Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2006/2007 Перша ліга U-17 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2006 
       Освіта Херсон5:1ДЮСШ Бердянськ
       ФК Нікополь-98 Нікополь1:1Азовець Генічеськ
       ІгроСервіс Сімферополь3:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Титан Армянськ0:5СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ФК Мелітополь Мелітополь2:1Енергія Нова Каховка
     Тур 2 
      17-09-2006 
       ДЮСШ Бердянськ0:0Енергія Нова Каховка
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:1ФК Мелітополь Мелітополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь0:1Титан Армянськ
       Азовець Генічеськ1:1ІгроСервіс Сімферополь
       Освіта Херсон2:1ФК Нікополь-98 Нікополь
     Тур 3 
      24-09-2006 
       ФК Нікополь-98 Нікополь0:0ДЮСШ Бердянськ
       ІгроСервіс Сімферополь3:2Освіта Херсон
       Титан Армянськ2:0Азовець Генічеськ
       ФК Мелітополь Мелітополь1:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Енергія Нова Каховка0:4СДЮСШОР Металург Запоріжжя
     Тур 4 
      01-10-2006 
       ДЮСШ Бердянськ0:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       СДЮШОР Спартак Сімферополь0:2Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ0:4ФК Мелітополь Мелітополь
       Освіта Херсон2:0Титан Армянськ
       ФК Нікополь-98 Нікополь1:2ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 5 
      08-10-2006 
       ІгроСервіс Сімферополь1:1ДЮСШ Бердянськ
       Титан Армянськ3:1ФК Нікополь-98 Нікополь
       ФК Мелітополь Мелітополь5:3Освіта Херсон
       Енергія Нова Каховка3:1Азовець Генічеськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 6 
      15-10-2006 
       ДЮСШ Бердянськ2:1СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Азовець Генічеськ0:6СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Освіта Херсон1:1Енергія Нова Каховка
       ФК Нікополь-98 Нікополь-:+ФК Мелітополь Мелітополь
       ІгроСервіс Сімферополь4:0Титан Армянськ
     Тур 7 
      22-10-2006 
       Титан Армянськ1:2ДЮСШ Бердянськ
       ФК Мелітополь Мелітополь0:0ІгроСервіс Сімферополь
       Енергія Нова Каховка+:-ФК Нікополь-98 Нікополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:1Освіта Херсон
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:1Азовець Генічеськ
     Тур 8 
      29-10-2006 
       ДЮСШ Бердянськ3:0Азовець Генічеськ
       Освіта Херсон2:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       ФК Нікополь-98 Нікополь0:0СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ІгроСервіс Сімферополь3:0Енергія Нова Каховка
       Титан Армянськ0:0ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 9 
      05-11-2006 
       ФК Мелітополь Мелітополь6:0ДЮСШ Бердянськ
       Енергія Нова Каховка4:0Титан Армянськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя1:2ІгроСервіс Сімферополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь3:1ФК Нікополь-98 Нікополь
       Азовець Генічеськ0:3Освіта Херсон
    Коло 2 
     Тур 10 
      15-04-2007 
       ДЮСШ Бердянськ2:2Освіта Херсон
       Азовець Генічеськ4:1ФК Нікополь-98 Нікополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь0:3ІгроСервіс Сімферополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0Титан Армянськ
       Енергія Нова Каховка0:4ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 11 
      22-04-2007 
       Енергія Нова Каховка4:1ДЮСШ Бердянськ
       ФК Мелітополь Мелітополь0:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Титан Армянськ3:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь4:2Азовець Генічеськ
       ФК Нікополь-98 Нікополь1:2Освіта Херсон
     Тур 12 
      29-04-2007 
       ДЮСШ Бердянськ0:0ФК Нікополь-98 Нікополь
       Освіта Херсон1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Азовець Генічеськ3:0Титан Армянськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь2:2ФК Мелітополь Мелітополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:0Енергія Нова Каховка
     Тур 13 
      06-05-2007 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:0ДЮСШ Бердянськ
       Енергія Нова Каховка5:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       ФК Мелітополь Мелітополь5:0Азовець Генічеськ
       Титан Армянськ0:3Освіта Херсон
       ІгроСервіс Сімферополь3:0ФК Нікополь-98 Нікополь
     Тур 14 
      09-05-2007 
       ДЮСШ Бердянськ0:2ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Нікополь-98 Нікополь0:3Титан Армянськ
       Освіта Херсон2:5ФК Мелітополь Мелітополь
       Азовець Генічеськ0:0Енергія Нова Каховка
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:5СДЮСШОР Металург Запоріжжя
     Тур 15 
      13-05-2007 
       СДЮШОР Спартак Сімферополь5:2ДЮСШ Бердянськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя4:0Азовець Генічеськ
       Енергія Нова Каховка2:2Освіта Херсон
       ФК Мелітополь Мелітополь3:1ФК Нікополь-98 Нікополь
       Титан Армянськ0:2ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 16 
      20-05-2007 
       ДЮСШ Бердянськ1:3Титан Армянськ
       ІгроСервіс Сімферополь3:1ФК Мелітополь Мелітополь
       ФК Нікополь-98 Нікополь3:2Енергія Нова Каховка
       Освіта Херсон1:9СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Азовець Генічеськ3:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 17 
      27-05-2007 
       Азовець Генічеськ4:1ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь5:2Освіта Херсон
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя4:0ФК Нікополь-98 Нікополь
       Енергія Нова Каховка3:2ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Мелітополь Мелітополь5:0Титан Армянськ
     Тур 18 
      03-06-2007 
       ДЮСШ Бердянськ1:4ФК Мелітополь Мелітополь
       Титан Армянськ4:0Енергія Нова Каховка
       ІгроСервіс Сімферополь3:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ФК Нікополь-98 Нікополь+:-СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Освіта Херсон2:3Азовець Генічеськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Горбатко Віктор Вікторович ІгроСервіс Сімферополь15216
    Шуляк Олексій Андрійович СДЮСШОР Металург Запоріжжя1429
    Дятлов Андрій Миколайович ФК Мелітополь Мелітополь10516
    Стойловський Ігор Сергійович СДЮСШОР Металург Запоріжжя9017
    Дуков Олександр Володимирович СДЮСШОР Металург Запоріжжя908
    Галинський Дмитро Артурович СДЮСШОР Металург Запоріжжя8010
    Черняєв Павло Вікторович Енергія Нова Каховка8017
    Сарафанов Артур Шамільєвич ІгроСервіс Сімферополь7018
    Осадчук Максим Миколайович ІгроСервіс Сімферополь7017
    Хоменко Антон Олександрович Титан Армянськ6017
    Нестеров Данііл Миколайович Азовець Генічеськ6117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook