Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2006/2007 Перша ліга U-17 Група 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2006 
       ДЮСШ Овідіополь2:0Іллічівець-Умань Умань
       Дунай Ізмаїл0:8Докер-Атлетік Южне
       Кристал-Аметист Олександрія5:1Моноліт Іллічівськ
       ФК Знам`янка Знам`янка0:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 2 
      17-09-2006 
       Рось-Зміна Біла Церква1:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Моноліт Іллічівськ0:1ФК Знам`янка Знам`янка
       Докер-Атлетік Южне0:2Кристал-Аметист Олександрія
       Іллічівець-Умань Умань8:0Дунай Ізмаїл
       Юнга-Чорне море Одеса2:0ДЮСШ Овідіополь
     Тур 3 
      24-09-2006 
       ДЮСШ Овідіополь1:2Рось-Зміна Біла Церква
       Дунай Ізмаїл1:0Юнга-Чорне море Одеса
       Кристал-Аметист Олександрія2:0Іллічівець-Умань Умань
       ФК Знам`янка Знам`янка0:0Докер-Атлетік Южне
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.3:0Моноліт Іллічівськ
     Тур 1 
      27-09-2006 
       Юнга-Чорне море Одеса1:3Рось-Зміна Біла Церква
     Тур 4 
      01-10-2006 
       Рось-Зміна Біла Церква0:0Моноліт Іллічівськ
       Докер-Атлетік Южне0:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Іллічівець-Умань Умань2:0ФК Знам`янка Знам`янка
       Юнга-Чорне море Одеса0:3Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ Овідіополь4:1Дунай Ізмаїл
     Тур 5 
      08-10-2006 
       Дунай Ізмаїл1:5Рось-Зміна Біла Церква
       Кристал-Аметист Олександрія9:0ДЮСШ Овідіополь
       ФК Знам`янка Знам`янка2:0Юнга-Чорне море Одеса
       Іллічівець-Умань Умань3:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Моноліт Іллічівськ1:3Докер-Атлетік Южне
     Тур 6 
      15-10-2006 
       Рось-Зміна Біла Церква2:0Докер-Атлетік Южне
       Іллічівець-Умань Умань4:1Моноліт Іллічівськ
       Юнга-Чорне море Одеса0:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮСШ Овідіополь1:1ФК Знам`янка Знам`янка
       Дунай Ізмаїл00:10Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 7 
      22-10-2006 
       Кристал-Аметист Олександрія1:0Рось-Зміна Біла Церква
       ФК Знам`янка Знам`янка2:1Дунай Ізмаїл
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:0ДЮСШ Овідіополь
       Моноліт Іллічівськ0:1Юнга-Чорне море Одеса
       Докер-Атлетік Южне-:+Іллічівець-Умань Умань
     Тур 8 
      29-10-2006 
       Рось-Зміна Біла Церква0:1Іллічівець-Умань Умань
       Юнга-Чорне море Одеса2:3Докер-Атлетік Южне
       ДЮСШ Овідіополь3:1Моноліт Іллічівськ
       Дунай Ізмаїл0:4Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Кристал-Аметист Олександрія3:0ФК Знам`янка Знам`янка
     Тур 9 
      05-11-2006 
       ФК Знам`янка Знам`янка1:2Рось-Зміна Біла Церква
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.2:2Кристал-Аметист Олександрія
       Моноліт Іллічівськ3:0Дунай Ізмаїл
       Докер-Атлетік Южне3:1ДЮСШ Овідіополь
       Іллічівець-Умань Умань7:0Юнга-Чорне море Одеса
    Коло 2 
     Тур 10 
      15-04-2007 
       Рось-Зміна Біла Церква5:0Юнга-Чорне море Одеса
       Іллічівець-Умань Умань3:0ДЮСШ Овідіополь
       Докер-Атлетік Южне2:0Дунай Ізмаїл
       Моноліт Іллічівськ2:1Кристал-Аметист Олександрія
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.3:1ФК Знам`янка Знам`янка
     Тур 11 
      22-04-2007 
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:1Рось-Зміна Біла Церква
       ФК Знам`янка Знам`янка2:1Моноліт Іллічівськ
       Кристал-Аметист Олександрія2:2Докер-Атлетік Южне
       Дунай Ізмаїл0:4Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ Овідіополь3:0Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 12 
      29-04-2007 
       Рось-Зміна Біла Церква2:0ДЮСШ Овідіополь
       Юнга-Чорне море Одеса1:2Дунай Ізмаїл
       Іллічівець-Умань Умань3:0Кристал-Аметист Олександрія
       Докер-Атлетік Южне-:+ФК Знам`янка Знам`янка
       Моноліт Іллічівськ2:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 13 
      06-05-2007 
       Моноліт Іллічівськ1:4Рось-Зміна Біла Церква
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.5:1Докер-Атлетік Южне
       Кристал-Аметист Олександрія3:1Юнга-Чорне море Одеса
       Дунай Ізмаїл1:3ДЮСШ Овідіополь
     Тур 14 
      09-05-2007 
       Рось-Зміна Біла Церква2:0Дунай Ізмаїл
       ДЮСШ Овідіополь1:1Кристал-Аметист Олександрія
       Юнга-Чорне море Одеса0:3ФК Знам`янка Знам`янка
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.2:1Іллічівець-Умань Умань
       Докер-Атлетік Южне0:2Моноліт Іллічівськ
     Тур 15 
      11-05-2007 
       Кристал-Аметист Олександрія2:1Дунай Ізмаїл
      13-05-2007 
       Докер-Атлетік Южне0:4Рось-Зміна Біла Церква
       Моноліт Іллічівськ4:1Іллічівець-Умань Умань
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.6:0Юнга-Чорне море Одеса
       ФК Знам`янка Знам`янка2:3ДЮСШ Овідіополь
     Тур 16 
      20-05-2007 
       Рось-Зміна Біла Церква2:0Кристал-Аметист Олександрія
       Дунай Ізмаїл2:2ФК Знам`янка Знам`янка
       ДЮСШ Овідіополь0:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Юнга-Чорне море Одеса1:6Моноліт Іллічівськ
       Іллічівець-Умань Умань6:4Докер-Атлетік Южне
     Тур 17 
      27-05-2007 
       Іллічівець-Умань Умань2:3Рось-Зміна Біла Церква
       Докер-Атлетік Южне-:+Юнга-Чорне море Одеса
       Моноліт Іллічівськ1:0ДЮСШ Овідіополь
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.+:-Дунай Ізмаїл
       ФК Знам`янка Знам`янка0:1Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 13 
      30-05-2007 
       ФК Знам`янка Знам`янка2:4Іллічівець-Умань Умань
     Тур 18 
      03-06-2007 
       Рось-Зміна Біла Церква+:-ФК Знам`янка Знам`янка
       Кристал-Аметист Олександрія1:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Дунай Ізмаїл00:10Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь5:4Докер-Атлетік Южне
       Юнга-Чорне море Одеса1:5Іллічівець-Умань Умань
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шевчук Антон Юрійович Іллічівець-Умань Умань17018
    Рудюк Олексій Олегович Докер-Атлетік Южне16313
    Виноградов Сергій Олександрович Кристал-Аметист Олександрія1409
    Глушко Юрій Анатолійович Рось-Зміна Біла Церква13016
    Ткач Андрій Іванович Іллічівець-Умань Умань12418
    Гуменюк Юрій Юрійович ФК Знам`янка Знам`янка11216
    Конівченко Олег Миколайович ДЮСШ Овідіополь10116
    Сухенко Євген Олександрович Докер-Атлетік Южне8015
    Плужнік Роман Олегович Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.8014
    Журбінов Ігор Сергійович Моноліт Іллічівськ709
    Решетняк Кирило Андрійович Кристал-Аметист Олександрія7017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook