Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2006/2007 Перша ліга U-15 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2006 
       Рух Винники Львівська2:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Енергетик Бурштин0:1СДЮШОР Калуш
       Покрова Львів3:0Освіта Чернівці
       ДЮСШ Долина1:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Скала Моршин1:0ФК Львів Львів
     Тур 2 
      17-09-2006 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:2ФК Львів Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ4:0ФК Скала Моршин
       Освіта Чернівці2:5ДЮСШ Долина
       СДЮШОР Калуш4:2Покрова Львів
       Рух Винники Львівська1:2Енергетик Бурштин
     Тур 3 
      24-09-2006 
       Енергетик Бурштин0:2ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Покрова Львів0:1Рух Винники Львівська
       ДЮСШ Долина6:0СДЮШОР Калуш
       ФК Скала Моршин3:1Освіта Чернівці
       ФК Львів Львів0:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 4 
      01-10-2006 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Освіта Чернівці2:0ФК Львів Львів
       СДЮШОР Калуш0:2ФК Скала Моршин
       Рух Винники Львівська1:2ДЮСШ Долина
       Енергетик Бурштин0:2Покрова Львів
     Тур 5 
      08-10-2006 
       Покрова Львів3:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ДЮСШ Долина3:2Енергетик Бурштин
       ФК Скала Моршин0:0Рух Винники Львівська
       ФК Львів Львів0:0СДЮШОР Калуш
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1Освіта Чернівці
     Тур 6 
      15-10-2006 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:3Освіта Чернівці
       СДЮШОР Калуш1:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Рух Винники Львівська1:4ФК Львів Львів
       Енергетик Бурштин0:1ФК Скала Моршин
       Покрова Львів3:2ДЮСШ Долина
     Тур 7 
      22-10-2006 
       ДЮСШ Долина3:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ФК Скала Моршин0:1Покрова Львів
       ФК Львів Львів2:0Енергетик Бурштин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1Рух Винники Львівська
       Освіта Чернівці1:0СДЮШОР Калуш
     Тур 8 
      29-10-2006 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька+:-СДЮШОР Калуш
       Рух Винники Львівська0:3Освіта Чернівці
       Енергетик Бурштин0:4ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Покрова Львів1:0ФК Львів Львів
       ДЮСШ Долина0:1ФК Скала Моршин
     Тур 9 
      05-11-2006 
       ФК Скала Моршин0:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ФК Львів Львів2:1ДЮСШ Долина
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1Покрова Львів
       Освіта Чернівці2:0Енергетик Бурштин
       СДЮШОР Калуш5:1Рух Винники Львівська
    Коло 2 
     Тур 10 
      14-04-2007 
       СДЮШОР Калуш0:1Енергетик Бурштин
      15-04-2007 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:2Рух Винники Львівська
       Освіта Чернівці1:0Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ4:0ДЮСШ Долина
       ФК Львів Львів0:0ФК Скала Моршин
     Тур 11 
      22-04-2007 
       ФК Львів Львів2:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ФК Скала Моршин1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ДЮСШ Долина3:0Освіта Чернівці
       Покрова Львів2:0СДЮШОР Калуш
       Енергетик Бурштин2:0Рух Винники Львівська
     Тур 12 
      26-04-2007 
       СДЮШОР Калуш4:2ДЮСШ Долина
      29-04-2007 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:3Енергетик Бурштин
       Освіта Чернівці1:1ФК Скала Моршин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ-:+ФК Львів Львів
     Тур 13 
      06-05-2007 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ФК Львів Львів3:0Освіта Чернівці
       ФК Скала Моршин1:0СДЮШОР Калуш
       ДЮСШ Долина1:0Рух Винники Львівська
       Покрова Львів2:1Енергетик Бурштин
     Тур 14 
      09-05-2007 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:4Покрова Львів
       Енергетик Бурштин2:0ДЮСШ Долина
       Рух Винники Львівська1:1ФК Скала Моршин
       СДЮШОР Калуш2:1ФК Львів Львів
       Освіта Чернівці4:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 15 
      13-05-2007 
       Освіта Чернівці1:2ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ4:0СДЮШОР Калуш
       ФК Львів Львів3:0Рух Винники Львівська
       ФК Скала Моршин1:0Енергетик Бурштин
       ДЮСШ Долина2:1Покрова Львів
     Тур 16 
      20-05-2007 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:0ДЮСШ Долина
       Покрова Львів1:0ФК Скала Моршин
       Енергетик Бурштин0:0ФК Львів Львів
       Рух Винники Львівська1:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР Калуш1:0Освіта Чернівці
     Тур 12 
      23-05-2007 
       Рух Винники Львівська2:1Покрова Львів
     Тур 17 
      27-05-2007 
       СДЮШОР Калуш1:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Освіта Чернівці2:0Рух Винники Львівська
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Енергетик Бурштин
       ФК Львів Львів1:1Покрова Львів
       ФК Скала Моршин3:1ДЮСШ Долина
     Тур 18 
      03-06-2007 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:1ФК Скала Моршин
       ДЮСШ Долина1:0ФК Львів Львів
       Покрова Львів2:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин+:-Освіта Чернівці
       Рух Винники Львівська4:0СДЮШОР Калуш
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шотурма Петро Миколайович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ14117
    Гутник Богдан Ігорович ДЮСШ Долина10117
    Луканюк Іван Іванович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ709
    Мудь Роман Богданович Покрова Львів6118
    Костюк Андрій Андрійович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ6014
    Гамера Володимир Андрійович ФК Львів Львів6013
    Жулінський Михайло Валерійович Покрова Львів505
    Романишин Ростислав Євгенович ДЮСШ Долина506
    Пілянський Богдан Миколайович СДЮШОР Калуш5014
    Кліпков Антон Анатолійович ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька507
    Мацько Богдан Орестович ФК Львів Львів418

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook