:0Нафтовик Охтирка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4СДЮШОР Черкаси
       БВУФК Бровари0:0Атлет Київ
       Дніпро-80 Черкаси4:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       КДЮСШ Суми Суми1:1Єдність с. Плиски Чернігівська
     Тур 9 
      05-11-2006 
       Єдність с. Плиски Чернігівська5:0Електрон Ромни
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1КДЮСШ Суми Суми
       Атлет Київ2:1Дніпро-80 Черкаси
       СДЮШОР Черкаси3:1БВУФК Бровари
       Нафтовик Охтирка3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
    Коло 2 
     Тур 10 
      15-04-2007 
       Електрон Ромни3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нафтовик Охтирка1:2БВУФК Бровари
       СДЮШОР Черкаси1:0Дніпро-80 Черкаси
       Атлет Київ0:1КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:3Єдність с. Плиски Чернігівська
     Тур 11 
      22-04-2007 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0Електрон Ромни
       Єдність с. Плиски Чернігівська4:1Атлет Київ
       КДЮСШ Суми Суми1:2СДЮШОР Черкаси
       Дніпро-80 Черкаси1:0Нафтовик Охтирка
       БВУФК Бровари1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 12 
      29-04-2007 
       Електрон Ромни2:0БВУФК Бровари
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Дніпро-80 Черкаси
       Нафтовик Охтирка1:0КДЮСШ Суми Суми
       СДЮШОР Черкаси2:0Єдність с. Плиски Чернігівська
       Атлет Київ4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 13 
      06-05-2007 
       Атлет Київ1:2Електрон Ромни
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2СДЮШОР Черкаси
       Єдність с. Плиски Чернігівська3:0Нафтовик Охтирка
       КДЮСШ Суми Суми0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Дніпро-80 Черкаси1:0БВУФК Бровари
     Тур 14 
      09-05-2007 
       Електрон Ромни2:1Дніпро-80 Черкаси
       БВУФК Бровари2:0КДЮСШ Суми Суми
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Єдність с. Плиски Чернігівська
       Нафтовик Охтирка5:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси5:1Атлет Київ
     Тур 15 
      13-05-2007 
       СДЮШОР Черкаси4:0Електрон Ромни
       Атлет Київ0:2Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:0БВУФК Бровари
       КДЮСШ Суми Суми1:0Дніпро-80 Черкаси
     Тур 16 
      20-05-2007 
       Електрон Ромни0:0КДЮСШ Суми Суми
       Дніпро-80 Черкаси1:3Єдність с. Плиски Чернігівська
       БВУФК Бровари3:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Атлет Київ
       Нафтовик Охтирка0:3СДЮШОР Черкаси
     Тур 17 
      27-05-2007 
       Нафтовик Охтирка3:0Електрон Ромни
       СДЮШОР Черкаси6:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Атлет Київ1:1БВУФК Бровари
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0Дніпро-80 Черкаси
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:2КДЮСШ Суми Суми
     Тур 18 
      03-06-2007 
       Електрон Ромни2:1Єдність с. Плиски Чернігівська
       КДЮСШ Суми Суми+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
       Дніпро-80 Черкаси1:3Атлет Київ
       БВУФК Бровари0:2СДЮШОР Черкаси
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Нафтовик Охтирка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кабанець Сергій Володимирович Єдність с. Плиски Чернігівська11014
    Трандафілов Євген Едуардович СДЮШОР Черкаси10215
    Василюк Дмитро Володимирович Єдність с. Плиски Чернігівська10016
    Адаменко Богдан В'ячеславович Атлет Київ9115
    Воловйов Ігор Олександрович Єдність с. Плиски Чернігівська9318
    Харсун Андрій Леонідович СДЮШОР Черкаси7015
    Біркун Ярослав Володимирович Електрон Ромни6215
    Тарасенко Олег Володимирович СДЮШОР Черкаси6015
    Іллєнко Павло Васильович Єдність с. Плиски Чернігівська6012
    Драченко Максим Олегович СДЮШОР Черкаси608
    Удовиченко Дмитpо Олегович СДЮШОР Черкаси608

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook