Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2006/2007 Перша ліга U-15 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2006 
       ДЮСШ-12 Дніпро1:3СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:9Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:0Динамо Запоріжжя
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ4:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Сталь Кам`янське2:0ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 2 
      17-09-2006 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:2ІСТА Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2Сталь Кам`янське
       Динамо Запоріжжя2:4ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія6:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮСШ-12 Дніпро3:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 3 
      24-09-2006 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве7:0ДЮСШ-12 Дніпро
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       Сталь Кам`янське2:2Динамо Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 4 
      01-10-2006 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Динамо Запоріжжя5:1ІСТА Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія4:0Сталь Кам`янське
       ДЮСШ-12 Дніпро0:8ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 5 
      08-10-2006 
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве4:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ9:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Сталь Кам`янське1:0ДЮСШ-12 Дніпро
       ІСТА Дніпропетровськ1:6Олекс.-Аметист Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Динамо Запоріжжя
     Тур 6 
      15-10-2006 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:0Динамо Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:3Сталь Кам`янське
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 7 
      22-10-2006 
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ2:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ІСТА Дніпропетровськ1:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Динамо Запоріжжя1:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 8 
      29-10-2006 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:2Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-12 Дніпро1:2Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве7:0ІСТА Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ4:2Сталь Кам`янське
     Тур 9 
      05-11-2006 
       Сталь Кам`янське0:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ1:7ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Динамо Запоріжжя8:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Олекс.-Аметист Олександрія6:2ДЮСШ-12 Дніпро
    Коло 2 
     Тур 10 
      15-04-2007 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Олекс.-Аметист Олександрія4:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Динамо Запоріжжя1:3ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ1:1Сталь Кам`янське
     Тур 11 
      22-04-2007 
       ІСТА Дніпропетровськ1:4СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське0:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:2Динамо Запоріжжя
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:1ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 12 
      29-04-2007 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ4:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ДЮСШ-12 Дніпро1:3ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Олекс.-Аметист Олександрія0:1ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя7:0Сталь Кам`янське
       Електрометалург-НЗФ Нікополь4:0ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 13 
      06-05-2007 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ0:1Динамо Запоріжжя
       Сталь Кам`янське0:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ3:0ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве7:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 14 
      09-05-2007 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:3ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро0:0Сталь Кам`янське
       Олекс.-Аметист Олександрія+:-ІСТА Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя4:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 15 
      13-05-2007 
       Динамо Запоріжжя2:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:3Олекс.-Аметист Олександрія
       ІСТА Дніпропетровськ3:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Сталь Кам`янське0:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ2:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 16 
      20-05-2007 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:3ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве5:0Сталь Кам`янське
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава4:2ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія2:1Динамо Запоріжжя
     Тур 17 
      27-05-2007 
       Олекс.-Аметист Олександрія8:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя1:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ІСТА Дніпропетровськ0:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Сталь Кам`янське0:2ФК Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 18 
      03-06-2007 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:0Сталь Кам`янське
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ6:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве+:-Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:1Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ-12 Дніпро2:5Олекс.-Аметист Олександрія
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мігаров Олександр Володимирович ФК Ювілейний Дніпропетровськ20018
    Полярус Артем Ігорович Олекс.-Аметист Олександрія15016
    Желіба Володимир Валентинович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве13216
    Потупаленко Олександр Вікторович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве11015
    Білий Денис Олександрович СДЮШОР-2 Дніпропетровськ10018
    Гаврилюк Олексій Валерійович Олекс.-Аметист Олександрія8011
    Іващенко Володимир Геннадійович СДЮШОР-2 Дніпропетровськ8017
    Кобець Микола Олександрович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве7115
    Томах Олександр Олександрович Динамо Запоріжжя6014
    Шитін Максим Андрійович Динамо Запоріжжя6017
    Щербаков Артем Віталійович Сталь Кам`янське5018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook