Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2006/2007 Перша ліга U-17 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2006 
       ДЮСШ-12 Дніпро3:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:3Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:2Динамо Запоріжжя
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ2:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Сталь Кам`янське-:+ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 2 
      17-09-2006 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ3:0ІСТА Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-Сталь Кам`янське
       Динамо Запоріжжя2:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія2:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 3 
      24-09-2006 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:0ДЮСШ-12 Дніпро
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:3Олекс.-Аметист Олександрія
       Сталь Кам`янське-:+Динамо Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ1:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 4 
      01-10-2006 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Динамо Запоріжжя3:1ІСТА Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія3:1Сталь Кам`янське
       ДЮСШ-12 Дніпро5:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 5 
      08-10-2006 
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве5:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Сталь Кам`янське-:+ДЮСШ-12 Дніпро
       ІСТА Дніпропетровськ0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Динамо Запоріжжя
     Тур 6 
      15-10-2006 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:2Динамо Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-12 Дніпро3:2ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:0Сталь Кам`янське
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 7 
      22-10-2006 
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ-:+СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське-:+ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ІСТА Дніпропетровськ+:-ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Динамо Запоріжжя4:2Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 8 
      29-10-2006 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ4:1Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве4:0ІСТА Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ+:-Сталь Кам`янське
     Тур 9 
      05-11-2006 
       Сталь Кам`янське0:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ2:1ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Динамо Запоріжжя3:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Олекс.-Аметист Олександрія2:1ДЮСШ-12 Дніпро
    Коло 2 
     Тур 10 
      15-04-2007 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Олекс.-Аметист Олександрія1:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Динамо Запоріжжя4:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ2:1Сталь Кам`янське
     Тур 11 
      22-04-2007 
       ІСТА Дніпропетровськ6:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:0Динамо Запоріжжя
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:0ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 12 
      29-04-2007 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:3ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ДЮСШ-12 Дніпро0:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Олекс.-Аметист Олександрія1:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя3:0Сталь Кам`янське
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 13 
      06-05-2007 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ0:0Динамо Запоріжжя
       Сталь Кам`янське2:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ0:4ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 14 
      09-05-2007 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро6:0Сталь Кам`янське
       Олекс.-Аметист Олександрія0:2ІСТА Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя5:4Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 15 
      13-05-2007 
       Динамо Запоріжжя6:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ІСТА Дніпропетровськ1:1ДЮСШ-12 Дніпро
       Сталь Кам`янське0:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ2:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 16 
      20-05-2007 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ5:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:1Сталь Кам`янське
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія-:+Динамо Запоріжжя
     Тур 17 
      27-05-2007 
       Олекс.-Аметист Олександрія2:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя1:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ІСТА Дніпропетровськ1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Сталь Кам`янське2:2ФК Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 18 
      03-06-2007 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:0Сталь Кам`янське
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:4ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве+:-Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:1Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ-12 Дніпро0:0Олекс.-Аметист Олександрія
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Молодожон Микита Ігорович Динамо Запоріжжя14318
    Сачавичка Андрій Вікторович ДЮСШ-12 Дніпро10017
    Лазаренко Кирило Іванович СДЮШОР-2 Дніпропетровськ8017
    Старостенко Олександр Анатолійович Динамо Запоріжжя7318
    Фірсов Дмитро Віталійович Електрометалург-НЗФ Нікополь6012
    Кирсанов Вадим Сергійович ДЮСШ-12 Дніпро6010
    Вікторов Вадим Валерійович СДЮШОР-2 Дніпропетровськ6218
    Грінько Сергій Петрович ІСТА Дніпропетровськ508
    Соколовський Віталій Олександрович Олекс.-Аметист Олександрія5116
    Червоний Руслан Геннадійович ДЮСШ-12 Дніпро507
    Білецький Дмитро Олександрович Олекс.-Аметист Олександрія508

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook