Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2006/2007 Перша ліга U-15 Група 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2006 
       ДЮСШ Овідіополь0:4Іллічівець-Умань Умань
       Дунай Ізмаїл4:1Докер-Атлетік Южне
       Кристал-Аметист Олександрія1:0Моноліт Іллічівськ
       ФК Знам`янка Знам`янка3:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 2 
      17-09-2006 
       Рось-Зміна Біла Церква3:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Моноліт Іллічівськ1:0ФК Знам`янка Знам`янка
       Докер-Атлетік Южне1:8Кристал-Аметист Олександрія
       Іллічівець-Умань Умань5:2Дунай Ізмаїл
       Юнга-Чорне море Одеса5:0ДЮСШ Овідіополь
     Тур 3 
      24-09-2006 
       ДЮСШ Овідіополь1:0Рось-Зміна Біла Церква
       Дунай Ізмаїл2:1Юнга-Чорне море Одеса
       Кристал-Аметист Олександрія1:2Іллічівець-Умань Умань
       ФК Знам`янка Знам`янка6:0Докер-Атлетік Южне
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.5:0Моноліт Іллічівськ
     Тур 1 
      27-09-2006 
       Юнга-Чорне море Одеса4:0Рось-Зміна Біла Церква
     Тур 4 
      01-10-2006 
       Рось-Зміна Біла Церква2:0Моноліт Іллічівськ
       Докер-Атлетік Южне0:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Іллічівець-Умань Умань2:0ФК Знам`янка Знам`янка
       Юнга-Чорне море Одеса0:0Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ Овідіополь1:3Дунай Ізмаїл
     Тур 5 
      08-10-2006 
       Дунай Ізмаїл1:0Рось-Зміна Біла Церква
       Кристал-Аметист Олександрія3:0ДЮСШ Овідіополь
       ФК Знам`янка Знам`янка-:+Юнга-Чорне море Одеса
       Іллічівець-Умань Умань2:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Моноліт Іллічівськ4:0Докер-Атлетік Южне
     Тур 6 
      15-10-2006 
       Рось-Зміна Біла Церква3:0Докер-Атлетік Южне
       Іллічівець-Умань Умань3:1Моноліт Іллічівськ
       Юнга-Чорне море Одеса4:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮСШ Овідіополь0:3ФК Знам`янка Знам`янка
       Дунай Ізмаїл0:0Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 7 
      22-10-2006 
       Кристал-Аметист Олександрія4:0Рось-Зміна Біла Церква
       ФК Знам`янка Знам`янка5:0Дунай Ізмаїл
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.4:1ДЮСШ Овідіополь
       Моноліт Іллічівськ0:2Юнга-Чорне море Одеса
       Докер-Атлетік Южне1:3Іллічівець-Умань Умань
     Тур 8 
      29-10-2006 
       Рось-Зміна Біла Церква0:2Іллічівець-Умань Умань
       Юнга-Чорне море Одеса8:0Докер-Атлетік Южне
       ДЮСШ Овідіополь0:0Моноліт Іллічівськ
       Дунай Ізмаїл0:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Кристал-Аметист Олександрія4:1ФК Знам`янка Знам`янка
     Тур 9 
      05-11-2006 
       ФК Знам`янка Знам`янка6:2Рось-Зміна Біла Церква
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:1Кристал-Аметист Олександрія
       Моноліт Іллічівськ0:1Дунай Ізмаїл
       Докер-Атлетік Южне0:1ДЮСШ Овідіополь
       Іллічівець-Умань Умань4:1Юнга-Чорне море Одеса
    Коло 2 
     Тур 10 
      15-04-2007 
       Рось-Зміна Біла Церква0:2Юнга-Чорне море Одеса
       Іллічівець-Умань Умань1:0ДЮСШ Овідіополь
       Докер-Атлетік Южне0:2Дунай Ізмаїл
       Моноліт Іллічівськ7:0Кристал-Аметист Олександрія
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.0:0ФК Знам`янка Знам`янка
     Тур 11 
      22-04-2007 
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.6:2Рось-Зміна Біла Церква
       ФК Знам`янка Знам`янка0:1Моноліт Іллічівськ
       Кристал-Аметист Олександрія5:1Докер-Атлетік Южне
       Дунай Ізмаїл0:1Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ Овідіополь1:3Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 12 
      29-04-2007 
       Рось-Зміна Біла Церква1:1ДЮСШ Овідіополь
       Юнга-Чорне море Одеса1:0Дунай Ізмаїл
       Іллічівець-Умань Умань3:0Кристал-Аметист Олександрія
       Докер-Атлетік Южне1:3ФК Знам`янка Знам`янка
       Моноліт Іллічівськ4:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 13 
      06-05-2007 
       Моноліт Іллічівськ4:1Рось-Зміна Біла Церква
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.4:0Докер-Атлетік Южне
       Кристал-Аметист Олександрія2:1Юнга-Чорне море Одеса
       Дунай Ізмаїл3:0ДЮСШ Овідіополь
     Тур 14 
      09-05-2007 
       Рось-Зміна Біла Церква0:3Дунай Ізмаїл
       ДЮСШ Овідіополь0:1Кристал-Аметист Олександрія
       Юнга-Чорне море Одеса+:-ФК Знам`янка Знам`янка
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.3:0Іллічівець-Умань Умань
       Докер-Атлетік Южне0:8Моноліт Іллічівськ
     Тур 15 
      13-05-2007 
       Докер-Атлетік Южне1:5Рось-Зміна Біла Церква
       Моноліт Іллічівськ4:0Іллічівець-Умань Умань
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.2:1Юнга-Чорне море Одеса
       ФК Знам`янка Знам`янка1:0ДЮСШ Овідіополь
       Кристал-Аметист Олександрія1:1Дунай Ізмаїл
     Тур 16 
      20-05-2007 
       Рось-Зміна Біла Церква0:1Кристал-Аметист Олександрія
       Дунай Ізмаїл0:0ФК Знам`янка Знам`янка
       ДЮСШ Овідіополь1:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Юнга-Чорне море Одеса2:1Моноліт Іллічівськ
       Іллічівець-Умань Умань12:00Докер-Атлетік Южне
     Тур 17 
      27-05-2007 
       Іллічівець-Умань Умань-:+Рось-Зміна Біла Церква
       Докер-Атлетік Южне1:8Юнга-Чорне море Одеса
       Моноліт Іллічівськ5:0ДЮСШ Овідіополь
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.2:0Дунай Ізмаїл
       ФК Знам`янка Знам`янка1:2Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 13 
      30-05-2007 
       ФК Знам`янка Знам`янка1:2Іллічівець-Умань Умань
     Тур 18 
      03-06-2007 
       Рось-Зміна Біла Церква0:1ФК Знам`янка Знам`янка
       Кристал-Аметист Олександрія3:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Дунай Ізмаїл1:3Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь3:0Докер-Атлетік Южне
       Юнга-Чорне море Одеса1:1Іллічівець-Умань Умань
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мороз Олег Андрійович Іллічівець-Умань Умань15117
    Ротарь Дмитро Олександрович Юнга-Чорне море Одеса11015
    Волошин Роман Романович Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.9018
    Смілянець Олександр Васильович Іллічівець-Умань Умань9010
    Сандул Артем Вадимович Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.9016
    Полозський Павло Павлович Моноліт Іллічівськ809
    Гришин Ігор Геннадійович Рось-Зміна Біла Церква8016
    Паршиков Володимир Ігорович Дунай Ізмаїл8118
    Піскун Євгеній Андрійович Кристал-Аметист Олександрія7015
    Устенко Богдан Володимирович Іллічівець-Умань Умань709
    Антонов Олексій Романович Кристал-Аметист Олександрія709

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook